90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
19. feb 2011

@perla200 nieeeee tarhonu , staci aj chlebik 😉

kubkovka
19. feb 2011

@perla200 moja, tak mysli na leto, kupalisko a plavky...........

perla200
19. feb 2011

dievčatá ja sem večer nebudem chodit🙂)))))))))))))))))) nemôžem sa na tie fotky pozerat🙂

kubkovka
19. feb 2011

@perla200 no to si zvyknes, lebo ja mam vyse 45 dni diety za sebou a tie fotky mi nic nehovoria, lebo vobec vecer nie som hladna, aj tebe to pride tak, uz mam zmenseny zaludok a toto tu tiez bude za chvilku, vecerny hlad pominie

perla200
19. feb 2011

@kubkovka no to dúfam, radsej idem na cigaretku🙂

kubkovka
19. feb 2011

@perla200 a ja do vane

suezana
19. feb 2011

@mimika4408 keby som mala väčšiu mrazničku ☹ ale ja tam všetok odpad konzumovateľný dávam a potom ho beriem ocinovi - pre mačky - zachvíľu mi praskne 😅

suezana
19. feb 2011

Uvedomili ste si, že si budeme musieť kúpiť nové plavky? 😕 ja tie moje v mokrom stave natiahnem až podpazuchu 🤐

mimika4408
19. feb 2011

@suezana kto praskne??? macka? ocino? alebo ten mrazak??? 😀 😀 😀 😉

mimika4408
19. feb 2011

@suezana ja chcem riesit nove plavkyyyyy 😅

suezana
19. feb 2011

@mimika4408 mrazák 😢 mačiek je cca 12 + pes, takže tie to majú pod jeden zub 😉 😀

mimika4408
19. feb 2011

@suezana to co ma tvoj otec utulok? 😀

suezana
19. feb 2011

@mimika4408 on je catman 😀 😀 😀 neviem, jemu sa to kotí a on vždy tvrdí, že má "kupcu" a nakoniec 😲 😉

perla200
20. feb 2011

dobré ránko.....no dnes vitamíny - to bude kruté kedže je nedela:((((

suezana
20. feb 2011

Dobré ráno - ja tiež vitamínky, ale mne to príde ako voľno 😕 že nemusím nič vymýšľať...keď mi chutí, dám si ovocie a je to....alebo varený karfiol 😉 ja v pohode, moje telo prispôsobené ovocnému dňu 😵

suezana
20. feb 2011

PS: uvidíme dokedy 😀

kubkovka
20. feb 2011

@perla200 ja mam od vcera pripravenu ovocnu stavu, mam vlakninu a caje, tesim sa, konecne nech sa mi vyprazdnia creva, stale mam pocit, ze tam mam 3kg bordelu 😀 😀 😀
a spravim si nedelu zajtra, no a? pecene kuriatko, mnani, ja mam skveleho mm, on vôbec neprotestuje, ze teraz je nedela, tak uvar, to nie, on tam ma este maso na stave a ryzu a fazulu, aspon podojeda 🙂

mimika4408
20. feb 2011

dobre ranko dievcata 🙂 , dnes mame krasny slnecny den (ale zimnô 😉 ), na ranajky hrozienko a potom kavicka...to bude precistenie 😀 😀

ingridka22
20. feb 2011

peknú nedeľu dievčatá 🙂 nestíham vám ani napísať, zato vás poctivo čítam, vždy večer v posteli v mobile a mm sa už chytá za hlavu, že čo toľko s tým mobilom robím 😕 v piatok sme mali návštevu takmer do polnoci, boli prehrešky, nie veľké, ale boli 😢 a včera sme boli na plese, takom aj s deťmi, a zjedla som zakázané veci 😨 😕 na dnešok som dobre pripravená, tak musím vydržať 😅 no ale čo, predstavte si, že som obliekla gate, ktoré som rok nenosila preto, že som ich nezapla na páse a boli mi obtiahnuté na zadku a stehnách 😉 a ja som ich super zapla a na stehnách a riti sú mi už voľné 😵 to ma tak potešilo, lebo ak keď tie kilá mi idú pomaly, aspoň cenťáky sa pohli 😉 🙂 no, idem variť pre rodinku, nech nehladujú 😀 a ešte sa ozvem... držte sa 😀

mimika4408
20. feb 2011

@ingridka22 rok nenosene gate to je uz krasny uspech!!! gratulujem 😉

suezana
20. feb 2011

@ingridka22 senzácia 😵 tie gate (aj mne sa podarilo, ale ja som ich hádam aj tri roky nemala na sebe 😵 tak viem, aká je to radosť 😵 )

perla200
20. feb 2011

@ingridka22 super cica gratulujem🙂 ja tiež som obliekla trojo riflí spred tehu a tie čo som nosila pred DIETOU dam dole tak že si nemusím odopínat gombík proste ako teplaky takže sa tesím hoci kg stoja asi centáky idú....
no ja dnes prehresok - rezen, ale malý🙂 ale teraz až o druhej si dam zeleninovú polievku a fajront až večer vlákninu

ingridka22
20. feb 2011

@mimika4408, @suezana, @perla200, ďakujem a teším sa, že aj vy sa tešíte so mnou 😵 ja som bola včera taká prekvapená, keď som sa do nich navliekla 😕 vôbec som to nečakala a bol to super pocit, lebo z tých málo kíl dole som teda radosť nemala a už som bola zúfalá... takže "jedeme dál" 😀 😀 😀 zatiaľ mám v sebe len reďkovky, našim pečiem kuracie stehná na kyslej kapuste, snáď mi niečo na zajtra zostane 😨 😉 ten vlákninový nápoj som zatiaľ nezohnala, asi si ho objednám cez net... vy ho máte, pijete ho? ako chutí? @perla200, že rezeň 😀 to je vitamín R, že??? 😀 dobrú chuť k obedu 😵

perla200
20. feb 2011

@ingridka22 no mne osobne je z toho vlakninového napoja zle....ako moc mi nechutí ale splní účel....zasýti a to je dôležité....

silvuska
20. feb 2011

Ahojte, dnes kruta nedela, mam vitaminy, ale zajtra ..... voda. baby som zvedava ako to zvladnem a hlavne som zvedava na utorok na vazenie ☹ tri dni som teraz strasne hresila, ale dnes budem poctiva a duuuufam ze aj zajtra. Tak snad v utorok vaha ukaze nieco pozitivne 🙂

@ingridka22
@perla200 mne napoj chuti, a ma aj ucinok, vecer ide asi vsetko zo mna von 😀 inak ja som ho kupila v DM-ke tam ho maju, u nas v lekarnach tiez nemali

mimika4408
20. feb 2011

to aky napoj tu stale spominate???? 😲 pomaha zhadzovat? 😉

silvuska
20. feb 2011

@mimika4408 vlakninovy, super zasyti, a asi pomaha aj trosku precistit, je to objav kubkovky 😀
http://www.pricemania.sk/katalog/spalovace-tuku...

mimika4408
20. feb 2011

@silvuska ahaaaaaa 😉 , dakujem za informaciu

silvuska
20. feb 2011

@mimika4408 🙂 treba vyskusat, lacne, chutne a zasyti, hhh aj moja mamina si ho kupila 😵

kubkovka
20. feb 2011

tak baby ja som u nasich, uz som hodila do seba par lyzic segedinu, ale zjedla by som aspon za dva taniere,keby mozem ☹ ☹ ☹