90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
8. feb 2011

@suezana preco by si k nemu nesla? a este kde by som dala deti, donutra? no neviem neviem........

kubkovka
8. feb 2011

@suezana aj ja chcem tvoje ranajky 😀 😀

suezana
8. feb 2011

@kubkovka no ja som tiež raz nemala kde dať malú, tak som ju vzala dnu a ani sestrička ju nedokázala odlákať, tak ma pri vyšetrení držala za ruku, celý čas mi pozerala do očí a že mami, poď, mami, poď 😢
našťastie dr. bola v pohode.
Ja som si potom od nej brala kartu, lebo sme sa presťahovali a chcela som ísť tu k takým dvom dosť uznávaným dr., mala som doma kartu a práve oni boli tie 2dni na nejakej konferencii, no a v sobotu som začala krvácať(tehu som bola) a v nemocnici(pri hospitalizácii) mi povedali, že musím mať nejakého dr., že ma dajú tomu, čo má dnes službu. Teraz som veľmi spokojná.

suezana
8. feb 2011

Stále nie som hladná, neviem, či si mám dať kávu...vôbec mi nejde na chuť, ale je to také divné bez kávy 😝 😀 Nemám energiu 😖

cumelila
8. feb 2011

@kubkovka ...ja som mala ten isty problém ako ty a potom keď som iśla tak ma doktor hrešil,ze co som neprišla skor...ale pokial je to take slabučke tak sa to asi musí dočistiť...nemalo by sa silno krvacat koli strate krvy...a neboj ked skoncia tak uvidíš ako rychlo to pojde dole !!!
Baby huspenina sa rata do bielkovín,ze? 😕

cumelila
8. feb 2011

@suezana ..dobre ranko...tak dobojovanééé??? 🙂 a aj si sa už važila?

borabora666
8. feb 2011

@cumelila pravdaze...huspenina je vlastne masova polievka...len dlhsie povarena😀

suezana
8. feb 2011

@cumelila áno, zvladla som to 😵 váha - 6,5kg takže mám 67,5....už len 7,5 kg 😉

kubkovka
8. feb 2011

@cumelila no teda a teraz co? a ty mas koho dr?

kubkovka
8. feb 2011

@suezana no ty kokos, ja este 14 kg ☹ ☹ ☹

borabora666
8. feb 2011

@kubkovka ja este 20kg

cumelila
8. feb 2011

@suezana ..heeej ty si sa nejak rozbehla 😀 ..tak spomal lebo ty to uz mas za pár 😉 ...noo a ja ešte 10 ..mne staci tak cca 67 kg ...ale leto je eśte dalekooo tak hura do toho 😅
@borabora666 😉 ..a kde sa ty túlaš???dlho si tu nebola
@kubkovka ...ved skus mu aspon zavolat teda ci je to normalne,povedz ze este kojís tie su prednostne... a ja mam Kesegyho

perla200
8. feb 2011

@kubkovka ja krvácam aj trikrát do mesiaca, dala mi lutenyl a pomohol mi tak na mesiac a zase sa to opakuje ako mala by som ist ku gynde no stale mit o nejako nevychádza....baby inak na ten pocit hladu sa tusím dá aj zvyknút že?

@suezana super úžasne....aj ja chcem🙂))

kubkovka
8. feb 2011

ja som dnes este nejedla a ani nie som hladna 😀 😀 😀

perla200
8. feb 2011

@kubkovka lebo ty si to vies upratat v hlave a my este nie...teda ja nie 😀

kubkovka
8. feb 2011

@perla200 no mne staci ta predstava mojho stehna v zrkadle, ked sa obliekam.......... 😝 😝 😝

dietgirl
8. feb 2011

caute kocky, som nebola 2 dni, bola som mimo. Akoze vsetko bolo okay,kramy sa mi dnes skoncili ,ale vcera vecer bola katastrofa. na obed som si dala ryzovy salat a vecer sme boli v restke, dala som si len polievku a potom som objedala halusky s bryndzov z priatelovho teniera. juuuj fajne boli. tak som sa rozhodla ze dnes za tres ziadne cestoviny,ale budem mat dnes i zajtra ovocny den 😠 a vecer idem na ten squash!!!!

dietgirl
8. feb 2011

a uz sa nebudem vazit az po vodovo dni, ktory ma caka o tyzden.

kubkovka
8. feb 2011

@dietgirl no ty si sa riadne vytrestala a co dobre si das dnes a zajtra?

marketka1
8. feb 2011

Náš detský a môj obedík 🙂

suezana
8. feb 2011

@marketka1 super 😵
to ty si sa pýtala, či aj deti to môžu držať? nie som si istá 😉 ale teda moja malá, tá napr. pije len čistú vodu (dnes), zobká so mnou sušené ovocie, a dnes mi vyjedala z kuracích pŕs - mojich diétnych 😀 a už rozpráva, že udržuje so mnou diétu 😅

suezana
8. feb 2011

tu je môj obedík 😉

kubkovka
8. feb 2011

@marketka1 krásne to vyzerá, dala by som si povedať 😉

kubkovka
8. feb 2011

@suezana no teda, chute mi robite, ale hladna este stale nie som, dnes rano kava a okolo obeda caj............a za chvilku si dam zas kavu, kym deti naraz spia

llumka
8. feb 2011

babenky moje, uz dlho som tu nepisala, ale citam vas
inak dnes mam vitaminy, a pokazila som to, jedla som par lyziciek obed tarohna a maso 😠 😠 😠
mne vzdy na vitaminy nieco pokazim 😠
ale do vecera len ovocie!!!
inak vcera som mala opekane rezance z azijskej restiky to bola fajnovka
a pred vcerom popucene zemiaky

vidim ze mame aj nove tvare tak vitajte a pridajte sa k nam

co si date zajtra - bielkoviny?ja mam karfiol, maso nemam ani syr ☹

suezana
8. feb 2011

@kubkovka jéj, tak ty máš veget teraz 😉
Ja som ešte kávu nemala, nepýtalo mi 😕 tak možno poobede, alebo zajtra.... Ale dala som si okolo 10.hod. jogurt 🤐 hrozne som si ho vychutnala, nemrzí ma. A kým som dovarila obed, tak mi až zle bolo...čo som nemohla vydržať 😀 tak som malej vzala párok 😉 ale zas ona mne mäsko, tak sme vyrovnané 😝

kubkovka
8. feb 2011

@llumka ja zajtra zapekana brokolica so syrom

kubkovka
8. feb 2011

@suezana no ja milujem bielkoviny, ja po tejto diete budem asi mat vacsinou bielkoviny 😀 😀 😀
ale viem, ze si spravim francuzske zemiaky, ako odmenu po diete 😀 😀 😀

perla200
8. feb 2011

@kubkovka a francúzaky normalne klasika zemiaky a vajcia? a to sa môže spolu?

@llumka ja si dám asi pangasiusa len tak na olivovom oleji a vela zeleninového šalátu

inak dnes ovocák a poviem vám ani som nezjedla čo som si naložila....

baby a ked ste začali diétu nebolievala vás hlava? lebo mna každý den 😒

suezana
8. feb 2011

@dietgirl ja som bola na oslave a namiesto ovocného dňa som si urobila bielkovinový a potom som si tie dni chcela vymeniť, ale kočky tu mi to neodporučili, že to sa nemá, tak som mala 2bielkovinové dni za sebou a mala som aj tortu v ten deň a aj napriek tomu išlo kilo o 2dni dole. Nerob to, že 2 ovocné dni za sebou - pokračuj normálne , len napr. zmenši množstvo 😉