90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
26. jan 2011

@jankabambulka no ale ja hriby nejem, nechutia mi........a na zeleninove rizoto chut nemam......a mozno si spravim zemiaky popucim a cibulu poprazzenu na to

jankabambulka
26. jan 2011

hm, tak potom nič 😝

suezana
26. jan 2011

@kubkovka ja poradím 🙂

suezana
26. jan 2011

na cibulke podusíš na pásy nakrájaný kel, pridáš soľ, korenie, papriku, majoránku cesnak, podleješ vodou, pridáš na kocky nakrájané zemiaky a dusíš, na konci zahustiť, ale netreba a pridať cesnačku, ale to som nedala. Ja to milujem, robila som to dávno pred dieétou a teraz som to našla medzi receptami tu v tejto diéte. Len musíš mať kúpený kel. S chlebok je to super aj sýte 😉

kubkovka
26. jan 2011

@suezana no znie to dobre, nemam kel, ale snad zozeniem.........

suezana
26. jan 2011

@kubkovka tak to som rada 🙂 môžeš aj bujón pridať, alebo podľa chuti dochutiť, prípadne si ten recept nájsť. Keď budú zemiaky mäkké, tak je to hotové, nebude to rozvarené - ako klasický prívarok, bude to ako kapustová polievka 😉 čiže výborné na trávenie 😎

suezana
26. jan 2011

Pijem kávu bez cukru 😖 😀

kubkovka
26. jan 2011

@suezana mnam, aj ja mam chut na kavu, skusim ulozit maleho a v klude si ju urobit a vypit

kubkovka
26. jan 2011

@suezana pisem ti v inej teme 😀 😀
tak aj ja mam kavu, este vycikat a pekne sa usadit

suezana
26. jan 2011

@kubkovka ešte máš tú kávu? Ja som si medzitým odbehla kúpiť žehličku, lebo mm mi pokazil 😀 a ešte ju pijem, chcem byť pekná 😎 ale asi ju už vylejem, lebo nebudem spať 😝

Idem sa pochváliť... išla som si kúpiť nočnú košeľu-tričko a predavačka sa pýta, že M ? 😕 😕 😕 😕 😕 Baby, ja som skoro na zadok padla, tak že no asi L 😀 😀 😀 😀

A ozaj kubi, ja som zabudla na tú tašku s rifľami,ale vydrž v sobotu tam idem ☹ tak ma to mrzí 😢

kubkovka
26. jan 2011

@suezana no ja pijem druhu kavu, od mm........predtym som mala bez kofeinu.........a tie rifle ta nemusia mrziet, ved staci aj cez vikend....
a dnes na 100%, normalne nechapem, ale viete na co som prisla, baby? ze najlepsie je nic zakazane si nedat, teda aspon pre mna.......lebo kupovala som manzelovi salamu, a doma, ze hodim si koliecko, ale potom som si predstavila, ze by som si akurat chute narobila a zozrala pol misky, tak som odolala.....

kubkovka
26. jan 2011

@suezana a gratulujem, to mna sa predavacka teda nikdy neopyta, ze ci M? ale to bolo iba doteraz, odteraz to bude tak, ze insie ako S, M bude urazka 😀 😀

silvuska
26. jan 2011

Dobry vecer prajem všetkym, hlasim treti uspesny den za mnou, den UH bude moj najoblubenejsi 🙂 cestovinky a cokolada to je moje 😉
Citam ze vam to tu pekne ide, ste moja motivacia 🙂 osobne skusenosti najviac na mna zaberaju, tak dufam ze budem drzat s vami krok. Tie mini prehresky tiez musia byt, raz za čas 😀 😀

kubkovka
26. jan 2011

@silvuska no gratulujem, takze zajtra prvy vitaminak, tak nech nie si hladna 😉

suezana
26. jan 2011

@silvuska to je super 😉 a kľudne sa zapoj, lebo my to tu všetky tak cítime, že práve to, že nás je viac s rovnakým cieľom nám pomáha vydržať...ja by som to určite už dávno nedržala, keby že som na to sama-som si istá 😒

silvuska
26. jan 2011

@kubkovka hm to asi bude tazky den ☹ , ale naplanovala som si všetky vybavovačky, aby som nemala čas mysliet doma na hlad 😉

silvuska
26. jan 2011

@suezana dakujem, je to super ked vas je viac, okolie asi nepochopi, takze takyto babinec je dobra podpora 😉

suezana
26. jan 2011

@kubkovka no...a vieš na čo som prišla ja? Že ma tie 2 koláčiky, čo som dnes zjedla od svokry vôbec tak neuspokojili ako som čakala 🤐 akože boli dobré, ale pocitovo - vydržať a dodržať je pre mňa krajší pocit, ako mať to v ústach - to sladké, za ktorým by som sa išla ešte nedávno zblázniť... Aj teraz sú tu pri mne na stole a kukajú na mňa a mne v hlave prechádza myšlienka: odložím ich, aby som si nedala.... potom ma napadlo, prečo by som ich schovávala, ja ich nechcem zjesť, nepotrebujem ich, som najedená - a páči sa mi ten pocit, že sa nemusím báť - verím si.

suezana
26. jan 2011

@silvuska vynikajúca, lebo sú tu všetko fakt super baby 🙂 a koľko chceš schudnúť? koľko máš? ak môžeš 😉

silvuska
26. jan 2011

@suezana 10 musi ist dole ☹ mam 77, chcem 67 max68, som sice dost vysoka, ale brucho mam jak v 6 mesiaci ☹

suezana
26. jan 2011

@silvuska no ja som mala výhodu, že som po pôrode do dvoch mesiacov schudla všetkých tuším 17kg 😕 kojila som, sťahovali sme sa, peniaze neboli 🤐 , viem, že som stále jedla len cestovinu s tvarohom, mne to hrozne chutilo...ale keď mala dcéra 2 roky, postupne som začala nenápadne priberať...najprv som tomu nevenovala pozornosť, ale neskôr sa ma začali pýtať, či som tehotná ☹ a to nepoteší. Dokonca som sa tešila do roboty - 3zmeny, 8 hodín v stoji, naháňačka za malou a tak ... a ja som si veselo priberala ďalej 🙄 a teraz som od septembra ostala doma z roboty a nabrala som ďalšie asi 4kg, kým som si konečne povedala dosť! A to som len sem nakukla, že sa popýtam a hoci som tomu vôbec neverila - dnes je to 17.deň 😵 čo bojujem...

kubkovka
26. jan 2011

@suezana krásne napísane, uplne uzasne si to vystihla, fakt, uz sa tesim, ked sa spozname osobne
@silvuska ovocny den je uplne v pohode, vobec nie je tazky.......ja som ho mala dnes, banan, mandarinky, jablka opecene so skoricou a zeleninova polievka

silvuska
26. jan 2011

@suezana hm ja som prisla z porodnice plus 5kilo, a po 3 mesiacoch som mala uz povonu vahu, tiez mi pomohlo kojenie, len ked som zacala maleho prikrmovat tak som popritom prikrmovala aj seba samu ☹ maly bude mat rok a pol a ja vahu skoro ako tesne pred porodom 😠 tiez chystam navrat do prace, tak musim zmenit vahu aby som nemusela menit satnik 😉
17. den kraaaasne 😵

suezana
26. jan 2011

a zaujímavé, ako si to telo postupne zvykne...ani nebude pýtať....ja si vychutnávam, že nemusím rozmýšľať, čo budem jesť. Jednoducho, keď dostanem hlad, tak si niečo zobnem z ovocia, alebo si uvarím karfiol osolený - keď potrebujem zmeniť chut.

silvuska
26. jan 2011

@kubkovka zajtra podam hlasenie 😉 ze nie je tazky 😝

kubkovka
26. jan 2011

@silvuska no ja keby mam 77, tak uz som stastnejsia........ja som zacinala s vahou 90, po 17 dnoch som mala dole 5,3 kg a teraz sa budem vazit az v utorok

kubkovka
26. jan 2011

@suezana dala by som si uvareny karfiol, ale ked vidim tu kvalitu a cenu, tak si radsej pockam

@silvuska no jasne, ze nie je, ono je vsetko aj v hlave........poviem si, ze jednoducho budem ovocie a zeleninu a pojde to

suezana
26. jan 2011

@silvuska no to ja som po pôrode prišla domov so všetkými 13 kg naviac. Pre mňa to bol šok - ja som po pôrode mala len o 4-5kg menej 🤐

@kubkovka ďakujem, aj ja sa teším 😉

suezana
26. jan 2011

@kubkovka teraz má lidl asi za 80centov- to je dobrá cena a daj do mrazničky...

suezana
26. jan 2011

@silvuska alebo si kúp nejaký fajný džús - ja som si kúpila jahodový 😵 prvý krát. Veď si zaslúžime 😉