90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gucz
6. júl 2008

a asi pôjdem už aj spinkať, z toho bolavého hrdla ma bolí až do uší, mám v nich tak napoly zalahnuté, tečie mi z nosa a som úplne nemožná.

anaret
6. júl 2008

tak teda dobrú noc a drž mi palce na tú vodu...neviem, ako bude a aké z toho dokážem v práci podávať výkony...

gucz
6. júl 2008

baby keď mi bude zajtra strašne kto mi upečie tú pizzu? 😢 😢 😢
😀 snáď to prejde, malá má aj zvýšenú teplotu, tak dúfam, že je to len také ľahké prechladnutie. Lebo ak nás skolí nejaká angína, tak z diety prechádzame na hladovku, a to by bolo strašnéééé

gucz
6. júl 2008

anaret budem na teba myslieť, neboj sa Ty to zvládneš, verím Ti 😉

miresta
6. júl 2008

ahojte kočky, ešte tu niekto je???????????????

twins
6. júl 2008

ahoj miresta ja som sa zacitala v teme vidia deti anielov

twins
6. júl 2008

uplne som sa v tej teme stratila citam to uz asi dve hodky a nemozem sa od toho odtrhnut

twins
6. júl 2008

gucz ak si moc hladna daj si nejake ovocie to mi radili kamosky co tuto dietu uz drzali a vsetky schudli minimalne 17kg vraj sa nemam trapit ked som hladna lebo ma bude boliet hlava ato bude horsie

miresta
6. júl 2008

My sme sa vrátili z chaty o pol osmej, kým som uložila malu a poodkladala všetky veci a dala sa do poriadku aj sama, tak je toľko hodín. Ešte som si musela prečítať čo ste prežili a ako sa máte!

gucz - dúfam, že vám to prejde obidvom, a ja som dnes celý deň odolávala grilovaným chuťovkám, aj som to zvládla a pri tom na mňa idú kramy, ale tak by som tiež niečo zobla. Už som vypila dva poháre vody. No nič idem asi spinkať, nech na to nemyslím.

aniel - dík za emaily, sú super

tinaa - kde si nemáš u rodičov internet????????

anaret - budem na teba myslieť, ja som si poobede dala melón cez vodu, ale ty to určite zvládneš, nebudem asi doma, ale ešte ráno ťa podporím ...........veľa vzdaru a do chudnutia

miresta
6. júl 2008

twins - ahoj, tak to môže byť naozaj zaujímavá téma, ale ja dnes nemám náladu na také čítanie, musím ešte pozrieť stránku o jednom víruse, či čo to má byť, lebo neterka mi je chorá už skoro mesac a nevie sa toho zbaviť a sestra mi dala presné latinské meno choroby a už aj tak teraz spím

miresta
6. júl 2008

Idem teda hľadať.

twins
6. júl 2008

tak papa ja zajtra a utorok robim tak sa tu nejaky cas asi zasa neukazem inak aj ja mam kr,,, a tiez somuz vsetko prenuchala ale dnes som vinimocne vydrzala z ryzou a zeleninou

miresta
6. júl 2008

twins - tak nič presne na toto ochorenie som nenašla, mám nervy, lebo ani sama lekárka nič nepovedala, a to už je mala doma mesiac

miresta
6. júl 2008

Dobrú nocku. 😔

veronkaj
7. júl 2008

ahojte

ešte som nestihla prečítať čo ste popísali ale v priebehu dňa hádam k tomu príde.

ja sa snažím a cez víkend som odolávala poctivo osúchom a koláčom boli sme trochu na návštevách a tak to bol horor ale odolala

dnes mám uh a kúpila som si ten plátok cesta na pizzu dám naň zeleninu a trochu kečupu a bude obed, len neviem či tú pizzu môžem zjesť celú alebo polovicu to je taký čo sa dá kúpiť ten korpus na pizzu:::

inak mám dotaz, budúci týždeň dovolenkujeme a to v blízkosti šalaša a všetci sa tešia na bryndzové halušky a tak a ja si ich nemôžem dať ked by som mala bielk. deň??? aspoň trochu????

gucz
7. júl 2008

veronka tú pizzu si daj kludne aj celú, tá čo sa pečie z toho receptu v knihe je tiež veľká. A ohľadom tých bryndzových halušiek, kľudne si daj, bude to síce prehrešok, ale svet sa nezrúti. Ale samozrejme nie nejakú veľkú porciu, papaj s mierou

gucz
7. júl 2008

ale bacha, aby to nemalo následky, bo ja keď zhreším v bielkovinový deň, alebo niečo mastnejšie zjem tak mám potom kŕŕŕŕŕče v bruchu a preženie ma tak že vidím všetkých svätých.

veronkaj
7. júl 2008

gucz budem dávať pozor,

zjem takú maličkú porciu len aby som vedela ako chutia také pravé bryndzové

ale zatial sa držím a tú pizzu dnes nemám kde upiecť len včera sme docestovali neskoro večer a tak ma na dnes nič iné nenapadlo tak si ju len prehrejem v mikrovlnke v práci ale bude v rámci diety.

miresta
7. júl 2008

ahojte kočky,

gucz - ako je vám lepšie od včerajška, a čo malinká má ešte sople?

veronkaj - to ti je hej, keď so ideš dovolenkovať, a k tým haluškám, dnes som v sne nakupovala bryndzu a
smotanu, že urobím bryn.halušky, lebo manžel ma naháňa nech ich urobím, lebo mu stzrašne chutia, keď ich spravím doma, no ja som povedala, že možno o 60 dní, aby ma to nelákalo. Dnes si ja spravím cestoviny penne s paradajkami a olivami.

veronkaj
7. júl 2008

miresta kolkáty deň už držíš dietu ty???

inak moja polovička ma podporuje a je zvedavá či to vydržím,

dohodla som sa s ním že ak schudnem 10 kilo je jedno či v priebehu 90 dní alebo menej proste ked bude dolu 10 kilo tak budem mať odmenu - nejaký romantický výlet

takže mám motiváciu bože ale ako trpím ked vidím niečo čo som mala rada a boli sme na návšteve kde mali domáce koláče také ovocne kysnuté bože to bolo hrozné

a na dovolenke si všetci budú grilovať a tak a ja čo ,?????

miresta
7. júl 2008

veronkaj - ja dnes mám 32 deň, a doteraz som zhodila 8 kíl. Mňa manžel tiež podporuje, ale stále sa ma vypituje, že a dokedy chceš držať tú diétu , koľko chceš zhodiť? Nieže ti zmizne ten zadoček!!! 😀
Ale ja sa cítim perfektne, nielen tým, že som zhodila, ale aj tým že takomto stravovaní nemám vôbec zaťažený žalúdok.

gucz
7. júl 2008

miresta no neviem či je nám lepšie, malej stále tečie z nosa, ale lepšie ako keby jej to tam malo ostať a zapálili by sa jej dutiny. Cez noc pár krát zamrnčala, duda to vyriešila. Dala som jej pod matrac balík plienok, aby bola na vyvýšenom, a aby jej mohli tie hlieny odtekať, takže jej to tam nebublalo. Myslím že už ani teplotu nemá, veď uvidíme večer. Mne je oproti včerajšku tiež lepšie, akurát mám zalahnuté v ušiach a neuveriteľný soplisko, ale aspoň ma už neštípe nosohltan a nebolí celé hrdlo.
Asi sme to chytili od neterky, tiež nechápem švagrinú že sa dovalí k babke cez víkend s chorým deckom, jej malá má kašel až kdesi z priedušiek. Takú som mala chuť jej vynadať, ale viem že by sa nič nezmenilo.
Tie chute mi už trošku prešli, ešte som dnes nič nepapala, ale pôjdem zjesť broskyne.

veronkaj veď grilovať môžeš aj ty, v meskový si môžeš dať ugrilované so zeleninkou, v škrobový nejakú zeleninku v podobe špízu a aj cez vitamínový môžeš grilovanú zeleninu, alebo opečené jablko.... Ako decko som si rada opekala u babky kukuricu

miresta
7. júl 2008

veronkaj - a inač ja odolávam grilovačkam každý týždeň, keď chodíme cez víkend k svokrovcom na chatu, a smutné je že väčšinou nemám bielkovinový deň, ale dá sa super grilovať aj zeleninka, mne to stačí.

napríklad včera si grilovali kuracie krídelka a rebierka a ja som len voňala. 🙂 😀

miresta
7. júl 2008

idem dať malej papať a neskôr nakuknem 🙂

veronkaj
7. júl 2008

miresta to je super a ja by som bola rada keby som tolko zhodila za mesiac si šikulka 🙂 🙂

moja polovička sa bojí že mi prsia zmiznú ostatné môže

gucz - ešte šťastie že sú to len soplíky, to za chvíločku prejde želám skoré uzdravenie maličkej

gucz
7. júl 2008

diky 🙂

miresta
7. júl 2008

veronkaj - neboj podarí sa ti to! 🙂

a hlavne ja som skoro mesiac vydržala bez prehreškov, najviac som zhrešila cez vodu, nevydržala som dala som si melón

kde ste ostatné?

ja som dnes doma, tak stále pozerám či tu niekto ste, ale je škaredé počasie, nikde sa nedá ísť, tak idem žehliť.

veronkaj
7. júl 2008

miresta a ty si pri tom aj cvičila asi?? ja akosi na to nemám čas, ale dnes by som si chcela nájsť aspon pol hodinu.

a z akej váhy si začínala ak to nieje tajomstvo??
ja začínam z 79

miresta
7. júl 2008

veronkaj - no ja cvičím stále, aj pred tehotenstvom, aj za školských čias, a po, aj teraz.

ale počas tehotenstva len do 6 mesiaca, potom som už mala zakázané, a to som len bicyklovala, a teraz tiež bicykel, a plaváreň od kedy nekojím

a začalo som na vysokej váhe pri 180 cm na váhe 106, no čo už ☹ ☹

predtým som mala veľkosť 40, asi rok pred pôrodom som mala dokonca váhu 68 kg, a veľkosť 38, no a teraz je to pre mňa hrozne zlé už len to že si pripadám ako obor, nevidno až tak na mne pre tu výšku, ale je to hrúza oproti tomu aká som bola stále.

Ale čo neobetujeme pre bábätko a jeho zdravie, bola som na rizikovom, a tie posledné mesiace mi strašne chýbal pohyb tak som len priberala.

nevadí ja si verím a viem, že sa dostanem na normál 🙂 🙂

miresta
7. júl 2008

veronkaj - idem pokračovať v žehlení, pozriem zase po čase