90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

luciaanna
21. jan 2011

@barabora666, ahoj 🙂 ,
no trošku áno (ale to prejde), lebo všetky tu tak pekne píšete že 2kilká dole (po ovocnom dni), u mňa to asi pôjde slimačím tempom....
Som netrpezlivá, viem a je aj lepšie, že to pôjde pomalšie, keď ešte kojim...

luciaanna
21. jan 2011

No a mne by bohate stačilo aj tých 7kg, bola by som šťastná, keby sa to podarilo.... 🙂

borabora666
21. jan 2011

@luciaanna to zavisi aj od toho kolko mas nadvahu...ja som schudla za dva tyzdne najviac tu z dievcat 6,5kg a nejde o to,ze ako som sa snazila,ze ci viacej alebo menej,ale o to,ze jednoznacne mam najvetsiu nadvahu...a to dokazuje aj to,ze tebe staci tych 7kil a ja potrebujem dat dole este 20kg

luciaanna
21. jan 2011

@barabora666, ďakujem a chápem, ja som taká, že všetko chcem hneď a zaraz 😝 , no musím s tým prestať 🤐 , budem trpezlivejšia 🙂 .
A tebe véééľmi držím palce, aby sa ti to podarilo 😉 , ako tu čítam, robíš preto maximum, takže to určite zvládneš 🙂 .

borabora666
21. jan 2011

@luciaanna no,kebysi videla ako hresim po nocich a vyzieram cokiny,ale inak robim maximum,az na tie cokolady,ale uz som ich vyzrala vsetky,tak uz hriesit nebudem 😀 😀 😀

celi
21. jan 2011

Ahojte, tak ja som sa dnes vážila po prvom ovocnom dni, 1,3 kg dole... 🙂 som spokojná, nakoľko ešte kojím.

borabora666
21. jan 2011

@celi tiez super...holky vydrzte,uspech prijde,i maly krocik vpred je pohyb

luciaanna
21. jan 2011

@borabora, jáááj čokoláda, tak by som si dala..... ☹ . Aj ja čokoládu zbožňujem, je ťažké odolať 😅 .
No ale nič sa nedá robiť, nejako to musíme prežiť, aj sušené slivky a marhule nám musia byť dobré 😀 .

28jaja28
21. jan 2011

@luciaanna 🙂)to je dobre ja som sa rozhodla že začnem od prveho nech to mam ucelene a musim sa na to psychicky pripravit🙂🙂🙂,,,

28jaja28
21. jan 2011

ešte ma zaujima kočky aj cvičite popri tejto diete?????

suezana
21. jan 2011

Ahojte 🙂
@28jaja28 ja veľmi nevládzem 😝 nemám energiu, ale občas dostanem záchvat 😀 t.j. za 12dní diéty - 1xstacionárny bike - 10km a tieklo zo mňa 😵
asi 2x brušáky a nejaké také cviky na zemi
1x rýchla chôdza cez tri dediny súvisle 30 minút - super na stehná a zadok a to je asi všetko... vlastne ešte 2X som bola plávať po hodine 😵
Dnes mám ovocný deň: ananásový džús, na obed uvarený karfiol a kukurica (nie veľa, nebolo to dobré) a teraz na večeru 3 pomaranče a sušené slivky a DOSŤ - som celkom spokojná a dúfam, že vydržím, neni som hladná 😵 a ešte behom dňa 2kávy s cukrom a ráno aj so smotanou 🤐 🤐 🤐 ale aspoň som išla na WC- pre mňa mooooc dôležité 😉

suezana
21. jan 2011

@marianka0101 aj ja milujem grécky šalát, len ja si namiesto toho syra dávam celý kelímok syru cotage cheese 😵

suezana
21. jan 2011

@oriesok skoré uzdravenie prajem.

borabora666
21. jan 2011

@28jaja28 ja ano,alezacala som az po dvoch tyzdnoch...nech to niesu take soky naraz

28jaja28
21. jan 2011

@suezana
@borabora666 tak mne bude stačiť zatial rezka prechadzka s kočikom,a potom ako budem vladať aspon brušaky dam lebo to je moja problemova partia,kvoli tomu bruchu hlavne idem držať dietu tak budem musiet cvičit,lebo ta koža mi len tak nezmizne:(

suezana
21. jan 2011

10km za 26minút - spálených 229kalorií - ak máte niekto stroj, hoďťe pre porovnanie (toto je stacionárny bike)

cumelila
21. jan 2011

@kubkovka ...ano cvicim doma ale len brusaky a nieco na stehna..ale isla by som aj na zumbu alebo do posilky no ked pri malej je to horsie...

@borabora666 ..WAUU 6,5kg???supeeer..a ešte aj s čokoladkou...ja si myslím,že ked si da niekdo kusok tak to nemoze uškodiť...len problém je dať si LEN kusok 😝
@luciaanna aj mne to tak prve dni iślo pomaly ale ono sa to rozbehne 😉 len treba preklenúť par dní a organizmus si zvykne....
Baby aj si niektora robite sojové masko?ak ano sup sem s nejakým napadom na nedelny obed 🙂

jankabambulka
21. jan 2011

prosím, skúšala už niektorá? http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=35880

jankabambulka
21. jan 2011

@ciernypeter čo je s tebou ??? už sem nechodíš, či to sa mi len zdá?? 😨

suezana
21. jan 2011

@jankabambulka hlavne tá slaninka opražená vyzerá suuupeer 😵 ale 🤐 🤐 🤐 🤐 !

suezana
21. jan 2011

@cumelila sojové mäso je bielkovina? 😕

borabora666
21. jan 2011

som vam prisla dAT DOBRU nocku,lebo som mala neplanovanu navstevu.....drzkajte sa babulky

llumka
21. jan 2011

Ahojte, 2 dni som musela niecim kazdu chvilku zobkat, ani neidem pisat co, ale uz DOST 😠 😠 😠
zajtra mam vitaminy, a musim dodrzat ako ma byt, drzte mi palceky

ako vidim ze ste mali zly den, aj mne neviem co sa robilo

inak uz mam novu vahu z ikeii, ale vazi inak ako susedkina, vazi o 3 kg menej, neviem ktora je spravna 😒 😕 😨

borabora666
22. jan 2011

@28jaja28 kvoli te kozi cvicim aj ja....mam jej vela navyse a bude to pribudat,kedze este 20kil....
@suezana ja dneska naskocim na ten eliptical a hodim ti to pre porovnanie...hadam 10km vydrzim....lebo tam si neviem sadnut a behaju aj ruky.....tak uvidim...alebo aspon tolko co na prvy raz vydrzim

bystricanka
22. jan 2011

ahojte a dobré ránko 😵

môžem sa k vám pridať?
Ja mám s touto dietou už skúsenosti. Ja ju držím už tretí rok. Vždy od januára do marca. 🙂 Zatial som vždy zhodila 6 - 7kg ale do zimy sa mi podarilo všetko nabrať a potom zase od januára dieta. Už som si na to aj zvykla 🙂

začínam vždy od 2.1. To viete 1.1 sme ešte dojedli zásoby a potom som šla na vec. 🙂

bystricanka
22. jan 2011

a moja váha ked som začala chudnúť je 67,1kg a môj ciel je mať konečne pod 60kg. 😅 Ešte sa mi to nikdy nepodarilo, tak snád tento rok to pôjde.
Zatial za tie 3 týždne som schudla 3kg 😒 Ide to dole pomaly, ale predsa. 😉

marianka0101
22. jan 2011

@suezana
Tak ja na elipticale mám zatiaľ rekord za 30 minút 7,7 km a 88,5 cal. Záťaž tam mám 1-8 a zatiaľ chodím na 3,od pondelka snáď pridám na 4.
A inak dobré ránko vám prajem . Dnes mám škroby, budem si robiť opekané zemiaky, trochu ich predvarím a potom na panvici poopekám - len s kvapkou oleja a k tomu kyslú kapustu. Včera bola výnimka že som mala zeleninu paradajka, šalát, uhorka, inak k väčšine jedál si dávam kyslú kapustu, tá mi momentálne viac chutí, lebo predsa len tá zelenina má teraz v januári inú chuť ako by mala mať. S tou kapustou by nemal byť problém, nie?
@bystricanka ahoj, vitaj u nás 🙂 tak pekne sa to tu rozrastá
@borabora666 som zvedavá, ako to pôjde tebe na tom elipticale, lebo mne sa dá, že je to málo tých 88 cal ☹ ale viem, že na tomto stroji mi to vždy spaľovalo menej ako na ostatných. Ale nevadí, hlavne že sa hýbem a že ma to baví 🙂

marianka0101
22. jan 2011

@bystricanka
3 kg za 3 týždne sú podla mňa fajn, to už je také zdravé chudnutie, aj dietológovia hovoria že týždenne 1 kg je ideálne, no pre nás, ktoré máme 30 naviac to teda nieje veľká útecha 🙂 a ty nemáš nejako vysokú tú "štartovaciu" váhu a vtedy to ide už pomalšie, to je jasné, takže fakt super 😎 A akú máš výšku?

kubkovka
22. jan 2011

@jankabambulka no ja nie, a nemam rada hriby a bez nich by to asi nebolo ono, ale inak to vyzera fajn

kubkovka
22. jan 2011

@llumka na ktorej si sa zacala vazit, na tej sa vaz, pokial chces vidiet uspechy........