90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ingridka22
4. feb 2011

ahojte 🙂 tým dievčatám, ktoré obed ešte len čaká, prajem dobrú chuť, ten môj je už v žalúdku 😉 mala som mega porciu zeleninového šalátu, zatiaľ som plná, uvidím, kedy mi vytrávi... kúpila som si na póbedie džús a večer si postrúham mrkvu a dám si ju s ananásom 😉 teším sa na zajtra, mám chuť na všetko bielkovinové dokopy, aaach... babulky, vydržať!!! 😀 😀 😀

kubkovka
4. feb 2011

@ingridka22 ja som dojedla brokolicu s karfiolom a robim si ten gabikin salat s baklazanom a mm robim zapekane sampinony

ingridka22
4. feb 2011

@kubkovka, zapekané šampiňony robíš ako? dnes som si ich kúpila, že si možno podusím, ale zapekané som ešte neskúšala. to niečim plníš?

dadurka
4. feb 2011

pekny den babule

kubkovka
4. feb 2011

@ingridka22 nasla som recept na mimibazare, robim to prvy raz, lebo hriby nejem.........takze vyberies stonku, vydlabes lyzickou, na masle spenis por, pridas pokrajane stonky aj s vnutrajskom sampinonov, pridas sunku, ty si mozes dat nieco ine, napr. papriku, rajciny , naplnis, das na vymasteny plech ale vraj je lepsie papier na pecenie a pri 200 stupnoch 15 minut

kubkovka
4. feb 2011

@dadurka ahoooooooooooj, sa tesim, ze ta tu vidim, uz mas net?

dadurka
4. feb 2011

nie nemam :(( som nestastna z toho .,.. teraz mi palco doniesol svoj na chvilku...

ingridka22
4. feb 2011

@kubkovka, ďakujem, zajtra by som aj mohla, naplním syrom 😉 už mi slinky tečú, sa teším na nový recept 😵

dadurka
4. feb 2011

ja mam dnes vitamny a som strasne hladna na obed som mala cviklu a este aj bola strasne hnusna ☹

kubkovka
4. feb 2011

@dadurka pridi, ja mam karfiol a brokolicu a zeleninovy salat, mam tiez vitaminy

kubkovka
4. feb 2011

@ingridka22 nie je zac, rada pomozem 😉

suezana
4. feb 2011

@dadurka ahoj, ľalia pomohla? Dúúúúúúúúfam, že áno.

dadurka
4. feb 2011

@kubkovka ako to je mozne? sak si bola den predomnou...

dadurka
4. feb 2011

@suezana ahooj nepomohla zatial...

suezana
4. feb 2011

Tak ja dnes od rána neskutočný hlad, dala som si šťavu (petržlen, cvikla a jablká) fantasticky zasýtilo a nakoniec som jedla až o 13.30 a vôbe som necítila hlad 😕 nechápem....
Tu je môj obedík a teraz chlipkám vývar...nemôžem ho dopiť 😀

suezana
4. feb 2011

@dadurka tak jej ešte napíšem, vravela, že niečo ešte pohľadá v múdrych knihách, asi zabudla, je mi to ľúto ☹ alebo daj diskusiu, možno ti niekto poradí... ja by som to urobila.

dadurka
4. feb 2011

@suezana ok skusim dakujem pekne...

kubkovka
4. feb 2011

@dadurka vodovy den Dani

kubkovka
4. feb 2011

@suezana krasne to vyera, mne by chutilo viac, keby mi to niekto pripravil 🙂

dadurka
4. feb 2011

@kubkovka jaaaj ahaaa....ja som strasne hladna a palo si rozkazal pecene kuriatko s ryzov a teraz sa s nim napchava ☹

suezana
4. feb 2011

@kubkovka ďakujem, rizoto so sušenými hríbikmi a zeleninkou a dnes som si špeciálne kúpila čierne olivy - zbožňujem olivy.

suezana
4. feb 2011

@dadurka mm si rozkázal kolienka s mäsom a malá predvčerom palacinky - urobila som 4 😝 už ste robili 4 palacinky ???😀

dadurka
4. feb 2011

@suezana ja som tiez minule robila len dve hurky aby ma to nelakalo 😉 ale to kuriatko tam este je..mnamka...

perla200
4. feb 2011

@dadurka aj ja trpím ako kôn, idem si dat pár orechov inak amen gloria 😉

kubkovka
4. feb 2011

@dadurka a on nechodi do prace?

dadurka
4. feb 2011

@perla200 ja som si dala cajik aspon nieco teple na zaludok...to ako olovrant neviem co si dam na veceru tu hnusnu cviklu nechcem ani vidiet 😝

dadurka
4. feb 2011

@kubkovka dnes bol u doktora ma nieco s kolenom..ho boli aj ho ma napuchnute a ze to ma podvrtnute ci co mu to povedal...vcera v robote ze zle zoskocil ...

kubkovka
4. feb 2011

no dievcata, a to co je tu za naladu? A HNED PODME vymyslat, na ake ovocie, co mame doma sa tesime........ja sa tesim na grep
@dadurka
@perla200
@ingridka22 cakám

dadurka
4. feb 2011

@kubkovka ja mam len jablko a aj to je take uz osuverene..nema mi kto kupit a mne sa neste...

kubkovka
4. feb 2011

@dadurka ani nijaku konzervu alebo kompot?