90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sestri
9. júl 2008
suzie2
9. júl 2008

uFFF, TAk ja som akurat spraskala celu obrovsku pizzu, samozrejme ze bez syra a len so zeleninou...ale zdalo sa mi to strasne vela, akoze velka porcia..myslite ze je to v pohode?

sestri
9. júl 2008

nemusíš ju zjesť celú...

veronkaj
9. júl 2008

aha a v BA stretko ale blízko okolie nerobíte???

ozaj kočky a čo ja ked mám chuť na tie zemiakové placky kedy ich teda môžem????

aniel
9. júl 2008

🙄 baby ja by som ,tak mohla mať stretko nanajvýš v Trnave .Ja mám strašne málo času.

Na obed som si dala gulášik,ale po tých 2 dňoch čo som sa nestíhala najesť mi je blbo ☹

veronkaj
9. júl 2008

ešte môžem k tomu môjmu dotazu o plackách - kedy???

môže sa v bielkovinový deň dať napr. kuracie s ovocím ?????? 🙂

sestri
9. júl 2008

veronika...mäso s ovocím áno...placky cez sacharidy...veď sú zo zemiakov...ja som ich upiekla v rúre,aby neboli mastné.
odkiaľ si?

veronkaj
9. júl 2008

sestri jej dakujem,,

ja placky budem robiť na mini oleji na tefl. panvici a budem mať k tomu zeleninu

a mäso máme radi kuracie s ananásom alebo mandarinkami

inak som z BA

🙂 🙂

miresta
9. júl 2008

ahojky, idem si prečítať čo ste popísali od kedy som tu nebola

miresta
9. júl 2008

veronkaj - tak ty na tie placky musíš mať naozaj obrovskú chuť. 😀

miresta
9. júl 2008

suzie - ja keď som si dala pizzu a to len raz, tak som zjedla len 3/4 a to mi bolo zle do ďalšieho dňa, žalúdok som mala úplne preťažený a odvtedy stále jem radšej len cestoviny.
a radšej si davaj len menšie dávky, bude ti ľahšie aj skôr zhodíš

veronkaj
9. júl 2008

miresta čítala že aj ty trpievaš migrénami, ako ich zvládaš, mne občas ani tabletky nepomáhajú

miresta ja čo varím pre seba varím aj pre dcéru sebe odložím, jej zahustím alebo prirobím omáčku alebo zemiaky a tak a ona má tiež veľmi rada plnené placky tak preto že by som urobila aj pre seba

inak baby normálne sa vytešujem s tých 2,5 kg dolu, 🙂

miresta
9. júl 2008

suzie - a ohľadom zhodenia, som len na 34 dní a zhodila som 8 kíl. Som zatiaľ veľmi spokojná a aj to vidno. 😀

- tak hravo do toho! 🙂

erikas
9. júl 2008

suzie2 ....aquantinus vitajte v klube chuduliek 😵

miresta dík za pochvalu,Ty máš úžasnú motiváciu,pekne Ti idú kilečká dole,si šikulka a máš veľmi pevnú vôľu 🙂

gucz
9. júl 2008

miresta aj ja mám dolu 8 kíl (priemer), aj keď posledné dni mi váha kolíše hore dole. Robila som tie pečienky so zeleninou. Priznám sa, najprv som netušila aké to bude, ja som nikdy moc nebola na zeleninu, ale musím povedať, že to dopadlo perfektne. Do misy z jánskeho skla som dala cukinu(osolená, trochu posypaná gril. korením), mrkvičku, cibulu, papriku a rajčinky. Osolila som to, trošku okorenila a pridala som ešte trošičku vegety. A tie pečienky som opražila bez múky na slabom ohni chvíľku. Piekla som to asi 20 minút, lebo dlho trvalo, kým sa tá misa s vrchnákom zohriala. Keď už to bolo hotové zliala som z toho vodu čo sa tam vydusila. Papala som to s chlebíkom a už sa tešulkám na večeru normálne. Navudúce keď to budem robiť, pokrájam radšej tú zeleninu na kocky. A odporúčam ostatným skúste to, je to fakt dobré.

Ps, z upečených koliesok rajčín som odstránila šupky.

lucxy
9. júl 2008

miresta, gucz no ste sikulky 🙂 ze vam to takto ide pekne a kolko este chcete dat dole?

gucz
9. júl 2008

no mne by sa zisšlo aj 20 kíl ak nie viac na moju výšku. No ale budem rada aj za 10, a ak sa podarí tak 15

gucz
9. júl 2008

no mne by sa zišlo aj 20 kíl ak nie viac na moju výšku. No ale budem rada aj za 10, a ak sa podarí tak 15. Ževraj na moju výšku by som mala mať tak 45 - 50 kíl, ale to asi nebude možné a také ciele si ani nedávam.

lucxy
9. júl 2008

a kolko si pribrala ked si bola tehu? 🙂

gucz
9. júl 2008

len 4 kilá, ale ja som nikdy nebola nejaká chudá, skôr taká plnšia, ale zasa nie nejak extra tučná. Ja som začala priberať až keď som si prestala odstrekovať mlieko pre malú, presťahovali sme sa do svojho, takže klídek, začala som variť samé dobroty.... Ale zasa som nejedla nejak moc, ale nepravideľne. Moja segra má nejakých 50 kíl, aj to možno menej a zje asi 2 - 3x viac ako ja. Ona má upne iný metabolizmus ako ja. Niekedy mám pocit, že mi stačí sa pozrieť na klobásku a kilá idú samé hore ☹ Tento svet je strašne nespravodlivý 😠

anaret
9. júl 2008

gucz, ja som si dala na obed tie nové zemiačiky s kečupom, boli síce len varené, ale k tomu uhorkový šalát + rajčina+ paprika, super...neviem čo zajtra...Ozaj, už sa tu dávno neukázala kitaka...

anaret
9. júl 2008

kde ste ženy? no nič, idem piecť tortu, dcéra bude mať narodky, páááá

lucxy
9. júl 2008

gucz tak to si riadne malo pribrala, ja 15,5 kg /mala vazila4,5/, mne ostalo strasne velke brucho a to ma najviac sere.... 😠 , no aj ja mam take kamosky co zjedia aj 7 rozkov a fakt su chude no co uz,,,,ber to tak ze kazdy nemoze mat vsetko, mozno niekto je chudy a nema stastie v laske a mozno nemoze mat deti 🙂

anaret
9. júl 2008

lucxy- toto je ten správny postoj k životu - to sa mi páči, takto by sme to mali brať...poznám jednu babu, ktoré sice v tehu pribrala dosť, aj jej to zostalo potom, ale nakoniec super schudla, aj som ju obdivovala, že tak fajn vyzerá, nie ako ja, nemôžem to dať dole...ale keď som sa dozvedela, aké problémy s mužom, prehrá jej peniaze, má kadejaké frajerky - tak preto tak schudla, lebo má starosti...
potom som si povedala, že za takýchto okolností byť chudá, tak to radšej nech mám pohodu, kľud i keď s kilami naviac...

tinaa
9. júl 2008

ahojte nove clenky klubu modeliek aquatinus a suzie 2

miresta ako ste dopadli v poradni?????

ja sa tento tyzden distancujem od diety, jednoducho som to nezvladla, vsetci naokolo zeru a zeru hmmmm a ja s nimi. Uz chcem ist domov, doma sa viem udrzat na uzde ale tu nie. Som nemozna, a neviem to zastavit.

anaret
9. júl 2008

tina, nezufaj, mevyzeráš tak zle, aby si na seba nadávala, uži si tento týždeň a keď prídeš domov, budeš pokračovať...tak sa nestresuj...

ozaj, ženy, minule som spravila veľa pizze, tak som si z nej dala do mrazničky...čo myslíte, aká bude, keď ju dám rozraziť???budem ju môcť zjesť?nemáte niekto takú skúsenosť?

anaret
9. júl 2008

samozrejme, že rozmraziť, nie rozraziť...

gucz
9. júl 2008

anaret 😀 , myslím že by tej pizze nemalo byť nič, veď aj tá z obchodu je mrazená.Ja by som ju dala na chvíľu do trúby.

tina nerob si z papania hlavu, a užívaj si. Si u rodičov na dovolenke? nejak som zabudla 😖

aniel, twins čo je kočky, dnes som tu za Trnavu len ja?

Pre všetky: Baby ako sa voláte menom? Ja som Renáta, miresta je asi najskôr Ester, a vy ostatné?

anaret
9. júl 2008

aj ja som Renáta, tak ťa zdravím...

gucz
9. júl 2008

a vieš že som si aj myslela? 🙂 Renáta odzadu je ataner a anaret je dosť podobné