90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
20. okt 2010

No dievčatá, tak ja dnes škroby.....mám zeleninové rizoto, spravila som celej rodinke, len manžel jedol k tomu aj kura.....sa niekto má, keď má dobré trávenie a spaľovanie....

kubkovka
21. okt 2010

Dobré ránko dievčatá, toto počasie vôbec nepraje nášmu odhodlaniu, ale ja sa teda nenechám prevalcovť nejakým sychravým dňom.....dnes mám UH a musím ich dodržať stopercentne.....a zajtra vitamíny, už sa teším....takže veľa síl a optimizmu....veď váha nie je to najdôležitejšie na svete, hlavne, že niečo pre seba robíme, na to môžeme a musíme byť právom hrdé....keby ste vedeli akú som ja včera večer mala neodolateľnú chuť na domácu klobásku, už som bola rozhodnutá, že si ju dám, ale nakoniec som pomyslela na to, že moje telo by si v noci vôbec neoddýchlo, ale trávilo by všetko to nezdravé, tak som si to rozmyslela a šla radšej spať......

claudica
21. okt 2010

Ja mám dnes škroby, takže moje zemiačiky so sebou v práci... včera mäsko, to sa dalo...hlavne som sa konečne naliala acidkom, to bolo na celom dni najlepšie.... Už ma tie víkendové chute našťastie prešli, teraz som v pohode, darí sa mi dodržiavať....dúfam, že to tak ostane. Včera som bola presne ako ty @kubkovka, večer som robila synovi zapekačku, tak to rozvoniavalo....nakoniec to celé nedojedol, tak som mala trošičku pokušenie, ale som si povedala, že tých pár hryzov mi za to nestojí, veď viem ako to chutí, tak načo...a bola som so sebou spokojná, že som to nepokazila a dala som to havinkovi... 😉

st2
21. okt 2010

babyyyyyyyyyyyyy
tie co sme zacali 27.9 tak mam otazku ze kto vlastne este vsetko pokracuje, lebo mam pocit ze sa nam skupinku zmensuje 😀 😀 😀 😀

mexx
21. okt 2010

Ja pokracujem. 😉

magimary
21. okt 2010

dnes: ŠTVRTOK-25-ty deň- 21.10.2010 BIELK.
---------------------

@st2 , mne sa práveže nezdá 😅 ja si skôr myslím, že pokračujú mnohé, ako s nami začali, ale jednoducho neprispievajú 😉 , a ozvú sa len sporadicky...
mimochodom tak mi napadá, že už máme do VODNÉHO dňa len 4 dni (!) 😨 😲 😝 😅
takže sa dobre nadopovať a ide sa na to!

inak, ja už som mala včerajší vitamínový deň dosť krízový (akoby mi prerástli tie moje "obmedzené vitamíny" cez hlavu a už terajšia myšlienka na ďalší vitamiňák a potom vodu, mi naháňa hrôzu 😲 😝 ), akože vydržať som vydržala a neporušila som nič, ale bolo mi to tak divnô... 😝

no a dnes od radosti ani neviem, či si radšej urobiť rybku, alebo sa zase napchám niečim mliečnym...zjedla by som všetko... 😅 😝
teda teraz ešte nie som hladná, ale v mysli by som to zdodla aj hneď...

magimary
21. okt 2010

@mexx ahoj, tak sme sa naraz stretli skôr tu, ako inde? 😅

st2
21. okt 2010

@magimary no ved stracam prehlad, a chcela som ich len podporit aby bojovali dalej,
a veru voda sa nam blizi to vychadza tusim na podnelok nie, no nejako to snad dame, mna dnes potesila vaha, som skusila sa odvazit po ovocnom dni a juchuuuu, tak sa vytesujem a normalne sa tesim na dalsi mesiac, aj moj priatel uz dal pekne dole veru, drzime to obaja spolu takze v dvoch sa to taha lepsie 🙂

magimary
21. okt 2010

@st2 , no-len podporuj! 😅
všetci to potrebujeme 🙂 ...
veru-na pondelok to vychádza 😉
ozaj máš MAXIvýhodu v tom, že ste na to dvaja ! koľko sa podarilo tvojmu priateľovi?
mne sa za posledný týždeň váha nezmenila, ale čo už..., mala som dva prehreškové dni +PMS a teraz som ešte dostala červenú, tak niet sa čo diviť 😝 ... včera som to aspoň tým vitamínovým dňom stopla a ideme ďalej...
ja sa tej vody trochu bojím-je to práve v takom náročnom týždni...no uvidíme... 😝 🙄
akože-vydržať vydržím, ale aby to potom mnou neseklo 😝

duja
21. okt 2010

Ahojte baby ja sa hlasim po presnej polke diety.Po 45 dnoch mam dolu presne 10 kg. A to som neskutocne hresila..Rifle su stale volnejsie a volnejsie a mne to robi naramnu radost 🙂
V kazdom pripade pokracujem dalej nech sa deje co sa chce 🙂 Tak do chudnutiaaa 🙂

mexx
21. okt 2010

Ja sa tej vody ani tak nebojim, skor mam nervy z toho, ze je po vitaminovom dni. Tie su najtazsie pre mna, a este aj vediet, ze na druhy den voda...no des. 😝 😀
Mne tiez od minuleho tyzdna stoji vaha, ale sobotu som porusila, ked sme boli na tej oslave, a normalne som mala v nedelu problem nabehnut zas na takyto rezim. 😒 Ale uz sa drzim, tak snad sa vaha pohne. 😅
A viete, co je zaujimave? MM tvrdi, ze sa mi urcite zmensilo brucho, ja to nejak objektivne posudit neviem...ale skusala som si jedny rifle, co som predtym ledva zapla, a teraz su mi na niektorych miestach volne (napr. na stehnach a podbrusku), hoci v pase akurat a stale v nich mam pretekarske brucho. 😝 Takze asi sa to nejako zmensilo, ale ked som si odmerala pas, ci to je vidno aj v centi, tak rozdiel asi jeden alebo dva... 😕 Tak teraz neviem, ci som sa na zaciatku nejako blbo odmerala a predsa len je to viac, alebo fakt len tolko... 😕 No sak nevadi, ideme dalej, uvidime, co bude na konci. 🙂

magimary
21. okt 2010

@duja , fantázia! 🙂 😉 😎
a k tým rifliam-veru, veru-mne už padajú tak, že už sa pomaly ale iste stávajú nenostiteľnými!!!
a to som si ich kupovala na začiatku dietky...
čiže-kg síce trošku stoja,. ale centimetre padajú ako besné! 😅 😵
po prvej vode sa tuším aj pomeriam...
budem to porovnávať s centimetrami na konci prvého kola...
tak uvidím...sama som zvedavá (na začiatku som sa nestihla pomerať, tak to urobím po prvom mesiaci) 😉

a držme sa teda i naďalej!!!
úspechy povzbudzujú, motivujú a posúvajú!!! 😵 😎

st2
21. okt 2010

@magimary no mne v podstate som sa vazila v pondelok ale to som bola prejedena cez vikende lebo v sobotu som veeeeeeelmi zhresila, a to som mala dole -3,5 a teraz som sa skusila postavit po tom ovocnom dni a zrazu je dole uz - 4,7 kg takze uplne ma to potesilo, a priatel dal dole uz 8 kg, sice vela a davam mu aj vacsie porcie lebo je z toho moc hladny ale aj tak super a tesi sa z toho velmi

a budem sa merat po vode tak som zvedava co to spravilo s cm, ale uz zapinam opasok o dierku menej, a citim aj na zadku co to ze mi tam su rifle volnejsie

@duja jeeeeeeeee ake krasne cislo, si ma inspirovala a viem co ma caka bojovat dalej aby som aj ja mala tolko uz

magimary
21. okt 2010

@st2 , no to máte obaja super!!!
priateľ išiel asi z vyššej váhy, takže preto zhodil viac 😉
ale aj ty to máš krásne 🙂

u mňa sú to stále tie -4kilečká, no ale aj to poteší (najmä, ak to vidím na cm..., resp. môj drahý cíti...ten keď ma niekde chytí-napr. za zadok, tak stále naznačuje, že už nemá ani čo chytať 😅 😀 , samozrejme, že stále má čo, ale teda asi je to podstatne menej, ako pred polrokom 😅 😀 )

zibi
21. okt 2010

@monkula jaj
no ja dam najprv tie dve lyzky do pohara a potom zalejem vodou zamiesam a pijem..neurobi sa mi hned ta masa...ale mam taky2dcl poharik a potom to zapijem este dvoma decami:D
ale sak kazdy ma sposob
ked neznasas psylium kup si tu chlorelu so spirulinou
a dakde som citala ez je psylium aj v tebletkach

st2
21. okt 2010

@magimary no ja si myslim ze za prvy mesiac su ti 4 - 5 kil optimum, keby to tak bolo aj dalsie mesiace to by bolo super, ved dokopy by to bolo 15 a veru to presne aj chcem
a jasne on zacinal nad stovkou a dnes ho to velmi potesilo ked tam uz videl len dvojciferne cislo

zibi
21. okt 2010

baby musim sa pochvalit
ked som sa merala koncom septembra tka som mala
pas 84 a teraz mam 79 😉
boky osm mala 99 a teraz 94
nohy 56
tak sa vytesujem
a vaha 72 ale mam pocit ze to pojde dole
a najma ked som si kupila to psylium tak mam pocit ze som uz ako keby 71,aj tristvrte 😀
no tak som rada ze to ma nejaky vyznam po vyse 30dnoch
tak len vydrzat

ingridka22
21. okt 2010

ahojte 🙂
@st2, ja tiež pokračujem 😉 akurát mi to ide hrozne zle a ťažko ☹ ale čo sa čudujem, s mojimi prehreškami môžem byť rada, že mám aspoň tie dve úbohé kilečká dole 😖 a po mojom príšernom víkende to mohlo dopadnúť aj horšie 😝 veď ja som tortu jedla tri dni po sebe 😔 😝 a ozaj, blahoželám ti ku krásnemu úbytku, paráda 😉
inak pred vodou mám riadny rešpekt, u mňa sú utrpením aj vitamíny, nieto ešte voda 😝 bojím, bojím 😲
@magimary, kedy ja sa dožijem, že mne budú padať gate 😵 som zvedavá na tvoje úbytky v cm, to budú asi riadne čísla... ja som si zatiaľ vyrobila len novú dierku na opasku, ale gate nie a nie padať 😀
dievčatá držme sa, pekný zvyšok dňa 😉

st2
21. okt 2010

@ingridka22 no ja som vcera vitaminy prekvapivo super zvladla ale to asi preto lebo som mala nabity program a na jedlo som ani nemala kedy pomysliet, a rychlo ubehol cas aaspon do vecera

ingridka22
21. okt 2010

@st2, no toto je môj problém, že ja som s malou doma a len špekulujem, čo by som zjedla 😖 v pondelok, keď bude tá strašná voda, asi niekam emigrujem 😀 aspoň na 12 hodín, nech som mimo chladničky a špajze 😀

duja
21. okt 2010

@magimary Dakujem krasne 🙂 Ja sa zasa nevopcham este stale do ziadnych veci spred tehu..Takze sa motivujem, nech nebudem musiet vymienat cely moj satnik 🙂a v tehu rifliach 11 tyzdnov po porode je trochu trapne chodit 🙂 tak bojujme!!!

duja
21. okt 2010

@st2 Je to super, papat co chces, samozrejme so spravnymi kombinaciami a pritom chudnut juchuuuu 🙂 Len tak dalej a neprestavajme 🙂

juli71
21. okt 2010

@duja s akou vahou si zacala ak mozes napisat

magimary
21. okt 2010

veru 😉
ja už som po obede
napokon som si dala rybku (z konzervy) a krajec chleba a taká som najedená 😅 (po tom včerajšku 😝 )
večer asi bude niečo mliečne 😉
uvidíme

kubkovka
21. okt 2010

zajtra vitaminy, už sa tešim

zibi
21. okt 2010

no tak som dnes zhresila... zjjedla som pirohy 🙂 a to som mala vitaminy 🙂

zibi
21. okt 2010

@st2 ja pokracujem ale mam nejaky 30ty den 😀

marianca
21. okt 2010

avojte 😉
baby pozerám, že Vám to tu pekne všetkým ide, super, držte sa 😉 😉 😉
ja papám postupne už všetko, už som mala chuť na také klasické jedlá. A váha sa mi drží a hlavne už mi aj liezlo na nervy ako všetci do mňa hučali, nech s tým skončím a možno aj mali pravdu. Váhu mám približne takú ako pred prvým tehotenstvom nejakých 54 kg a aj tak sa mi to už nijak nehýbalo....Veci oblečiem všetky aj tie v ktorých som sa už blbo po tehotenstvách cítila, takže dobré...
Ale ja vás devy sledujem a čítam a teším sa s vami z vašich úspechov.....tak sa držte a aj keď sem tam trochen zhrešíte ništa pišta sa nedeje....

st2
21. okt 2010

baby mne to dnes nedalo a som sa odmerala a mam dolu po 5 cm v pase aj na bokoch a prsia zostali zatial

eyya
21. okt 2010

ahojte ked vas tak citam ako sa perfektne drzite tak mam este vacsie vycitky.... 😅 uz je to tyzden co som kazdy den niecim porusila ale uz sa pokusim polepsit zajtra vyrzim 😠 😠 😠