90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
28. jan 2011

@dadurka dobrú noc 😉

jankabambulka
29. jan 2011

@kubkovka skoč do lídla , ako písala @dadurka je teraz za dobrú cenu- včera som kúpila *2, jeden som z chlapom po ceste dommov z práce zjedla a druhý si teraz rozdelím na 2dni.

kubkovka
29. jan 2011

@jankabambulka no asi budem musiet skocit.........ak teda budem mat chut sa tam trepat, je to od ruky, ale vdaka za tip

cumelila
29. jan 2011

Dobré ránko prajem...tak ja som dnes zas neodolala tej váhe a skočila som na ňu...stále sa drží 😒 ...aj ja sa držím no nejak sa mi to seklo a po týždni ani kilo dolu...dnes mám vitamíny tak uvažujem aj ja nad karfiolom a zapečiem aj zo zeleninkou a s druhej časti si asi urobím polievku...
Dievčata a ako robievate strukoviny?ja by som si uz aj dala fazulu alebo šošovicu ale len taka uvarena 😖 eee...
@dadurka .ahojky,.tak z okresu sa nás tu už zbiera...som rada 🙂

kubkovka
29. jan 2011

@cumelila moja teta pred rokmi po porode pri kojeni strasne pribrala a ked sa rozhodla chudnut, zacala, slo to dole, ale po par tyzdnoch sa to zastavilo a vaha stala, ale ona pokracovala a nakoniec krasne schudla, jednoducho telo teraz protestuje, ale to sa rozbehne, vydrz a uvidime, ci mam pravdu

borabora666
29. jan 2011

dobre ranko aj tu

elenka.k
29. jan 2011

dobré

luciaanna
29. jan 2011

Dobré ráno, dievčatá.
Baby, kedy jete jogurty? Keď máme bielkoviny, ráno iba ovocie, obed, na večeru to isté, čo na obed, tak kde tam zakombinujete jogurt? Alebo ich nejete? Mám strašnú chuť na jogurt ☹ .

luciaanna
29. jan 2011

@elenka.k , ahoj 🙂 , konečne niekto z východu 😀 😵 .

elenka.k
29. jan 2011

No ja som zase 1kg pribrala, a baby neviete poradiť nejaký krém, či tel. mlieko na spevnenie brucha?!! Dík!

elenka.k
29. jan 2011

@luciaanna Ahoj

luciaanna
29. jan 2011

@elenka.k , no ja teda na žiadne čarovné krémy na spevnenie brucha neverím, to by sme potom všetke jaké krásne boli.....???? 😀 😀 😀

elenka.k
29. jan 2011

Viete baby, nejako sa nemôžem donútiť menej papať, keby ste vedeli aký mám roztiahnutý žalúdok - ježkové oči, šak dokážem zjesť aj 5 rožkov, poradte mi, čo mám robiť, viete bývame so svokrovcami, ale horné poschodie mám akoby 4izbový byt, samo aj kuchyňu, a najem sa u mňa aj dole u svokri - prosím nejaké rady!!!§

elenka.k
29. jan 2011

@luciaanna ale aspoň trošku

elenka.k
29. jan 2011

@elenka.k sa dá, po Eli som nemastila, vedela som, že chcem čo najskôr ďalšie, kým ešte mám roztiahnuté kosti, ďalší takýto horor, by som neprežila ale pri Markovi, (čo som sa strááášne bála pôrodu) som ani necítila, že rodím. Vyšlo nám to v pohlaví, tak som si už povedala samo. aj s manželom, už stačí myslím detičky a tak som si hneď dala zámok - DANU 😵

elenka.k
29. jan 2011

Tak viete chcem sa dať dokopy, postupne, ozaj ani s kojením mi to nevišlo zase, moje detičky sa doslova bridia bradaviek - je to možne? je!! som si ani nepomyslela. Ale niečo na tom je ani ja ani manžel sme neboli kojení. Dokonca som si objednala aj dvd Emma: Tajomstvo mojej línie, takú som dostala svalovicu, že som prespala celú noc aj pol dňa, ešte že manžel sa postaral o detičky, vtedy ma fakt bolelo celé telo auuu

elenka.k
29. jan 2011

@luciaanna to som písala Tebe, ale som sa pomýlila a vyzerá to, že som sama sebe písala ups 😉

suezana
29. jan 2011

Ahojte, ja som si na raňajky opiekla jabĺčka s kuskom masla a škoricovým cukrom a bolo to výýýýýbornééé 😵

luciaanna
29. jan 2011

@elenka.k , tak to máš fakt ťažké, ja som nikdy nezjedla viac ako jeden a pol rožka, ale ja som skôr na sladké....
Tu nepomôže nič iba silné odhodlanie, pevná vôľa a motivácia.... 😉 . A už držíš diétu, alebo nad ňou iba uvažuješ?

cumelila
29. jan 2011

@kubkovka ďakujem,ja zotrvám a asi je naozaj pravda,že dosť robí aj psychika ...ty si uź mala vodný deň?

luciaanna
29. jan 2011

Baby, poraďte niečo fajnové na škroby...., prosíím 🙂 .

cumelila
29. jan 2011

@elenka.k ja som mala vzorky s nivei spevńujúce telové mliećko s koenzýmom Q10 a je naozaj dobré a ešte chcem dokúpiť elastan gel 🙂 ,ten som používala ked som bola tehotna a tiež bol fajn

borabora666
29. jan 2011

@luciaanna na skropby mozes zemiakove placky a ktomu salatik nebo dusenu zeleninky,alebo ten salat zo zemiakov a cibule na sladkokyslo....

borabora666
29. jan 2011

aaaaaaaaaaaaa hned na rano som zhresila 😅 😅 😅 😅 ....dala som si nepecenu tortu s kyslou smetanou a piskotami.....ale bolo tam aj ovocie😀 takze ovoce na ranajky som dodrzala😀 nevadi,dobre mi to padlo a ideme dalej......... 😀 😀 😀 😀 😀

luciaanna
29. jan 2011

@borabora666 , ďakujem za tip a tie raňajky ti závidím 😀 .

borabora666
29. jan 2011

@luciaanna nezavid,asi uz sa mi po tom skoro mesiacii zmenil metabolismus...uz mi je z toho zle...napina ma na zvracanie a to som to zjedla bez akkychkolvek vycitok.....mam pocit ze na obed budu mat len kapustove fliacky z mrazu a nie vela a na veceru len uhorkovy salat.....zajtra ovocie a pondelok vodovy den

borabora666
29. jan 2011

@luciaanna ty vlastne ako dlho uz drzis tu 90dnovku???tiez uz dlhsie,co?

chamuda
29. jan 2011

Zdravim Vas zeny.

Ja uz som tu dietu drzala a pekne som schudla. Mala som neskutocne pevnu volu. Aj som plavala . Dala som dole za2 mesiace 12 kg. Musim povedat, ze som vobec nejedla pecivo, ani som nerobila nejake prehresky- proste musite ist za svojim cielom. Mne pomohol priatel ktory ma podporoval. MAla som vytlacenu fotku na chladnicke pred tym a potom a je to uzasny pocit. Nesmiete robit prehresky. Treba tvrdo bojovat a nakoniec ten vysledok stoji zato! Drzim Vam palce. Nech sa Vam dari.
Je super , ze ste sa nato dali. Do toho baby!

borabora666
29. jan 2011

@chamuda dakujem za povzbudenie....myslim,ze rozpravam aj za druhe babule tuto,ze taketo slova je dobre pocut.....a nektore z nas to viacej ci menej pocut potrebuju.....ty uz ju nedrzis,co????chcem sa spytat,ze ci naozaj sa ti zmenil metabolismus,lebo ja tomu verim,ze ked mam problemy s tortou po ranu po mesiaci,tak po troch naozaj do sebe nebudem schopna rano okrem ovocia nic napchat