90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

borabora666
5. dec 2010

@kubkovka ahoooj moja,poslala jsem ti na mejl tu delenou....daj mi vediet,či to došlo...

kubkovka
5. dec 2010

@borabora666 mail prisiel, dakujem, isto po vianociach vyskusam, vyzera to byt zrozumitelne
@lucia99 ja som po porode mala 95, uz mam 85 a to sa velmi nesnazim........tak to ide, trreba vydrzat

lubikaf
5. dec 2010

@adamko05 som tu uz dlho nebola, tak az teraz odpisujem, no tak ja vazim 68kg, cize nic moc 😝 teraz som tyzden jedla piate cez deviate, ked som bola u nasich, ale od zajtra chcem nabehnut zase na dietu, len neviem, ktory by som akoze mala mat den 😕 musim si to nejak vyratat 😉

ingridka22
5. dec 2010

dievčatá, čaute, nejdem sa chváliť, nemám čím ☹ posledné 4 dni som vyslovene žrala ako besná, akokeby mal prísť koniec sveta... a tých sladkostí čo som pojedla 😔 zastavil sa u nás Mikuláš a nechal pár mňamiek 😉 😀 tak som neodolala 😔 neviete, aký máme mať zajtra deň? nech sa od pondelka nejako pozbieram. je to so mnou zlé, pomoooc 😖 a vy ostatné, ako ste prežili "diétny" víkend?

kubkovka
6. dec 2010

@ingridka22 ahoj,no ja som v sobotu delila, vcera nie, kedze sme boli u svokrovcov aj u nasich.........dnes by sme mali mat bielkoviny, ak sa nemylim....

claudica
6. dec 2010

@lubikaf Čauko, my sme začali rovnako, takže dnes máme škroby...
Kočky, ja som tu dva dni nebola, sobota vitamíny celkom dobre, fičala som na šaláte z čínskej kapusty, dala som tam aj kukuricu, tak som sa musela ísť poobede prejsť v tom mraze, čo som bola zdutá.. 😀
No ale nedeľa bielkoviny, nechcelo sa mi variť si zvlášť, tak som si dala s rodinkou fašírky a zas som tam kde minule....mám dodžubaný žalúdok. Neviem čo sa mi s ním stalo, zas ma bolí a nemám chuť na nič. Pijem len čaj a ani raňajšiu kávu som nedopila, to sa mne - silnej kávičkárke nestávalo. Budem musieť aj to čo zjem, riadne selektovať, mäso len dusiť.... nechápačka... ☹
A cez sviatky ešte diétujem aj ja, tuším končím 2. alebo 3. januára, musím doma kuknúť... 😅
A @lucia99 - vitaj medzi nami, spolu to ide lepšie - toť naše heslo... 🙂

ingridka22
6. dec 2010

ahojte 🙂 @kubkovka, dík za info, bielkovinový obed už mám v sebe a idem si dať kafčo 😉 mám chuť na nejaký keksík alebo čokoládku od Mikiho, ale radšej ten zázračný šuflíček ani neotvorím 🤐 u mňa bude kríza večer 😢 @claudica, fašírku som aj ja jedla asi pred dvomi týždňami a tiež ma veľmi zaťažila, grgala sa mi celý deň 😠 je vidieť, že si tvoj žalúdok už zvykol na ľahšie papaníčko a každú zmenu v stravovaní ti dá pocítiť 🤐 takže dnes diétuješ, aj keby si práve nechcela 😕 tak nech si rýchlo fit 🙂

claudica
6. dec 2010

@ingridka22 Ďakujem... akurát že na nič škrobové dnes nemám chuť.... Asi si dám doma polievku nejakú, máme ešte mäskovú polievku, ale tá mi dnes nepasuje na škroby, tak si spravím nejakú so zeleninou a šupnem tam zemiaky... A na zajtra nachystám nejaké cestoviny.... tie mi nevadia aj keď tam dám veľa cesnaku. Nechápem tento môj rozmaznaný žalúdok... 😀
Ale už je lepšie, už sa spamätám... tieto víkendy sú pre mňa ťažké. 😠

lucia99
6. dec 2010

ahojte, tak dnes som sa vazila a po 14dnoch mam dole presne 5kg. u nas bol tiez mikulas ale odolala som! dnes mam uhlohydratovy den takze vecer si doprajem polovicku z mars tycinky 😉 .

kubkovka
6. dec 2010

šikovné ste dievčence, ja som si dnes dala syr so zeleninou...........a na veceru neviem, lebo nemam na nic chut.....no uvidim
@lucia99 krásny výsledok, drzím palce, len tak dalej
@claudica mne bolo zle v piatok vecer, som si dala zabijackovu kasu, ako som si potom nadavala, to ste mali pocut

lucia99
6. dec 2010

@kubkovka diky ale to je zaciatok a vtedy to ide rychlo. cakam kedy sa to spomali. akurat som si pozerala aky den mi vychadza na vianoce a je to vitaminovy 😝 . zeby bol na veceru ananas? 😉

claudica
6. dec 2010

@lucia99 ahoj, ja mám tiež vitamíny na vianoce, teda na štedrý deň 😀 Ale tak to teda nie....ja si dám bielkoviny, nejak to zamením. Dám si na večeru rybku, urobím si k tomu nejaký šalát.....to ja nebudem vedieť vydržať, ani sa nebudem týrať... 😵 To zas až také kamošky s diétou nie sme.... 😀

zibi
6. dec 2010

@lucia99 ty luci si dobre schudla?ja som za cele obdobie schudla 6kg a neviem uz pohnut ale ja koncim uz za tyzden..chvala bohu. 😝 a po novom roku zacnem znovu 😝 😉

zibi
6. dec 2010

@claudica vies co ja mam tie iste problemy so zaludkom..staci ze zjem nieco tahsie a uz to citim ..no to je preto ze sme jedli same lahke jedla..a fasirka je predsa tazka..
takze som na tom podobne..zjem daco iné ako mám a hned bolí brucho 😖

ingridka22
6. dec 2010

ahojte 🙂 tak som teda nevydržala a ku kávičke som si dala sladkosť 😠 som ja ale....... @lucia99, krásny výsledok, v tichosti závidím 😉 toľko som ja neschudla doteraz a to budem za chvíľu končiť 😖 ale čo sa čudujem, keď mám každý deň nejaký prehrešok 😲 večer idem s kamoškou cvičiť, snáď tú maškrtu vyskáčem a vypotím 😀 a dnes už len čaj, viac si nezaslúžim 😔

claudica
6. dec 2010

@zibi No čo už s nami... ale na niečo je to možno dobré, lebo aspoň si dáme pozor a prejde ma chuť na takéto žrádla, keď ma bude bolieť brucho.... 😀 😀

kubkovka
6. dec 2010

@zibi
@claudica
@ingridka22 no dievcence, aspon ten zaludok sa trosku umudril, ked uz my nevieme, co so sebou 😀 😀 😀
ja dnes vobec nic som nedodrzala, ale tak nevadi, skusim zajtra dat vitaminy a popravit sa.......

juli71
7. dec 2010

@kubkovka cau kamoska tak ako sa ti dari, idu dole kilecka ? drzim ti palce .....

kubkovka
7. dec 2010

@juli71 ahoj, ja uz som to vzdala, teraz chcem udrzat vahu a ty ako?

zibi
7. dec 2010

ja sa dnes zatialnejako drzim
rano vyziva
idem si spravit buchty na pare lebo mam uhlohydraty
a zajtra vitaminy uvidim ako zvladnem
vaha stoji na 70 a nie a nie sa pohnut nizsie..aspon na 69 prosiim
ale ja mam taky pocit ze som cez tu dietu schudla maximum a uz asi ani neschudnem..
musim dat pauzu 😉
ale 6kg nie je zasa az tak malo nie?

juli71
7. dec 2010

@kubkovka ako no kupila som si aj fit loptu doma mi stoji stacionar , chcela som chodit na zumbu . ale spadla som na kolena pred rokom som mala operaciu tak sa teraz tak trocha bojim inak JEM pomenej ak sa da, ale ja chudnem tak kde vobec nechcem v prsiach a v zadku takze pre mna nic pozitivne ,,,no ale , co uz narobime podla mna tato dieta viac ucinkuje na vyssie vahy ( nechcem nikoho urazit) tam je potom vysledok vidiet skor ....

kubkovka
7. dec 2010

@zibi krasne si schudla, mozno fakt treba telu oddych, ale neprestat delit a pojde to po vianociach zas

claudica
7. dec 2010

Ahojte, no žiadna sláva táto moja diéta.... včera večer som zdobila medovníky a zároveň aj ochutnávala....neboli to škroby ☹ Nie, nedokážem si rozkázať, zopsula som sa..... kde je moja pevná vôľa????? 😨
Je tu niekto, kto to dokáže v tomto predvianočnom čase??? Haló, je tu niekto taký ????? 😀

zibi
7. dec 2010

@kubkovka joj som rada..ved po vianociach sa tu zas zideme nie? 😀
ty si sa ako rozhodla?
ja to dokopem do 15teho a pauza sa normalne ze tesim 😀 😝

zibi
7. dec 2010

@juli71 no moja v tom mas pravdu ze to ucinkuje viac ked mas vyssiu nadvahu..rychlejsie a viac schudnes ...ale to je tiez len v tom prvom teda pociatocnom chudnuti..ked zoberieme ze relativne 3kg je voda ktora odide z tela..hm
ja som pri svojej vyske 178 dosiahla vahu 70 co je podla tabuliek moja optimalna vaha 😝 a teraz to uz nejde dole ..tie prve styri kg sli super...ale potom som musela zacat aj cvicit ked som cchcela vysledok..a je pravda ze som to uz nedodrziavala tak ako by osm mala.. 😠

kubkovka
8. dec 2010

@claudica no ja som znova dostala novu vlnu pevnej vole a chuti.........dokazem mm, ze schudnem do vianoc na tych 80 kg, a aj ked nie, este pojde par kilov dole, teraz idem bez prehreskov.........nech mam na vianoce v kuchyni televizor.....takze urcite to zvladnem, ja mam vyhodu teda v tom, ze sladke fakt nemusim, takze pecenie zvladnem v pohode bez ochutnavania.......idem na to....dnes si dam spagety, budem robit rodinke, tak ja si dam len take s olivami, cesnakom a olivovym olejom a pravdepodobne aj na veceru.......

ingridka22
8. dec 2010

ahojte 🙂 @claudica, ty aspoň "len" ochutnávaš, ale ja už normálne jem! 😠 kedysi som brala za prehrešok lyžičku-dve, keď som trebárs ochutnala jedlo pri varení alebo dojedla niečo po malej, teraz si normálne naložím, aj keď viem, že nesmiem!!! 😠 😝 šlak ma ide trafiť 😠 napr. včera škroby - obed zemiaky a kupustový šalát, ale večera už tuniakové cestoviny, potom ešte sladkosť ku káve a dokonca aj nejaké chipsy som kradla synovi z misky 😢 😔 veľká hanba... @kubkovka, a ty si sa stavila s manželom, že keď schudneš, kúpi ti telku do kuchyne? 🙂 no to je zlaté 😵 tak ti budem držať palce, aby sa ti to podarilo 😉 ja som nejaká mimo, mňa to už nebaví 😢 cez deň ešte ok, ale večer všetko pos.riem ☹ dnes UH, no uvidíme, ako dnešok dopadne 😕 a dlho sa neozvala @magimary a @mexx, buď potajomky diétujú a potom napíšu tie obrovské úbytky 😉 alebo žeby tiež rezignovali??? 😕 😀 kde ste?

kubkovka
8. dec 2010

@ingridka22 no veru, lebo manzel netvrdi, ze by som to nedokazala, ale ze sa mi nechce, to ma teda dnes nastartovalo, lebo je pravda, ze uz sa mi nechcelo......ale tak bude musiet setrit, aby mal telku za co kupit.....tak dufam, ze sa mi to podari, pretoze nechcem zas vianocne pripravy travit sama v kuchyni, ked v telke davaju super rozpravky a rodinne filmy.....tak to musim dokazat co najskor, takze ziaden cukor do kavy, ziadne mlieko do kavy, presne odvazim porcie....par dni budem mat hlad, lebo som si rozozrala zaludok za poslednych par dni, ale to zvladnem.....ved mam tolko roboty, ze nebudem mat na jedlo ani cas mysliet....

ingridka22
8. dec 2010

@kubkovka, z teba to odhodlanie priam srší 😉 😀 možno sa dnes naštvem aj ja, veď týmto štýlom ja priberiem do Vianoc to, čo som dala dole... a to by ma už naozaj porazilo 😠 no, budem ti držať palce, pokúsim sa aj ja krotiť a večer podám hlásenie, čo som zase vyviedla 😉 😀

juli71
8. dec 2010

@zibi ale zase na druhej strane sme si dali do poriadku trocha orgynizmus ja som sa citila taka lahsia musime skusit v lete ...

tak drzim vsetkym palce , aby sa darilo