90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

misinn
19. okt 2010

ahojte, tak ja mam dnes 9.den zatial som dala dole 1,5kg...vcera som totalne porusila dietu...mala som ovocny den a jedla som pagace porpi ovoci...pekne ze ? a to som si dala aj trochu syru takeho v naleve...neodolala som... a este trochu klobasy...uplne som zhresila na plnej ciare....

juli71
19. okt 2010

@kubkovka zdravim tebe isli kila dolu za mesiac a ja mam pravy opak aj vyssie spomyna zibi, .... 😠

st2
19. okt 2010

zaciatok 27.9.2010
agika1982....................
bea44............................
eyya............................. - 4
ingritka22...................
janka5861....................
lulupopo..........................
magimary........................
majca424.........................
marianca........................
mexx...............................
mia85..................................
monkula.............................
miki060707...................
ninka123.........................
predsaja...........................
sisa2................................
st2....................................- 3,5 kg
yanni................................
zibi.......................................
zuzula25............................
zaciatok 4.10.2010
claudica.............................
zaciatok 20.9.2010
kubkovka........................... - 4 kg

kubkovka
19. okt 2010

@claudica no ten šalát tiež vyzerá super, takže ho asi tiež najbližšie vyskúšam.....no iba 4 kilá, ale tak zas koľko prehreškov, sa divím, že to šlo vôbec dolu.....ty si schudla tak ako ja, tiež za prvé dva týždne 2,5 kg, ale to som viac poslúchala ako teraz

magimary
19. okt 2010

dnes: UTOROK-23-ty deň- 19.10.2010 UHD
---------------------

no, ja som sa ešte sále nestihla odvážiť,
zajtra ráno to napravím 😝

inak som dnes mala na obed "svoje" úžasné brokolicové cestovinky a na večeru tortičku z krstu
bolo to fajne menu dneška...
zajtra to bude zase o inom (alebo o ničom? 😝 🙄 )...

marianca
19. okt 2010

avojte
@magimary pekné menu 😉
aj ja som dnes mala dobréééé, že domáca klobása+horčica+chren ha, to si dovoľte 😀 😝

zibi
19. okt 2010

@juli71 no ja mam taky pocit ze to asi preto ze cvicim hm..svaly a tak mi narastli 😀 a kvoli tomu asi ta vaha
lebo jem tak ako pretym no ale ja som to nevzdala ved ju drzim uz mesiac a zvykla som si aj na to jedlo 😀 tak ideme dalej
a ty si stihla pozeram na profilovke 😉

lubikaf
19. okt 2010

@marianca ty co tu provokujes??? 😉 😉 😉

@zibi to kludne moze byt, ze ti isla vaha hore kvoli tomu, ze cvicis. a nemerala si sa, ci isli dole aspon centimetre?

monkula
19. okt 2010

ježiš, baby... ak cvičíte, tak logicky, že váha sa nepohne dole, ale niekedy môže ísť aj hore... Najlepšie je mať nejaké nohavice a do nich sa po kúskoch vpratávať... 😀 a merať sa, lebo cm sú dôležité, nie váha... 😉

kubkovka
20. okt 2010

@monkula presne a hlavne pozitivne myslieť, to tiež urobí veľa....a nečakať zázraky

yanni
20. okt 2010

Caute chudulky,

no ja vam poviem, mne sa nic nechce. Uz ani dietovat. Normalne mi ide tato jednotvarna strava na nervy. Uz nemozem cestoviny a ryzu ani citit, to su potraviny co jem tak krat do roka a zemiaky uz ani neviem na aky sposob by som jedla. Salat uz je bleee. mam aj dnes so sebou na ovocnickov ale nejak mi nan nejde chut. ale jest treba nieco. Vcera som mala napr len kolacit a banan a jabko. Pri pomysleni na cestoviny sa mi uz dviha zaludok a pizza tiez nie je ono. Ja uz neviem co mam jest. Dala by som si taku riadnu klobasku
@marianca Neprovokuuuuuuuuuuuj 😕 alebo riadne hruby chlieb s cibulkou. No to su chute. A pred vcerom mi prislo vepro, knedlo, zelo na chut. V robote na zachode 😀 😀 😀 😀

Inak baby ja aj cvicim a aj chudnem. Sice nie vela a ani rychlo ale stale ide nieco dole. Teraz cez vikend som sa nevazila lebo som bola nejaka nafuknuta ale v pondelok po vode sa odvazim. Ked bude aspon dalsie kilo dole, tak aj tak kg za mesiac nie je zle. U mna to tak rychlo nepojde. Zial.

yanni
20. okt 2010

@janulaka dik za link. A nevies kolko za taku tortu berie. Ja by som chcela taku nejaku jednoduchu a co by mohli aj deti jest, nemusi byt ani potahovana, nejaka pekna obyckova. Este sa spytam mojej tete, ta pekava aj na svadby, ale od starkeho karu uz nic nepiekla lebo nema cas, o vsetko sa musi starat sama, tak neviem. No uvidime, ved do konca januara uz daco vymyslim.

Inak Janka
ja som schudla v prvom kole 5,5 kg, po prvej vode som mala 3,5 kg dole, po druhej 5 a potom ten posledny mesiac uz islo len pol kila. Ten posledny mesiac ani nemusel byt, dost som sa natrapila. Ale aj tak som nesla uplne na 100 %. Akurat vody som sa snazila. Cez prvu som si dala len ciernu kavu bez nicoho ale tie dve dalsie boli na 100 %. Ale vychlastala som strasne vela vody. Ja som si nemohla odpustit kazde rano cappuccino. Ono to boli vzdy moje ranajky. Teraz som skusala bez, vydrzala som do minuleho tyzdna. Ono sa to bez neda, potom mi uz o 8 svrka v zaludku ked zozeriem tie 2 kusy ovocia tak by som do 12 zdochla od hladu 🙄
Ale som aj stale svicila, minimalne 2 razy do tyzdna tak aj preto to tak neslo. Al cm isli, len zial nie tam kde by som ja chcela, na stehnach. Stale ide dole z hora, toi fakt nemusi byt a na zadku mam defekt, ako moja mama vravi, ale tie sunkove stehniska nie a nie sa umudrit. No co uz.
Teraz som mala za dva tyzdne 1 dole, teraz som sa nevazila, tak neviem ci daco islo. Ale sa mi zda, ze na zadku mam este väcsi defekt 🙄 Inak ja by som este tak 3 kilecka a by bolo. Ked to budu len dve, tak aj tak dobre. Ja uz fakt nemam z coho chudnut. Len to telo spevnit ale nejak sa nedari a to ani cvicenim. Cinky dvihat nechcem a pilates ma uz nejak nebavi v tej skupine. nasa trenerka sa nejak zmenila. K niektorym je tutuli-mutuli a inych si ani nevsima. No co uz.

sisa2
20. okt 2010

zaciatok 27.9.2010
agika1982....................
bea44............................
eyya............................. - 4
ingritka22...................
janka5861....................
lulupopo..........................
magimary........................
majca424.........................
marianca........................
mexx...............................
mia85..................................
monkula.............................
miki060707...................
ninka123.........................
predsaja...........................
sisa2................................ - 5 kg
st2....................................- 3,5 kg
yanni................................
zibi.......................................
zuzula25............................
zaciatok 4.10.2010
claudica.............................
zaciatok 20.9.2010
kubkovka........................... - 4 kg

sisa2
20. okt 2010

ahojte 🙂
pozeram, ze ste tu vacsina demotivovane .. co to? to je tym pocasim??? 😀 babule HALOOOOOOO, ZVLADNEME TO!!! 😵

misinn
20. okt 2010

ahojte, mne tiez nejak vyskocila vaha ale ak mam pravdu povedat tak som dnes 10.den a dva dni z toho som to riadne odflakla..ale nevzdavam sa idem dalej, ved musim dat tejto diete sancu 😀

juli71
20. okt 2010

@sisa2 no pekne sa ti pise ked mams -5 dole , prave som sa riadne najedla

sisa2
20. okt 2010

@juli71 😀 😀 😀 lenze je rozdiel ja s mojou obezitou a ty, co mas normalnu vahu 😉

juli71
20. okt 2010

@sisa2 pribrala som 3,4 kg a chcela som to dat dole a neslo nic tak som rezignovala

juli71
20. okt 2010

znamy mi spomynal , ze schudol tak , ze bol mesiac iba na surovej strave ( zelenina , ovocie ) ziadne maso, syry nic , chcem to skusit

sisa2
20. okt 2010

@juli71 tak klobuk dolu. a drzim palce. ja by som to nevydrzala. mam so sebou co robit vo vitaminove dni a to je raz za 4 dni 😀

juli71
20. okt 2010

@sisa2 😀 no je to silaon schudol za 2 mesiace 30kg

marianca
20. okt 2010

čafte 😉
@juli71 no tak na surovej strave by som to ja určite nezvládla......a ktovie či je to aj zdravé, veď to je v podstate sen samá vláknina a ako to zješ tak to z teba aj ide von....ja mám tiež podobne ako
@sisa2 problém s vitamínovými dňami a nie to mesiac v kuse 😖 😝
A juli tebe to možno ide aj preto tak ťažko lebo nemáš nejakú nadváhu, chceš v podstate len trochen skorigovať postavu a to ide ťažko...ja som chcela tiež dať dolu ešte nejaké 3 kg, ale nejde to....proste sa mi to absolútne nijak nehýbe, ale na druhej strane mi váha stojí a nejde ani smerom hore, takže aj tak dobre 😉
@yanni ty kokšo ty ešte furt aj cvičíš??? ja na to nemám energiu a chuť, lemra lenivá 😝 😀
@sisa2 tebe to pekne ide, že 5 kg....to som ja schudla za tri mesiace 😝
Ja už ani nejdem podľa tej diéty, len sa snažím trochen deliť, ale teda nejde to vždy ale čo už.......

magimary
20. okt 2010

dnes: STREDA-24-ty deň- 20.10.2010 VIT
---------------------

@juli71 , no len či to má aj význam (do budúcnosti) 😝 a či je to dobré a zdravé schudnúť za tak KRÁTKY čas toľko, ako píšeš... 🙄 😖
veď sám uvidí neskôr... 😒

dnes máme zase "ťažký deň" 😝 😅
mám za sebou obedné banány (2) s orechami, hrozno a teraz tu chrúmem kešunatural... 😝 😅

juli71
20. okt 2010

@magimary ja som sa tiez cudovala, ale on sa citi dobre a je to v podstate jeho vec ale stravuje sa veeelmi zdravo , co ja viem , presne ved uvidi v buducnosti....

drzim vam palce v pokracovani ...mozno ma to chyti opat uvidim

yanni
20. okt 2010

@juli71 hm no neviem ci len surova strava je velmi zdrava. TElo si vyzaduje aj varene, teple. Na to sme mi naprogramovani. A 30 kg za 2 mesiace je strasne vela. Len nech ho nenavstivi ujo jojo. Lebo na surovej strave nemoze zit do smrti.

Inak aj moj kolega dobre schudol. Zacal 01.01. a za 6 mesiacov mal dole 21 kg. Ale nedrzal dietu len sa trocha krotil a zo zaciatku vyhodil z jedalnicka vsetky UH, cize chlieb, pecivo, cestoviny, zemiaky. Po case zacal aj toto znova jest ale len v obmedzenom mnozstve. Teraz sa uz takmer 4 mesiace drzi na tej vyslednej vahe a je vlastne vsetko len menej a tiez nemiesa. Cize mäso je len napr so salatom. Nabehol aj na chlieb a pecivo, takmer kazdy den si da jeden praclik, no ako kedy mu pride na chut. Ale takmer vobec neje sladkosti. To ho nejako preslo.
Cize da sa to aj inak, len kde nabrat tu pevnu volu.
Ale asi som mu ju dodala ja, ked som mu povedala na jeho nadbiehanie, ze keby bol aj posledny chlap na zemi, tak by som cho nechcela 😀 😀 😀 😀
Nie vazne, fakt na to treba nie len odhodlanie ale aj vydrz.

@marianca no este stale len uz mam toho plne zuby. Plavanie sa este da ale ten pilates, ta zenska je v poslednej dobe nejaka cudna. Ta tie kurzy mi cim dalej tym viac nevyhovuju. Platime za 10 tyzdnov dopredu ale ked si chora alebo nemozes alebo mas dovcu a na cvicenie nemozes ist, tak ti nik tie prachy nevrati a nemas ani nahradny termin. Tak to este asi tento kurz potiahnem do konca a potom jeden kurz vynecham a ked sa mi podari donutit doma cvicit a to praidelne, tak sa na kurz vyseriem. Viem co a ako mam cvicit, za tie 2 roky uz to mam total intus a mam aj dvdcka, len ci sa donutim. no uvidim. Plavat je super, je to fajn aj na krize, kedze v kancli stale sedim a to dost citim na ktizoch. No a na jar sa zase zacne s golfom ked sa otepli a sneh roztopi, takze pohybu bude habadej.

zibi
20. okt 2010

@lubikaf no hej dnes som sa merala a cm isli dole tak som rada 😉

zibi
20. okt 2010

inak baby skusali ste uz Psylium a CHloreu + spirilinu?
ja somsi to kupila a je to velmi dobre
precistuje orgainzmus a dobre sa ide z toho na vecko 😅 a aj brucho splasne 😅
psylium sa dava na lacno 2lyzicky zapit vodou hned lebo sa z toho spravi kasa ..alebo dat do jogurtu vyzivy
a chlorea + spiruilna ci ako sa to vola..to zjest pred hlavnym jedlom ja jem 2rano a 2vecer pri dietach pred hlavnym jedlom odporucaju tak uviim co to spravi so mnou
ale psylium je vlaknona aj to zasyti..
tak pa kocky a bojujme
ja uz drzim dietku 35dni a uz nie som ani taka hladna ako som byvala na zaciatku , dajako jedlo neriesim uz a beriem to ako normal
dnes som mala hrachovu polievku s haluskami, a knedel s grankom 😉 uhlohydraty a vecer daco sladke zjem 😉
tak pa

monkula
20. okt 2010

@zibi ja mám psyllium, ale musím sa premáhať, aby som to vypila, hnusí sa mi tá konzistencia... 😝 ale je pravda, že keď som ju brala pravidelne dva týždne tak som mala tak prečistené črevá, že až... 😀

zibi
20. okt 2010

@monkula hej je to hnusne ale ja to vypijem hned este kym to nezhustne
ale ked si to das do vyzivy alebo jogurtu sa da celkom
noo ludia sa z toho aj povracali 😀

monkula
20. okt 2010

@zibi ja neviem aké mám potom psyllium ja, ale mne to zgélovatie okamžite, fuj... ja to tiež pijem nad záchodom, keby náhodou 😀