90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

magimary
23. okt 2010

dnes: SOBOTA-27-ty deň- 23.10.2010 UHD.
---------------------

dnes dobre padli cestovinky s lekvárom a zajtra nastáva príprava na pondelkový boj... 😝 😅 🙄
už teraz sa toho obávam, lebo (keďže mám "červenú") mám posledné dva dni nejaké hladné-najmä teda ráno po zobudení... 😝
a keďže ja doobeda nič nejedávam (ani ovocko), tak to tak ťažšie teraz prežívam 😝
a aj váha nejako stojí..., ale tie centimetre sa stále menia k lepšiemu... gate už nechcú držať na mieste a padajú a padajú... prečo nie aj váha 😅 😝

lubikaf
23. okt 2010

@magimary a preco si nedavas ovocie na ranajky?? ale cm su hlavne, kasli na vahu, hlavne ze gate padaju 😉

magimary
23. okt 2010

@lubikaf prečo?
to má veľa dôvodov! 😅 😝 , lebo:
-ovocie neľúbim (mám dosť každý 4 deň 😝 )
-lebo mi "po ránu" nerobí dobre
-lebo mi zvýši glykémiu a následne zase prudko zníži a potom som už k obedu hladná ako besný pes (keď nejem, nie som 😉 )
-lebo... nemám čas? 😅 ...
-lebo...

keď pre mňa je aj tá váha dôležitá... 😅 😝 😔
cm sú fajn, akurát, že už fakt nemám čo nosiť 😝 (dokonca minuloročná zimná bunda je na mne ako hubertus-široká, veliká... a novú ešte kupovať nechcem... 😝
ale váha je taká motivačnejšia-pro mne 🙂 😉

lubikaf
23. okt 2010

@magimary no tak to hej, mas ozaj vela dovodov 😉 😉 ale pokial ti to vyhovuje, tak preco nie 😉 a to vazne nelubis ovocie? ani banany? ved tie su take sladucke 😉
som sa inak pobavila na tom hubertuse 😀 no je pravda, ze ked vidis na vahe, ako sa to cislo znizuje, tak to vie velmi potesit 😉

marianca
23. okt 2010

čafte modelky 😉
monkula, no supiš ti to ide 😉
@magimary čo si aká, na váhu kašli, veď keď idú dolu cenťáky to je hlavné a podstatné je to vidieť na tom oblečku.... 😉 kokšo a ty už ideš kam schudnúť????
a čo sa týka toho ovocka, že fúúúúúj ani ja som to ráno nejedla, ale nie že by som mala nejaké problémy s tým, len pri predstave, že zas budem žrať ovocko som sa rozhodla, že to budem radšej hladná 😀
marianka no vitaj a ništ nepýtaj 😀 ale néééé drž sa a vydrž, nééé jak já nezodpovedná to deva....já to totiž tak vice méne serkám....ale sem tam aj dodržiavam. 😉
jáj nejaká som dnes ustatá jak pes a prd som robila, vyvenčila som díte, psa, muža. Muža som poslala do roboty na nočnú. Fifa k babke na nočnú a mne doma zostal len Kubčo. Ten hajká a asi pôjdem aj ja 😝

magimary
23. okt 2010

@lubikaf , blé banány...moc sladké a sypké, také blé...ň
ale zjem, ale s nechuťou a nasilu... 😝
na jar a pred letom sa lepšie chudlo,
boli jahody, maliny, čerešne-aspoň to trochu "móžem"...

a, tak, tak-váha je váha 😉 🙂

marianca
23. okt 2010

@lubikaf a ty vlastne ja diétuješ, nejak nemám prehľad, chudneš, či?? 😉

lubikaf
23. okt 2010

@magimary to ja som zase len na bananoch. jablka moc nemusim, musia byt sladke, ale nie sypke. a este nektarinky, ale z tych som zase cela lepkava 😉 a este kradnem malemu vyzivy, svokra narobila z marhul a jablk, tie su fajne, a take domace su zdravsie, ako kupovane 😉 ani jej nehovorim, ze ich jem ja a nie Filip 😀 😀

@marianca no chudnem ako chudnem, kazdy den si poviem, ze dnes nezhresim, a vzdy to porusim, takze mi to vobec nejde dole tie kila, ale tak co sa zabijem ked ja to sladke tak luuubim 😉 😉 aj dnes som si dala jeden muffin, a to som mala ovocko, rano som si dala vyzivu, na obed mrkvu, a poobede ten muffin. ale dobryyy bol 😉 😉

marianka0101
23. okt 2010

Tak dievčatá a je to tu, už som aj ja zhrešila, dala som si chlebík so šunkou na večeru ☹(( ale mám k tomu dôvod a vďaka tomu sa necítim až tak previnilo. Som rok a mesiac po pôrode a dostala som prvý krát menzes ☹ joooj, také mám chute že by som aj stenu obhrýzla, teraz to bude ťažké a bruško-teda vlastne brušisko ma tak bolííí ☹ a to ma zajtra čaká ovocný deň, no to bude horor, ale aspoň bude manžel doma on mi pomôže aby som to zvládla, teda dúfam...

janulaka
24. okt 2010

@marianka0101
Ahoj aj ja som včera zrešila dala som si rožok s klobásou, nachystala
som to synovi ako desiatu na cestu, odmietol ju a tak věďla mňa v aute ležal,
no či som ho nezožrala? ale v noci som to dotala tiež, takže to bolo kvôli tomu,
ale pokračujem dalej 😒

janulaka
24. okt 2010

@duja
Ahoj aj mne si stačilo prvou ísť pod 90kg, to by bolo super len si neviem predsaviť ako
budú vyzerať tie moje prsia to bude hrozné, no ale človek si musí vybrať.. 😵

claudica
24. okt 2010

Ahojte, s tým ranným ovocím sa prikláňam k názoru @magimary.... v posledných dňoch som aj ja vynechala a zistila som, že keď som doobeda nejedla ovocie, nebola som hladná. Už mi lezú nejak krkom jablká, banány aj pomaranče a sušené ovocie moc nemám rada....hlavne to z obchodu, samá chémia... Ale k ovociu sa iste časom vrátim....lebo nie nadarmo to odporúčajú v knihe, potrebujeme vlákniny a vitamíny.... No väčšina z vás bude mať zajtra vodový deň, tak som zvedavá, ako to budete zvládať, mňa to čaká o týždeň....budem vám držať palčeky. 😉 Peknú nedeľu!!!

magimary
24. okt 2010

dnes: nedeľa-28-ty deň- 24.10.2010 VIT.
---------------------

veru, prvýkrát cítim k zajtrajšiemu dňu dosť veľký "rešpekt" (?)...
neviem, ale nejako mám pocit, že som neni naňho pripravená, aôe čo už...
skúsime a uvidíme...
najhoršie je, že zajtra mám plný, (ale nie akčne plný-skôr tak stresovo) deň, od skorého rána budem na nohách
a potom na konferencii (kde bude v bruchu vyhrávať...keďže človek len sedí a nezamestnáva sa fyzicky 😝 🙄 )
no, neviem...neviem...
ale čo zajtrajšok...
ja neviem, ako vydržím dnešok...
už včera som písala, že mi je posledné dva-tri dni tak ťažšie (mám "M") a tak sa mi to horšie akosi prežíva,
v tom zmysle, že mám pocit, akoby som strácala silu (cítim sa slabá 🙄 😝 ),
ale to môže byť aj ťažkým obdobím, v ktorom aktuálne som...
no skrátka-"nic moc"...

zatial mám v sebe 5 zrniek hrozna, ktoré som si dala teraz, a viac nevládzem-
už mi ani to "parádne" hrozno nechutí 🙄 😝
tak netuším, čo si počnem...
asi budem musieť vymyslieť niečo vitamínovo - hutnejšie...
ale neviem, neviem... 😝

mexx
24. okt 2010

Ze vitaminy. Ked skoncim s touto dietou, tak uz nechcem vitaminy ani vidiet. 😀
Ale nie, chybalo by mi to. Aj ked teda nastojcivo si uvedomujem, ze som viac zeleninovy nez ovocny typ, a zacinam mat averziu voci dusenej zelenine, ktoru inak zboznujem. 😅
Vecer budem kapat od hladu, a ked si predstavim zajtrajsiu vodu, uz teraz mam v bruchu zaby. 😀

monkula
24. okt 2010

A zajtra môžeme piť len vodu? či aj bylinkové čaje? 😕

magimary
24. okt 2010

@monkula , no mala by to byť ozaj len čistá voda 😉

ja už som aj po obede... 😅
dala som si rajčinovú...
bola v nej síce aj ryža, ale nech to para tlačí 😝 😅

katulienka1
24. okt 2010

ahojte,
natrafila som na vašu tému...držím všetkým palce,lebo vyzerať super a cítiť sa skvelo je dobrý pocit 😵 😵
ja som držala 90DD asi pred 2rokmi ale iba 2mesiace a schudla som asi 10kg...
ja som teraz skoro 4mesaice po pôrode a moja postava je total katastrofa.......ale otázka je,držíte túto dietu niekto aj keď plne kojíte???určite sa to tu už niekto pýtal,no listovať 548strán sa mi moc nechce 😅 😀

janulaka
24. okt 2010

@katulienka1

Ahoj ja som tiež kojacia držím síce dietu len týždeň, malá má stolicu ok, aj všetko ostatné.
Len asi by som počkala najmenej do polroka, keď ju budeš prikrmovať, mne má malá teraz
9 mesiacov, a už je toho veľa mlieko je len doplnok







magimary
24. okt 2010

Vodnárky,
tak zajtra sa držme!!!
(pohára s vodou 😅 😝 😀 )

yanni
25. okt 2010

caute babule,

no tak dnes ta vodaaaaaaaaaa. Len sa neutopte. Mne z je teraz na nic.

Inak priklanam sa k väcsine, ja tiez tie vitaminy nejak nemusim. Bleeeeeeeee, po diete nebudem hadam aj pol roka ziadne vitaminy. Ovock ci calat uz ani citit nemozem. Tiez cestoviny, ryzu a pizzu. Zemiaky sa este daju. A biela fazula, ta mi este berie. Ale uz fakt neviem co varit. Zajtra bude hadam kura.

Inak s tym hresenim. Tak ja to drzim asi tak na 75%. Nie je den aby som nehresila. Viac-menej. V lete to bolo lepsie. Mozno aj preto, ze to bolo prvy krat a väcsi sortiment ovocka.

Inak potesim vas. Takze hresit nie je zle. Vcera som volala s mamou, ta tiez drzi od 27.09. A tiez len tak hocijako. Vcera si dala napr. na ovocko gulas 😀 😀 No ked sa to tak vezme, je tam leco a to je tiez vitamin 😉 Jaaaj co som tym chcela povedat. Tak hresi ja pohan 😀 a schudla do vcerajsieho dna 6 kg. A to by jej tiez malo ist pomalsie, lebo nadvahu nema a tiez vek nepopusti, ved v takmer dochodkovskom veku to musi byt hroza chudnut. Si neviem predstavit ze tam este nieco ide. Ale asi ano. Som zvedava aka chudaska bude, ked ju na Vianoce uvidim.

Juuuuuuuuj baby ja sa uz tak tesim na Vianoce. Obzerem sa klobasky az-az 😀 😀 😀 😀

kubkovka
25. okt 2010

Dievčatá, tak držím palce v dnešný vodový deň 😉 😉 😉

claudica
25. okt 2010

Dobré ránko vodičkové kolegynky.... držím vám palce, aby ten dnešný deň rýchlo prešiel, mňa to čaká týždeň po vás, začala som 4.októbra, tak budem sledovať, ako sa vám bude dariť. Predbežne som pozerala, ja skončím okolo 1.januára, takže klobásky na vianoce asi nieeeee 😠 . Ale neplánujem sa deptať cez sviatky, hádam sa nezbláznim, keď to trochu poruším. Inak ja som mala v sobotu vit-deň, no mordovala som sa jak šlak, večer sa zase syn otŕčal pred telkou s čipsami, núkal ma...no keďže boli feferónkové, trošku som zobla, lebo však feferónka je zeleninka 😎
Držte sa!!!

juli71
25. okt 2010

caute dievcata Drziiiim vam palce pri tej vode podla mna do obeda v pohode, ale potom po obede no .. 😠 😵

eyya
25. okt 2010

drzim palce s vodou dufam ze to zvladneme bez velkych problemov neodvazila som sa postavit na vahu skusim zajtra po vode...myslim na vas trpim s vami 😅

mexx
25. okt 2010

Caute vodule... 😅 Zatial bez problemov, ale sak co cakam o pol desiatej, ze jo. 😀 Kriza sa dostavi okolo obeda...a poobede...a vecer... 😝 No sak nejak to dobojujeme hadam.
Zajtra oficialne vazim a meriam, tak som zvedava.

ingridka22
25. okt 2010

ahojte vodníčky 😀 no, už aby bol večer, nie??? keby sa dalo, prespala by som celý deň a zobudila sa až zajtra ráno... alebo až po celej 90 DD? 😀 u nás leje ako z krhly, čiže ani von s malou npôjdem, čo ja budem robiť celý deň 😝 😝 a včerajšok som pohnojila, celý deň fičali ovocníčkovia a večer som sa napchala soletkami 😢 som fakt nemožná 😖 zajtrajšie váženie a meranie bude u mňa asi nič moc, ale som zvedavá na vaše výsledky, tak ma snáď nakopnú tak, že už nikdy nezhreším 😲 😅 babulky, držte sa, idem na ten čaj 😉 čaká ma "chutný" pu-erh 🤐

monkula
25. okt 2010

Ja som včera tiež porušila ovocný deň.... Ráno som si dala banán, na obed dusenú zeleninku a večer o pol deviatej nás manžel zobral na večeru a tam som si dala kuracie prsia plnené nivou a ryžu 😝 😝 ale zase som skoro celý deň makala 😀 😀 😝

lubikaf
25. okt 2010

ahojte, aj ja drzim palce s vodou 😉 😉 nech to mate rychlo za sebou. ja budem takto trpiet o tyzden.
@claudica my sa mozme potom navzajom podporovat 😀 😀

ja dnes skroby, uz som mala dva banany a na obed si dam ryzu s nejakou zeleninou.

yanni
25. okt 2010

no tak koniec, ja uz som tu vodu porusila. Nejak mi bolo blbo a hlavu mi ide roztrhnut. Uz som aj vyse litra vody vychlastala a nic nepomahalo. Tak som si dala vyzivu. Ale to je mensie zlo ako keby ma mal vecer chytit taky hlad ze by som si dala nejaku coki. A mam strasne vela roboty a normalne sa nemozem sustredit. Ide ma roztrhnut od zlosti. Ale co uz, tak budem mat dnes vitamini´ky 😠

claudica
25. okt 2010

@lubikaf ano, my sme začali spolu... 🙂 o týždeň podstúpime prvú skúšku vodou 😀 Ja mám dnes zemiačiky, nejak v poslednom čase nie som s ryžou kamoška... ☹ A doobeda bola mandarinka. Pekný dník.