90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ingridka22
28. feb 2011

@perla200, tých 5 kíl by som brala ja ja... to máš super 😵 na zajtra mám aj ja vodu - magnéziu, nech ma povzbudí 😉 a asi budem piť aj čaj, ktorý sa síce nesmie, ale bez niečoho teplého to asi nevydržím... alebo dáme teplú vodu z vodovodu? 😀 😀 😀

ingridka22
28. feb 2011

dievčatá, idem s malou von, kým svieti slnko, večer sa ozvem 😵 a @kubkovka, nezabudni, kde iní končia, my len začíname 😵

kubkovka
28. feb 2011

@ingridka22 no mali by sme byt na seba prisnejsie, teda ja urcite ano ,ale oddnes idem na to na sto percent, zatial kiwi s bananom a zeleninova polievka

kubkovka
28. feb 2011

@ingridka22 no to bude asi moje heslo, ale skôr tak, ze kde iny zacinaju, my koncime

perla200
28. feb 2011

@ingridka22 ani čaje sa nemôžu? ved tie su tam napísané

kubkovka
28. feb 2011

@perla200 pockaj, idem kuk do knihy, citujem ti:
VODNY DEN:
Jedenkrat mesacne musite mat vodny den, a to kazdy 29-ty den. Vodny den musi nasledovat za vitaminovym (ovocnym) dnom, za nim nasleduje bielkovinovy den. Pocas vodneho dna pijete iba vodu.

mimika4408
28. feb 2011

@kubkovka neznizuj naroky!!! 😠 😠 😠 😠 zadnych 75 mi staci 😖 ...pekne 70!!!!! 😵

kubkovka
28. feb 2011

@mimika4408 no 70 do leta, ale myslim do konca tejto diety, cize za mesiac........ale tak budem sa snazit co najviac, jasne, mozno vas tromfnem 😀 😀 😀
a to uz si doma? ako bolo?

mimika4408
28. feb 2011

baby inak som uz krasna 😀 😀 😀 (ved kto ma ma pochvalit , ked nie sama 😉 ), nakoniec som sa vykaslala aj na to moje varenie a kupila som si taky obchodny posuch 😒 ...teda radsej som mohla tu vodu pit, vsak to islo ledva dole krkom. teraz cakam na vecer 😉 ..nieco sladkeee 😀 😝

kubkovka
28. feb 2011

@mimika4408 no teda, sa mas..........ale ja rozmyslam, co si uvarit na bielkoviny

kubkovka
28. feb 2011

@mimika4408 a inak si nebola krassna? bola, len teraz si este krajsia

mimika4408
28. feb 2011

@kubkovka 😉 😉 teraz sa citim taka krajsia....uz aj ja tu snivam o bielkovinach 😖 asi si na obed len tak osmahnem na panvici kuracie masko a natriem si nan kyslu smotanu ochutenu cesnakom 😉

kubkovka
28. feb 2011

@mimika4408 no to neznie zle, ja neviem co, uvidim na co budem mat chut

mimika4408
28. feb 2011

@kubkovka co si dnes porabala? boli ste niekde vonku? to je dobre, ze vy mate aspon dvor pri dome

kubkovka
28. feb 2011

@mimika4408 boli sme tu v dedine u kamosky, inak to bol taky blaznivy den, ale tak zatial fajn, vecer sa chystam okupat tychto loptosov

mimika4408
28. feb 2011

@kubkovka aj my budeme dneska pipika trapit ☹

kubkovka
28. feb 2011

@mimika4408 no som zvedava ako dopadneme my s nim..........

kubkovka
28. feb 2011

inak este budem upratovat kuchynu a umyvat dlazky

mimika4408
28. feb 2011

@kubkovka ked ti mozem poradit tak zacni mu davat kremik (optalmovu mast co je na oci-vraj je to protizapalova a preto je dobra), vzdy po kupani mu vtlac trosicku do dierky, pomasiruj nech sa mu do dostane k zaludu a snaz sa nenasilne stahovat....vraj to postupne bude povolovat aj same...keby mne niekto toto povedal pred tym zakrokom tak som ho nemusela dat takto trapit a ma z toho traumu chudacik ☹

katulik22
28. feb 2011

ahojte no tato noc bola strasna....tri hodiny som sedela na posteli a maly na mne zaveseny spal....o druhej rano som uz fakkt nevladala...dnes ma tak boli krk....a este aj ovocie mam.....aspon keby sa na dake jedlo mozem tesit :D

kubkovka
28. feb 2011

@mimika4408 a to si mam pytat kremikovu mast alebo co?

kubkovka
28. feb 2011

@katulik22 no chudatko, tak to ti verim, ale neboj, ved bude aj dobre jedlo......

katulik22
28. feb 2011

@kubkovka 🙂 ale nastastie dnes uz teplotu nemame... 🙂 aj je vesely.....hra sa....tak sa tesim,ze to uz preslo,tuto noc sa uz hadam vyspim,no zase musim vstavat na prax :(

kubkovka
28. feb 2011

@katulik22 no maly spal od 22 hod do 7 rano, som nechapala

mimika4408
28. feb 2011

@kubkovka nemusis, to nie je na predpis...mne to poradil kamarat.zverolekar 😉 ale on ma tiez syna 😉 ophthalmo -septonex , to je ocna mast s dezinfekcnym ucinkom

ingridka22
28. feb 2011

@mimika4408, tak ako, vyrelaxovaná od kozmetičky? aj si všimla, že si o pár kilečiek ľahšia? bola pochvala? my sme boli vonku, ale je kosa... slnko svieti, ale je zima, rýchlo sme boli späť... navarila som si džbán čaju a dnes by som už nechcela jesť (to si vravím teraz, keď mám banán s orechami v žalúdku ), mala by som vydržať 😖 🤐 ale keď si predstavím, že jesť budem až v stredu, nie je mi všetko jedno 😒 😨

mimika4408
28. feb 2011

@ingridka22 juuuj streda je daleko ☹ , u kozmeticky bolo fajn a hlavne 1,5hod som sa venovala len sebe 😉 . ani si velmi nevsimla moja kozmeticka 😠 len do tvare ze som nejak pochudnuta....
mne maly zaspal na sedacke, tolko sa zmahal a silil , ze ho ta unava nakoniec zdolala 😉 tak mam chvilu pokoj.prave tu hladam nejaky recept na zajtra na kapustovu polievku 😒 no ale ja som zvyknuta taku inuuu varit, ze 2druhy mäska, udene, klobaska, hriby, slivky......takze neviem , podla toho co som si precitala to bude len take hmmmmm ☹ ☹

mimika4408
28. feb 2011

@ingridka22 inak som sa chcela opytat ci ti syn nejak s malou pomaha(napr.prechadzka vonku )....teda ta moja nikdy nechcela s bratom von sama chodit , vraj sa hambi lebo si myslia ze je jej 😒 ....doma sice postrazi ked je treba alebo osprchuje...

ingridka22
28. feb 2011

@mimika4408, to si asi uvaríš takú kapustovú "prečisťovaciu" polievku, @kubkovka si myslím varieva na vitamínový deň takú kapustnicu 😉 a údené, klobásu a hríby ani nespomínaj, ja sa snažím vsugerovať si, aká budem zajtra veľmi veľmi smädná 😀 😉

mimika4408
28. feb 2011

@ingridka22 ha ha ha ladvinky si zajtra pridu na svoje 😉