90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
23. feb 2011

@veronikale ja tiez zajtra vitaminak 😉

veronikale
23. feb 2011

inak - nespravite tretiu 90-dňovku? už je tu tých strán nejak veľa 😎 🙂 😀

katulik22
23. feb 2011

@kubkovka jasne ja som mu to teraz vo vode,ked bol dobre vymacany,tak som mu to pod vodou potiahla nadol tak trirat a na tretikrat to luplo a bolo 🙂 no musis trosku silnejsie....to zbadas pokial mozes,babo sa ti pomrvi,ked mu to bude neprijemne,urcite ti da vediet,pokial mozes,neboj aj moj si to reguluje 🙂

veronikale
23. feb 2011

@kubkovka čitam čitam 🙂 ale to je super že ty ani nie si hladna... to ja sa už vidím zajtra jak tu budem so všetkym od hladu a nervov trieskať... rodinka moja, mate sa na čo tešiť 😀

katulik22
23. feb 2011

@veronikale este len treti den mam dnes...ale o 800g lahsia,sa tesim

kubkovka
23. feb 2011

@katulik22 no vyskusam najblizsie, vdaka
@veronikale to vsetko je o mysleni, ked si uz dnes hovoris, ako budes zajtra hladna a nervozna, tak ver, ze budes.....jednoducho sa treba tesit, ze telo ocistis od vsetkych hnusnych nepotrebnych "veci" a vaha na dalsi den rano ti stoji za to, ver mi........vsetko zacina v hlave, uz som to tu pisala

katulik22
23. feb 2011

@kubkovka aj ja ho mam a som spokojnejsia,dakedy sa v noci zobudim a pozriem ci blika zelena a spinkam spokojne dalej 🙂 samozrejme,ked spinka v postielke :D

veronikale
23. feb 2011

@katulik22 taky tak... ale ja jak sa važila ta to bol horor... aj som to tu pisala, neviem či si čitala, či ti to mam cele opisovať :D ale tebe congratulations! 😀

katulik22
23. feb 2011

@kubkovka suhlasim na 100% vsetko je v hlave.....

veronikale
23. feb 2011

@kubkovka ja si furt hovorím že isto schudnem... 🙂 a ked ja tomu verim, tak moje sumácke telo sa prisposobi či chce alebo nie!!! 😀

katulik22
23. feb 2011

@veronikale dakujem 🙂 hej citala som,ale ty tusim chudnes z mensej vahy,to ide tazsie...urcite sa to aj tebe pohne

kubkovka
23. feb 2011

@veronikale ak chces v tejto diete vydrzat, dovolim si napisat ti nieco, co by si mala dodrzat, to nie je prikaz, len ti pisem z vlastnej skusenosti, drzim dietu uz treti krat
-okamzite sa prestan vazit, hned!!!!!
-zacni mysliet pozitivne, ako sa na urcite jedlo tesis, vychutnaj si ho
-nikdy nezacinaj den s tym, ze dnes budem hladna, mam ovocie - blbost, zacni tym, ako sa tesis, ze si das jablko, sprav si ovocne stavy, vyskusaj jablka opecene na kusku masla so skoricou
-ak nahodou porusis, nevadi, nevycitaj si to, nechci vynechat den, nechci sa trestat, dala si si a co? ved DIETA NIE JE STREDOM TVOJHO SVETA.......sme len ludia, zjedla si kolac? tak si nechaj pocit tej slakej chuti a chod dalej....

katulik22
23. feb 2011

@kubkovka to sa mi paci 🙂 este ze som vas tu nasla,hned sa mi chudne lahsie 🙂

kubkovka
23. feb 2011

@katulik22 no mozete si mysliet, ze som velmi mudra, ale len som sa poucila z vlastnych chyb.......aj ja mavam krizove dni, a co? hlavne, ze som zdrava, aj moja rodina a mame kde byvat......ved zajtra idem dalej......a fakt sa vazte najlepsie po vode, ale ja som sa vazila po dvoch tyzdnoch a vzdy nejaky ubytok, naposledy iba 800 g, ale nepribrala som, to je hlavne

veronikale
23. feb 2011

@katulik22 73 kil je menšia vaha?????? och... ty maš kolko? teda kolko si mala pred tymi 800 g? 😉
@kubkovka váhu som zahodila... 🙂 teda len obrazne teda... a o ten zvyšok sa pokusim 😉 a ako s tymi jablčkami? nechapem... nakrajať na platky alebo ako?

kubkovka
23. feb 2011

@katulik22 inak ja mam svokru v pohode, len je to ina generacia, a svagrina to iste co svokra, ale tak dva razy do mesiaca to nejako vydrzim a ja som nastastie povaha, ze mne je jedno, ci sa niekomu paci alebo nepaci, ze dietujem, podstatne je, ze sa to paci mne a citim sa omnoho lepsie
P.S. podla mna len zavidia 😀 😀 😀 😀

veronikale
23. feb 2011

@kubkovka zabudla som - a prečo ju držiš už tretíkrat??? takže o tej zmene metabolizmu a tak... to je blbosť?

katulik22
23. feb 2011

@kubkovka eee nemyslim si,ze si premudrela....ja mam taky isty nazor.....musela som zmenit myslenie,inak by som 26kg neschudla....vzdy som sa z niecoho ineho tesila a tesila som sa z kazdeho ubudnuteho gramu...treba len pozitivne mysliet a hodlam dat dolu dalsich 20 kg 🙂

katulik22
23. feb 2011

@kubkovka aj podla mna...no moja svokra je vyryvacna....nielen jedenim,ale vseobecne stale zabrda,vo vsetkomby mi rozkazovala a ja si nedam,takze som v nemilosti...ja tam chodim iba ked maju sviatok,inak tam chodi len muz s malym

kubkovka
23. feb 2011

@veronikale ja som mala po porode 95 kilov, drzala som dietu na jesen, neslo to......tak som po novom roku zacala na 90 kiloch..........a teraz mam 83 kg.........inak ak chcete, urobim tabulku ked date udaje

jablcka som zacala robit takto, lebo mi nechutia ked su ako tepla vyziva - na stvrtiny ocistene jablcka dam na panvicu s troskou masla, poskoricujem a opekam.......za par minut su hotove a babam to velmi chuti, aspon to tak pisali....

a ja som si zo zaciatku robila vo vitaminak kapustnicu, to zasytilo a precistilo

kubkovka
23. feb 2011

@veronikale no takto - prvy raz som ju drzala po prvom porode asi sest tyzdnov a otehotnela som, druhy raz po druhom porode, ale nebola som na to psychicky pripravena, takze nic a od noveho roka som zacala a ide to lahucko......a potom budem pokracovat v delenej strave, jasne, ze ked clovek zacne znova jest jedno cez druhe a nezdravo a vo velkych mnozstvach, tak priberie.......

kubkovka
23. feb 2011

@katulik22 no ale ty si tych 26 kg schudla nejako drasticky alebo dietou?

katulik22
23. feb 2011

@kubkovka ja som si dala pred tymto dietu kapustovou polievkou a schudla som za tyzden 5kg,ale preto,ze som tu polievku ani do ust nedala a ked som si na nu spomenula,hlad ma presiel :D ale kapustnica je dobra

veronikale
23. feb 2011

@kubkovka ok, tie jablká zajtra vyskušam :D
pokial sa nemylim, ty už maš viac ako polovicu za sebou, nie? a koľko si už schudla?

katulik22
23. feb 2011

@kubkovka no drasticky....rano nic,na obed ryza,alebo konzerva rybiciek v rajcinach a tak,ale tym,ze som myslela pozitivne som to vydrzala a nepojedla dve na tri :D

katulik22
23. feb 2011

@kubkovka a vecer nic :D

zuzkakach
23. feb 2011

@kubkovka ahoj dlho som tu nebola nestiham ta tabulka by bola fajn 🙂

katulik22
23. feb 2011

@veronikale musime sa tesit na uspech...zvladneme vsetko :D

kubkovka
23. feb 2011

@katulik22 drasticky.........
@veronikale ano, za chvilku druha voda a dole bolo zatial iba 7,5 kg

kubkovka
23. feb 2011

tak dievcata, ktore chcete ist do tabulky, dajte mi udaje kedy ste zacali s akou vahou a ja nahodim datumy vazenia priblizne po dvoch tyzdnoch a po vode..........a ktore to drzite dlhsie, tak aj vahu po vode.......