90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
5. feb 2011

😀 😀 😀 😀

kubkovka
5. feb 2011

@dadurka no a ja mam iba ponorny mixer

dadurka
5. feb 2011

@kubkovka my mame aj normalny ale aj ponornym som si uz vselico robila...

dadurka
5. feb 2011

@kubkovka http://www.mimibazar.sk/recepty.php?user=179531
s maminou sme dnes rbili ...hadam mi do pondelku nejaka ostane 😉

kubkovka
5. feb 2011

@dadurka no len chute si mi narobila ☹

dadurka
5. feb 2011

@kubkovka je to strasne jednoduche v pondelok si mozes urobit na veceru..mnamka riadna..palco sa len tak zalizoval... 😝

kubkovka
5. feb 2011

@dadurka no mozno, uvidim ci sa mi bude chciet a palco nech furt nezere 😀 😀 😀

perla200
5. feb 2011

no baby mne tá slanina tak zle urobila že až....fuj nadúvam sa od obeda....takže večer žiadna slanina ale banan a jablko a fajront na dnes.....brrr tak mi bolo zle že až

cumelila
5. feb 2011

@suezana nie nie neprasknu...len musís mat na plechu vodu tak dopol śialky...a prečo,že ani syr a ani šunku?
@kubkovka ..ano aj vajcia ale veď vśetko su bielkoviny nie?

perla200
5. feb 2011

@cumelila ja si tiež myslím že by to mohlo byt....vyzerá to super tak najbližsí bielkovinový den a dam si to....zajtra škroby no som zvedavá....kedže je nedela ideme k nasim na obed tak skúsim len vývar a nejakú tu ryžu a to si môžem dat s ovocím napr. s kompotom?

cumelila
5. feb 2011

@perla200 ...je to dobrotka...napíś ako Ti to chutilo... 😉 aj ja som dnes mala ryžu s dusenou zeleninkou a opecenou cibulkou...

suezana
5. feb 2011

@cumelila
@perla200
prvých 90dní sa nekombinujú navzájom rôzne bielkoviny, až potom, pri udržiavacej už myslím môžeš 😉
Ja som bola v obchode vymyslieť pizu, nakúpila som suroviny a prišla som domov hladná ako vlk a na stole čerstvé pagáčiky od svokry 🤐 zjedla som 6 ( 😨 🤐 ) kúskov...no načo som vyhodila peniaze? Ale boli výborné...teda sú, dúfam, že ich nedorazím 😝

cumelila
5. feb 2011

@suezana 😖 noooo nepotešila si ma..tak zas ostanem pri mojom syre...dam si ho do sialky a do mikrovlnky rozpustiť a mnaaaaaam... 😀
aj tebe nosí svokra také dobrotky????u mna to iste ale schovavam do śpajzky radsej 😝

suezana
5. feb 2011

@cumelila no to ma mrzí 😀 ale veď raz za čas 😉
no nenosí, ale poslala, ona je cukrárka a výborná...keď som začínala držať diétu, tak som to u nich spomenula a ona odišla do špajzy a doniesla z mrazáku plnú tácku zákuskov 😕 sa jej pýtam, či ma skúša 😀 nezobrala som si, doteraz som sa celkom držala... dnes mám UHT, takže som moc nezhrešila, ale neviem z čoho je taký pagáčik vyrobený 😨 😀 Hlavne to beriem tak, že hrozne som potrebovala niečo slané a boli, ušetrila som, lebo som nemusela robiť pizzu a umývať riad 😀 namiesto toho som na koňovi 😎

dadurka
5. feb 2011

@kubkovka no co zas dnes pojedol normalne ze by som praskla asi

dadurka
5. feb 2011

co budete zajtra varit na skroby??

nata_
5. feb 2011

dobry veceer, aj ja mam zajtra skroby, asi bude zemiakova kasa s kapustou v paradajkovom pretlaku...
@dadurka

dadurka
5. feb 2011

@nata_ nemam vobec chut na zemiaky ☹

kubkovka
5. feb 2011

@perla200 mozes ryzu s kompotom 😉

dadurka
5. feb 2011

asi zase bude ryza ... ale uz mi taka nechuti nemate niektora niejaky dobry receptik?

kubkovka
5. feb 2011

@suezana pagacik mozes

kubkovka
5. feb 2011

@dadurka urob si tu falosnu jaternicu, som sem dala recept

nata_
5. feb 2011

@dadurka noo tak ryza? rizoto?

dadurka
5. feb 2011

idem najst
@kubkovka

dadurka
5. feb 2011

@nata_ sak to mam stale... uz nemam na taku chut... idem pozriet tu jaternicu

kubkovka
5. feb 2011

@dadurka Falošná jaternica.

Šálka uvarenej šošovice, šálka uvarenej ryže,1 cibuľa, 1 lyžica oleja,čierne mleté korenie
paprika,majoránka,soľ
Na oleji upražíme nadrobno pokájanú cibuľku, prehrejeme na nej uvarenú šošovicu, pridáme ryžu, koreniny a ešte spolu trochu popražíme, aby sa chute spojili (Koreniny si môžeme pridať podľa chuti, ako do jaternice). Podávame so šalátom podľa sezóny alebo s kyslou kapustou.

kubkovka
5. feb 2011

a nemozem si dat jaternicu so zemiakmi? 😀

nata_
5. feb 2011

@kubkovka mnam 😉 urcite si spravim, ja si robim cervenu sosovicu, nenafukuje tak z nej

dadurka
5. feb 2011

@kubkovka no uvidim este ci sa mi bude chciet ist do obchodu... nemame sosovicu

kubkovka
5. feb 2011

@dadurka ale ides ho? ze ci sa ti bude chciet? ved ho mas pod nosom........sprav, ja by som si dala ale prilohu k tomu zemiaky