90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

perla200
6. feb 2011

@ingridka22 držte sa...my sme laryng. mali na nový rok ten záchvat no a poviem ti že skoro mna museli kriesit ked som videla malú:(((( inak dobré ránko...

ivella
6. feb 2011

ahojte 😉 len som kuk,lebo tu mam obe deti...
odhodlanie ist zase na 100% 😉

borabora666
6. feb 2011

ahojte babulky,po vikende som spat:-d

suezana
6. feb 2011

@kubkovka no ja som jedla len jedenkrát denne - od rána do večera 😀 😝
@perla200 je to v knihe v receptoch, ale presne neviem, ale myslím múka, voda, soľ. Pozri si to na UHT asi 2., 3 deň myslím je to spomínané.

suezana
6. feb 2011

@borabora666 ahooooj 🙂 chýbala si, toto nám nerob 😵

suezana
6. feb 2011

@perla200 len volaj sanitku, keď nič nepomáha, ani okno dokorán - to asi robíte pri tom, však? Na sanitku máš pri tomto prípade nárok -keď sme ležali v nemocke, tak veľa detičkám takto volali 😔 aj bábätkám - je to hrozné počúvať také bábo, čo šteká 😔

suezana
6. feb 2011

Moje raňajky:

dietgirl
6. feb 2011

Zdravim Vas kocky.

Som sklamana a velmi. Mam sice kramy,ale ma to sokovolo. Postavila som sa na vahu a zase napsat pol kg hore ☹ tot je nie fer. Som neskutocne sklamana ☹

borabora666
6. feb 2011

@suezana dobre,neurobim....

marianka0101
6. feb 2011

@dietgirl ja k tomuto len toľko: treba sa vážiť raz mesačne, prípadne tak ako niektoré dievčatá, raz za 2 týždne 🙄 inak nastúpi demotivácia a to určite nechceš... nie?
ja mám dnes vodový dievčatá, zatiaľ sa držím v pohode, neviem sa dočkať zajtraška, vážím sa po 29 dňoch!!!!! 😎

dietgirl
6. feb 2011

@marianka0101 drzim ti palce nech to zvladnes. to si sa fakt nevazila mesiac? zajtra napis ako si to zvladla a ake mas uspechy.

ivella
6. feb 2011

@dietgirl nevazit! a uz vobec nie cez kramy
a nevzdavaj,pojde to,urcite...hadam nechces aby sme my schudli a ty sem nakuknes o mesiac a budes si hlavu trieskat o stenu 😉

@marianka0101 drz drz drz,za chvilu je vecer a rano ta caka nadherny prenadherny ubytok,som zvedavaaaaaa,,,a drzim palceeeee 😉 😉 😉 😉
a nie si sama kto ma vodu,len neviem kde su babule,asi pijuuu 😀

kubkovka
6. feb 2011

@perla200 na UH mozes normalne vyrobky z muky

kubkovka
6. feb 2011

@borabora666 no jeeeej,ahoj,si sa nam takto stratila a my so Suzi sme sa normalne bali

kubkovka
6. feb 2011

@dietgirl no ja som sa postavila na vahu,mam menzes uz tri tyzdne v kuse a vaha 2 kg oproti poslednemu vazeniu a nevadi, viem,ze drzim dietu dalej, nejako velmi neporusujem,tak snad ked skoncia,tak to pojde dole

kubkovka
6. feb 2011

@dietgirl dievcata maju pravdu,nevazit sa.............ja sa citim ako balon, tak som bola zvedava, ale ja viem, ze je to klamlive a skôr by ma zaujimalo, o kolko moze ist vaha pri kramoch hore............ja to nevzdam aj ked budem mat kramy dva mesiace v kuse

ivella
6. feb 2011

@kubkovka nezartuj,za dva mesiace... 😀 ja mavam tri,najviac styri dni a uuplne mi stacii 😀

suezana
6. feb 2011

@marianka0101 drž sa, ja mám vodu zajtra 😉
@dietgirl verím ti, že si sklamaná, ale hovorí sa, že cez menštr. môže váha kolísať +- 2kg, lebo telo v dôsledku hormonálnych zmien zadržiava vodu. Neváž sa cez krámy, škoda, že si nás nečítala trochu dozadu, riešili sme to, nie si sama, ktorú to znechutí. Poprípade treba prehodnotiť množstvá jedla - hlavne ovocia. Nejedz ovocie večer, pozor na banány, ...

Môj obedík: opečené jablká so škoricou, posypané orechmi - výborné, teplé a super zasýtili 😉 Odporúčam aj na raňajky, kto má rád teplé a nádherne voňavé 😵

kubkovka
6. feb 2011

@ivella no lenze ja mam teraz prvy raz od otehotnenia s malym, tak teraz si to asi vynahradza, to aj citim, ze som nafuknuta, vsetky veci na bruchu tlacia,ale tak snad to rychlo skonci a ked nie, tak pojdem k zenskemu

ingridka22
6. feb 2011

ahojte modelky 😉 som tu len na skok, malej je už lepšie, ale zajtra s ňou skočím ešte na obvod, pre istotu... @perla 200, veru, je to hnusná choroba, ale vždy si poviem, že sú aj horšie.. záchvat sme predýchali v sede, ako aj @ivella písala, a pri otvorenom okne. našťastie mám také čípky, ktoré nám raz predpísali na pohotovosti, zaberajú do hodiny a dieťatku sa po nich začne ľahšie dýchať. tie mám doma vždy, pre každý prípad, lebo táto pliaga príde vtedy, keď to nečakáš.. @dietgirl, ja som sa po 5 dňoch odvážila a nič 😲 tak sa radšej na váženie vyprdnem a budem sa až po vode, aby ma šľak netriafal 😠 @marianka0101, drž sa, dnešok zvládni ľavou zadnou a maj radosť zo zajtrajšieho váženia 😵 @suezana, tie jabĺčka si robím aj ja, tá škorica je zázrak 😵 a tá vôňa 😵 @kubkovka, ty si bojovníčka, hormóny sa ukľudnia a ty "vyfučíš" 😀 musím ísť, zajtra sa ozvem, držte sa, jedzte s mierou a len to, čo máte povolené 😉 😀

kubkovka
6. feb 2011

@ingridka22 No bojovnicka som len preto, ze neverim, ze by som pribrala, lebo nie je z coho, takze viem, ze je to skreslene........co ine mi ostava ako to dokoncit?

dadurka
6. feb 2011

@kubkovka dakujeeem dufam ze to pojde este lepsie dole ako teraz..ale a tak nnic necitim na sebe...ale tak hadam o chvilku to pojde..

dadurka
6. feb 2011

baby a co zajtra?

suezana
6. feb 2011

@dadurka V O D A 🤐 a zamknuté ústa 🤐

dadurka
6. feb 2011

@suezana joooj tak to ti nezavidim ...ale uz sa tesim na tu svoju 😀 som zvedava ci ju zvladnem,..

kubkovka
6. feb 2011

@suezana a vies, ze ja ti celkom zavidim? ja skusim dat na vitaminak iba caje a dzusy......dala by som si tu tvoju stavu

suezana
6. feb 2011

@kubkovka tak dobehni 😉

kubkovka
6. feb 2011

@dadurka ty si bola v mekaci? a na nic si nemala chut? no toto 😲
zajtra neviem, ale asi pizzu, mam doma rajciny a papriky, tak nech to trosku miniem, alebo si spravim ten rascovo cesnakovy posuch v trube a k tomu cerstve leco.....

kubkovka
6. feb 2011

@suezana no mozno keby som tam fakt dobehla, tak by aj nejake kila sli dole 😀 😀 😀

dadurka
6. feb 2011

@kubkovka mala som a strasnu ,...a aj som si dala ale iba hranolceky ale nemalla som obed...tak hadam to zas tak nebude vadit... ☹