90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
14. jan 2011

@kubkovka tak treba vymyslieť názov 😉 a ideme na to...

kubkovka
14. jan 2011

@borabora666 vyskusaj a daj vediet........
@suezana no tak to netusim, nazov? neviem, keby za seba, dam hrosicatko 😀 😀 😀

borabora666
14. jan 2011

@suezana TAK KED POZREM NA SEBA TAK BY SOM VEDELA,ALE TO BY SEDELO LEN NA MNA....GULICKA,HROSICA,CO JE NOVE...HOVORIM SI VIANOCKA😀...LEBO MNA MANZEL FOTIL,MOJ TETOVANY CHRBAT ABYSOM VIDELA AKO TIE TETKA VYZERAJU A JA SOM TAM PO BOKOCH MALA TAKE FALDY,TAKE ZAREZY ZE AKO VIANOCKA...TAK SA MI SMIAL,ZE AKO SI ESTE ZO SEBA VIEM SPRAVIT SRANDU,ALE VIETE AKO,SRANDU SPRAVIM,ALE SERE MA TO

suezana
14. jan 2011

@borabora666 veľmi ti rozumiem 😔
a myslím, že vianočka by mohlo byť 😉

kubkovka
14. jan 2011

@suezana ano, super nazov

suezana
14. jan 2011

@borabora666 ešte mi nedá:podľa pravidiel, len neviem akých, keď píšeš veľkými tlačenými písmenami, znamená to, že kričíš. To som tu čítala na koňovi 😉

suezana
14. jan 2011

takže idem na to 😉

borabora666
14. jan 2011

@suezana uz som to spravila...to je tiez dosledok mojej vahy 😀 😀 😀 mam ten maly netbook a klavesnica je ovela mensia ako na notebooku....a tucne prsty,takze ked pisem pismenko A tak sa premacknem a vedla toho je Caps lock a tak sa mi to stava dost casto.....uz dam na to pozor 😀 😀 😀

suezana
14. jan 2011

@borabora666 že tučné prsty 😀 sa nevyhováraj 😀
No už je téma založená - Vianočky :0)) ste tam všetky, čo ste písali na posledné 3 strany, ideme skúšať 😅

borabora666
14. jan 2011

@suezana ja tam dojdem o chvilu,musim dat spat prdolu....

suezana
14. jan 2011

Musela som v tej téme založiť diskusiu, tak som dala: Naše fotky a komentáre 😉 tak hľadajte, či zo mňa dačo bude 😀 a každý, kto sa chce pridať, nech mi napíše... 😉

monkula
14. jan 2011

@borabora666 ja keď mám chuť na syr, tak si spravím s brokolicou, už som to raz písala..
Uvaríš si brokolicu, potom ju nakrájaš nadrobno a posypeš balkánskym syrom ,tým z Lidlu, je to strašne dobré, teda aspoň mne to chutí a neviem to prestať jesť.... 😀

borabora666
14. jan 2011

@monkula to je supis...zajtra rano idem nakupovat do lidlu,takze nakupim aj brokolku ked ju budu mat a rozne druhy syra,lebo syr milujem a vyzkusam

monkula
14. jan 2011

@barbora666
neviem, aké to bude s inými syrmi ,ale s týmto balkánskym je to úžasné.. a ani nemusíš tú brokolicu soliť, lebo ten syr je slaný dosť... až som dostala chuť.... 😀

monkula
14. jan 2011

a čo máš vytetované? 😀

borabora666
14. jan 2011

@monkula vela veci...sama tetujem a aj manzel tetuje,takze mam toho dost vela....a dalej aj chcem...som fanusik tetovania a pircingu....napriklad ruze,maleho diabla v naruci,portret dcerky,portret maliara ktoreho uznavam aj s jeho najznamejsim dielom...je to salvador dali a jeho tecuce hodiny...mam toho vela 😀 😀 😀

monkula
14. jan 2011

@barbora666 ty máš vytetované tečúce hodinky? to je krásny obraz, mám rada Dalího... a kde to máš?
Ja mám kerku cez celý bok.... 😀 😉
a vLeviciach mala tattoo salon aj moja kamarátka...

borabora666
14. jan 2011

@monkula ja este nemam salon,chcem otvorit po materskej,ale skor som blizsie sturova,tak uvidim...alebo zeliezovce....zatial tetujem len doma,ale mame velky dom a jednu miestnost sme uzpusobili ako tetovaci salon...hodinky este nie su dokoncene,ale su poriadne velke ako aj portret daliho...mam to cez cele stehno.....

borabora666
14. jan 2011

@monkula ty si tiez ztadialto?

monkula
14. jan 2011

@borabora666 nie, nie som ,ale pochádzam z okresu DS, a teraz bývam v Malackách

ivella
14. jan 2011

cau kočky,som tu..a to ja som spominala to trjciferko,krasne gulate ako ja 😀
no mam ho uz pekne dlho 😨
fotky ti tu nechaju par aj takych samotnych,ale ja teda tiez nemam zaujem aby ma tu okukoval na koni kadekto,,,takze sukromna tema super,tusim s tym musi suhlasit admin zda sa mi..
boze krpec ma nenecha pisat,idem ho dat spat a potom dojdem



borabora666
14. jan 2011

@monkula ja som z okresu karvina...cize z moravy povodom

ivella
14. jan 2011

boze ludia ,ja som sa tu zacitala a nez som napisala tak presli tri hodky a vy uz mate novu temu 😉 idem kuk

kubkovka
14. jan 2011

@ivella no uz mame novu uzamknutu temu.......vola sa vianocky, pridaj sa

suezana
14. jan 2011

@borabora666 tak preto občas dáš také české slovo do vety 😀
Nedáš foto tých hodín? Aj mňa by to zaujímalo.... 😉

monkula
14. jan 2011

@borabora666 ja som s iaž teraz všimla, že tvoj nick je borabora a ja som skoro všade písala barbora, no nič.... 😀
A mne sa zdalo, že si na začiatku písala po česky, už som si myslela, že mi šibe.... 😀
Z Karvinej som mala jednu úžasnú kamarátku... Písali sme si viac ako desať rokov, videli sme sa len na fotkách... Ale naozaj medzi nami bolo veľké a úprimné priateľstvo.. Bohužiaľ, sa nejako odmlčala a mňa to veľmi mrzí.. Neviem sa jej dopátrať.... na maily neodpovedá, nedvíha telefón....

borabora666
14. jan 2011

@monkula no karvina je velka...tak tazko bysom ju spoznala ale mozme zkusit.....mam nik borabora,ale trafila si,som barbora....len mi bora hovorili zkratene a navyse ostrov borabora sea mi velmi paci.....ja pisem tak vselijako,velakrat to komolim

borabora666
14. jan 2011

dajte mi hodku a pak hodim fotky sem aj na vianocky...

monkula
14. jan 2011

@borabora666 no teoreticky by ste sa mohli poznať, je v našom veku, teda má 28 rokov, aj keď ty máš o rok menej...
ale ona chodila na poľské gymnázium....

borabora666
14. jan 2011

tu jsou ty hodiny,ale jsou jeste nedokoncene a ten salvador dali,ale fotila jsem to sama,takze nicc moc kvalita,nevedela jsem jak nahnout mobil