90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
4. feb 2011

Ženy, mi neuveríte, ale ja som vôbec dnes necítila hlad a normálne som rozmýšľala, či si dám večeru 😕 ale potom som sa rozhodla, že naberiem(ryža) a uvidím...celkom mi zapasovalo, ale žiadny hlad a to som medzi jedlami nič nejedla, nezobala...nič. Žeby sa moje telo pripravovalo na vodový deň? 😕 😕 😕
MM som robila kolienka s mäsom, a potom na moju ryžu, že čo to mám, že to vyzerá ako zabíjačková kaša - ja som tam dala mleté sušené hríby, tak to bolo také čierne... nabral si a vychválil ma 😵 😵 😵 že ide aj on so mnou držať diétu 😀 keď také dobroty jem... 😀

suezana
4. feb 2011

@kubkovka 😀 😀 😀 😀 n e v e r í m 😎

kubkovka
4. feb 2011

@suezana aj by som to odfotila, ale take dlhe ruky nemam

suezana
4. feb 2011

Ja keď mám krízu, tak buď si dám, keď viem, že som málo jedla a "mohlo" by vojsť 😉
alebo si predstavím ráno - váhu a ten krásny pocit rovného bruška a ako idem na váhu...alebo si predstavím vás, ako nám to spolu ide super 😵 skrátka nechcem zaostávať 😀 ale zas si aj poviem, že nemám až tak veľa navyše, môžem si trošku dopriať 😉

kubkovka
4. feb 2011

@suezana no ani mne neuveris, ja dojedam uvareny karfiol, ale nasilu.....vobec dnes nemam na nic chut........ani hladna nie som, ani ked si spomeniem na nejake jedlo, nejde mi na chut.........co uvarit zajtra? neviem a v nedelu na skroby netusim vobec

kubkovka
4. feb 2011

@llumka kde si? TY HLCEŠ TEN CHLEBA, ŽE???? 😀 😀 😀

perla200
4. feb 2011

@nata_ tak čo zajtra? ja rozmyslam že si urobím nejaký hovädzí plátok na cibulke a zeleninu k tomu.....
a baby kapustová polievka sa kedy môže?

kubkovka
4. feb 2011

@perla200 co mas na mysli pod pojmom kapustova polievka? upresni........zajtra bielkoviny, vobec nemam na nic chut ☹

suezana
4. feb 2011

@kubkovka daj si párky 😀

perla200
4. feb 2011

@kubkovka no klasicky kapusta, paradajkový pretlak....

suezana
4. feb 2011

Nechaj Ilumku, veď ona ani chudnúť nepotrebuje 😉 len trochu vyformovať postavu.

kubkovka
4. feb 2011

@perla200 no to som si chcela spravit dnes na vitaminy, ale nemala som chut, ale bez zemiakov mozes hocikedy, so zemiakmi v skroby, alebo si ju urob vo vitaminak, budes mat nieco teple do zaludka

kubkovka
4. feb 2011

@suezana parky? a nemozem klobasku? ale ani na nu nemam chut........no rozmyslam, ze spravit si tu kapustu a k tomu upiect maso........

suezana
4. feb 2011

Ja mám zajtra škroby a mm chcel bryndzové halušky, tak ak bude na nich trvať, tak aj ja si dám, len neviem s čím, stále to hlcem s tou kapustou, to mi už asi nepôjde 😖 žeby s makom? 😅 😝 😀
alebo aj osúchy by neboli od veci, ale nemám na to nakúpené a dnes som veľa minula - robila som veľký nákup 🤐
a na večeru mám schovanú v mrazáku t o r t u rumovú z 50., ale neviem, kde sa s ňou schovám, lebo to je len 1 plátok a to nedám nikomu 😝 😝 😝 😝 😀

perla200
4. feb 2011

@kubkovka no ved som si ju dala ale na večeru a s chlebom:( ale inak sa nedalo ale bolo to pred piatou tak odvtedy mam tvrdý pôst🙂
ani mne nič nenapadá na tie bielkoviny:(

llumka
4. feb 2011

som tu citam vas a stale rozmyslam ci si mam dat chleba

suezana
4. feb 2011

@kubkovka jasné upeč 1párok, 1klobásku, pridaj kyslú kapustu - tá klobáska pustí fantastickú šťavu 😵 😵 😵 😵 to bude smrad 😀

kubkovka
4. feb 2011

@suezana aha, ty mas zajtra UH, uz som sa zlakla, ze skroby a halusky, 😨
tak si urob iba posuch, ja som si ho robievala ten z knihy iba ked som si urobila leco

suezana
4. feb 2011

@llumka ak veľmi nechceš, tak ho rýchlo vyhoď a bude, ja tak robím 😉

kubkovka
4. feb 2011

@llumka no tak nie si hladna, ale mas chute, to poznam, nezavidim..........ale ak vydrzis, tak potom ten pocit

llumka
4. feb 2011

@suazana ty ma podporujes aby som jedla 😠 😀 😀 😀 😀

@kubkovka nedala som teraz si dam ovocny salat, uvidim ako mi bude 😝

zajtra spravim kuracie na prirodno so sampionmi a zelenina
na skroby este neviem, ale asi ryzu

kubkovka
4. feb 2011

@suezana ale ja mam cerstvu kapustu.........no asi vytiahnem kuracie prsia a slaninu 😀 😀

kubkovka
4. feb 2011

@llumka ty mas ovocny salat? aky? upresni

llumka
4. feb 2011

inak mm dnes mal pecenu klobasu, jadernicu a krvavnicu, ja som si dala koliesko z kazdeho
😝

viete co je najhorsie ja milujem masove aj sladke

llumka
4. feb 2011

@kubkovka dala som tam mango, nektarinky, pomaranc,hrozno, stavu citrona a trochu medu

kubkovka
4. feb 2011

@llumka no to by som si dala, keby mi niekto urobil...........a mm je teda zly, takto ta trapis......inak aku mas krvnu skupinu? lebo ja nulku a stale by som jedla maso a maso.........ach jaj

llumka
4. feb 2011

@kubkovka aj ja mam nulu, ja som skratka vsezrava 😠

perla200
4. feb 2011

@llumka tak sme dve🙂 ja by som jedla piate cez deviate🙂

llumka
4. feb 2011

uz som dojedla salat, no je to lepsie
s tym obedom pre muza som ja vymyslela, lebo rano som mala vybavovacky, a zastavila som u masiarstva a kupila som toto, aby som doma nemusela varit , len sup do rury a hotovo

suezana
4. feb 2011

Ja som Béééčko, ja len sladkosti, klobásy a mäso ani nie, mne to viac vonia ako chutí a mäso mi ani nevonia, ja tam musím natrepať milión korenín, len aby som to necítila, keď to varím 😕
@llumka veď ti radím - vyhoď! Nekompromisne! 😎 Alebo si ten chlebík mastnučký predstav na stehnách a brušku pekne rozložený 😀 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐