90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
18. nov 2010

tak dievčatá, práve si dusím hlávkovú kapustu na večeru.....a čo vy? ako sa držíte? 😉

adamko05
18. nov 2010

@kubkovka ja som práve dojedla karfiol... hm... tušim pôjdem skoro spat, aby som to zvladla.... 😖 ... ale chcem zasa na bicykel.. včera mi to celkom šlo 😉

kubkovka
18. nov 2010

@adamko05 ja sa prave napchavam kapustou.........no tiez neviem ako dlho to vydrzim

kubkovka
18. nov 2010

tak, na zajtra som si vytiahla kura, budem mat s tou udusenou kapustou.......

adamko05
18. nov 2010

@kubkovka mnam...
ja vam zajtra aj to "hnusne" ovocie budem závidiet 😠 😀
uvidíme, hadam to prežijem.... iba na vode... a neutopim sa 😅

kubkovka
18. nov 2010

@adamko05 no my to mame v utorok, to neviem, ci zvladnem....budem na teba mysliet, nech ti to rychlo ubehne

adamko05
18. nov 2010

hm, zjedla som dva bompari 😠 😠 😀 😀 .. nevadí, idem spat..
papa

mayka
18. nov 2010

caute,
no dnik za nami. A ja no neviem ci sa mam s cim pochvalit ale tak na prvy den som aspon sladke slusne odmietla.

doobeda som mala len kafe s mliekom + 2 jablka. Na obed kavu , obed som nestihala lebo som bola prec, tak ked som prisla o druhej a uspala dieta som sa dostala k jedlu - k cine. No maso + ryza ale len polovicu porcie co mi sikmooka slecna nalozila. 😀

No a kedze to bol neskory obed tak vecer som si dala uz len 90 g zo 100 g sunky len tak. Zvysok mi ukradla dcera. 😀 Teraz kukam na flasu Lucku ktorou sa nalievam a dufam ze ten hlad co citim sa skoro strati. Asi budem musiet ist spat lebo inak sa opustim a navstivim chladnicku. Ale nie. vydrzim. Ale aspon si uhorku idem kusok odrezat.
No a zajtra kedze som dnesny bielkovinovy den pohnojila si zopaknem.

mayka
18. nov 2010

@adamko05 dakujem za podporu.
a prajem pevnu volu pri vodovom dni. Ten asi vyradim. To si ani neviem predstavit. 😝

adamko05
18. nov 2010

@mayka nieee, neopakuj, daj škroby.. prvy den je rozbehovy... to maš v pohode... a ja tiež ovčas aj o 14tej obedujem, ale to neva... potom večera najskôr o tej 18.30 by mala byt.. ale snažím sa o tej 13tej... a večeru tiež o 18.30 😉

ingridka22
18. nov 2010

ahojte 😀 dievčatá, dnešok zase v keli 😠 a tak sa mi pekne darilo... až do večera ☹ na obed dusená mrkva, na olovrant banán. podvečer som šla na aerobik a potom som "tým svojim doma" robila večeru. malá chcela chlebík so "šunečkou" a rajčinkou a mne začali sliny tiecť. tak som si normálne urobila chlieb s maslom a šunkou a ešte aj jeden rožok som zožrala 😒 ale to nebolo všetko 😔 aj cestoviny, ktoré som varila na obed, som si dala 😠 čo dodať, na zaplakanie 😖 blížia sa moje dni a s tým spojené moje pažravé obdobie 😢 a to sa naozaj nedokážem ovládať... asi by som sem mala prestať prispievať, lebo to tu kazím ☹ vy ste také šikovné a odhodlané a vytrvalé a .... máte môj obdiv 😵 prečo ja sa potom čudujem, že mne kilá nejdú dole? 😒 aaach, babulky, dúfam, že sa z toho vyspím a bude lepšie 😉 a druhé kolo je u mňa isté... na betón 😉

zibi
18. nov 2010

baby mne sa dieta dajako uz nedari ..asi je to tym ze ma stale vola svokra ku nej jest volala ma najskor v nedelu..ale teraz zacala vyvolavat aj cez tyzden a je mi blbo odmietnut..joj..hruza
fakt
dens vitaminy a mala som maso so zemiakmi..neviem co to bude ale som isla cvicit radsej tka hadam som to vycvicila
zajtra mam bielkoviny tak som si kupila acidko..a aj jogurt a tak
som si ovedala ze nabuduce jej poveim ez uz mam obed ale ze si zobriem so sebou a dam si to co navarila ked budem mat ten den.. 😉
boze nech vazim 70 🙂 nech to cvicenie pomaha 🙂 hruza so mnou a at ak pekne mi to slo
ale dajako uz nevladzem...

claudica
19. nov 2010

Včera celkom v pohode, bielkovinový deň zvládam, lebo môžem aj jogurt alebo acidko, mlieko... Ale aj u mňa je najväčšia kríza večer... Ešte keď rodina večeria, tak to zvládam, lebo ja večeriam s nimi to moje, ale keď oni začnú vymýšľať ešte po ôsmej alebo počas reklamy keď kukáme panelák, odbehnú si robiť rožky a kadejaké veci....to buď odbehnem rýchlo si umyť zuby, alebo trpím... ☹
Dnes mám škroby, tak budú varené zemiaky s cibuľkou a cesnakom...to hádam zvládnem.
A na začiatku som doma aj cvičila, teraz som akosi zlenivela, budem musieť byť na seba prísnejšia 😝
Tak vám prajem úspešný diétkový deň a @adamko05, tebe prajem veľa úspechov pri tom dnešnom vodovom dni 😉 , nech sa ti darí...

kubkovka
19. nov 2010

@ingridka22 tak keby si vedela, co som predvcerom pojedla ja, tak by si bola na seba hrda.....ja som pojedla uplne vsetko, parky, krupicovu kasu, klobasku, rozky, kolac no vsetko.....a nic sa nedeje, tiez hormony pred menzesom....takze nic si z toho nerob, pekne pokracuj a prispievaj.....

kubkovka
19. nov 2010

@zibi prisla kriza, nevadi....ja som to u svokrovcov riesila tak, ze som si doniesla obed a bolo.....povedala som, ze musim drzat dietu kvoli zaludku a bol klud.....vyskusaj...

kubkovka
19. nov 2010

@adamko05 no ako zvladas? ako sa citis, dobre nastavena psychicky?

ingridka22
19. nov 2010

@kubkovka, ďakujem za povzbudivé slová 🙂 aj tak nechápem, ako to môžeš zvládať pri takom malom drobcovi a mať také odhodlanie 😉 to ja som takmer 3 roky po pôrode a neviem sa znormalizovať ☹ mne dochádza energia, asi to bude jeseňou a tými krátkymi dňami, keď sa stmieva už pred piatou.... tie večery sú nenormálne dlhé, s malou von sa v tme nedá ísť a doma len špekulujem, čo by som zožrala... ráno som sa zobudila s nafúknutým bruchom, už nech "to" dostanem, neznášam to 😠 dnes budem obedovať rybu na masle a večer si dám asi jogurt, ten som dávno nemala... a z vodového utorka mám strach 😕 dúfam, že @adamko05 sa nám dnes nerozpustí 😀

kubkovka
19. nov 2010

@ingridka22 ale da sa to zvladnut, taku krizu som mala nedavno ja, uz som myslela, ze na to kaslem, ale nejako som sa rozhodla, ze to dobojujem, pretoze nejde len o kila, ale sa ja lepsie citim....no a slo to dobre, akurat mi tiez tieto hormony naburali dietu, ale tak co narobim, vcera som to odcinila.........no a tej vody sa bojim aj ja....rozmyslam, co vymysliet, kam zdrhnut

adamko05
19. nov 2010

ahojteee... 😉
zatiaľ žijem.. o par poharikoch vody a kave....tu som dala, aj ked by sa asi nemala... to by som zomrela isto 😢 😀
začínam byt hladna, uvidíme, či to prekonam
a rodinka moja - v meste u brácha - vypražany syr s hranolkami s MM domov kupil a chlapci pizzu... tak ako ine pokušenie... ale už to obeduju, tak musia všetko pojest, aby ma nelakalo... ale jááák to v aute vonalo 😝

idem vas kusok dočítat 😉

adamko05
19. nov 2010

@ingridka22 hlavne, že chutilo.. 😉 ... na chlebík či rožtek so šunkou či paštekou sa chystám... zajtra na večeru isto jedno z toho bude... kedže mam bielkoviny... viem, pečivo sa na večeru nema, ale zajtra si dam, ak dnes vydržím 😉 ... hlavu hore.... to je isto u teba len prechodne obodbie a ked idu kramy... ja mam tiež hriešne myšlienky... ale ja hreším "LEN" v tom že "čokoladááá"... aspon kocka 😉

adamko05
19. nov 2010

@zibi skus, aby ti aj svokra vyšla v ustrety... ja aj u našich aj svokry, ked ideme na obed, dam to, čo mam povolene... maso... ryžu... alebo si normálne aj u svokry poviem, že chcem vyvarit cestoviny... 😉 😉 .. podla mna to pochopíš... ved sa chceš pačit jej synačikovi 😵 😵 😵 😵

adamko05
19. nov 2010

@kubkovka juuuj, a veru včera mali na večeru - že krupicova kaša... jak vonala... ale aj tu si cez bielkoviny či UHL urobím.. odolala som včera... až na tie bompari 😒 😀

mayka
19. nov 2010

ahojte ,
no dnes sa drzim. zatial.
doobeda ovocko, teraz varene zemiaky s maslom a zeleninovy salat. Bez toho by som ich nezjedla. A dala som si aj vyvar zeleninovy.

hm akurat rozmyslam ze ten vitaminovy den mi vyjde na nedelu. hm blbeeeee. 😀 Ale muz nebude doma tak snad to zvladnem. 😅

adamko05
19. nov 2010

@mayka ak môžem poradit, ked maš zemiaky, maslo eee.. radšej olivovy olej, alebo aj iny... ale maslo by sa malo v bielkoviny.. ale ak to bude len občas a troška, nemalo by vadit 😉

adamko05
19. nov 2010

mali idu spat, pozmyvam byt a lahnem s poharom pol litrovym vody a knižkou na gauč.... dnes nerobím nič 😀 😀 a idem spat zarovno detmi.. 😅

mayka
19. nov 2010

@adamko05 ja viem ze maslo eee. 😀 Polepsim sa. Ale fakt som vela nedala. A krumple boli varene v supke tak sa to dsovnutra nai moc nedostalo. Lne som ich tym maslom postrasila bububu. 😀

Ty si dnes len o vode, co? Len si to predstavim a zaskvrka mi v bruchu.

adamko05
19. nov 2010

@mayka zatiaľ som o vode, snad to tak aj zostane
jaaaj, v šupke pečene a s veeeľa maslom zemiaky, to by som si dalaaaaa... ale inokedy.... cez vianoce 😀

babyyy - s citronom vodu, to tiež nemôžem???? 😕 😕 😕

mayka
19. nov 2010

hm zajtra mam sacharidy. Poradte co varit. Asi spravim spagety s kecupom alebo s dusenou zeleninou a cesnakom.

hm podla mozes s tym citronom. Ved to nie je sladke. Ci?

kubkovka
19. nov 2010

@adamko05 mozes

magimary
19. nov 2010

dnes: PIATOK 54-tý deň- 19.11.2010 BIELK
---------------------

ahojte 🙂 ,
@adamko05 , drž sa!!! a môôôôôžeš! 🙂 😎

ja som si dnes urobila na obed takú papenu (adamko, nečítaj 😅 🤐 😀 )...
niekto to tu písal, syr obalený vo vajíčku 😀
mňám!!! a tak so sa najedla a pochutila si, júúúj, taká fajn zmena 🙂