90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ivella
13. jan 2011

ja tiez musim ist spat,lebo hlad je svina,pa zajtra

jankabambulka
13. jan 2011

ďakujem moooc za podporu , cením si to 😵

kubkovka
13. jan 2011

@jankabambulka no jasne, ved nato sme tu.........aj mne sa lepsie chudlo, ked tu mal clovek oporu a pochopenie....

borabora666
13. jan 2011

@kubkovka a teraz nie????ved aj teraz chudnes.... 😀 😀 😀 me to tiez pomaha,ze mam s kym chudnut..sama by som sa ovela viacej trapila,alebo to uz davno vzdala....ja som dneska vecerala zmrzlinku,ale na zajtrajsok sa moc netesim,ale zkusim si udelat salatik

suezana
13. jan 2011

@borabora666 a môžem sa opýtať z čoho chudneš? Veď na fotke si ako prútik štíhlunká 😕 😉

borabora666
13. jan 2011

@suezana no tak na tej fotke mam takych 80kg....teraz mam 93....to je este pred druhym tehu...ale chcem 70...neboj sa,mam z coho chudnut....sa vam zajtra odfotim a dam do fotoalbumu a pak tam pridam fotku po diete 😀 chces? 😀

suezana
13. jan 2011

@borabora666 😀 😀 😀 jasné

suezana
13. jan 2011

ja mám cez 70, ale teda ja som malá, ani keď som mala 60 som si nepripadala štíhlo, za čo si teraz nadávam, že som si mala vychutnávať, lebo na fotkách vidím ten rozdiel 😝

borabora666
13. jan 2011

@suezana jinak to bysme mohli udelat kazda,ale jak to tu citam,tak ja som tu sama taka hrosica co ma vyse 90kil,nie?

suezana
13. jan 2011

@borabora666 myslím, že nie, niekto tu spomínal trojciferné číslo, ale to neni dôležité. Dôležité je to, že sme sa odhodlali niečo s tým robiť. Mne sa veľmi páčila veta jednej osoby, ktorá povedala, keď začala chudnúť: Bože, prečo som dopustila, aby to zašlo tak ďaleko? Pre mňa je tá veta neuveriteľne motivujúca. Ja to nechcem pripustiť, lebo to bude potom veľmi ťažké...radšej skôr 😉

borabora666
13. jan 2011

@suezana to je pekne povedane....ja sa hlavne tesim,ze som toto forum nasla a hodne mi pomahate,ze v tom niesomsama....a tesim sa,ze sme sa rozhodli hned v januari a do leta mame sancu to dobehnut ako my chceme...lebo vetsinou az baba zacne na jar pomali odkladat zo seba teple svetre a kabaty,tak zjisti,ze jej vsetko leze von a to uz je dost neskoro zacinat...a pak sa trapi cele leto....dakujem,ze tu ste,neuveritelne mi to pomaha

lenka1108
13. jan 2011

ja by som sem foto dat nemohla bo by som sa prepadla od hanby 😀 😀 ked schudnem tak sem foto dam a budem sa nou pysit ale to je este dlha cesta.... 😒

suezana
13. jan 2011

@borabora666 no, ja som prišla až po tebe, som tu 4. deň 😉 ale je to fajn, hlavne sa radiť....

suezana
13. jan 2011

@lenka1108 ja tiež nemôžem 😀

lenka1108
13. jan 2011

@borabora666 aj mne to tu pomaha a este mi pomahaju moje 3 kamaratky ktore zacali 90 tku so mnou a chodime spolu aj do fitka...je to velmi dobre ked sa do chudnutia zapoja viaceri 😉

kubkovka
14. jan 2011

@borabora666 no aj ja som za to odfotit sa, hned poviem manzelovi, nech ma odfoti a pridam do albumu........

kubkovka
14. jan 2011

dnes mame dievcence vitaminy, takze trosku odlahcime organizmus.........tesím sa a verím, ze aj vy.....

borabora666
14. jan 2011

baby ja tiezb vyzeram zle,ale tak kebysme vyzerali podla svych predstav,tak nedietujeme,nie?takze je asi kazde jasne,ze je zo mna hrosica...ja sa vam kludne odfotim,len ma teraz napadlo,ze to musi byt fotka ale s dietatkom aby ju v albume nechali nie? tak tam asi velmi nevyniknu tie moje speky....
@kubkovka no ja mam horsie na fotenie,muza nemam doma,ale zas je to lepsie na dietovanie....to si tie vitaminy,ze sa tesis myslela dufam ako ironiu,ze???lebo ja ich neznasam,aj ked z dneska nemam azn zas taky stres,neviem preco,asi som sa dobre zobudila...inak vsetkym prajem KRASNE RANKO

kubkovka
14. jan 2011

@borabora666 nemyslela som to ironicky, ono vsetko je v hlave,......ked sa budem tesit a nejako si to odovodnim, tak mi to pojde lahsie ako keby som uz teraz nestastna a nastvana, ze zas vitaminy.....

borabora666
14. jan 2011

@kubkovka MAS PRAVDU,LEBO JA SOM TIEZ VCERA SI SPRAVILA ZALUSK NA SALATIK,MAM KOMPOTOVANE OVCIE SICE,ALE BUDU TAM JAHODKY,HRUSKY A BROSKYNKY S MARHULKAMI....LEBO ME TEDA UZ MANDARINKY LEZU KRKOM.....TERAZ SOM SPAPKALA JEDEN VELKY BANAN A KUPODIVU SOM PLNA....IDEM SI DAT KAVICKU A TU UZ TIEZ POSLEDNOU DOBOU ZVLADAM BEZ CUKRU A MLIEKA....PARADICKA

kubkovka
14. jan 2011

@borabora666 no vidis, krasne........ja zatial nemam na nic chut, ale mam uvarenu zeleninovu ppolievku a dve jablka...

borabora666
14. jan 2011

@kubkovka JA SA SNAZIM ROZMYSLAT VZDY DEN DOPREDU...ABYSOM SA TESILA....LEN NEVIEM CO ZAJTRA,ALE NECHCEM MASKO,ALE CHCEM KONECNE SYR...UZ MI TO CHYBA....NENAPADA TA NIECO CO MOZEM SPRAVIT NA TEPLO ZO SYRA???

suezana
14. jan 2011

ahojte, čo keby sme si založili súkromnú skupinu, či tému a fotky dali tam?
@kubkovka 😉

kubkovka
14. jan 2011

@borabora666 rozmyslam, ale neviem.........ja som si robila tak, ze vajicko, na to plat syra a to som upiekla na panvici.....viem, ze sa to nema kombinovat, ale tak raz za cas mi to nevadilo, ved ako inak ho na teplo pripravit?

kubkovka
14. jan 2011

@suezana no ja som za.........len ako sa to robi? ja teda netusim, som na tejto stranke nie velmi zbehla

suezana
14. jan 2011

Takže idem bilancovať: po 4 dňoch: nenávidím ovocie 😝 😝 😝
kašlem na ovocné raňajky, dnes som si dala kávu s mliekom a bebe dobré ráno a konečnnneeee som bola na WC 😝 😝 😝
a mám 2 kilá dole 🙂 😀 😀 😀 😀

suezana
14. jan 2011

@kubkovka tak to založím ja, skúsim a vás popridávam, myslím, že to bude super, budeme sa vidieť len tie, čo to myslíme vážne.
No a k tomu syru, ja by som si raz za čas dala normálne vypražený 😉 so zeleninkou a bez tatárskej,... 🤐

suezana
14. jan 2011

Ak súhlasíte, tak povedzte, zatiaľ počkám 😉

kubkovka
14. jan 2011

@suezana ja suhlasim...........tesim sa

borabora666
14. jan 2011

@suezana JA TIEZ,TO JE SUPER NAPAD....ASPON SA UVIDIME AKO TO MIZNE,LEBO VAHA NIEJE NEKEDY DOBRY UKAZATEL A MIERY TIEZ NIE,JA SOM V PASE NAPRIKLAD ROVNA A NIKDY NEVIEM CI SA MERAM NA TOM ISTOM MIESTE....NO JA SOM NEKDE NASLA ZE NASTRUHAT SYR NA HRUBO...VYMAZAT A VYSYPAT STRUHANKOU HRNCEK DAT TAM TROCHU SYRU,PAK VAJICKO A SUNKU NAKRAJANU AP AK DOSYPAT SYREM A DAT NA PEKAC S VOU A DO RURY A NECHAT ZAPECT A POTOM VYKLOPIT VON....TAK MA NAPADLO,ZE NAMIESTO VAJICKA A SUNKY TAM DAM NIVU A BUDE TO SYR SO SYROM...CO VY NA TO???