90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

borabora666
2. feb 2011

pardon predvcerajsiej vode....

kubkovka
2. feb 2011

toto si robim nabuduce

Falošná jaternica.

Šálka uvarenej šošovice, šálka uvarenej ryže,1 cibuľa, 1 lyžica oleja,čierne mleté korenie
paprika,majoránka,soľ
Na oleji upražíme nadrobno pokájanú cibuľku, prehrejeme na nej uvarenú šošovicu, pridáme ryžu, koreniny a ešte spolu trochu popražíme, aby sa chute spojili (Koreniny si môžeme pridať podľa chuti, ako do jaternice). Podávame so šalátom podľa sezóny alebo s kyslou kapustou.

dietgirl
2. feb 2011

Ahojte dievcata- pridavam sa aj ja na vasu diskusiu. Dnes mam 13 den a 3 kg dole. rano som zjedla banan a na obed ma caka losos a zajtra sushi 😵
Gratulujem k uspechom, ste sikovne, uzasne 😉

borabora666
2. feb 2011

@kubkovka to znie dobre....ale ja stale zabudam na ten salat zo zemiakov a cibule...aj dneska som mohla spravit....tak zas nabuduce😀
@dietgirl vitaj a pridaj sa..je tu super

suezana
2. feb 2011

@kubkovka noooo, to by mohlo byť dobré, idem si to zapísať do kalendára, lebo ja zabudnem 🤐 zajtra na bielkoviny si idem dať veeeeeľa syra a urobím si hrianku s cesnakom 😵 ......no, my máme dnes a zajtra zápis do školy a Vaneska je chorá....joj, čo urobiť ☹
@dietgirl vitaj 😉
@marketka ako to ide? 😕

perla200
2. feb 2011

baby ale este jednu vec nechapem z tej knihy.....tam písu že medzi jedlami si treba urobit 4 hodinovú prestávku....ja som to včera urobila tak že o 12.30 som sa naobedovala a o 19.h som až večerala to môžem? medzitým som si dala tú salonku jednu a banan....to bolo vsetko....to ako podla knihy mam večerat o 16.h?

kubkovka
2. feb 2011

@perla200 nie, to znamena, ze pauzu musis mat MINIMALNE 4 hodiny, mozes mat aj viac

kubkovka
2. feb 2011

moj obed, ryzove rezance so zeleninou, nevyzera to az tak chutne, ako to je chutne a to hovorim aj, masozravec 😀

borabora666
2. feb 2011

@kubkovka mnaaaaaaam,posli mi😀

kubkovka
2. feb 2011

@borabora666 este ostalo, pridi 😉
inak velmi dobre, aj na normalne spagety to moze byt dobre, ale tieto ryzove boli uplne fantasticke a to ja cestoviny a zeleninu velmi nemusim, ale fakt nelutujem, ze som si neurobila zemiaky

borabora666
2. feb 2011

@kubkovka ja som zas poprve kupila farebne cestoviny,tak tie si spravim zajtra....

suezana
2. feb 2011

@kubkovka výborne to vyzerá 😵

dietgirl
2. feb 2011

Vzdy som tak prejedena na obed po ovocnom dni 😝 az mi je zle. inac je to super ked sa ten zaludok stiahne 🙂
Ja som vyradila uplne pecivo a v ovocny den jem iba ovocie. Zatial dodrziavam uplne ako sa ma., len kavu si doprajem s mliekom a trochu cukrom kazdy den. Ja neviem ci zvladnem vodovy den. asi odpadnem!

dietgirl
2. feb 2011

je tu niekto kto ten vodovy den este len ma red sebou? ak ano kedy? To ma byt v 28 den?

borabora666
2. feb 2011

@dietgirl nie nie,29den...28dni drzim dietku a po ovocku 29 den je voda a az potom bielkoviny

marianka0101
2. feb 2011

@dietgirl ahoj, má to byť 29 deň, je to deň po ovocnom dni a ja ho mám túto nedeľu, v pondelok sa vážim.
@perla200 medzi obedom a večerou by si po správnosti nemala nič papať a keď si už naozaj hladná a nepomôže ani pohár čistej vody, tak radšej si treba nejakú zeleninu, ovocie by sa poobede vôbec nemalo a banán už vôbec nie - nechcem mudrovať, tiež som mávam prehrešky 🙂 len som ti chcela poradiť 🙂

marianka0101
2. feb 2011

@kubkovka takže tie cestoviny sa dajú? ako to chutí?

dietgirl
2. feb 2011

Fuuu tak to bude kriza den, mna to caka sice az o 2 tyzdne.
Ja sa vazim po kazdom ovocnom dni. Neviem sa nepostavit na vahu. Uz aby bol den D ked rucicka ukaze 70 kg 😵 Dockam sa? Mozno, ale este vela tyzdnov ubehne!

dietgirl
2. feb 2011

ako vidim vsetky ste tu uz minimalne mesiac, to som tu sama taka zaciatocnicka?

@borabora666 nebolo ti zle ked si len pila vodu? Mne sa hned toci hlava ked si aspon ovocie nedam.

kubkovka
2. feb 2011

@marianka0101 vyborne boli, fakt a to ja cestoviny velmi nemusim

suezana
2. feb 2011

@dietgirl ja mám vodový v pondelok 😖 a neviem vydržať ovocný hoci sa naň teším 😝 ja som sa prehupla asi po 10 dňoch pod 70 a veľmi sa z toho teším 😵

suezana
2. feb 2011

@dietgirl každý deň pribudnú 2-3 nové, niektoré sa viac neozvú, niektoré len ohlásia výsledky raz za čas...

perla200
2. feb 2011

@dietgirl ja držím od včera....

dadurka
2. feb 2011

asi aj na mna nieco lezie som pred hodinou vstala ☹ ☹ strasne ma hlava boli 🙄

wedma
2. feb 2011

Poznám oveľa zaručenejší spôsob úpravy hmotnosti bez akýchkoľvek diét a výživových doplnkov s dlhodobým účinkom. Vhodný aj pre dojčiacie mamičky, ale aj pre mužov.

Na druhej strane poznám aj spôsob, ako pribrať - platí rovnako pre ženy aj pre mužov.

Informácie: wedma6@gmail.com

marianka0101
2. feb 2011

@wedma tak by ma len zaujímalo, koľko nás ten tvoj "zaručený" spôsob bude stáť 😀 náš spôsob nám vyhovuje, papáme zdravo, pravidelne takže nieje o čom 😎

wedma
2. feb 2011

marianka0101:

Veď práve to, že Vás to bude stáť to, čo Vás stojí bežne každodenná strava - ani o cent viac🙂

kubkovka
2. feb 2011

@dadurka no teda, tak sa liec, nech si coskoro zdrava

borabora666
2. feb 2011

@dietgirl praveze nebolo...som si myslela,ze bude,lebo som na antibiotika a zvladla som to...mna velmi pomohlo,ze som doobeda bola vonku a poobede tu na nete s devcatami a vecer brzo zalahnut.....a tolko...druhe se uz vobec nebojim...skor sa tesim na precistenie....a baby ten bielkovinny obed po vodovom dni je uplne ze SLAST....

borabora666
2. feb 2011

@wedma pre mna toto neni.....vyhovuje mi tento styl,netrapim sa bavi ma to a nasla som vdaka nemu fajn baby...takze budem verna im a tejto dietke,v ktere si myslim ze mam super vysledky.😀 tolko za mna

ale samozrejme rozpravam len za mna....mozno dalsie dievcata to skusi......🙂