90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

llumka
6. jan 2011

ja mam jednu vyhodu, ze nemam doma vahu, maly nam pokazil, ale teraz mam doma od susedky zajtra mame vratit , skusim to vydrzat.inak som planovala kupit v ikeii od 20.1. budu v akcii digitalna vaha za 6,99€. super cena, nie?

plnene jablcka su v rure, cakaaam som hladnaaa

borabora666
6. jan 2011

@llumka to je paradnacena....no ja mam dvedigi,lebo jednaa sa nam pokazila,tak sme kupili druhu a manzel opravil aj tu prvu,takze ted mam dve....aj ja som mala na obed plnene pecene jablka...naplnila som ich jahodovym lekvarom a sypla kokosom.....odpo a vecer bude vyziva

zuzana1710
6. jan 2011

ja citim,ze za tie 4 dni islo cosi dolu a len tak som sa odvazila a 2 kg dolu 😀 😀 😀 tiez mam z coho zhadzaovat..este aspon 25kg a som spokojna 😝 😝 😝

borabora666
6. jan 2011

@zuzana1710 tak si na tom presne ako ja....dve isly dole.....cosi malo vyse dvoch teda a este 25kg🙂...tiez som chcela vahu 70kg,lebo pri mojej vyske a tazkych kostiach uz s tym budem stihla....a mam startovala som pondelok z 97,1kg...takze 27 dole treba dat...

zuzana1710
6. jan 2011

@borabora666 ja tiez budem lepsie vyzerat aj pri 75kg..teraz mam tolko,ze sa to aj hanbim sem napisat 😝 😝 😝 😝

borabora666
6. jan 2011

@zuzana1710 no abys bola v obraze....moja startovna vaha pred prvym tehu bola 80kg a isla som rodit ako 113kilova hrosica....dufala som,ze mam vela plodove vody,no nestalo sa tak....z porodnice som odchadzala 108kilova....cela nestastna z mojej postavy....do dvoch rokov som schudla na 75kg.....teraZ MAM PO PORODE 97....a verim,ze aj ked nie za tri mesiace do leta dufam to na tych 75aspon doklepem.....

zuzana1710
6. jan 2011

@borabora666 ja som otehotnela ako 89kg,ked som isla rodit,tak som mala 80kg a ked som porodila,tak som mala 77kg..ja som pocas tehu velmi schudla..grcala som aj ked som sa nadychla..no ale rok po porode som sa rozozrala a moja vaha no hruuuza...nad 100ku ☹ ☹ 🙄 🙄

borabora666
6. jan 2011

@zuzana1710 ty si exot...to som este nepocula takto schudnut pocas tehu....ale nezavidim ti to,lebo ja neznasam grcanie a mne stacilo ked som grcala len s druhym babom a este len na rano...to bohate stacilo.....

zuzana1710
6. jan 2011

@borabora666 ja som bola na infuziach...3mesiace som do huby nedala vobec nic...len biely caj a ten hned isiel von..ja som nevladala chodit,krv som mala taku ciernu a hustu,ze ledva mi zobrali nejaku..tak zila som len z infuzii...a preto uz ziadne tehu nechcem zazit 😝 😝 😝 neskor sa to upravilo na jedno jablko,syrovy chleba s rajcinami a bezkofeinova cola.. 😀

borabora666
6. jan 2011

@zuzana1710 ale tak neni kazde tehu rovnake....ja som tiez s prvou dcerkou nevracala a s malym krpcom teraz to nebralo konca...volakych 5 mesiacov....ale naozaj ti toto nezavidim....mozno ze prave vdaka tomu,ze ti jedlo chybalo pocas tehu si to potom dobiehala,nie?podvedome myslim

zuzana1710
6. jan 2011

@borabora666 nie ja uz nechcem dietatko...mne aj na klb tlacila mala a chodila som jak de pejrak 😀 😀 a dodnes mam nasledky...staci mi jeden krpec a som slobodna mamina 😀 😀 😀

borabora666
6. jan 2011

@zuzana1710 tak aspon po diete budes aj pekna slobodna mamina....🙂 ja v to dufam taky,lebo sa mi nechce menit satnik.....tazko sa mi hlada v obchodoch moj styl...tak nakupujem v second handoch a mam naozaj ulovky na ktore som hrda a tazko by som ich menila,takze mi neostava nic ine,ako chudnut

borabora666
6. jan 2011

nejak ty vitaminy nedavam.....som hladna ako vlk.....asi si este otvorim konzervu ananasu,aj ked ju nezjem celu,ale aspon nieco na zaplnenie brucha.....len som sa este chcela opytat...baby naozaj nemiesate v bielkovinom dni mlecne vyrobky,masove a vajcia????lebo si dokazem predstavit masko,alebo salamku zapecenu zo syrom....ako to robite vy???

llumka
6. jan 2011

babenky, ja som dnes pokazila vecerou, dala som zemiakovu kasu 😠
som chora hrdlo ma boli, a este k tomu cely den ovocie skrabalo to v hrdle, preto som dala tu kasu
ja vazim 81kg chcela by som mat 60-65kg, meriam 169cm
co si date zajtra? ja este neviem

barabora666 maso sa nesmie miesat s vajickom , myslim ze aj so syrom

zuzana1710
6. jan 2011

@borabora666 ja zajtra planujem bravcove plnene s nivou..viem,ze sa nema miesat,ale to je podla mna mensi prehresok ako cez vodny den si dat cokoladu.. 😀 😀 😀 syr nam vypadava z chladnicky,tak ho potrebujem pominat 😅 😅

gabika11
6. jan 2011

ahojte spolusuputnicky pri chudnuti 😀
Dnes mam 4) den vitmainovy za sebou, do obeda som stihla v rychlosti dva banany schrumat a vypit velku salku zeleneho caju poobede som sa dostala k naplneniu jablk zmesou ovocia a vlasskych orechov a poliala citronovou stavou s cukrom a korenim na jablcny zavin a pred hodkou som dojedla tu zmes ovocia, ktorou som plnila tie jablka, takze dnes som vydrzala len na ovoci, huraaaaaa 😀 ani som nejak nebola hladna.
A na zajtra mam rostenku, dam si s nejakou zeleninkou, asi brokolicou. A na skrobovy den mam uz uvarenu zeleninovu polievku z korenovej zeleniny na cibulke a pore so zemiakmi. Na uhlohydratovy den si asi rychlo uvarim u rodicov cestoviny s nejakou zeleninou....

gabika11
6. jan 2011

@zuzana1710 ved si daj zeleniku, povedzme plnenu papriku s nivou, a tka nebudes miesat rozne druh bielkovin 😉

zuzana1710
6. jan 2011

@gabika11 dobry napad..to velmi lubim....ale uz mam vytiahnute maso na zajtra...no uvidim..popripade zjem len maso so salatom a syr dam bokom..zase tam toho syru nebude neurekom...tak ci tak to musim urobit.clenovia rodiny si uz na to robia chute... 😀 😀 😀

borabora666
6. jan 2011

baby,nepiste tu o zajtrajsku...ja zomieram hlady.....tesim sa na to,ze sa konecne najem,ale zasa sa netesim ze az po dvanactej....do tej doby este na ovoci byt.... 😠

lucia99
7. jan 2011

ahojte, ja bielkoviny nemiesam .
idem akurat malej robit spenat a ja sa uz tesim na tie zemiakove placky 🙂 . no a s vazenim to je u mna tiez tak ze sa casto vazim lebo som zvedava 🙂 . nevydrzala by som cely mesiac bez vazenia! 😝

lucia99
7. jan 2011

baby mate niektora v el.forme potom tu druhu knihu co je? 90dnova rozlisovacie dieta- dalsich 90 dni??!!

helkal
7. jan 2011

Dievčatá nemáte niekto po skúsenostiach s 90 dňovou dietou nejaké recepty zhotovené na tie dní. Budem rada. Resp. poradiť, rada by som zhodila spson 10 kg. Dakujem

helkal
7. jan 2011

@milena35 Prosím Ťa máš zhotovené nejaké receptíky, ak áno, poprosím prepošli mi niečo, chcem s tým začať a tiež napíš tvoju skúsenosť. Dakujem

borabora666
7. jan 2011

no ranajky som nestihla,lebo sme isli k doktorce s prckem...ma zapal priedusiek....ale na obed sme kupili grilovane kuriatko....a k tomu som si dala kyslu kapustu......konecne som sa po vcerajsku poriadne najedla....na zajtra planujem ryzu a dusene zelene fazulky k tomu....spravim to uz dnes,nech to mam uz na zajtra prichystane...

zuzana1710
7. jan 2011

@lucia99 ja mam obidve 90dnove v pc.posli mail a preposlem 😉

cipsinka
7. jan 2011

@lucia99 waaau ty ozaj krasne chudnes,budes moja inspiracia 😉 😅 😀

Ja sa baby drzim zatial som ani raz nezhresila a mam od pondelka kilo a pol dole 😵 😵 😵 😵 tak sa tesim 🙂 Dnes som mala len jednoduche menu a to prazenicu 😀 😀 😀 😀 a zajtra mam SKROBY a robim zeleninove rizoto 🙂

cipsinka
7. jan 2011

@gabika11 a ostatne ktore mali na UH rajcinovu omacku s hribami vidim,ze nas tu bolo dost ja som mala to iste 😅 😀 😀 😀

cipsinka
7. jan 2011

Inak baby aj ja sa vazim kazdy den,,lebo neviem ci by som dokazala sa tak pekne drzat a vsetko dodrziavat kebyze nemam motivaciu ale od pondelka sa vazim iba raz do tyzdna a to kazdu nedelu 😉 🙂