90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gucz
9. júl 2008

ja sa lúčim.pa

aniel
9. júl 2008

lucxy ja som pribrala ,len 6kg,ale zostali mi 3kg,ale potom som zasa tie 3kg pribrala a tiež som nebola nikdy štíhla ☹

aniel
9. júl 2008

anaret od starostí sa najlachšie chudne aj ja poznám ,taký prípad,ale radšej budem taká ako som ako nevedieť ,čo si počať s takým trápením

miresta ,kam chodíš na tie receptíky aj ja to vyskúšam 😎

aniel
9. júl 2008

veronkaj -to nemôžeš robiť také chute ,ja sa zbláznim.

tinaa-nejako to vydrž a uvidíš,že keď prídeš domov chytíš druhý dych 🙂

aniel
9. júl 2008

ja som Jana.

vitajte nové v klube,krásnych ,úžasných a po čase aj štíhlych 😀

tinaa
9. júl 2008

dakujem vam za povzbudenie, zle fakt zlate.

gucz som u rodicov, kvôli narodeninkam nasej velkej sarinky 😉

ako sa ja volam, je asi vsetkym uuuuuuplne jasne, ale keby nahodou nie, tak som Martina

aniel, mas pravdu, ked som v praci postupila, dali mi firemne auto, tak som schudla 10kg, strasne som sa bala soferovat, to boli ine fukoty

miresta
10. júl 2008

Dobré ránko, tak dnes tu ešte nikto nieje?

lucxy
10. júl 2008

ahoj miresta, ja som tu pijem zatial kafe 🙂 a za chvilku pojdem upratovat

miresta
10. júl 2008

lucxy- ja už som hore od pol šiestej, dnes sa mi akosi nechcelo spať, takže kávu mám už skoro dopitú aj jednu kopu veci požehlenú, a tak môžem trochu pobehať po nete.

lucxy
10. júl 2008

miresta tak to si dobra mne sa zase dneska nechcelo vstat ale som hore od 6tej 🙂 a aky mas dnes den? ja mam zase pozehlene, lebo ked som zehlila tak som aj pradlo z pracky ktore som vesala pozehlila tak mam pokoj

aniel
10. júl 2008

ahoj -miresta,ja som hore od5.00.Už SOM SI DNES ODCVIčILA a oprala a nakŕmila malú.

miresta
10. júl 2008

lucxy - včera si sa ma pýtala, že koľko ešte chcem dať dole, tak ešte aspoň 10kg, čo verím že sa mi podarí! 🙂

tinaa - volala som najprv lekárke a dobre som urobila, pretože akurát včera nemohla byť poradňa, niekam nutne musela, bola tam len sestrička, tak až nabudúci týždeň. Ja hlavne na očkovanie som chcela.

aniel - tie recepty väčšinou idú z mojej hlavy, ja strašne rada skúšam a kombinujem a potom ak je to dobré( čo sa musím pochváliť, že väčšinou je), tak si to zapíšem ako recept a používam a posielam aj ostatným, hlavne moja rodina využíva tieto moje receptíky 🙂

gucz - správne si uhádla ja som Ester

aniel
10. júl 2008

ja sa vôbec nestíham dostať na internet.VčERA SOM MA LEJ ZABEZPEčILA TORTU NA OSLAVU,TAK POTOM JU DáM DO ALBUMU.

tinaa,takú krásnu mi nikto u nás nespraví,tak bude mať takú jednoduchšiu,ale aj tá je pekná.
já idem vyvešať a potom ešte niečo porobiť

miresta
10. júl 2008

lucxy- ano to sa divím aj sama sebe, lebo mi s malou spíme aj do osmej - ona je taký spachtoš napr. včera mi vstala o 10.15, ale ani včera som nevedela spať, ale aspoň si porobím svoje a potom sa jej môžem venovať

aniel - ty si šikulka, ja idem teraz ako si tu z vami popíšem si zabicyklovať a niejaké tie brušáky a cviky na spevnenie bruška

lucxy
10. júl 2008

miresta mne sa este ani raz nestalo ze by mi mala vstala o 7,30 , proste ona je taky nespachtos, jaj a to uz mala rok a pol a som si myslela, ze sa to zlepsi

miresta
10. júl 2008

lucxy - tak ja som do 4 mesiacov bola hore niekedy aj od štvrtej a ona potom zalomila o osmej a ja som už nevedela späť, až poobede keď som bola mrtvá tak zase ona vstala..............proste hrôza, ale od kedy nekojím ( čo ma trápi) tak spinká do pol šiestej dostane mliečko a spí ďalej do deviatej, desiatej, osmej ............kedy ako. Ale je spachtoš, lebo o jedenástej už zase spí, ale poobede sa zase vyhráme, potom ide spať tak o štvrtej na hodinku a potom až večer o pol deviatej. Ja som z jej režímom celkom spokojná, ale určite sa to zmení keď bude väčšia.

miresta
10. júl 2008

gucz - ty dnes vyspávaš? 🙂

gucz
10. júl 2008

nevyspávam, len malá je zasa nejaká mrchavá, akurát sa mi ju podarilo uspať, uff, normálne som unavená.

lucxy
10. júl 2008

miresta, no zmeni sa to vtom ked ti bude spat len raz za den a stane sa mi dakedy ze vstane rano o 5tej a cez den spi len hodinu a potom ide spat az o osmej 🙂

miresta
10. júl 2008

gucz - tak si pospinkaj aj ty 🙂

miresta
10. júl 2008

všetkym - nieje vás tu až tak veľa, tak idem si teda zacvičiť, papa neskôr

lucxy- a pýtala si sa ma aký maám dnes deň, tak 35 - škroby

lucxy
10. júl 2008

tak si dobre zacvic, ja az ked pojde mala spat a ja som mala vcera skroby 🙂

veronkaj
10. júl 2008

dobré ráno

miresta - a nám nedáš nejaké receptíky?????? rada sa poučím, čítam, že maličká ti robí perfektný denný program,

ľudkovia ja som včera bola jak na batérky a potom sa vypli od 4,30 som až do 21 stále niečo a potom som lahla a normálne od únavy som ani zaspať nemohla

a dnes som jak mechom praštená

gucz - neponáhlaš sa do práce tak ked malá spí pospi si aj ty aj ja som tak občas robievala

gucz
10. júl 2008

ja taky 35 - škroby. Pospať si nemôžem, idem dačo robiť, MM si v noci robil jesť, tak to tam vyzerá ako po výbuchu bomby.
aniel kde si si dala nakoniec spraviť tú tortu?

aj moja malá je taký nespavec, sa normálne čudujem, že teraz zaspala. My vstávame so železnou pravideľnosťou o šiestej, alebo skôr. Ako mimi spávala aj do ôsmej, kde sú tie časy ☹ , a spáva už len 2x denne.

veronkaj
10. júl 2008

v sobotu odchádzame na dovolenku celá partia a bude sa tam grilovať a budeme si variť spoločne , v sobotu mám ovocný deň a uvidím čo tam vymyslím na ostatné dni

ale iné sa chcem spýtať vždy som mala v práci aj mám také tie malé inst. polievky do pohára zaliať vodou - francúzka, gulášová, zemiaková môžem si niektorý deň aj teraz urobiť takú?????

aquatinus
10. júl 2008

Dobre ranko prajem babulky, hmm je pekne citat kazdy den ako sa Vam dari nielen pri chudnuti...Ja este nemam deticky, takze Vas obdivujem aj za to ranne vstavanie...Ja zijem asi v omyle, ze dieta sa budi tak prvy polrok 🙂 a potom spinka aspon do osmej 😝 tak ja si este na tie babatka radsej pockam 😀 Ja som inak tiez Martina...a uz som od vcera stihla nahovorit maminku a kamosku, tak zacneme spolu zdravo sa stravovat 🙂 po tych mojich promociach....tak krasny dnik zatial prajem...papa 🙂

gucz
10. júl 2008

veronkaj tá francúzsa by sa dala v mesový deň, ale len voda bez cestovín a tie ostatné asi nie, neviem čím to zahusťujú, asi škrobom, tak jedine cez škroby že by si si tie ostatné dala, ale neviem, či sa z toho naješ. Ja by som to asi nejedla, ale zasa je to rýchle 😒

gucz
10. júl 2008

aquatinus ahoj. K tomu čo si písala minule, že aj zelenina sú uhlohydráty, čo Ti povedala tá pani, ono to rozdelenie skupín samozrejme že nieje presné, veď na uh večeru môžeš mať trebars puding a v tom je mlieko. Ono nejde ani tak o rozdelenie potravín, ako o to, aby si človek, ktorý chce schudnúť uvedomil, že si musí premyslieť čo spapá a nejedol všetko na kopu. Aspoň ja si to tak myslím. Niekto si dáva sladké každý deň (napolitánečka a pod.), tu je to o tom, že si ju môžeš dať (uh večera) ale s mierou a raz za čas.
Neber to prosím ako výpad proti tebe, budem rada ak sa k nám pridáš, čím je nás viac, tým lepšie. Aspoň je s kým pokecať o podobných problémoch a aj motivácia je väčšia (určite s tým nepraštím, keď to držíme viaceré) 🙂
A to, že si nahovorila maminu a kamošku, je skvelé, aspoň na to nebudeš sama. Mňa trebars nahovorila aniel

miresta
10. júl 2008

tak a mám po cvičení, letím do sprchy, lebo malinká sa mi už rozpráva v postielke s cumlíkom, a segra mi volala, že o 10tej máme stretávku v meste. Pekné prekvapenie, ale aspoň nebudem doma sedieť ale pobehám, papa pekný deň všetkým.

aquatinus - inač máš veľmi pekné motto a sme radi že sa k nám pridáte naraz 3 kočky, veľa zdaru v chudnutí. 🙂

Tak ja už naozaj letím. papa

lucxy
10. júl 2008

ahoj aquatinus a kde byvas v martine? 🙂