90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aquatinus
10. júl 2008

gucz - ja som nepisala o ziadnej zelenine 😲 ani o uhlohydratoch 😲 kedze toto rozdelenie nepoznam, tak som sa nevyjadrovala....takze to neberiem ako "vypad proti mne" lebo neviem na co narazas...musim pozriet historiu... 🙂 ale nieco nove som sa dozvedela....a dakujem, ze ste ma sem prijali...

miresta - si priamo z košíc? ja pochadzam z čane... len momentalne studujem a v podstate aj zijem v Nitre..

aquatinus
10. júl 2008

lucxy - ja byvam v nitre 😉

lucxy
10. júl 2008

jaj tak skoda 😉

veronkaj
10. júl 2008

gucz - ja ich tu mám v šuplíku ako rezervu keby som už naozaj nestíhala alebo nedoniesla si alebo umierala od hladu ale počas diety si ich asi fakt nieje vhodné dať a ja schudnúť chcem
išeil ma šlak trafiť ked sa na seba pozriem

kedy sa to môže puding - počas uhlohyd. na večeru , vlastne prečo nie ked sa môže zmrzlina alebo koláčik

gucz
10. júl 2008

a ha to bola suzie2, trošku sa mi to poplietlo, ešte raz sa ospravedlňujem ☹ , ale nemyslela som to zle

aquatinus
10. júl 2008

gucz - nic sa nestalo... 🙂 viem, ze si to tak nemyslela...

gucz
10. júl 2008

suzie2 bola na strane 74, tesne predým ako si sa objavila aquatinus, tak sa mi to nejak pomiešalo.

veronkaj aj mne sa zo začiatku zdalo nejak divné že na uh večeru môžeme zmrzlinu a tam je mlieko, ale nevadí, ja mám zmrzku rada. Puding som si ešte nerobila.

gucz
10. júl 2008

ozaj baby hodte si tam do pasov tie fotky, potom sa to mýliť nebude 🙂

lucxy
10. júl 2008

gucz aj ja si mylim baby ktore nemaju foto v pase....
aquatinus byvala si v Mt?

aquatinus
10. júl 2008

lucxy - nie, v Košiciach...resp. v Čani pri KE...ale už tri roky bývam, študujem a pracujem v Nitre...prečo? 🙂

gucz
10. júl 2008

čo dnes varíte? ja si robím obyčajné na kocečky dusené zemiaky, niečo ako granatiersky pochod, ale bez cestoviny s mletou paprikou. Nič iné ma nenapadlo a mám chuť na zavárané uhorky, to sa k tomu hodí.
Ozaj môžem dať droždie do mrazáku? máte s tým niektorá skúsenosť? kúpila som si viac, kvôli pizze, ale momentálne mám chuť skôr na cestoviny s omáčkou, tak si asi zajtra spravím skôr tie.

lucxy
10. júl 2008

aquatinus poslala som ti Ip.... 🙂
gucz viem ze moja mama dava do mraziaku 🙂 drozdie

gucz
10. júl 2008

diky ja som to niekde počula, už ani neviem kde. Tak to vyskúšam 🙂

aquatinus
10. júl 2008

lucxy - dakujem...

lucxy
10. júl 2008

inak ja som lucia,,uuf akurat som docvicila idem este umyt chodbu 🙂

gucz
10. júl 2008

ja som dnes vyliezla na orbitrek, ale tak príšerne vŕzga, že mi MM slúbil, že sa na to pozrie. Som zvedavá kedy 😒 . Takže som ani necvičila

erikas
10. júl 2008

ahojte všetky dnes som ovocná,na obed som si dala jahodová acidké,teraz melón a je mi dobre 😝

sa tu predstavujete dnes tuším,ja som Erika a keby som vedela ako sa sem fotky dávajú tak už ju tu mám,musím sa popýtať syna ako na to 😉

sestri
10. júl 2008

erika...je to jednoduché...zmenšiť a vložiť...fú,ale som múdra... 😀 😀 😀

erikas
10. júl 2008

sestri nemám svoje fotky v PC ani v mobile,musím sa odfoťiť a dám si ju sem 😕

sestri
10. júl 2008

oki...budeme čakať... 😉

miresta
10. júl 2008

ahojky všetky 🙂

aquatinus - ano som priamo z Košíc z mesta, si inač veľká sympaťačka podľa fotky, ale vyzerá ako maturitná. A koľko máš rokov?

gucz - ja ohľadom toho droždia, už si ho asi šuchla do mraziaku, ale inač je oveľa slabšie, lebo kvasnice sa mrazom ničia, ako pivo tiež pení ale len chviľku a pena hneď pada, najlepšie len chladené, takisto je to z droždím, ale vykysne ti.

ja som mala dnes tiež len zemiačky , ale klasika s petrž. vňaťou a zeleninový šalátik

ale idem teraz robiť zákusok na zajtra, už sa teším, tvarohové ovocné rezy so želatinou. mňam 😀 🙂

miresta
10. júl 2008

erikas - aj ja som zvedavá, aj ostatné, naozaj by ste mohli hodiť fotky 🙂

miresta
10. júl 2008

asi tu zase nik nieje, tak idem piecť.

A ak by som to dnes už nestihla dôjsť, lebo keď príde manžel, ten ma nerád vidí za PC, veď sa mám venovať jemu............ 😀 😀 😀 , tak zajtra ideme mimo Košíc, nebudem pri internete, takže sa ozvem až večer.

Všetky sa snažte, ale aj si užívajte. Papa 🙂

gucz
10. júl 2008

miresta mňamky taký zákusok by som si teda dala 🙂 . Ja som piekla koláč, predvčerom tuším, len taký suchý kakaový s kokosom navrchu, tak si dám zajtra na večeru len s čajíkom, keď už mliečko si dať nemôžem. Aj dnes som otvorila chladničku, pozeralo tam na mňa mliečko, a hovorí že daj si 🙂 . Radšej som rýchlo zavrela tú chladničku, takúúúúú som mala naň chuť. Mlieko som nepila ani nepametám (naposledy pred dietou a 2x v káve) a to som ho predtým mohla vypiť aj za cisternu. ☹ juj ale čo by sme nespravili pre seba aby sme boli krásne, že.......

anaret
10. júl 2008

gucz- presne si ma odhalila- malo to byť anater, ale písmenká sa mi prehodili, no nevadí, myslím, že takto to lepšie znie...

a k tomu mlieku - ja som tiež mlieková, do kávy som ho však nahradila sójovým, neviem, myslím, že pre diétu je to lepšie, ale dala by som si aj liter takého normálneho...inak ja som už počas diétky mala, keď som si v bielkovinový deň dala miesto mäsa mliečny, to bolo super...

aniel
10. júl 2008

ahojte babenky,nové aj staré,ale nemyslím vekovo.Ja som posledné dni taká rozbehaná,že vás stačím ledva čítať.

ja som mala k obedu zemiakove placky a teraz na večeru melón.Ani neviem ktorá to včera spomínala,že by si dala placky-tuším veronkaj,no neviem ,to je jedno.Takú strašnú chuť som na ne mala a teraz sa cítim taká plná až si to vyčítam,ale robila som ich bez masti na teflónovej panvici 😎

aniel
10. júl 2008

gucz zajtra si dám aj ja cestoviny.Tá pizza mi minule nespravila dobre.

lucxy nejako ťa teraz ráno nestíham.Stále sa tento týždeň naháňam.Ráno vstanem a už je večer.

ozaj dnes som bola malej pre tortu.Je chutnučká,taká ozaj pre detičky.Ja viem,že ona tomu nerozumie ,ale máme v rodine veľa detí,ktoré poteší,takto vyzdobená tortička 😀

miresta-bola som pri zdobení tej torty a to by bolo niečo pre teba. Používajú na obťahovanie takú hmotu,lepšie ako marcipán veľmi dobre sa s tým pracuje 😀

aniel
10. júl 2008

tinaa ešte si u vašich alebo už sa držíš dietky.Potom napíš či tie prehrešky mali následky .

twins už ste prišli z BA?čo si mala na večeru? 🙂

lucxy
10. júl 2008

ahoj aniel, som rada ze si si na mna spomenula ja som na tom tak isto, jaj ked ten cas rychlo ide

aniel
10. júl 2008

anaret ja mám tiež rada mliečne výrobky najmä jogurtíky 🙂