90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

duja
2. dec 2010

Ahojky baby tak sa hlasim po vcerajsom dovrzganom vodnom dni..totalne som ho nezvladla a prezierala sa..Dnes oficialne koncim s dietou no ostavam na spravnom deleni.KOmpletny ubytok na vahe za 87 dni je 17,1 kg. 3 mesiace si oddychnem a v marci zacinam znova 🙂 alebo skor nech mozem velku noc uz papkat 🙂 Prajem prijemne chudnutie a drzte sa..NEch zvas idu tie kilecka lahko dolu

kubkovka
2. dec 2010

@duja no vidis, ja som na tom tiez tak nejako, chcem si vahu udrzat a na jar zacat znova......

dievcata, u mna je velky problem, ze nemam ranajky, asi si to dam tak, ze ranajky ano, a vecera nie

eyya
2. dec 2010

@kubkovka ja mam v plane podobne na jar k letu zacat este raz 🙂 tak mozme opat spolu 😉

zibi
2. dec 2010

baby som dosla na to ze od kedy osm drzala tu dietu..tak moj zaldok si zvykol na lahke jedla.normalen ked daco tazsie zjem ma boli...vcera hnacka..s prepacenim.. 😝 dnes mi je zasa na vracanie..no uplny otras to je..fakt a vaha sa nepohla dole stojim.. 😠 no nebavi ma to..
ja to dokopat do toho 15teho
a potom zacnem po novom roku nanovo
do marca kym mm dojde...chcem zhodit este tych 4-5kg
a hlavne si chcem tu vahu udrzat ...ci budem mat 70tak 70, ci 69 tak 69... 😉 a uvidime 🙂

zibi
2. dec 2010

@duja no moja aj tak si dala vela dole ja len 6kg 😠

lubikaf
2. dec 2010

@claudica no tak si to zvladla teda super, gratulujem 😉 mas dobru pevnu volu, ja neviem, ci by som po dni nejedenia vydrzala az do obeda nejest 😝

@adamko05 my sa chystame na ples na konci januara, tiez by som chcela dovtedy vyzerat normalne a nie jak nejaka safalatka. nemam ziadne spolocenske saty, takze musim nejake kupit a neznasam, ked mi nic nepadne, popripade ked v zrkadle vidim jednu velku tucnu matohu 😠

kubkovka
2. dec 2010

@eyya no jasne, budem sa tesit

kubkovka
2. dec 2010

@lubikaf no ja mam spolocenske saty, aj ich obleciem, az teda na ten vrch, prsia vobec nedam do korzetu, ale tak kojim, dufam, ze potom sa znova zmensia do povodnej velkosti, lebo ma inak porazi

claudica
3. dec 2010

@lubikaf ahoj, no popravde - nebolo to len o pevnej vôli, ja som mala cez víkend intenzívne nájazdy, pokazila som si žalúdok a trpela som jak sviňa, presne ako to písala @zibi.... Hoci som nejedla až tak veľmi veľa, kedysi som zvykla aj viac, ale som kombinovala možné aj nemožné a bolo mi hrozne, pancreolan som žrala jedna radosť. Potom v pondelok vitamíny, v utorok voda a ešte aj v stredu ma bolel žalúdok, takže preto sa mi to aj podarilo, nemala som nejak na nič chuť. A včera som v tom pokračovala, mala som mať škroby, no zjedla som len banán a mandarinku, lebo mi nič nechutí. Dnes UH, ale do roboty som si doniesla len ovocie, dnes idem z práce o čosi skôr, tak uvidím, či budem mať chuť na nejaké cestoviny...Ja mám prosto obdobie, keď by som zožrala aj svoje mláďatá hádam 😀 a potom obdobie, keď nemám chuť do jedla. A to nie je správne... 😝
Momentálne mám baby 63 kg...- dnes som sa vážila, a mesiac diéty pred sebou. Keď víkend obstojím, budem rada... ale pri mne sa nikdy nedá vedieť... 🙂

kubkovka
3. dec 2010

@claudica no pekne, take obdobia mavam aj ja, len ja mam taky problem, ze ked prestanem jest, napr. pri chorobe alebo ked ma boli zaludok, a trva to zo dva dni, mam problem zacat znova jest, jednoducho sa mi to jedlo zda ako nepriatel, takze sa prekonavam a kazdy den nieco zjem, aj ked male......som mala obdobie po rozchode, ze ked som mala po niekolkych dnoch zjest rozok, trvalo mi to asi tri hodiny a jedla som ho s nechutou.....takze sa trosku bojim anorexie, k tomu je len kusok.......ja som tiez taky extremista, bud by som jedla stale alebo vobec, preto mi tato dieta vyhovuje, aj ked teda uz ju velmi nedrzim, ale mam tam urcite zasady a viem, co mozem s cim a kedy......
a inak
@claudica drzim palce, urcite to zvladnes

claudica
3. dec 2010

@kubkovka Ďakujem, je to fajn, že sme tu takto spolu, mne to hrozne pomáha, podporuje ma to, ste zlaté... 😉 A darí sa aj tebe veľmi pekne...ja som po pôrode, teda po tom druhom - bola hrozne dlho pribratá...roky. Ale ja som nepribrala počas tehotenstva, ale až potom, a mala som aj 75-76 kíl. Potom som sa držala na 70, delenou som sa dostala na 60 a za posledné dva roky som sa dostala zas na 70. Tak som štartovala túto 90-dňovku. Takže sa stále opakujem, že fakt máš môj obdiv... 🙂 Podarí sa ti to 😵

borabora666
3. dec 2010

no babulky,mě to jde nějak rapidně rychle...nevím,či se mám těšit nebo ne....mám pocit,že přes den jím dost....možná se na oběd až přecpu,ale bilance 2,5 kg za tri dni??? též jste měli rychlý pokles váhy na začátku a pak se to zpomalilo?.dnes mám ovocný den,tak snad ho ustojím.....z toho mám trošku strach 😖 😀

claudica
3. dec 2010

@borabora666 presne tak to bolo aj u mňa, na začiatku to šlo rýchle, žasla som....potom si organizmus trošku zvykne a postojíš, ale nevzdaj to, je to tak normálne... 🙂 Pokračuj ďalej, neboj sa toho, veď nehladuješ, je to dôkaz toho, že to robíš poctivo, si šikulka.... 😉

monkula
3. dec 2010

@borabora666 To je normálne, prvé kilá, vlastne nie sú kilá, ale prebytočné tekutiny a škodliviny.. Vlastne "bordel" z čriev a zvyšku tela 😉 Tvoje telo sa pomaly očisťuje a ak aj veľa piješ, tak aj to pomáha vyplavovať tieto "kilá"
Tak nech Ti to ide aj naĎalej takto skvele..

A kočky ,nerobte si hlavu z toho, ak porušíte diétu, ja ako som písala už mesiac pravidelne diétu porušujem, nie zámerne, ale kvôli nedostatku času, 😝 a odvážila som sa odvážiť a pribrala som pol kila 🙂 😉

borabora666
3. dec 2010

no vypiju minimalne tri litre denne...niekedy aj viacej.....s pitným režimom so začla asi pred týdnom....uvarím vela čaju a ten pijem nesladený...vodu v tejto zime by som nedala,ale už som si na to pitie tak zvykla,že mi chýbá keď nepijem...ale kebysom mala vybavovačky lebo chodila do roboty,tolko by som isto nevypila

claudica
3. dec 2010

@borabora666 Ja si aj v robote uvarím ráno 1,5 litra zeleného čaju neochuteného a toto pijem, medzitým aj vodu. A doma si robím rooibos čaj a niekedy aj pu-erh, ale ten nemá až tak príjemnú chuť, ale dá sa a aspoň mám niečo teplé v žalúdku.... Samozrejme záleží aj na tom, kto ako si môže v robote zorganizovať to "popíjanie" čaju, mne je to zatiaľ dopriate... 😉

borabora666
3. dec 2010

@claudica tak to máš super....človek ,keď si zvykne na ten prísun tekutin,tak potom už to chýbá....ráno eště na lačno pijem vodu s lyžičkou jablčného octa a medu....sice je to hnus,ale pomáhá to sa vyprázdnit😀...a jo,ta voda je taká vlažná

claudica
3. dec 2010

@borabora666 Ja som skúšala tú octovú vodu aj s medom, ale vydržala som asi tri dni...nechutí 😠 Mala by som sa prekonať, lebo chvália účinky...
A s tými tekutinami - ja pijem veľa aj preto, lebo som mala pred dvomi rokmi problémy s močovými cestami, preliečila som sa a dvakrát sa mi to zopakovalo, je to veľmi nepríjemné a odvtedy mám tak zafixované, že musím a aj sa darí. A už teraz keď menej vypijem, že som napr. odcestovaná a tak, tak mi to chýba a rozbolí ma hlava 😝

borabora666
3. dec 2010

@claudica presne tak,ked nepijem,mam suchoty a rozboli ma hlava...a ako si pila ten ocot,lebo ani me to nechutí,ale vypijem to na ex a nedychám pri tom...potom ,len na konci je to neprijemne,ale rychlo si dam ovoce,ale zapijem cajom

claudica
3. dec 2010

@borabora666 ja som si dala do vlažnej vody trochu toho octu a med a pila som to nalačno brrr. Možno som mala dať viac vody, aby to nebolo také koncentrované, ale myslela som si, že však to málo hádam zvládnem... len som to potom akosi vzdala. Určite by sa to dalo, vydržali sme aj horšie veci...možno sa na to dám zas 😅

adamko05
3. dec 2010

ahojteee...
ako sa držíte
@claudica čítam, či ty super..63 .. parada
@lubikaf no, mne včera kamoška doniesla jedny šaty na ples, a teda, su mi veľke... MM večer hovorí, že krásne, len som v nich stratena , tak som sa smiala, keby neschudnem 4 kg, možno by mi boli 😀 , ale nie... ale su fakt krásne...
ja vôbec netuším, čo na seba, ale keby ešte čosi pochudnem, možno by som si dačo aj kupila.... 😉 a koľko teraz važiš??

adamko05
3. dec 2010

@claudica a to obyčajny ocot? niee??? aky???

adamko05
3. dec 2010

podla mna je lepšia citronova voda, nie??, nema to rovnake učinky, ako ten ocot?

claudica
3. dec 2010

@adamko05 no ja som si dávala jablčný ocot, všade písali, že ten je vraj "najchutnejší". Ale aj o citrónovej šťave som počula, vidíš...to by možno bolo chutnejšie. No nie možno, iste... 🙂
No aj ja som sa tým kilečkám potešila, ale to je aj kvôli mojej nechcenej "hladovke", čo som si pokazila žalúdok, nie kvôli tomu, že som diétu perfektne dodržiavala 😀 , tak to beriem ešte s rezervou....uvidím čo bude cez víkend, to sú moje rizikové dni.

borabora666
3. dec 2010

@adamko05 to je jablčný ocot,nie normálný😀
@claudica já to pijem v 3dcl vlažnej vody a lyžička octu,lyžička medu a dá sa to....

adamko05
3. dec 2010

@borabora666 podla mna ten isty efekt ma aj ten citron, neviem.. a píšu že je to dobre, aj aj dobre na žaludočne vredy ... lebo do prazdneho žaludka taky koncentrat?? no neviem... ja som pila citronovu vodu, ale asi tak dvakrát do tyždna, nie každy den.... neviem, to je môj nazor iba 😉

borabora666
3. dec 2010

@adamko05 neviem,neni to kysle ako ocot....on ma inu chut uplne.....ja som to volkde vycetla a zkusam to....skor citronovu vodu nevypijem,lebo je agresivna na moj zaludok,prilis kysla....ten ocot nema dobru chut ale kysly neni

claudica
3. dec 2010

V knižke doporučovali tiež octovú vodu nalačno, vraj to naštartuje metabolizmus a dokonca by sme tým mali začať každý deň 😝 Nemám tu teraz knihu, ale niekde na začiatku to bolo písané.... Samozrejme vždy hovoríme o ovocnom octe, nie tom obyčajnom 😅

adamko05
3. dec 2010

@claudica ved ja sa nehadam, v knižke to je, ja viem 😉

borabora666
3. dec 2010

neviem,ja to skusam len treti den....mozno s tym tiez prastim,ale zatial sa to da.....ale dneska ovocie....tak skusim zapect ovoce v rure...uvidime co z toho bude,ci sa to bude dat jest😀