90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
27. feb 2011

Idem si urobiť šípkový drink - som zvedavá, ako to chutí 😕 😅

mimika4408
27. feb 2011

@suezana ides ukazat novu figuru na ples 😀 ? dobre robis! mna chvalabohu ziadna oslava teraz necaka (je to len pokusenie) az koncom marca Tonkove 3rocky 😉 Ak by dosli svokrovci z IT tak to budeme robit v restike (nezmestime sa u nas vsetci) ale ak nie tak normalka, klasicka taka domaca oslava (chlebiky, torta, ovocie, slane pecivo) a to ked mam pripravovat tak som obycajne taka nadychana tych dobrot , ze mi uz ani nechuti

mimika4408
27. feb 2011

@suezana ja mam ten aloe 🙂

kubkovka
27. feb 2011

@mimika4408 no krasne, ukazkovo, aj ja uz budem dobra........ 😉 😉

kubkovka
27. feb 2011

@suezana no mne aj sipkovy chuti, tak daj vediet, ci chuti

kubkovka
27. feb 2011

@zuzkakach no aj ja a aj vcerajsok, ale od zajtra budeme uz posluchat, ze?

suezana
27. feb 2011

@mimika4408 aj ja som doteraz mala aloe, v sobotu som natrafila v lekárni na šípkový - tak som kúpila.... no a ten ples? Mám nadherné šaty - mm mi kúpil pred vianocami, lebo sme boli na silvestrovskom plese - sú prestrihnuté pod psiami - fialové - akurát nedávno som si ich skúšala - či na mne nebudú visieť 🤐 no, poviem vám, neni to ktovie čo 😒 Sú nádherné, ale nerobia peknú postavu - dosť rozširujú.... a teraz mi na chrbte dosť odstávajú 🤐 neviem.... nové si určite kupovať nemôžem - tieto stáli vyše 70eur... kto vedel, že ja budem chudnúť a že sa mi bude dariť... 😕 😕 😕 😕

mimika4408
27. feb 2011

@kubkovka to zajtra je ten den "D" ?????

mimika4408
27. feb 2011

@suezana 🙂)))....nevadi, nepojdes teda za hviezdu ale budes hviezda v lete v bikinach 😀 😀

mimika4408
27. feb 2011

@zuzkakach to je taka vsetko dieta v jednom dni 😀 😀 😀 ako bola moja v piatok 😉

suezana
27. feb 2011

@mimika4408 😅 no biela hviezda 😝 Ale veď aj ja si to hovorím.... hlavne, že šaty nikde neťahajú, nie? 😅 Neviem ☹ chcela by som byť pekná 😒 Poznám také reči - že pekné šaty, ale hrozne ju rozširujú.... 🙄 ☹ 😀

suezana
27. feb 2011

No a čo keď sa ma niekto opýta, nepribrala si? 😕 ..... 🤐 si to viete predstaviť 😕 😔

mimika4408
27. feb 2011

@suezana to teda nserie 😉

kubkovka
27. feb 2011

@suezana ja by som ti pozicala korzet a suknu a sal, keby si blizsie........kedy idete?

kubkovka
27. feb 2011

@mimika4408 no ak myslis den D ako vodu, tak ta je v utorok

suezana
27. feb 2011

@kubkovka v sobotu...si zlatá 🙂 ja mám aj také šaty, ale tieto fialové sú krásne, ligotavé, originálne 😵 😵 😵 😵 ja ich chcem 😀 😀 😀 😀

suezana
27. feb 2011

@kubkovka aj ten šípkový je fajn 😉

kubkovka
27. feb 2011

@suezana no to ti verim..........a foto nemas?

mimika4408
27. feb 2011

moja byvala svokra vzdy dokazala riesit len tuto dilemu nepribrala si alebo schudla si??? teraz mam zase taku pozorovatelku v rodine 😉 partnerova teta (svokrina sestra)...pamatam si ked sa maly narodil a v lete mal 3 mesiace, ja este brucho ovisnute, prsia naliate a ona ze "bella di carne"-krasna mäsita 😠 ...no ja som na nu tak vyletela ze ona len s hubou otvorenou zostala stat 😀 😀 😀 a zmohla sa len na "Silvia ja tym tvojim nevestam ani nic nemozem povedat" 😀 😀 😀 😀 😀 , no ale co rypala???? ved aj ja som mala zrkadlo, zbytocne mi to pripominala, nie?

suezana
27. feb 2011

Hlavne nech zaberie, lebo v sobotu som nebola - frmol ráno 😝 a dnes 🤐 brrrr zima a môj ocino má len takú peknú latrínu, ale nekúri sa v nej 😖 😀 😀 😀 😀 😀

kubkovka
27. feb 2011

@mimika4408 no a to si jej ako prosim ta povedala, po taliansky? alebo tak aby nerozumela? no moja svokra nic nepovie, ale je taka gulicka a najlepsie je, ked mi nuka veci, ze jej su male, ale mne budu........tak to je hnaci motor pre mna, vidis, este ze si mi to pripomenula, vdaka........ja jej ukazem

suezana
27. feb 2011

@kubkovka unos momentos 😉 mrknem
@mimika4408 😀 😀 😀 aj moje švagriné ma takto okomentovali - jedna ešte v nemocnici a druhá hneď ako som prišla domov z pôrodnice 🙄 🙄 🙄 škoda reči..... ale do 2 mesiacov bolo všetko dole 😵 😵 😵 😵

kubkovka
27. feb 2011

@suezana no ja chodim velmi malo, rozmyslam, ze by som skusila zajtra kapustnicu, ta mi vzdy pomohla, no uvidim

suezana
27. feb 2011

@kubkovka to musí byť hrozné 😅 😅 😅 🤐

mimika4408
27. feb 2011

@kubkovka ha ha ha ha 😀 😀 😀 😀 pobavila som sa , ano po taliansky ved my sa rozpravame po taliansky ked sme tam a ked je tato tu tak dost aj slovensky (nech sa uci 😉 )

suezana
27. feb 2011

@kubkovka ja som mala dnes kapustičku....inak mne sa to v poslednom čase veľmi pekne upravilo - neviem, či je to tými drinkami ( ale pijem iba 1 denne) alebo si len telo muselo zvyknúť na menšie porcie....alebo moja káva so smotanou každé ráno 😕

kubkovka
27. feb 2011

@mimika4408 no chcela by som to vidiet...........ja by som aj sla na dovolenku do talianska, kedze mm vie dost dobre po taliansky, ale je tam draho ☹

mimika4408
27. feb 2011

@suezana a teraz su tvoje svagrine 2x take, nie??? 😉

kubkovka
27. feb 2011

@suezana no mne sa to upravilo, aj som pekne dodrziavala, ale iba tych par dni, neviem ci 5, kym sa nedosrali zas tie kramy, uz z nich mam nerva 😠 😠 😠

mimika4408
27. feb 2011

@kubkovka aj ja by som uz rada na dovolenku ☹ ...pre mna tam nie je dovolenka ked robis bezne vsetko to co doma a furt ta ta velka rodina otravuje 😒