90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
11. feb 2011

môj dnešný obedík

suezana
11. feb 2011

@kubkovka a to čo je? ja také robím pizové so šunkou a syrom... ty si tam čo dala? neviem definovať 😀

suezana
11. feb 2011

@mexx nikomu to nehovor, ale ja ráno pijem kávu s mliekom (smotanou 🤐 ) a cukrom a poobede čistú 😝

kubkovka
11. feb 2011

@suezana no take poznam aj ja, ale kedze my ich nemozeme, tak som dala: na cesto najskor kecup, potom som si spravila taku pomazanku a to z: zavarana paprika, 1 feferonka, trosku horcice, trosku sojovej omacky a kecup.....no to som dala na to cesto s kecupom......no a na to poprazenu cibulku

perla200
11. feb 2011

no babizne....este 15 min a obedujem.... ako dnes dobre depresívne den z toho dažda kua 😖

perla200
11. feb 2011

@suezana ja pijem 4 kávy denne s troskou mlieka a bez cukru inak by som ju nevypila a ked mam velký hlad tak kafe a cigoška....

suezana
11. feb 2011

@perla200 keď ja po káve bez mlieka nejdem na wc 😝 takto aspoň občas 🤐

perla200
11. feb 2011

@suezana no s tým ja nemam problém nastastie pri tejto diéte a kilám zeleniny a ovocia....

suezana
11. feb 2011

Inak, ja ako držím diétu, tak mne káva nejde tak ako predtým 😕 ja som bola schopná chlipkať kávu celý deň, voda mi vôbec nechýbala... Teraz, keď aj pijem, aj žalúdok je prázdnejší, tak mi z nej býva zle - nemôžem .... 😕

suezana
11. feb 2011

@perla200 no tak nechápem prečo ja zrazu (!) s tým problém mám 😝 ale u mňa to bude asi tým, že naozaj jem oveľa oveľa menej ako som bola zvyknutá.... včera som si dala aj ten vlákninový nápoj a nič 😕 a mala som včera ovocie, zeleninu a vodu, džús... 😒 a keď mm šiel dnes ráno tretí krát a ja som túžobne očakávala 🤐 tak už som vyfrfľávala, že aká to je spravodlivosť 😠 ja keby chodím ako on, tak som štíhla ako prútik 😠 😝 hrozne ma vie nasrať 😠 😉

natsa
11. feb 2011

no ja mám dnes upečené zemiačika na vode a fazulu v raj štave.mnam dnes mám škroby.ani som som nezjedla polovičku a už som mala dost kiež by sa mi zcvrkol žaludok

kubkovka
11. feb 2011

@suezana no ten moj tiez chodi kazdy den a vysedava tam, a ja ked idem, tak musim trielit z tade, lebo stale niekto place alebo na mna krici alebo za mnou pride

ingridka22
11. feb 2011

ahojte 🙂 @suezana, @kubkovka, čo sa "záchodovej" témy týka, som na tom presne ako vy... idem horko ťažko a ešte ani na tom hajzli nemám kľud 😠 mm je tam tiež dosť často, aj 20 min, lebo číta alebo sa hrá s mobilom a keď som tam ja, nedajú mi pokoj 😠 😠 včera som sa nestihla ani ozvať 😢 zato som na vás aspoň myslela, že ako diétujete 😉 s malinkým prehreškom (mm mal narodky) som včerajšok zvládla. oslava bude síce až neskôr, ale večer prišla neplánovane jeho mama, tak som urobila narýchlo toasty so šunkou a syrom a nedala som si 😵 a aj puding s čučoriedkami a šľahačkou a ani ten som si nedala 😵 akurát som si vychutnala 3 bonbóny (horká čoko a kokos, mňam), ale nevadí, dnes si sladké nedám. zatiaľ som plná z obeda, tak nech mi tento pocit vydrží až kým pôjdem spať 😉 🙂

kubkovka
11. feb 2011

@ingridka22 a co dobre si mala?

suezana
11. feb 2011

ja by som si tak dačo dala... ☹ a ešte sú len 2 hodiny od obeda ☹ už som to skúsila oklamať kávou a nič ☹ máme tu všelijaké mňamky 😝 ale tak som sa ovládla a maškrtím aspoň hrozienka, dúfam, že to pomôže 🤐

shakes
11. feb 2011

Ahojte kočky tak včera som prvý den zvládla a aj dnes sa mi darí. Na obed som si urobila pečené zemiaku v rúre a k tomu zeleninový šalát. Tak som ich piekla len na papieri na pečenie bez tuku a trocha kečupu k tomu mňam som si pochutila. Zajtra ma čakajú špagety asi len s kečupom. Inak aj ja vypijem kávu len s mliekom toho sa nevzdám snád to nie je až taký prehrešok. A čo vy papáte ked sú uhlodráty? Stále pizzu a cestoviny? Možno urobím aj kapustové fliačky: 😝 😠 😎

ingridka22
11. feb 2011

@kubkovka, urobila som taký cestovinový šalát, pre mňa bez majonézy, pre zvyšok rodiny s majon... ale ochutnala som aj ten 🤐 pokrájala som kápiu, paradajky, uhorku, dala som aj kukuricu, aj plechovku šampiňónov... a namiesto oregana to pizza korenie, ktoré sue spomína 😉 to som dávno nemala a piecť sa mi nechcelo 😔 ale ty si šikovnica, keď si ja napiecť stihla 😵

suezana
11. feb 2011

@shakes ja dnes halušky, ale nechci vedieť s čím 🤐

shakes
11. feb 2011

ingridka22- a ten šalát si robíš na uhlodráty? mňam dala by som si ale aj s tou majonézou.

shakes
11. feb 2011

suezana - to ma veru zaujíma máš dnes uhlodráty?

ingridka22
11. feb 2011

@shakes, ja som doteraz jedla väčšinou len špagety s paradajkovou omáčkou alebo nejaké rezance aj na sladko 😉 ale dnes som mala chuť na niečo iné... a ten s majonézou je aj tak lepší 🤐 😵

suezana
11. feb 2011

@shakes napr. aj slivkové gule môžeš - cesto len z múky a vlažnej vody - len urob tenučké - mňam s makom 😉

kubkovka
11. feb 2011

@shakes ja som dala foto, co som robila dnes na UH, a mozes aj halusky kapustne, posuchy a tak

kubkovka
11. feb 2011

@ingridka22 no ved z listkoveho cesta je to raz dva 😀 😀 😀

ingridka22
11. feb 2011

@suezana, tak halušky s čím??? neprezradíš? 😀 ty máš dnes tiež UH deň?

ingridka22
11. feb 2011

@kubkovka, aha 😀 to mám aj ja, ale v mrazničke... vyskúšam také nabudúce 😉

kubkovka
11. feb 2011

@suezana no veru suezana, s cim?? 😀 😀 😀

suezana
11. feb 2011

no....s bryndzou 😲 😀 😀 😀 😀 😝

perla200
11. feb 2011

no čaute baby ja som sa asi prežrala ten pizze ako islas om na to ako nenasytná hyena🙂 a stale som plná a fuj až mi je tazko....večer teda žiadne sladké iba ovocie som sa rozhodla....
a čo sa týka MM ten vysedáva na WC a 5x denne po polhodine....asi v tomto mame rovnakých mužov....ja len prídem vykonam odídem a aj to mala na mna pozera a stojí pri mne a otravuje ma - tak to je klud🙂 a ked sme stavali dom tiež som na to myslela takže MM ma vlastný záchod a ja chodím na ten v kúpelni....lebo som vedela že keby som súrne potrebovala ist tak ho odtial nedostanem..... ale za to upratujem mu tam ja🙂

ivella
11. feb 2011

@kubkovka tym listkovym si ma neskutoce nazhavila,zajtra ho vyberiem z mrazaku,,deti doma,im urobim sladke a ja tam dam nejaku cesnakovu zeleninku,dakujem za tip 😉