90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
2. mar 2011

@mimika4408 no verím, že by toho bol schopný 😀 😀 😀 😀 😀

suezana
2. mar 2011

@mimika4408 vieš aký je alobal drahý??? 🙄 😀 😀 😀 😀 😀 ty nemáš chybu 😀 😀 😀 normálne som vyprskla, to ma teda ozaj nenapadlo - len to, že uschne 😅

mimika4408
2. mar 2011

@suezana 😀 😀 pis , pis ked mas problem...poradim 😉

suezana
2. mar 2011

@mimika4408 si zlatá 😵 😵 😵 😵 určite sa ozvem, keď budem mať prbolém 😵

mimika4408
2. mar 2011

idem si ja lahnut a urobit poriadok so svojim synom 😠 😠 ....uz mi to jeho vrieskanie docela lezie na nervy , tak idem tomu urobit bodku 😎 . dobruuuu nocku!

suezana
2. mar 2011

Pozerám adela show - bude Ďuro Mokrý, tak som zvedavá 😅

suezana
2. mar 2011

Dobrú noc 😎

kubkovka
3. mar 2011

Dobré ránko, tak ste toho nakecali, vam sa nechce v noci spat? To ja co najrychlejsie zalahnem, lebo rano ako vzdy zavcasu budicek........dnes vyskusam ten zemiakovy perkelt, uvidim........

suezana
3. mar 2011

Dobré ráno

@kubkovka no neboj, deti vyrastú a budú spať celú noc a ráno do 6.30 tak potom aj ty s nami pokecáš 😎

kubkovka
3. mar 2011

@suezana no myslis, ze to bude tak skoro alebo ze budeme dietovat este roky?? 😀 😀 😀

suezana
3. mar 2011

@kubkovka no, ja v poslednom čase nie veľmi poctivo delím 🤐 tak som sa ráno odvážila a váha stojí - teším sa veľmi - 66 kg (-8) to som nemala už vyše 2 rokov... takže som rada, že sa váha hneď nezdvihla - a to sa priznávam k polke dezertu - v noci, jogurtu - v noci,...tortám aj zákuskom v bielkovinové dni napr. ... v priebehu 2týždňov 😝 a to som predtým aj cvičila a teraz dávno nie 🤐

zuzkakach
3. mar 2011

dobre ranko 🙂 aj ked hore som uz od 6.00 ale tak som troska lenosila. Maly sa az teraz zobudil. No dnes ma caka ovocie 🙂

kubkovka
3. mar 2011

@suezana no ja som tiez spokojna, zatial sice 82 kg, ale hlavne, ze uz sa to pohyna dole, teraz chcem poctivo drzat aspon dva tyzdne a odvazit sa, ze ci bola chyba v tom, ze som obcas zhresila alebo v tom mali "prsty" nekonecne kramy 😀 😀

mimika4408
3. mar 2011

ahojte dievcata, rano pozriem cez okno a BIELO.... 😒 kriste pane ta zima je nekonecnaaaaaaa 😠 . dcera mi rano poslala sms o 7.50, ze mami odpovedala som z patologie a mam 1 🙂 ...tak sa tesim uz od rana dnes 😉

kubkovka
3. mar 2011

@mimika4408 tak to gratulujem, to je super..........

suezana
3. mar 2011

@kubkovka držím ti palce 😵

mimika4408
3. mar 2011

@kubkovka dakujem , nieco pozitivne na dietu 😉 . u vas nesnezilo?

kubkovka
3. mar 2011

@suezana dakujem, budem to velmi velmi potrebovat, ale tak zenie ma aj zvedavost, ze v com je zadrhel........

kubkovka
3. mar 2011

@mimika4408 ale jasne, ze ano, uz sa to topi........inak dnes idem robit ten paprikas, uz si supem zemiaky, a nasim tam hodim fliacky, to su tie cestoviny, co si pisala a budu mat granatir.........no a ja si este urobim cesnakovu polievku, len cesnak poprazim, pridam ml.papriku, zalejem vodou, dam zeleninvy bujon a par zemiackov alebo kocky chleba

mimika4408
3. mar 2011

@kubkovka super! kompletny obed 😉 , moja mama cesnacku zvykla robit ked varila zemiaky(ako prilohu k mäsu)....a zvykla to robit uz rovno do tanierov, v tanieri rozmiesala za malu lyzicku bravcovej masti s cervenou mletou paprikov a roztlacenym 1-2struciky cesnaku, pridala 3-4kocky uvarenych zemiakov a roztlacila ich vydlickou a doliala tou vodou co scedila zemiaky. potom nahadzala na vrch opecene kocky chleba 😉

suezana
3. mar 2011

@mimika4408
@kubkovka aj my ľúbime cesnakovú polievku a malá krutóny - volá to chlebíkové čipsy 😉
Aj tu je nasnežené, malej som dala oteplovačky do škôlky - aj tak bude ako prasiatko 😝

mimika4408
3. mar 2011

@suezana prasiatko nevadi, hlavne nech nie je mokra 😉 , tie krutony som uz videla myslim v lidli 😉 , ja zvyknem doma robit bud cesnakovu kremovu alebo cibulovu kremovu 😉 ale tam ide vsade slahacka 😝

kubkovka
3. mar 2011

@mimika4408 no uz sa mi ziada aj nejaka polievka.........a je napisane aj krajec chleba, tak ja si dam do polievky par krutonov a ty co dnes?

kubkovka
3. mar 2011

@mimika4408 no ved to, ze smotana........pre taketo navyky tu teraz traposime s chudnutim 😀 😀 😀

suezana
3. mar 2011

@mimika4408 tie krutóny - to je u mňa doma nakrájaný chlieb na kocky alebo žemľa - opečené na panvici a osolené trošku 😉 😎

mimika4408
3. mar 2011

@kubkovka ja si dnes urobim tu pikantnu paradajkovu ryzu so salatom a malemu cestoviny s paradajkou a parmezanom

kubkovka
3. mar 2011

@suezana presne, ja mam doma take urobene z celozrnneho peciva, co som nestihla zjest.........
@mimika4408 no tak das referencie....

mimika4408
3. mar 2011

@kubkovka znie to celkom dobre podla receptu tak poviem ako chutilo 😉

kubkovka
3. mar 2011

@mimika4408 to je z knihy? ktora strana?

mimika4408
3. mar 2011

@kubkovka strana neviem, ale je to 64.den diety