90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gabika11
11. jan 2011

@kubkovka lososa som pokvapkala citronovou savou a posypala korenim na ryby a na trosku dala do chladnicky, a potom som ho vybrala a tak zo stavou som dala na olivovy olej opiect, medzitym som trosku osolilaPo upeceni rybky sa masko krasne oddeluje, ale obsahuje vela tuku, ale je to fajnotka...som ho vzala v tescu, bol chladeny...nie mrazeny, tie obycajne nie su take chutne...

gabika11
11. jan 2011

@kubkovka nepouzivam podla receptu z knihy kyslu kapustu, ale sladku, vsetko robim podla receptu, akurat zvyknem na oleji opiect aj por s cibulou...je to omnoho chutnejsie ako s kyslou, ani ju neokyslujem, len trosku cukru pridam, lebo pretlak byva kyslejsi....

borabora666
11. jan 2011

baby,tak chlap mi odjel na minimalne mesiac prec na montaz,task dufam,ze kilecka pojdu pekne dole....nech to zbada ten rozdiel...mne ostala ryze,tak ja si zajtra brusim zuby na ryzu s lecom....uz aj mala dcerkami hovorila,ze davno nejedla leco,takze nemusim varit solo....supis.....tie 4 kila dole mna nabudili jak sfina...citim sa lepsie a je to dobry pocit,takze idem dalej,nech ten dobry pocit pokracuje

kubkovka
11. jan 2011

@gabika11 mam knihu, asi nastudujem a niekedy vyskusam.......
@borabora666 no jasne, musia ist dolu.......len ja sa citim nejako strasne nafuknuta, ako pri menzese, ale ten este nemam, tak fakt neviem

gabika11
11. jan 2011

@kubkovka su tma inak super recepty, a som rada, ze som si tie knihy zadovazila 😉 . Vzdy rad aobohatim nas jedalnicek. Ved doteraz som nevedela, ako pripravit baklazan a tu som sa to naucila, aje to fajnotka, velmi chutna...
Este budem rad, ked si zadovazim alebo dostanem parny hrniec, a bude super... 😀

kubkovka
11. jan 2011

@gabika11 a baklazan je dobry? ja velmi nemusim zeleninu, tak mam strach experimentovat

gabika11
11. jan 2011

@kubkovka ten je velmi chutny, teda mne chuti. Ale pred potretim olivovym olejom ho treba nasolit aby pustil stavu a potom vyliat a oplachnut vodou a az potom davat do tej zmesi oleja, rozmarynu, oregana a cesnaku....

borabora666
11. jan 2011

@kubkovka POZERAM,ZE TEBE TA DIETA MUSI TRAPIT,KED ANI OVOCIE ANI ZELENINU NEMUSIS 😀 😀 😀 ALE ZASA NA TEN BAKLAZAN BY SOM BOLA ZVEDAVA AJ JA....ASI SI HO ZKUSIM KUPIT,KED HO NEKDE UVIDIM

gabika11
11. jan 2011

@borabora666 doteraz som ho v obchodoch obchadzala, ale uz mame nas jedalnicek obohateny o dalsi druh zeleniny. Dobre je, ked ten baklazan postoji v tom oleji, pekne sa do neho tie chute vpiju 😝 .

jankabambulka
11. jan 2011

@ciernypeter supiškooooo krááásne výsledky -tak ja by som môjho nenahovorila ani za "scehnisko" jak hora K2 😀 😀 ale keby sa mohla slaninka, klobáštička, tatarka, oškvarky.... 😀 😝
ja zajtra ovocíčko - resp. ja si to asi premenujem na zeleninový deň 😀 😝 - inak všetcia píšu , že sú unikátne zapečené jabĺčka ale ja som ich ešte nikdy tak nerobila (max. v lístkovom cestíčku 😔 ) ako ich pripraviť?

kubkovka
11. jan 2011

@gabika11 vdaka, isto vyskušam
@borabora666 no zeleninu ano, ale tu klasicku korenovu a brokolicu, karfiol.....nemam rada rajciny a papriku bez chleba, to nezjem taky salat

ciernypeter
11. jan 2011

@jankabambulka ked mas zajtra ten ovocny tak ti poradim jablka si daj do zapekacej misy,polej 100% pomarancovym dzusom a posyp troska skoricovym cukrom alebo ked znesies tak iba skoricou .Mozes ich na polovicu alebo na mesiaciky dobru chut a dobru noc uvidis aka to fajnota cau 😎 😎 😎

jankabambulka
11. jan 2011

wauuu tak to sa teším, koľko toho džúsu ???

suezana
11. jan 2011

ahojte, tak ja mám za sebou druhý deň, celkom som zo seba prekvapená 😉 včera síce večer prehrešok, ale len ovocie 😝 a dnes som nemala ani vývar, ani chlieb - som to odložila, že neskôr a nepýtalo mi, tak neviem, dúfam, že nevadí 🤐
zajtra môžem cestovinu - môžem s makom?
a čo ma prekvapuje - nedojedám po malej, ale všetko vyhadzujem, alebo schovávam a je toho DOSŤ 😝 a vlastne teraz vidím, čo všetko išlo do mňa 🤐

llumka
11. jan 2011

ahojte, vcera katastrofa, prve jedlo som dala az o 16hod vyzivka, potom leco,lebo maly je chory teplotuje a ja vystresovana behala u doktorky na jedlo som nenasla cas, maly chcel cely cas pri mne.viem ze som urobila chybu.
dnes som si dala pecene file s cibulou,file mi vobec nechutilo, vecer som dala 2 miniparky 😠 .dnes som zase zobkala tycinkami do frasa co je so mnou. 😠
zajtra si dam pecene zemiaky so zeleninou.

aj ja kojim, myslim ze to nevadi

vahu nemam, tak som aspon merala obvod pasa -3cm,boky -3cm, tak sa tesim

kubkovka
12. jan 2011

@suezana no vidis, krasne ti to ide, ja tiez nejem chlieb, pretoze vzdy zabudnem.......ja som nastastie nikdy nedojedala po malej, tu poctu som nechavala tatinovi, ale aj tak sa na mna kila nalepili

kubkovka
12. jan 2011

@llumka nic sa nedeje, vcerajsok nebol tvoj den, ono sa neda vsetko vzdy dodrzat, ved zivot je same prekvapenie, niekedy aj nemile, takze su dolezitejsie veci ako dieta........podla mna si to zvladla super......len tak dalej, ved mas krasne vysledky

suezana
12. jan 2011

@kubkovka môžem mať dnes rezance s makom?

suezana
12. jan 2011

Dnes mám tretí deň a myslela som si, že ráno budem bývať hladná a nie som 🙂 Idem si teraz dať kávu, lebo včera som celý deň zívala, nehodí sa mi ráno káva s ovocím 😒 , ale dnes si ju dám a ovocie neskôr, hádam to nebude vadiť 😉

kubkovka
12. jan 2011

no jasne, mozes.........aj ked budes mat sladky obed aj veceru? ale tak ak mas rada sladke, tak si daj......ved su to UH

kubkovka
12. jan 2011

@suezana ja to tiez robim tak, ze rano iba kava a ak mam neskor chut, tak ovocie alebo vyzivu alebo pohar dzusu

suezana
12. jan 2011

@kubkovka aha, výživa ma nenapadla, super, aj ten džús 🙂
áno ja zbožňujem sladké, z toho tie kilá 😝 len mám trochu strach, 2 dni som ich nejedla (a mali sme doma zákusky, sladkosti 😕 ) a dnes si dám a som v tom znovu ... 😒 pre mňa je to ako droga.
Inak včera, že s malou večer trochu pocvičíme a ja ako správna plnoštíhla mamina by som chcela mať z dcéry baletku, gymnastku a pod. tak som ju učila stojky na rukách. Len ona to nevedela nejako pochopiť, tak som odtisla gauč a som jej to ukázala 😅 hádam po 15 rokoch som robila stojky ako za mlada 😀 tak ešte nie som stratený prípad 😉 Mňa dosť motivuje aj to, že som občas doma cvičila a istá cvičiteľka odporúča napr. klasickú sviečku, že to prekrvuje ženské orgány a keď som ju nedávno skúšala 🤐 🤐 🤐 alebo z tej pozície, nohy za hlavu 🤐 🤐 🤐 zrazu to nešlo a mňa to nakoplo!

kubkovka
12. jan 2011

@suezana no krasa, ja som stojku nikdy nevedela, ja som sportovy antitalent, mna tak bavila posilka alebo plavanie, ale take gymnasticke kusky ma neprinutili robit ani v skole....ja mam zas stastie, ze sladke velmi nemusim, to raz za styri dni mi uplne staci

lubikaf
12. jan 2011

ahojte, tak ja mam dnes vitaminy 😝 nemam tento den moc rada, som cely cas hladna a z ovocia vobec nemam pocit, ze sa najem. uz som vypila pohar dzusu, dam si este vyzivu doobeda, a na obed mam uz namocene susene marhule a hrozienka, si ich pomeliem a zmiesam s orechami a kokosovou muckou, ako je to v knihe. no som zvedava, ako to bude chutit. inak som sa dnes vazila a este som neschudla ani kilo, tak dufam, ze sa to za chvilu rozbehne 😒

jankabambulka
12. jan 2011

@lubikaf sme na tom rovnako aj ja mám dnes štvorku deň 😠 - ovocie a zeleniny- ráno o 6 som vypila na Xkávu ale po dlhom čase s mliekom- lebo som zaspala a musela som s dvojčatkami utekať do nemocky sa prihlásiť na alergológiu a odbery .. a po ceste do škôlky som zjedla jablká. na obed asi vyskúšam čo mi radil peťo - tie jabĺčka na džúse a okolo 15 si spravim udusenú zeleninu - bez tej deň ani nemôže byť - milujem zeleninu

kubkovka
12. jan 2011

@jankabambulka a aku zeleninu si robis? mas nejaky dobry tip?

lubikaf
12. jan 2011

@jankabambulka tak ty si tiez zacala v nedelu? nejak som to nezaregistrovala. a uz si sa aj vazila, ci si nieco zhodila?

gabika11
12. jan 2011

@suezana tak ja som zvykla po Kajke ked este jedavala kasicky dojedat ich, to mi velmi chutilo, ale vtgedy som nejaky probloem s vahou nemala, mozno 4 kg som mala naviac ako pred otehotnenim, tka som to moc neriesila. Teraz maly sa moc za kasickami nejde "zabit", ale tie idu nedojedene do zachoda. Po malomnedojedam, lebo este kupujeme hippky, a uz mu davam aj z polievky, ktoru varim pre nas, a druhe jedlo potom dam hippku, ale uz pomaly ksusa vsetko a je veru poriadny jedlik. Som rada, ze mu davam tie hippky, i ked si pomyslite, hroza matka, ale podla mna pre neho je to omnoho pestrejsie jedo, lebo ja sa k telaciemu, alebo jahnaciemu, ci kraliciemu neviem dostat a lutujem, ze som takto nepostupovala pri kajke, lebo ta teraz s jedlom dost vymysla....
ale to som odbocila....
vcera vecer som teda dojedla toho chudacika losoa, co sa na mna vyskieral z chladnicky, a dnes po ovocnych ranajkach, ak ich stiham, lebo to tak nie je vzdy, (banan, mandarinky, pomaranc) si pojdem uvarit tu segedinsku polievku z cervenej kapusty, hadam stihnem apson narezat, aby osm mala pripravene, keby sa nahodou maly partizan zobudil....

borabora666
12. jan 2011

TAK JA UZ MAM UVARENE LECO A K TOMU RYZU...MOC SE NA TO TESIM...LECO SOM UZ DAVNO NEMALA....LEN DOCKAT 12HODINY....MNAAAAAAAAAAAAM 😀 😀 😀

kubkovka
12. jan 2011

No aj ja by som sa mala vydať smerom ku šporaku, ale vobec nemam chut isť varit....... 😒