90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sestri
26. jún 2008

ahoj janka...môj manžel schudol pri mne 13kg a drží sa stále.neje dve na tri.je aj pokračovanie,je to trošku voľnejšie,ale základy ostávajú. keď sa začneš potom prejedať,určite sa ti niečo vráti naspäť.a vitamíny si zvládla v pohode. 😉

janka_fr
26. jún 2008

sestri dakujem a teda klobuk dolu pred tvojim manzelom, to asi maloktory muz vydrzi, som zvedava na mojho.Ja som teda nejedavala nejako vela pred tehu a nemala som s vahou problem ale pocas tehu......no a po tehu dost este ostalo tak ktovie ako to bude teraz.Snad sa to vrati naspat.Myslim ze tato dieta teda ak sa da nazvat dietou je velmi zdrava. No a este jeden problem my tu mame ze tu sa veceriava okolo 20-21 vecer.Zatial sa podarilo pred 20.Snad to az tak neuskodi.Chodievam spavat az okolo polnoci dovtedy uz je vytravene.

aniel
27. jún 2008

dobré ránko babenky 🙂

gucz
27. jún 2008

čauko aniel, dobré ránko všetkým

aniel
27. jún 2008

baby včera som hovorila ,že s tým praštím,ale pravdu povediac,nemala som čas sa za celý deň ani najesť.Večer som zjedla jednu špekačku s uhorkovým šalátom a za celý deň som zjedla asi6-8 marhúľ, 1 kopček zmrzkya jednu viedenskú kávu.Samé sprostosti,ale čo som si mala dať,keď som do obeda nestíhala a potom som šla do mesta a domov som prišla až 19.30. 😉

aniel
27. jún 2008

čauko škoda ,že si včera nebola s nami 🙂

lucxy
27. jún 2008

dobre ranko vsetkymmm.....idem si dat kavu a musim ist do obchodu 🙂

aniel
27. jún 2008

nebehaj podruhých témach ja som tu ☹

aniel
27. jún 2008

dnes máš voľno lucxy?

aniel
27. jún 2008

kitaka už ti je lepšie? 😎

gucz
27. jún 2008

aniel, niekedy inokedy 🙂 , ja som aj rada, že som nešla, lebo som mala črevné problémy. Vybrali sme sa s MM a s malou na prechádzku a ledva som dobehla somov, videla som všetkých svätých. Tak som potom ani nevečerala, ani som hladná (od strachu) nebola a ťava som si to pokazila večer. Asi o desiatej MM ostali chrumky na tanieriku a hovorím mu že schovaj si to. Samozrejme neschoval, tak som ich zjedla. Takééé boli fajnééééé. Ale nech, však som za celý deň zjedla len kúsok banánu a chlebík s tou falošnou treskou

lucxy
27. jún 2008

aniel ja som na materskej....

aniel
27. jún 2008

tinaa ty sa máš aspoň pol kila,ale dúfam,že keď bude na budúci týždeň ten ubúdajúci mesiac ,že to pôjde dole. 😖

aniel
27. jún 2008

neviem prečo som si myslela ,že chodíš do práce. 😉

gucz
27. jún 2008

aniel ja behám akurát okolo Laury, neznáša počítač, tak tu piští 😠

aniel
27. jún 2008

asi som si to s niektorou poplietla 🙂

lucxy
27. jún 2008

aniel ja mam tiez Larinku ako gucz 🙂 moja znasa pocitac velmi rada vkuse vykrikuje, ze stikat stikat

gucz
27. jún 2008

aniel napíš do ip kto všetko včera bol, čo majú nové a ako deťúrence jo? čo budeš dnes papať?

aniel
27. jún 2008

Sofinka sa tiež hnevá,že sa jej nevenujem brnká mi do klávesnice,takže ,keď bude preklep ,tak to bola Sofi 😀

gucz
27. jún 2008

lucxy no tak ona ho má tieť tak rada, len neviem čo by mi tu porobila. A ak si ju nedám na kolená, tak mi tu piští. Teraz je v beháku pri mne, dala som jej dlhú piškótu, tak dúfam, že ju na chvíľu zabaví. Inak sem môžem ísť v klude len keď spí a to tu nikdy nikto nieje ☹

aniel
27. jún 2008

aj moja ho zbožňuje,ale keď si na ňom môže ťukať ona 😉
gucz ok 🙂

lucxy
27. jún 2008

no mne mala chodi spat okolo obeda uz len jeden krat, a vam dva krat

gucz
27. jún 2008

moja spí tak po desiatej a potom poobede asi po druhej, tretej, teda tiež nič moc, dokopy asi dve hodiny

lucxy
27. jún 2008

gucz no to bud rada aspon ti spi dva krat mne len raz a vcera to bola len hodinka, a vydrzi az do vecera

aniel
27. jún 2008

moja včera v Trnave prespala asi 2 hodinky 😔

lucxy
27. jún 2008

co mate dnes na obed.....je idem robit hovadziu polievku s rezancami a druhe" chrenova omacka+hov . maso+knedla
ja uz knedlu nejem

aniel
27. jún 2008

Já ešte neviem,čo budem dnes papať,teraz sa mi nechce ani raňajkovať 😉

aniel
27. jún 2008

to môj manžel zbožňuje.Ja ešte neviem,čo budem variť ☹

aniel
27. jún 2008

dnes by som mala mať ryžu alebo zemiaky,ale čo navariť pre ostatných , tak to naozaj neviem.

gucz
27. jún 2008

ja asi tú ryžu, so zeleninkou alebo možno len s uhorkou, uvidíme