90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

shpirti
9. feb 2011

@kubkovka no to mas pravdu 😀

ivella
9. feb 2011

@kubkovka aspon ale kysnu,moji svokrovci su uplne tenki a co pozeru--katastrofa 😀

ivella
9. feb 2011

o o o,aka kočka sem pribehla 😉 😉

silvuska
9. feb 2011

😀 ja sa navstev u svokrovcov nebojim 😀 tam ani vodu nedostanem 😀

shpirti
9. feb 2011

@kubkovka no to mas pravdu 😀

shpirti
9. feb 2011

@ivella no to uz je horsi pripad 😠 kolko nespravodlivosti je na tomto svete

kubkovka
9. feb 2011

@silvuska preco? to nechapem, to su taki zli?

silvuska
9. feb 2011

@kubkovka nie, nie su zli, len nepohostini 😢 ale to neva

cumelila
9. feb 2011

@kubkovka ...a to si bola dnes?ja som si zaliala prave tu aloe a celkom sa da..ja som si myslela,že to bude huste ale je to celkom mnamkove 🙂

kubkovka
9. feb 2011

@cumelila ano, dnes, sa teta divila, ze to je za novinku 😀 😀 😀

cumelila
9. feb 2011

@kubkovka ...veď počkaj mi im to za pár dní vykúpime 🙂 ..neviem či si si všimla ale na škatulke je dať do 2 dcl vody a na sačiku do 3dcl 😨 ...ale asi tie 2 staćia...keby to bola čokolada tak aj tie 3dcl by som prijala 😀

kubkovka
9. feb 2011

@cumelila no ja mam tiez aloe, zajtra bude na ranajky

kubkovka
9. feb 2011

idem do postele, dobru noc a zajtra sa na vas tesim chudulky 😉

perla200
9. feb 2011

@silvuska nič si z toho nerob.....moja svokra je podobná....nepohostinná až svet....ale čo už...ja to už beriem s humorom resp. nemôžem na nu mysliet lebo tlak mam 200/400🙂

suezana
9. feb 2011

moja svokra, keď som u nich spomenula, že držím diétu a stručne ju opísala, odišla do špajze a doniesla plnú tácku zákuskov 😕 😕 😕 😕 ja to dodnes nechápem...aj som sa jej opýtala, či ma skúša a švagriná povedala, že to za to, že teraz viac ostane, keďže ja nemôžem 😅

silvuska
9. feb 2011

@perla200 😀 sak ja tiez berem s humorom, mna len tesi ze to manzel nezdedil 😵

silvuska
9. feb 2011

@suezana 😝 tiez velmi mila svokra

silvuska
9. feb 2011

@shpirti tak to je velmi zleeeee, ale nam sa take nestane, my papame zdravo 😉

ivella
9. feb 2011

@shpirti brrrrrrrrrrrrr

suezana
9. feb 2011

presne zdravo 😵 ja som dnes robila langoše a nedala som si 😵 svokra tu bola dnes, doniesla čokoládu, nedala som si 😵 išla som pešo 4km pre auto, aj keď išiel autobus 😵 cvičila som večer s malou takmer hodinu 😵 nedojedla som po nej monte 😵 ( to ma sere inak, keď vyhadzujem ☹ ) prečo som to takto nerobila vždy???? nemusela som byť XXXL 😝

shpirti
9. feb 2011

baby toto sa nam pri nasich" zivych bielkovinovych" horalkach stat nemoze! 😀

perla200
9. feb 2011

@silvuska
@suezana to my by sme skôr umreli od hladu akoby nam moja svokra niečo priniesla🙂)) a urobila by presne to isté priniesla by zakusky.... mne totižto vsetko robí naprieky.... a MM hovorím že jeho si adoptovala jeho rodina alebo ho nasla v lese lebo on je úplne iní ako celá tá jeho banda...

shpirti
9. feb 2011

@suezana to vyhadzovanie by ma sralo najviac 😀 ale sikulka si sikovna...naozaj 😉

perla200
9. feb 2011

@shpirti fuj ty kokso....ako ona píse aj ja ked som bola tehotná a vážila cez 90kg tak som lámala tie plastové stoličky🙂))

shpirti
9. feb 2011

@perla200 pre nas manzelky su bandy vzdy odlisne od nasich milacikov,ale zevraj sa to v starobe zmeni,sakramentsky sa nich zacnu podobat! 😎

shpirti
9. feb 2011

@perla200 😀 ja som mala 105 😝 a radsej som si nikde nesadala 😀

ivella
9. feb 2011

@suezana ze?mozno je to z casovych dovodov,mozno z financnych,mne je az do placu ked mam nieco vyhodit,ide ma roztrhnut,ked si decka vypytaju drahy jogurt s kadejakymi chrumkami ci co to tam je a potom ho nezje,alebo zje len slahajdu z pudingu,len zmizne sunka z chleba,no mozem pokracovat donekonecna...ja to vzdy vsetko v ramci setrenia zozeriem....
tak mne aj niektore babkovske 6xl je male 😠

ivella
9. feb 2011

ja 114! 😢

silvuska
9. feb 2011

@perla200 to je super, ze to tak mangel berie, my sme mali zo zaciatku dost kvoli tomu problem, ale uz je to pohoda
ja mam teraz zas problem s nasimi, u nich su hody kazdy den, trpim tam straaasne ☹ ,ale uz zacina mamina chapat hhh zajtra ma meniny, tak mi dnes volala co zajtra mozem 😀