90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucxy
8. júl 2008

jesika a ty ako? 🙂

veronkaj
8. júl 2008

jesika nuž ja mám dnes ovocný deň a dúfam že ráno ked vstúpnem na váhu bude aspoň maličký úspech a tebe ako to ide a vám ostatným

jesika26
8. júl 2008

lucxy, tento týžden nula bodov, chodím večer o šiestej a do rána do siedmej do roboty a tam mi to vobec nejde dodržat, ale tento týžden mi to už končí, tak už sa mi hádam podarí držat na 100percent.A ty sa ako držíš???
veronkaj - zo mna si neber príklad momentálne, ja o ničom 😖

tinaa
8. júl 2008

ahojte vsetky, ja mam tiez dnes ovocie, ale uz som si rano zobla chlebik vo vajicku. Porazi ma, u nasich sa neda chudnut. Co mam robit????????? Proste tento tyzden nieje mozne dietu dodrziavat, vsetko mi ju ztazuje.

aniel, ty si ina sikulka, ako dobijas baterky???? Ja som v poslednych dnoch strasne unavena. Nevladzem, dnes ma dokonca priserne hlava boli. Na tu tortu urcite niekoho najdes.

Zhresila som prvy krat v sobotu a vlastne od vtedy kazdy den a zatial som nepribrala. Chvala bohu. Ale uz sa musim krotit, lebo mam zle svedomie.

tinaa
8. júl 2008

veronkaj zemiakove placky urcite môzes, ale asi bez vajicka, teda urcite bez vajicka. Inak to je dobry napad. Milujem zemiakove placky.

gucz to ti zavidim ze ti ani nechuti velmi jest, lebo ked das predomna tanier s kolacikmi, tak mam velkyyyyyyy problem sa ovladat.

Ale ja sa momentalne liecim na endometriozu, a uz 3 mesiace mi pichaju injekcie na zastavenie cyklu a neovladatelne chute su neziaducim ucinkom toho lieku, takze ja mam fakt co robit.

gucz
8. júl 2008

čauko tina, práveže mne veľmi chutí papať, akurát som už po tej pizze nevládala. však som aj písala, že budem musieť obmedziť porcie, bo som sa dnes ráno odvážila a kilo hore. Skoro som odpadla, ale nevadí, už budem dôslednejšia, lebo aj dajaké prehrešky boli, tak už nebudú.
Tú endometriózu si liečiš, kvôli druhému bábätku?

gucz
8. júl 2008

U mňa mala lekárka na to podozrenie, ale otehotnela som v pohode, predtým som brala antikoncepciu asi 7 rokov, takže aj mrcha nebola taká bolestivá a dlhá. Akurát som na začiatku tehu trochu krvácala, a doktorka povedala, že to možno pre endometriózu. Ale teraz pomaly rok po pôrode problémy nemám žiadne a neberiem ani pirule.

aniel
8. júl 2008

teraz som dorobila buchty ,ešte som sa nestačila najesť ,tak možno dnes bude voda ,oprava minulej.Zatiaľ ma hlava nebolí ako minule,ale aj tak noodolám tomu melónu v chladničke ,ale bude asi až na večeru.

gucz -ja tiež kilo hore a možno už je späť ,ale na budúce pizza určite nebude .Cestoviny sú diétnejšie.

jesika konečne si sa ukázala,už som pod 70siatkou a možno na nej,keď to včerajšie kilo zostane.

tinaa-ani ja u našich dietu držať nemôžem,stále majú nejaké dobroty.

lucxy já dnes makám jak šróbik

tinaa
8. júl 2008

idem brusakovat, tak zatial 😉

gucz
8. júl 2008

kde ste všetky?

anaret
8. júl 2008

ahojte, tak ja som dnes s diétkou takmer skončila...
ráno po tej včerajšej vode som si dala melón, lebo mi už bolo zle, v práci sa mi celé doobedie točila strašne hlava, myslela som , že odpadnem, potom ma 4-krát prehnalo, začalo mi byť zle od žalúdka ale otrasne a to som nevládala zjesť ani celý banán - zahodila som ho, lebo aj tá jeho vôňa ma napínala, no to bolo hrozné...takto sa mi pomstil organizmus za včerajší pôst...
na obed som skúsila mäsko + graham rožok+ rajčina- že uvidím, čo to spraví...bola som hladná, ale viac som sa bála jesť...
teraz som po večeri a som strašne plná, neviem, čo to zas so mnou urobí...
tak dúfam, že budem pokračovať, ale neviem, či tá celodenná voda je pre môj žalúdok dobrý nápad

gucz
8. júl 2008

anaret ešte Ti je zle? Aj mňa po tej vode nasledujúci deň prehnalo a bola som strašne hladná. Neboj to prejde, ja som 4 dni po vode a už sa cítim vo svojej koži

miresta
8. júl 2008

ahojte kočky, práve čítam, čo sa udiaľo od včera

gucz
8. júl 2008

čauko miresta, aj ty máš dnes ovocný deň že? Čo si papala?

gucz
8. júl 2008

No baby zakiaľ sa ešte dá, asi vybehnem s malou nachvíľku von. Tak zatiaľ pa

miresta
8. júl 2008

anaret - mne po vode bolo celkom dobre, aj keď sa mi tiež trochu točila hlava

minule som zhrešila s trochou melónu a tak som si dnešný deň spravila taký polovičatý, celý deň na vode a bolo to lepšie ako minule, ale o piatej som si dala melón

mám k tomu ešte kramy, mám migrénu, a lepšie mi bolo pred melónom, všetko som vyzvracala

tá migréna ma raz zabije, a hrozne sa mi točí hlava aj písmenka na klávesnici mi utekajú

gucz - ako sa máte, ako je maličkej?

miresta
8. júl 2008

sestri - to stretko sa mi celkom páči, akurát, že sme všetky z rôznych okresov

aniel, gucz, tinaa, veronkaj, anaret,twins,lucxy, jesika............čo vy na to stretko?

tinaa - tak neviem, ja som chodila na Dievčenskú - ekonomiské služby

miresta
8. júl 2008

gucz - písala som že skôr vodový, iba melón

asi vám je lepšie keď idete von, tak so to užite ja som dnes bola so sestrou a neterkou - takže dokopy 4 deti , od 11tej do 15tej - mala som toho už dosť, lebo sme boli v meste a v obch.domoch 😝

sestri
8. júl 2008

miresta...veď si urobte košické...treba tam nabehnúť a dohodnúť sa 😉

miresta
8. júl 2008

asi tu nikto nieje, tak idem aj ja

a prišiel mi manžel........večera

neskôr sa pozriem 🙂

tinaa
8. júl 2008

kocky ideme na navstevu, tak zajra papa

tiez by som rada stretko, v KE sme len do nedele a potom som v BA, ale tam som sama, manzel je stale v praci, jedine cez vikend.

anaret, dufam, ze je ti z lepsie, mne sa tiez ten vodovy den nepaci, tiez mi bolo hrozne zle. Ale ovocie si nabuduce urcite, ved nchceme odpadnut nie????

tak ahojte

gucz
8. júl 2008

miresta ano už je nám lepšie a byť tri dni doma zavretá s malým dieťaťom je o nervy, už som sa nudila aj ja aj malá. Tak sme sa boli prejsť tak na 45 minút, len okolo bytoviek a v blízkej ulici. Dali sme pápá všetkym havom v okolí a malá je hneď spokojnejšia, akurát že to u nás vyzerá opäť na búrku.
Ja som dnes zjedla 2 banány, polovicu plechovky kukurice na obed (kukurica coop jednota) pár sušených hrozienok a dve malé zosušené marhule čo mi ich bolo ľúto vyhodiť. Ozaj nejako mi prestala chutiť káva 😖
hodím do albumu dve nové fotky, ako som našla malú..... 😀 , sa mi zdalo, že je nejak moc ticho......

anaret
8. júl 2008

už mi je lepšie, som najedená a to je fajn pocit...

ale myslím, že na budúce si možno ten melón radšej dám, lebo na druhý deň má žalúdok potom z toho riadny blázinec...ja som si ráno dala melón z chladničky a možno práve to bolo to, čo ten žalúdok potýrilo...

a s tým stretkom, no nie je to zlý nápad, len sme roztrúsené po celom Slovensku, tak neviem ako na to...

gucz
8. júl 2008

a to stretko.... rada by som vypadla a spoznala Vás aj naživo, ale takmer skoro všetky ste z ďaleka.... ja môžem dať stretko akurát s anielom (s ňou sa aj raz začas stretávam), twins, možno s tinou, tie sú asi najbližšie 🙂

sestri
8. júl 2008

o stretku píšte na stretku...prosíííím.

gucz
8. júl 2008

no baby kde ste všetky? o chvíľu príde MM z práce a potom sa sem už tak ľahko nedostanem ☹

gucz
8. júl 2008

ja neviem čo mám zajtra uvariť 😖 , mám bielkoviny a žiadny nápad. V mrazáku mám kuracie pečienky, nejaké prso sa tam nájde a ešte tam mám dietný salám (liptovská). poradťe pjosíííím

sestri
8. júl 2008

ja som robila pečienky na leči...

miresta
8. júl 2008

ahojky