90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

katulik22
25. feb 2011

@kubkovka 😀 😀 😀 presne

suezana
25. feb 2011

@kubkovka budem, to sa ani nedá nemyslieť a možno o vás aj všetkým poviem 😀 .... no môžem ja ísť spať? 😀

kubkovka
25. feb 2011

@zuzkakach no a? to pise ta, co ma dole 10,5kg za dva tyzdne??? fuj.........ale nie, zavidim ti, v dobrom, aj ja chcem, ale tak snad sa uz podari

katulik22
25. feb 2011

@kubkovka za dva tyzdne?????fiha aj ja chceeeeeeeeeeeem

cumelila
25. feb 2011

@katulik22 ...noo my tiež už tak beháme.. 😉
dobrú nocku baby idem ja do perín...
@kubkovka ďakujeme za tabulku 😉

katulik22
25. feb 2011

@cumelila dobru nocku

katulik22
25. feb 2011

@katulik22 no v tabulke je ze dietuje od 10.1 🙂

kubkovka
25. feb 2011

@katulik22 no vidis, a ja ze od 10.02., uz mi hrabe, idem spat, dobru nocku

katulik22
25. feb 2011

@kubkovka aj ja idem...dobru aj tebe 🙂 pekne sny

zuzkakach
25. feb 2011

@kubkovka ano ano od 10.1 ja som uz v polovicke 🙂

kubkovka
26. feb 2011

@zuzkakach no aj ja som viac nez v polovicke a dole iba 7,5 kg ☹ ☹ ☹

mimika4408
26. feb 2011

ahojte dievcata 🙂 , dnes dalsi slnecny den 😉@kubkovka nezufaj a nestresuj ved este sa to moze zlomit a sup aj 3kg za jedno vazenie 😉

katulik22
26. feb 2011

ahojte my sa trapime.....v noci mal maly 37.9 teplotu a rano 38.7 ☹ budu to asi tie nepodarene zuby....prave zaspinkal.....po paralenovom cipku mu bolo lepsie,tak aj nieco spapal aj sa napil nastastie,bo rano aj raz zvracal.....dufam,ze to uz bude len lepsie a lepsie a ze zubky rychlo vykuknu....uz nech sa aspon najest mozem....ta noc ma dako znicila

mimika4408
26. feb 2011

@katulik22 nech sa malinkemu cim skor polepsi...ja som zvykla davat panadol baby sirup , aj moj maval teploty ked mu zuby isli a vzdy sople vtedy 😒

katulik22
26. feb 2011

@mimika4408 dakujem 🙂 no ja som mu dala brufen sirup v noci,ale zdalo sa mi,ze mu to zaludok zatazilo....a rano ani nie po siestich hodinach mal z tych 37.9 na 38.7 .....tak som mu dala cipok uz.......ale polepsilo sa mu....uz aj trosku vyvadzal 🙂 muz je zase chory,ten tiez spi 🙂 a prave ma oci stipu jak besne....si krajam cibulu a zalejem ju octom a vodou k zemiackom budem mat 🙂

mimika4408
26. feb 2011

@katulik22 esteze my zeny dokazeme tahat za vsetkych ako mulice.... 😉 , ja si dnes urobim leco s vajcom a pecivkom a ak nebude stacit tak mam aj kuraciu polievku tak vypijem za salku 😉

katulik22
26. feb 2011

@mimika4408 no dala by som si povedat...mnam 🙂 no veru na zenach to vzdy vsetko zostane

mimika4408
26. feb 2011

@katulik22 mas tip na svoj bielkovinovy za 3dni 😉 ....veru, ja som si vsetky choroby, ockovania vzdy sama odkrutila s malym a veru nebolo to na psychiku 😒

katulik22
26. feb 2011

@mimika4408 ja toto posledne bez muza...ze on to vidiet nemusi,ako keby ja som musela....ale sla tam so mnou moja mamina,tak sa to dalo...sice s placom a drzat ho daju vzdy mne,ale tak mame to za sebou....teraz mal do oboch noziciek

mimika4408
26. feb 2011

@katulik22 my mame aj vsetky nepovinne ockovania(pneumokok 3injekcie, hepatitidaA po 2.roku je len2injekcie) a este by som chcela aj meningitidu

katulik22
26. feb 2011

@mimika4408 my sme mu dali zatial proti tym rotavirusom....hnacky u malych deti.....to sme si cvakli a riadne...inak o inych nam este nevravel a aj so to bojim donho davat,lebo niekto re tie ohlasy na ockovania,co sposobuju....neviem to veru posudit

mimika4408
26. feb 2011

@katulik22 aj my sme vsetko zacvakali a dost a este som aj starsej dcere davala 15tis za to ockovanie proti tym genitalnym bradaviciam ked mala 13

perla200
26. feb 2011

zbláznili ste sa? tolko strán popísat za takú krátku dobu???? vsak to nedočítam nikdy....inak začínam sa pripravovoat na vodný den takže neranajkujem, len obedujem....

katulik22
26. feb 2011

@mimika4408 vsetko je neskutocne drahe a este aj na tomto zarabaju

ingridka22
26. feb 2011

ahojte, @perla200, súhlasím s tebou, tu je to ako o dušu, len sa píše a píše... 😀 nestíham čítať, baby 😎 zajtra je aj u nás oslava, dnes pečiem tortu aj koláč, prsty si určite obliznem 😉 ešteže tie UH vyšli na zajtra, na obed si dám cestoviny a póbede už len zákusky 😀 😀 v pondelok ovocko, v utorok prvá voda, mám divné pocity 😖 @katulik22, prajem veľa síl a energie, zúbky zvládnete, neboj 😵 ja už som aj zabudla, ako to u nás bolo 😕 a inak, dievčatá, pozrela som si tú tabuľku, také čísla popadali, že som z vás vedľa 😀 😀 😀 ja by som vám tam kazila priemer 😔 ale že -7, -9, atď... normálne som hotová 🙄 😨 majte peknú sobotu, idem na to pečenie, večer sa ozvem 😉

dietgirl
26. feb 2011

Dievcata zelam Vam vela stastia pri chudnuti. Odchadzam z chatu-citam Vas pravidelne,ale sa citim taky outsider. Ste tu uz taka zohrata partia a so mnou si skoro nik nepopise. 😒 Neva.

Zelam vsetko dobre.

perla200
26. feb 2011

@dietgirl a prečo? ved my sme ta tu aj spomínali, ale ty si tu dlho nebola.... ved pís nadalej....
@ingridka22 a ked vam poviem že dnes na škroby môj svokor priniesol za velkú krabicu zákuskov?????

ingridka22
26. feb 2011

@dietgirl, ale no...nesmieš to tak brať 😎 ja keď môžem, napíšem, keď nie, aspoň čítam, som "v obraze", viem, čo sa tu deje a aj sa zabavím 😉 niekdy to neberiem osobne, keď si tu dievčatá vypisujú a ja nič... veď tie, čo môžu, si tu píšu, ja ich aspoň čítam 😵 ale nikdy som nemala pocit, že by sa so mnou nebavili... to proste tieto baby nedokážu, lebo sú jednoducho skvelé 😵 😵 😵 skús sa častejšie zapojiť, viac to tu žije cez týždeň ako cez víkend, a všetko bude ok, dobre? 😵 😵 😵 @perla200, zlatý svokor 😀 😉

mimika4408
26. feb 2011

@dietgirl preco odchadzas? v pohode sa zapajaj a chudni s nami dalej 😉

kubkovka
26. feb 2011

ahojte,k peciem strudlu, dobra je 😉