90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cumelila
7. feb 2011

@marianka0101 ..gratulujem,tak to je super 8,1kgjlen tak ďalej!!!...a nič si s toho nerob ani mne dnes vodný deň nevyšiel... 🤐

martina_maxian
7. feb 2011

@maznacik007 tak to je super,,, domček je na nezaplatenie...
na pozri,,, možno sa ti niečo zapáči.. http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=135172

perla200
7. feb 2011

@suezana ja ta tiež podporujem - ako dievčatá dnes som na seba hrdá a som vzorová🙂)))))))) zajtra vitamíny no parada a inak dala som si tú čokoládu dnes a nejako mi ani nebralo sladké.... ???? som strasne rada

cumelila
7. feb 2011

@suezana ..ale asi málo si na mna myslela!!! 😀 ...nooo ale neviem či to ozaj nebude tým splnom 😀 😀
@kubkovka ..veď ano a ja som rada,že aspon ostatne dodržiavam ako mám...zajtra si idem ukuchtiť tie tvoje jablčka...

perla200
7. feb 2011

@cumelila dnes je spln?

suezana
7. feb 2011

@perla200 ešte nie, ale bude... 18.2. ? 😕

cumelila
7. feb 2011

@perla200 ..nie nie...ale niekde tu bolo písané,že je najlepšie mat vodný deň v splne...no na niečo to zvaliť musím 😉

perla200
7. feb 2011

@suezana tak to mi nevydá vodový den, zajtra bude týžden čo diétujem a váha nič 😒

kubkovka
7. feb 2011

@cumelila tie jablcka su uplne super, to som si zacala preto tak robit, lebo vyzivu z jablk velmi nemusim......ja chcem byt zajtra iba na cajoch a dzusoch

marketka1
7. feb 2011

Ahojte 🙂
@perla200 nevešaj hlavu ja po týždni mám -2 kg a tiež sa to nechce nejak pohnúť rýchlejšie zajtra mám vitamínky.
@suezana ve´d ty si šikula pekne si dnes zvládla deň 😉

perla200
7. feb 2011

@kubkovka
@marketka1 zajtra mate aj vy vitamíny? no kubovka velký obdiv že na džúsoch....brrr to je ved ako vodný den!

kubkovka
7. feb 2011

@marketka1 nova foto, ze? pekna..........no ja keby mam za tyzden -2 kg, tak som stastna.........ja za mesiac dole 6,5 kg a teraz uz dalsi tyzden a nemozem sa odvazit, lebo stale mam menzes

kubkovka
7. feb 2011

@perla200 no chcela by som tak, lebo ja ked zacnem zrat, tak by som zrala, ale vodny den bol uplne v pohode....

suezana
7. feb 2011

@marketka1 ďakujem 😵

suezana
7. feb 2011

Babulky nie na spln, ale na nov je dobré mať vodový deň 😀

suezana
7. feb 2011

na spln treba robiť detičky a tie ktoré nechcete, tak pozor 🤐 to dávali dnes v reflexe 😀

suezana
7. feb 2011

@martina_maxian ale takú aktovku Hello Kity 😵 a za dobrú cenu 😅
a koľko máš výšku, keď chceš mať 50? 😕

martina_maxian
7. feb 2011

@suezana výšku mám 166,, a chcela by som mať aj menej ako 50,,, ale zas nemusím byť ideálna.,.. no nie???
len ja som si vobec nie istá, či to vydržím.. 🙄 🙄

kubkovka
7. feb 2011

@martina_maxian no ja som si ista, ze vydrzim az do leta.......musim mat 70 aj ked cobude

martina_maxian
7. feb 2011

@kubkovka tak to je skvelé,, že máš takú pevnú voľu,,, Ale ja som doma s deťmi,, ešte aj pracujem z domu,,, a tak stále kdesi čosi by som zjedla,,,
Zatial sa teda držím,, ale to je len tretí den a ja som ani neviem či hladná,,, ale mlsná.,... 😉

kubkovka
7. feb 2011

@martina_maxian aj ja som doma s detmi, a musim varit vsetkym zvlast, mm a dcere, malemu aj sebe, ale ja som rozhodnuta, ze tie kila dole pojdu, teraz s vahou stojim, lebo mam uz treti tyzden menzes, ale nevzdam to ani keby co bolo

suezana
7. feb 2011

@martina_maxian tak ja mám 163 a chcem mať 60, ty chceš robiť modelku? 😝 60 stačí aj tebe,aj to už budeš štíhla.
Ja som mlsná 🤐

perla200
7. feb 2011

@suezana ja mam 168cm a chcela by som bud 60kg alebo 55kg

martina_maxian
7. feb 2011

@suezana ja by som si dala veternííííííík.. 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

suezana
7. feb 2011

@martina_maxian ja čokolááááádu Milku alebo Koko 😵 😀

suezana
7. feb 2011

@perla200 😝 ja neviem, si neviete vážiť čo máte? 😀 😀 😀 😀

silvuska
7. feb 2011

Ahojte, po dlllllhom case sa hlasim, ale stale bojujem s vami🙂
Celkom sa drzim, akurat tie vikendy su krute, obcas trosku zhresim ☹ Ale vcera som robila palacinky, a nedala som si ani jednu, tak som na seba hrda 😀
@martina_maxian jeeej my byvame blizko seba 😉

suezana
7. feb 2011

ráno si dám šťavu, nech ma to zasýti....som zvedavá, či budem vedieť spať s prázdnym bruchom....už počítam v koľkých poschodiach mám črevá 😝

martina_maxian
7. feb 2011

@silvuska no asi áno.... keĎ schudnem, tak dáme stretko.. 🙂

kubkovka
7. feb 2011

@suezana no moje chudatko, si nakoniec ostala sama, ale tak ja som fakt nepochybovala, super, tlieskam, gratulujem a zajtra sa tesim na vahu