90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
15. feb 2011

@cumelila no ja od dnes s co najmenej jedla a vela zeleniny

cumelila
15. feb 2011

@kubkovka ...aj ja som sa rozhodla,ze idem na plno a bez prehreśkov lebo takto by som mala 200 dnovu dietu a leto je to čoskoro 😉 a asi nie nadarmo píšu o tom vyvare a zelenine lebo ja som par dní vynechavala a metabolizmus teda nič moc...

luciaanna
15. feb 2011

Ahojte 🙂 .
Dnes som zistila, že som 30. deň, prestala som to počítať, vodný som vynechala, lebo kojím a podľa mňa by to nebolo O.K., aj keď sa možno trošku vyhováram.... 😔
Iba 3 kg dole, čo je dosť málo, už asi dva týždne stojím na váhe, a toto na mňa pôsobí strašne deprimujúco a demotivujúco ☹ .
Ale ukľudňujem sa tým, že mi stačí dať dole ešte aspoň 5kg a som spokojná, ale takýmto tempom to nestihnem ani za tých zvyšných 60 dní 😠 .

zuzkakach
15. feb 2011

@kubkovka tak to drzim palce no ved ete nas caka polovica.... chces potom pokracovat aj dalsich 90 dni? vraj to uz nieje potom take narocne 🙂 no uvidime ako to bude ked skoncime. Nerobili ste si tabulku ze kolko ste pochudli... 😝

zuzkakach
15. feb 2011

@luciaanna no neboj urcite to pojde dole len treba vydrzat. Preto sa ja vazim len raz za mesiac ale laka ma to kazdy den dokonca sa na tu vahu aj postavim a len manzel sa pozrie a nadodi kamennu tvar 🙂 ja tiez kojim a zatial som mala jeden vodovy den a bolo to v pohode. ja mam pocit ze odkedy dietujem tak mam ovela viac mlieka 😉

luciaanna
15. feb 2011

@zuzkakach , vďaka za podporu 😉 ...A ty si ako ďaleko? A koľko si schudla?
Čo sa kojenia týka, tak ja už mám dosť málo mliečka, veď malá bude mať v apríly dva roky, tak som sa bála, aby som to odstavovanie od dojčenia tou diétou neurýchlila.... Už by mi nevadilo, keby sme kojiť prestali, len som to chcela nechať na malú a nechcela som to nejako ja urýchľovať....Aj tak odkedy som sa dala na diétu, mám pocit, že mlieka je menej, ale ťažko povedať, či je na vine diéta, alebo je to prirodzený úbytok....

zuzkakach
15. feb 2011

@luciaanna tak ja mam dnes 37. den a zatial - 9,5 kg no ale musim sa dokopat teraz aj trosku cvicit a spevnovat 😵

ivella
15. feb 2011

ahojte 😉
trosku vas zanedbavam,lebo som tu vzdy sedavala cez obed ked maly spal a teraz som zacala cvicit a inokedy na to nemam cas ani klud,tak na ukor vysedavania pri pc..snad aspon uspech v podobe minusovych kil zoznem 😉
mam skroby,ryza s fazulou..ic moc,len som chcela zmenu,stale si robim zemiaky,,tak aspon raz cosi ine 😉

@zuzkakach kraaasny ubytok 😀

luciaanna
15. feb 2011

@zuzkakach , jééj, super úbytok 😉 , len tak ďalej 🙂 .

mimika4408
15. feb 2011

@suezana CAUKO, JA DNES 6.den a -2,5kg .....huraaaaaa to je povzbudenie 🙂 🙂

natsa
15. feb 2011

ahojte tak od rána som pila len čaje a vodu a včil som si dala pár pukancov ma to zasitilo.tak zajtra mám mučne mám v mrazaku celoz.rožky tak tie si dám zo zeleninkou.Babule dakujem za radu ma to nakoplo tak dufam že budem pokračovat bez men.hriechov aj som mužovy povedala nech ma už nepokuša,včera mi kupil na valentina čokoladu tak som povedala že ju nechcem že z toho priberiem tak mi kupil kvetinky 😉

natsa
15. feb 2011

@luciaanna neviem či ta ukludni ale ak ju dodržiavaš tak v niektorých pripadoch sa váha zastaví a potom ide váha rapidne dole

kubkovka
15. feb 2011

Tak dievčatá, zabjackova kapustica zavarena...........dnes zatial bez prehreskov, zajtra vitaminy a pozajtra rano vazenie, aj ked si myslim, ze nic neslo dole.........dnes uz som mala aj veceru, zjedla som keksik este si idem dat horku cokoladu a staci

kubkovka
15. feb 2011

@natsa jej, dakujem za info, mne vaha uz dva tyzdne stoji, nie zeby to bolo uplne na 100%, ale na takych 90% urcite, tak ma nikto nepresvedci, ze to nefunguje, ja len cakam, kedy to pojde dole

suezana
15. feb 2011

Ahojte, ja som práve jedla pizzu z lístkového cesta 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 nikdy v živote, som zvedavá, či to bude pes žrať... mne aj zle prišlo 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 , takže dnes nepriberiem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

suezana
15. feb 2011

@mimika4408 gratulujem 😵

suezana
15. feb 2011

@zuzkakach 9,5? 😕 😕 😕 😕 😕 úžasné,....ja len 6 😝

ingridka22
15. feb 2011

čauko 🙂 ja dnes tiež bez prehreškov, navyše bez sladkostí, po včerajšku ich nechcem ani vidieť 😝 😝 zajtra vitamíny, brrrr, ten fit drink ešte nemám, musím zajtra obehať ďalšie lekárne, lebo tam, kde som bola dnes, nemali, vraj im to tam stálo a šlo expirovať, tak to dali preč ☹ inak aké cifry sa tu hádžu, že -9,5... alebo -2,5 po 6 dňoch... baby, to čo robíte? mne to nejde, dva týždne mám za sebou a ledva dve kilá ☹ a to mám čo zhadzovať! aj cvičiť chodím 2x za týždeň 😨 a ide mi to tempom slimáka... babenky, blahoželám vám k tým krásnym úbytkom, radujte sa, tešte sa 😀 ja musím len čakať, kedy sa mi to rozbehne 😨 😅

kubkovka
15. feb 2011

@ingridka22 vitaj v klube

ingridka22
15. feb 2011

@kubkovka, ja nechápem, prečo my to máme také spomalené 😨 asi sme začarované 😕 ja som zvedavá na svoj výsledok po prvej vode 😲 a zajtra si pôjdem kúpiť aj krajčírsky meter, ten svoj neviem nájsť... skúšala som sa merať takým kovovým vyťahovacím, ale to nebolo ono 😀 😀 😀

kubkovka
15. feb 2011

@suezana z listkoveho si si mala urobit slimakov..ti boli fantasticky

kubkovka
15. feb 2011

@ingridka22 no to si ma pobavila 😀 😀 😀 😀 ja som sa nemerala na zaciatku a teraz to uz nepotrebujem, kedze som aj tak stale nafucana 🤐 🤐

kubkovka
15. feb 2011

Tak diétna majonéza hotová, trošku som ju presolila, ale inak je dobrá.......spravím si zemiakový šalátik na škroby a vyskúšam aj spraviť fazuľové fašírky, uvidím

shpirti
15. feb 2011

baby,hlavu hore!VSETKY URCITE KRASNE SCHUDNEME... 😉 😉 😉 ja som si dnes dala kus kus 😝 vynikajuci bol...vecer zmrzlinka,ale dala som si aj tri drobcove kekci a manzelov cokoladovy valentinsky cukrik... 😠 normalne som na seba nasrata!!!! no ni,zajtra mam vitaminak,bleeeee...myslite,ze by som ho mohla zmenit na salatovy dnik??? 😅

kubkovka
15. feb 2011

@shpirti jasne, ze schudneme a kludne mozes surovu zeleninu, urob si salat a ten chrumaj cely den, len rozostupy su medzi zeleninovymi jedlami minimalne 3 hodiny 😉

kubkovka
15. feb 2011

Inak, pride sem za mnou do obyvacky mm, donesie si maso, hurku, uhorky a hlce, akoze ma v pazi, ze to tu rozvoniava....to je laska a spolupatricnost, co??

shpirti
15. feb 2011

@kubkovka mojmu som akurat urobila hubovu prazenicu a zapiekla syrove bagetky... 😝 a toto predvadza kazdy vecer... 😎 ,ale ber to tak,ze tym padom mozme byt na seba este pysnejsie!trpezlivo odolavame... 😉

perla200
15. feb 2011

ahojte kočeny...tak ja dnes akože stratený den - totalne prehresky od 13.h - obed akože zemiakové placky s kuracinou - toť šéfka ma pozvala na obed a zo siedmych menu nemali žiadne cestoviny, pizzu proste nič.... a večer parené buchty tri to som dodržala jediné.... teda to rátam za sladkost....ale zajtra - zazvorová voda, ovocie a puerho čaj a fit drink a dovi dopo - lebo z tých 4 kg sú už len 3kg.... no čo už:(

a môžem si cez ovocný den dat zeleninový šalat na obed? zo surovej zeleniny?

shpirti
15. feb 2011

a z tych salatikov mam obrovsku radost!tie ma naplnia a konecne nebudem mat vecer migrenu...uz som na ne zvyknuta,zijem len na nich cele leto... 😎

shpirti
15. feb 2011

@perla200 to sa upravi,neboj...ved aj take dni musia byt! 😉