90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

natsa
10. feb 2011

ahojte žak ja som tu opát medzi vami o niečo pribratejšia,včera som sa až zhrozila jed som sa postavila na váhu,žasnem ako ste tu po niektoré krásne schudli,hovorím si že teraz to už musím dokázat tak od dnes začínam prvý den,mám za sebou 1 banán a citronovu vodu a trocha som si zacvičila pri malom

@ivella ako sa ti podaril taký krásny vysledok?mala si zmenšené porcie?

kubkovka
10. feb 2011

@suezana no ja dnes budem robit ten kelovy privarok aj pre ostatnych, a mne ostali este aj zemiaky, co nasi nedojedli vcera, takze si dam trosku toho, trosku toho a bude........
@ivella mam v tabulke zapisane, vychadza to -7,7 kg, tak neklam 😀 😀 😀
@natsa vitaj, bude nam veselsie

borabora666
10. feb 2011

dobre ranko aj tu....co dnes varite?

marketka1
10. feb 2011

ahojte. Ja mám dnes nejaký divný deň 😝 som hladná a bolí ma žalúdok nemám chuť na nič, nasilu som zjedla banán a sa mi furt za ním odgrgáva 😖
Ináč Vám prajem pekný slniečkový deň.

mexx
10. feb 2011

Ahojte chudule... 🙂
Ja dnes prvy vitaminovy. Akoze cista pohoda takto zrana, este len vodu som logala...horsie bude do vecera... 😀 Ale zvladnem. Som si vcera kupila ananas, zeby som si mohla potom aj nejaky provizorny ovocny salat urobit, banany este su, jablcka...a nejake dzusy mam, ale zistujem, ze nie 100% a je tam aj cukru dost. Co myslite, pit ci nepit? 😕 😅
Uz nech je zajtra. Dam nejaku dobru rybku a zeleninku. 🙂

kubkovka
10. feb 2011

@marketka1 divny den mam aj ja, ale uz to prechadza, zacala som vysavat , este umyjem dlazku a uz mi bude dobre

kubkovka
10. feb 2011

@mexx kludne si daj dzus, zried ho vodou a je..........

ivella
10. feb 2011

popravde moc zmensee porcie nemam,ani necvicim,aj pizza bola,aj bonboniera,cokolada-velika....
no dost robi ze ziadny chlieb,vecer nezeriem ako kedysi...
ale dvakrat som tuto dietu drzala a vzdy islo dole za 1.mesiac 10kg(ale aj ma z coho) 😎
ideme von,potom sup varit,sa nemozem dockat 😉

ivella
10. feb 2011

@kubkovka nech pocitam jak pocitam,si ma donutila aj kalkulacku vziat 😀 ,furt 7.5 😝

kubkovka
10. feb 2011

@ivella no ja to ratam podla zaciatocnej vahy v tabulke

silvuska
10. feb 2011

Dobre ranko prajem 🙂

@ivella super cisielko, zavidim ale v dobrom 🙂 sikovnaaaaa 😉
ja dnes skroby, ideme s maminou na obed, tak si dam ryzu so zeleninkou a potom pojdem pozhanat ten napoj, ste na nabudili sa na neho tesim 🙂
Prajem vsetkym pekny dnik a vela spalenych kalorii 😉

kubkovka
10. feb 2011

Dievcatá, kde ste vsetky? Obedujete?

nata_
10. feb 2011

Dobry den vospolok!! zjedla som dva taniere zeleninoveho rizota....zachvilu budem z toho hladnaaa!!!! vazim sa kazde rano, to je chore, co?...ale ide to dole pekne 😀 😀 😀

perla200
10. feb 2011

ja som tu a obedujem....upečené zemiaky so salatom a kečupom🙂))
@ivella super úžasné.....gratulujem k tolkými mínusovým kg🙂

ivella
10. feb 2011

jej baby vy ste toho moc nepopisali,aspon mi nezaberie vela casu citko 😉 😉
dakujem vsetkym,budem sa snazit este viac,leto za rohom 😀
mne sa este dusi kapusta,trochu sme sa zdrzali vonku..

kubkovka
10. feb 2011

@ivella no uz sa tesis, co?
@perla200 ja uz doobedovane

borabora666
10. feb 2011

@perla200 ja som mala na obed to iste co ty..pecene zemiaky,kecup a kapustovy salat z mimibazaru😀

ivella
10. feb 2011

uz sa napchavam,ledva mi to lezie krkom,ale dzgam do seba akoby som tyzden nejedla 😀 😀

luciaanna
10. feb 2011

Ahojte 🙂 . Hlásim sa po krátkej odmlke, ale priebežne si vás čítam....Mám za sebou takmer mesiac poctivého držania diétky, ale moja váha akosi stagnuje ☹ . Už vyše týždňa nie a nie sa pohnúť smerom nadol.... 😢 .
Celkovo mínus asi 3 a pol kilečka....Začínam byť netrpezlivá a občas mám chuť to zabaliť....,ale tak hádam už len nejako dobojujem 😉 .

luciaanna
10. feb 2011

@ivella , blahoželám ku krásnemu váhovému úbytku 😉 . 🙂

ivella
10. feb 2011

@luciaanna musis sem chodit castejsie,tu ta to nakopne
nesmies to zabalit,to potom pojdeme jedna po druhej 😒

perla200
10. feb 2011

@luciaanna presne ako @ivella píše....nezabal to....musís bojovat.... jo?

kubkovka
10. feb 2011

@luciaanna a prestan sa stale vazit, aj ja to tak robim.........

luciaanna
10. feb 2011

jááj, baby, keď ja by som už táák chcela zjesť niečo normálne.... 😀 😀 😀 a ešte keď nevidno ani výsledok, o to je ťažšie odolať.... 😝 😝
Ale vydržím, nezahodím mesiac trápenia iba tak za hlavu....a ďakujem za podporu, ste zlaté 🙂 😉 .
O chvíľu odchádzame na predĺžený víkend, tak aspoň toto ma teší, keď už nie čokoláda 😀 😝 .

ivella
10. feb 2011

a co normalne,sak mozes vsetko 😀 😀 😀
ti verim,ja chcem klasicky segedin,svieckovu a rezne a ine nechutnosti...a vsetko to prekombinovat... 😀 😀

perla200
10. feb 2011

@luciaanna ja neviem ale jas i beriem za príklad @kubkovka lebo tá stale hovorí že musís sa tesit na to čo môžes jest a nežialit za tým čo nemôžes a to mne strasne pomaha....

kubkovka
10. feb 2011

@luciaanna ja ani nemam na nic take chut........hlavne nie, ked som najedena........francuzske zemiaky si spravim po diete, a take stavnatucke........mnami, ako odmenu za tieto tri mesiace 😀 😀

kubkovka
10. feb 2011

@perla200 jej, to som rada, ze aspon niekto ma chape..........a naco sa tesis zajtra? ja normalne som vytesena, ked vyskusam nejaky novy recept, co mozem......potrebujem minut celu velku hlavu bielej kapusty, tak teraz budte mudre....

kubkovka
10. feb 2011

@luciaanna a este ohladom vahy, mne tiez teraz stoji, ale vazit sa budem teraz az 17.2. a nemyslim, ze by slo vela dole, kedze stale menzesujem, ale jednoducho organizmus si musi zvyknut na nove stravovanie, prestane sa branit tym, ze nepusti ziaden tuk, ktory si odklada na horsie casy, lebo si mysli, ze nedostane jest.........zacne fungovat normalne, a kila pojdu dole, kazdy, kto drzal dietu, tymto, cize stagnaciou vahy presiel, ale telo popusti, len treba vydzat, fakt

perla200
10. feb 2011

@kubkovka zajtra si dam spagety s troskou morkadely a paradajkovým pretlakom, sobota vitamíny nedela bielkoviny - neviem to bude zase kritické a v pondelok netusím.....asi niečo z fazule sa mi chutí ale čo? neviem?