90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
22. nov 2010

@ingridka22 no ved to, jednoducho teraz vo vitaminovy den dam obed a je to.........podla chute, a ostatne dni tak ako su, aspon aby som nezacala priberat

kubkovka
22. nov 2010

@ingridka22 a presne, aj ja mam teraz vahu pred tehu, tak a este kojim, tak to dost stoji....hlavne mi teraz pojde o to, udrzat to a ked nieco zide, zide ked nie, aspon nech sa nenalepi na mna nic pred vianocami, lebo vianoce to istia 😀

zibi
22. nov 2010

kocky caute nestiham velmi chodit ucim sa na skusku.. 😖
ale opat klesam kvoli cviceniu isto..
mam 70 ..super
takze 6kg dole
este do vianoc tri a som na svojej povodnej vahe :D

kubkovka
23. nov 2010

@zibi gratulujem......krásne....ja potrebujem este 5kg, ale ci sa podari, neviem, stojim s vahou

kubkovka
23. nov 2010

Dievčatá, dnes voda..........no ja sa budem snažiť dnes aspon nejesť, len piť vodu s džúsom......aspon nieco nech mam a uvidim, dnes sa maly zobudil v noci iba raz, a nadranom okolo 5 som ho zobrala ja, lebo uz som mala prsnik ako kamen, tak mozno mal iba ten rastovy spurt, to byva kazde tri mesiace, ze sa tvori menej mlieka a on potrebuje viac, tak to par dni trva, kym sa zas "zasobniky" prispôsobia 😀 😀

magimary
23. nov 2010

dnes: UTOROK 58-my deň- 23.11.2010 VODA (!!!) 😲 😝 🙄 😀
---------------------

júúúúj, veru dnes len voda!!!
a ja ako na potvoru stávam ešte pred svitaním ( 😠 😠 😠 ), čo si inokedy pospím aspoň do ôsmej, tak dnes už skoro ráno hore!!! 😝 🙄 😅
ako to len vydržím(-e)???

a to ma ešte dnes čaká stres u gynďošky 😝 🙄 😝

júúúúj, no držme sa! 😅 😝

adamko05
23. nov 2010

ahoteee.... držím palce na vodičku tym, čo maju
... mne nemate moc čo zavidiet, vitamíny mam...
práve pijem kavu... a varim jablka, urobím jablkove pyré s kokosom... to budu ranajky, na obed si uvarím zasa kyslu kapustu a večer neviem... dáke oriešky mam.... snad to prežijem... aj ked tie buchty ma lakajuuuu... 😝 😠
@zibi super, pekne ti to ide a hlavne, že si spokojna
@kubkovka keby kojím, vodu vynecham, ja by som si dala normálne bielkoviny... 🙂

claudica
23. nov 2010

Ahojte, všetkým "vodičkám" prajem veľa zdaru a výdrže dnes... 😲
Ja mám škroby, doobeda grep, na obed zemiaky s petržlenovou vňaťkou, to isté večera, nechce sa mi dnes špekulovať... dúfam, že tým svoju pažravosť uspokojím a nevyvediem nejakú hlúposť večer.... 😝
Včera som bola vcelku úspešná, ale u mňa bielkoviny nerobia problém, mala som aj mäsko aj acidko, teraz mi pre zmenu chýba syr, tak najbližšie si ho užijem... 🙂

adamko05
23. nov 2010

ja som včera tiež neporušila, akurat sa mi zda, že som zjedla viac, ako by sa cez dietu malo 😀 ... no čo už

juli71
23. nov 2010

ahojte dievcata drzim palce, co mate dnes voduuuuuuuuuuu 😵

lubikaf
23. nov 2010

ahojte, baby drzim vam palce, aby ste tu vodu vydrzali.
@claudica nas to caka o tyzden??? 😝 😝 😝 no neviem, to budem u nasich, no neviem neviem, ci si to neposuniem o tyzden 😀

ja dnes tiez skroby, poradte co varit, mam tam sice ryzu, ale na tu nemam vobec chut, skor nejake zemiaky, ale ja nemam rada len take obycajne varene 😒 hmm asi skusim nejaky recept pohladat 😒

claudica
23. nov 2010

@lubikaf no čauko, veru o týždeň voda... 😨
Skús si uvariť takú hustejšiu polievku zeleninovú, s hráškom alebo šošovicou, pridaj aj zemiaky, to je mňamka, na obed môžeš aj s chlebíkom, ak sa ti to zdá málo sýte... 😵

adamko05
23. nov 2010

@claudica tiež mam rada šošovicovu polievočku, nastruhana mrkvička a zemiaka... a k tomu pečivko... juuuj... no na dnes si necham zajst chut.. už mi vyvoniava kapustičky... uvatim a potom ju ešte zapečiem troška v rure... mi taka chutí.... 😉

adamko05
23. nov 2010

@lubikaf kludne posun vodu o 4 dni.. ja som si tiet 😉

sisa2
23. nov 2010

ahojte 🙂

dnesna voda ... ach jaj, bude to tazke. je mi zima, aspon caj by som si dala, no ani ten sa nemoze ☹ dnes pojdem urcite skoro spat 😀

@zibi drzim palce na skusku! super ti to ide dole 🙂

sisa2
23. nov 2010

jaj baby, ani citat vas nemozem, by som aj klince zjedla a to este nie je ani obed 😔 😀
idem pohladat flasu s vodou, nech sa nalejem a nemyslim na blbosti

claudica
23. nov 2010

@adamko05 ano - šošovica mňam, kapusta mňam... 😀
a skoro všetko mňam... 😀 😀

adamko05
23. nov 2010

@claudica voda mnam 😀 😉

adamko05
23. nov 2010

@sisa2 mne bolo tiež zima 😕 .. chybal mi čaj... čo už...

adamko05
23. nov 2010

@claudica ale kapusta aspon s masom keby je, a to nie som masožrava.. 😀 😀 , ale dnes som odhodlana vydržat... to vždy tak vnutorne citím, že dnes sa to podari 😉
zajtra neviem, ideme na bowling... synator starší, ako sme kupili detske kolky, tak že to chce vidiet a tak MM na zajtra zajednal hodinku... že hodinku len so starším (treba ich občas oddelit a venovat sa aj osobitne, nie??)... pôjdem hrat a Adamko hned, že dame si tam palacinky... alebo zmrzlinu 😠 😀 .. no tak neviem... uvidím, ako to dopadne... lebo už sa ma aj rano pyta, že prečo stale s nimi neranajkujem 😖

claudica
23. nov 2010

@adamko05 vnútorne cítim tak do 18-tej večer, potom chlapi besnejú...večne voľačo jedia a mladšiemu to častokrát ešte chystám ja, tak to má takmer ukvapkané mojím slintaním.... 😀 Včera som robila žemľovku, v pohode som odolala, potom okolo siedmej malý začal špekulovať, tak som mu robila zapekačku - pekne na chlebík šunku, plátkový syr, kečup...no to je hotové týranie chudnúcej ženy toto... ☹
A presne ako píšeš, sú situácie, keď je to ťažké, máme každý v rodine isté rituály... trebárs u vás tie palacinky po spoločnom poobednom programe alebo tie raňajky. Mne to chýba cez víkend. Vtedy spolu raňajkujeme, cez pracovný týždeň to nejde, tak to bolo vždy také super, aj sme pokecali, no taký náš rituál... Som síce s nimi pri raňajkách, ale nie je to ono...a navyše ma sem-tam podpichujú 😅 chlapi to nechápu... u nás sú všetci štíhli...iba ja mám problémik. 😵

sisa2
23. nov 2010

@adamko05 😀 😀 😀 si solidarna, dik 😀 😀 😀

adamko05
23. nov 2010

@claudica no niečo hovor o pripravovaní jedla... ja ešte aj krmim občas 😒 .. takže doobeda to bola "maminka kolačik".. na večeru som slubila dukatove buchtičky..... a ja, sladkožravec... to bude zaber, ale prežijem hadam

a veru, s detmi som rano ranajkovavala.... aj cez víkendy... ale zajtra si dam aspon zmrlinu, šak skoro bielkovina... no ved uvidím 😝

adamko05
23. nov 2010

@claudica mna MM podporuje a mali to nechapu ešte.. ale u teba... už su veľkí, rozumeju 😉

claudica
23. nov 2010

@adamko05 Jasné, rozumejú, len stále omieľajú, že veď si dobrá, pozri sa, máš 40 a na svoj vek....bla bla bla...
Je fakt, že niektoré spolužiačky môjho staršieho sú tak rozkysnuté a nevadí im to. Ale ja im stále tvrdím, že ak sa niekto tak dobre cíti, tak je to v pohode. Nechcem schudnúť kvôli nim alebo kvôli mužovi, im sa vraj páčim takto. 😀
Ja to robím pre seba, ja sa chcem dobre cítiť. A krútia hlavami.... 🙂
Ale tak podporujú ma, rešpektujú to že nejem všetko spolu s nimi...a držia mi palce. 😉

lubikaf
23. nov 2010

baby tak nakoniec som si spravila toto:

3/4 kg surových zemiakov,150 g.cibule,soľ, petržlenová vňať,2 lyžice olivového oleja, 1/4 l uvarený bujón alebo vývar. Ošúpané zemiaky nakrájame na tenké plátky, osolíme , premiešame s posekanou petržlenovou vňaťkou a nakrájanou, na rezance, cibuľou.Dáme do vymasteného pekáča, pridáme trocha oleja a necháme chvíľu opekať.Potom zemiaky podlejeme vývarom,pekáč prikryjeme a zemiaky dusíme do mäkka.Podávame ako prílohu k šalátom alebo ako hlavný pokrm. Keď chceme ostrejší, zemiaky okoreníme, opaprikujeme alebo pridáme majorán.

akurat to papam, celkom dobre to je, len som si to este poliala kecupom 😉 @claudica ale aj tak dik za tip na polievku, taku robievam malemu. tak nabuduce spravim velky hrniec a bude aj pre mna 😉

lubikaf
23. nov 2010

@adamko05 rozmyslam, ci si nedam vodu teraz vo stvrtok, budem sama doma cely den, tak by to bolo celkom easy 😒

adamko05
23. nov 2010

@lubikaf podla mna lepšie posunut o 4 dni, ako to pokašlat... teda ja som to tak brala.. ved to sa iba posunie, viac dni si na zdravej strave, to je cele si myslím 😉
maly sa napraskal, idem ho dat spat a potom sa napraskam ja tou kapustou a hurá na zmyvanie podlahy

lubikaf
23. nov 2010

hmm mna teraz napadlo, ze ja mam mat vo stvrtok vlastne vitaminy,. myslite, ze by bolo moc zle, keby si dam miesto vitaminov vodu? lebo jak sa ja poznam, ked su vsetci doma a vyvaram, tak to mi ide hroozne tazko. takto by som bola sama, tak by to bolo ovela jednoduchsie 😒 no neviem 😒

adamko05
23. nov 2010

práve obedujem... mnam....

@lubikaf daj vodu vtedy, kedy ti vyhovuje.... ale mala by byt po vitaminoch.. tak kludne posun aj o 8 dní, ale po vit. asi... to je človek potom riadne vyhladovany 😀 , ale ved ty vieš 😉