90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
1. feb 2011

@ingridka22 zavidim, ja by som chcela, ja som sa nestihla ani v klude naobedovat, lebo maly sa zobudil, asi citil maso 😀 😀 😀

ingridka22
1. feb 2011

@kubkovka, veď je to nejaký chlap, nie? 😀 keď budeš chrúmať mrkvu, určite bude spinkať ako dudok 😀 😀 😀 a mimochodom, tá tvoja nová fotka je super 😉 🙂

kubkovka
1. feb 2011

@ingridka22 no veru, ale ked ma vidi chrumat aj mrkvu, tak tak pozera, ze normalne mam zly pocit, ze on nema 😀 😀 😀 a dakujem

perla200
1. feb 2011

@ingridka22
@marketka1 no baby tak ideme do toho ja sa celkom aj tesím....mas pravdu budeme chrumat mrkvu🙂)))

perla200
1. feb 2011

@ingridka22 a dnes sa MM rozhodol ako so mnou držať diétu ale je v práci a vola mi - nič nemam na obed len rezne a zemiakový šalát to môžem? skoro som sa popukala od smiechu - hovorím môžes to je super diéta🙂

kubkovka
1. feb 2011

@perla200 no mal si dat iba rezen a salat sa neda jest v ziaden den, ak je tam majoneza

perla200
1. feb 2011

@kubkovka ved to je celý on🙂) chlapi ved to určite poznas 😵

kubkovka
1. feb 2011

@perla200 no ten moj je chudy, ten dietu nemusi drzat, tak aj preto sa zle citim, lebo som pri nom ako hroch 😀

ingridka22
1. feb 2011

@kubkovka, aký hroch??? určite je rád, že má pri sebe takú kočku 😉 😎 slaninky sa nám do leta určite roztopia, to aké budeme modelečky 😀 😀 😀 @perla200, pekne pekne, že rezeň so šalátom 🙂 my o takom môžeme len snívať 🤐 ale sranda bude, keď aj tak schudne 😕 🙂

veronika2108
1. feb 2011

@suezana ahoj, dakujem, tuto dietu mam 🙂 , len som chcela porovnat ze ake su rozdiely 😉 . 90 dnovku som uz drzala a schudla som, len som leniva teraz ranajkovat ovocie 😀

perla200
1. feb 2011

@ingridka22 no ja som zvedavá teda riadne.... ja teda už ako som písala som zhodila 27kg ale to som mala dve také očistovacie kúry - teda tri dni som nič nejedla len pila takú vodu zarobenú.....www.neera.sk ako isli dole 4kg za tie tri dni ale bolo to brutalne.... ale teraz chcem dat desat kg dole uvidíme

veronika2108
1. feb 2011

@lucinka2112 dakujem ti za rady. A riadila si sa podla nejakej knihy alebo tak? A za aky cas si schudla tych 9 kil? Dakujem. Mozes mi napisat do ip, aby sa dievcata nehnevali, ze im tu piseme o delenej. Dakujem 🙂

perla200
1. feb 2011

dala som si jednu salonku po obede:((( neodolala som ale za to odvtedy pijem len octovú vodu🙂

suezana
1. feb 2011

@perla200 no, tá octová voda 😖 neviem, či robíš dobre... už som tu dávala link pozor na prekyslenie organizmu... v tejto diéte nie je nikde písané, že sa má piť táto voda....

borabora666
1. feb 2011

@suezana ale je to tam pisane...hned v prve kapitole...SKOR NEZ ZACNETE S DIETOU...v predposlednom riadku...aj ja totak robievam

marketka1
1. feb 2011

chcem sa opýtať tú octovú vodu treba piť kedy vlastne a či vôbec?
ja sa momentálne nalievam minerálkou strašne ma bolí hlava.
@perla200 ja som ochutnala malého šúľance ale len asi jednu lyžičku 😝

borabora666
1. feb 2011

@marketka1 to sa ma pit len za pohar a rano...pred jedlom...to je prve co urobim ked vstanem...3dcl vlazne vody,lyzicka medu,lyzicka jablkoveho octu...viacej ako raz a rano by som to ale nepila...ako hovori sue...o prekyseleni organismu

perla200
1. feb 2011

@suezana no ok, tak len ráno dakujem baby...

suezana
1. feb 2011

Ja som si to nevšimla 😕 😕 😕 😕 to ako? 😝 No, ale ja mám aj tak kyselinu momentálne 😝 😝 asi budem grcať, bože ☹ Ale tak, aj tak idú kilečká dole, tak to ani nejdem riešiť. My sme to pili voľakedy, ešte keď som nemala malú a pamätám si, že sme z toho boli hrozne hladní... baby hovorili, že by požrali aj klince a to také, čo v robote predtým nejedávali... tak sa ospravedlňujem - ja len robím všetko pre to, aby som nemala prekyslený organizmus a aby ste ho nemali ani vy 😎

suezana
1. feb 2011

Ale potom chodíte hneď na WC? že jo? to bude asi na to... ale ja nemóóóóóó´žem 😝

kubkovka
1. feb 2011

@suezana tebe je cely den zle? chuda ☹

suezana
1. feb 2011

@kubkovka, keď som jedla bolo mi dobre... akonáhle prestanem a pijem, je mi zle 😝 😝 😝 😝 keď som jedla tie buchty na pare s makom, tak mi bolo fantasticky 😵
...ja sa trochu aj hanbím, ale chcela som vylízať tanier a keď to mm zbadal, on mi ho normálne vytrhol 😢

kubkovka
1. feb 2011

@suezana no hanbit sa nemusis, ja by som ho vylizala 🙂

perla200
1. feb 2011

baby cez ten škrobový den môžem aj zemiakové placky? no na dnes nam padla ale musím povedat že som sa musela trosku nútit do večere nebola som skoro vôbec hladná od obeda ani som si nedala banan nič....ale pre istotou som sa najedla lebo viem že potom by ma to chytilo okolo desiatej večer

kubkovka
1. feb 2011

@perla200 mozes aj placky, bez muky a bez vajca

perla200
1. feb 2011

@kubkovka tak to radsej rizoto....a ked sú cestoviny tak syrové omáčky asi nie k tomu len výlučne zeleninové že?

kubkovka
1. feb 2011

@perla200 ano, zeleninove, hribove, cesnakove.......tie placky su inak super, mne velmi chutia a babam tiez.......len zemiaky treba nastruhat na tom vacsom slzickovom struhadle, nie tak najemno

perla200
1. feb 2011

@kubkovka tak to asi v knihe najdem recept že? a vlastne si môžem vyberat z tých receptov , ja to mam prefotené a ku každému dnu som si napísala že aký je to den a budem si vyberat recepty tak to sa dá nie?

kubkovka
1. feb 2011

@perla200 da, ale neviem ci je v knihe recept, to som ja raz iba tak skusila, ci to bude drzat a drzalo

fopardi
1. feb 2011

ahojte idem sa vam pochvaliť držim tuto dietu ešte len kratku dobu a už šlo dole 6kg sama som prekvapena lebo velmi často sa mi stane že porušim
v pondelok budem mať 29den a chcem sa vas opytať či treba piť iba čistu vodu alebo možem aj čaje?
dakujem a prajem vela zdarov pri chudnuti 🙂