90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzkakach
4. mar 2011

ahojte tak konecne sa hkasim aj ja 🙂 konecne pred telkou. Zajtra skroby uz som si uvarila aj hrachovy privarok, no zajtra mozem ai varit a novo, lebo mm so susedom mi vsetko zjedli 🙂 aj tak som na neho nemala chut. Kto ma nejaky dobry napad co zajta varit? kubkovka? 🙂 🙂

suezana
4. mar 2011

@zuzkakach kubkovka už určite spí 😉 😀

suezana
4. mar 2011

@zuzkakach ja navrhujem koložvársku - dávala som aj fotky mňam...alebo dusené zemiaky, alebo kelový prívarok 😉 alebo ryžovú očistu 😎

zuzkakach
4. mar 2011

@suezana no kolozvarsku moc nemusim, vlastne asi som ju ani nikdy nejedla 🙂 ale ten kelovy znie dobre ten som tiez este nejedla 🙂 a ako ho robis?

jajka82
4. mar 2011

Ahojte, aj ja sa k Vám pridávam momentálne som na 4 dni, tak uvidíme

jajka82
4. mar 2011

Držala som túto diétu asi pred 3 rokmi a z váhy 86 som dala dole len 3 kg, a to som popri tom aj cvičila. Kamoška často zhrešila a ani necvičila a schudla 8 kg. Dúfam že teraz to bude lepšie.

zuzkakach
4. mar 2011

@jajka82 vitaj 🙂 no som o tom presvedcena ze teraz Ti to uz pojde lepsie! ale drzala si celych 90 dni? uvidis v lete budeme fitnesky 🙂

zuzana1710
4. mar 2011

baby,ktore este nie ste v tabulke,tak sup sup zapisat sa tam https://spreadsheets.google.com/ccc?hl=sk&key=t...

ja mam zajtra UH.ani pan boh netusi co budem tlacit do makovici...mala si rozkazala rajcinovu polievku,tak asi urobim taku so slizikmi a budem to jest aj ja.hadam take mozem..ved to su len rajciny. 😅

kubkovka
5. mar 2011

@ivella no ked bola u svojej dr, tak tam na chodbe merali telesny tuk, tak sa tam zastavila a ona jej dala cislo, nech zavola a objedna sa a tam jej vysvetlovala, kolko ma tuku, a co by mala a co nie jest podla krvnej skupiny, aspon tak som to ja pochopila

kubkovka
5. mar 2011

@zuzkakach ten kelovy si urob, ja som ho robila podla suezany a bol fantasticky

kubkovka
5. mar 2011

@zuzana1710 jasne, ze take mozes 😉

katulik22
5. mar 2011

bre ranko koceny.....tak dnes som sa po dvoch tyzdnoch odvazila....mam 77,5kg.....minus 4,5 kg....jupiiiiiiiii.....dnes bielkoviny

perla200
5. mar 2011

@katulik22 super gratulujeme🙂))

ja dnes vitamínky a celkom sa tesím....ako dnes ideme na víkend k svagrinej a budeme tam aj spat tak som zvedavá aká psychotina to bude.... idem balit.....

katulik22
5. mar 2011

@perla200 dakujem....velmi sa tomu tesim....no super...aspon si uzijes :D

kubkovka
5. mar 2011

@perla200 no tak nech sa vikend podari

kubkovka
5. mar 2011

@katulik22 no krásne, gratulujem, snad to pojde takto dalej 😉

katulik22
5. mar 2011

@kubkovka dakujem moja.....aj ja dufam,ze pojde....ja chcem strasne tych 60 :D

kubkovka
5. mar 2011

@katulik22 aha, to by som aj ja chcela, ale tak 70tim budem velmi rada.........

katulik22
5. mar 2011

@kubkovka pri tvojej vyske je 70 kil akurat 🙂 pri mojej nie

kubkovka
5. mar 2011

@katulik22 no to dufam, ze to bude akurat

katulik22
5. mar 2011

@kubkovka jasne ze bude...ja o tom nepochybujem 🙂

kubkovka
5. mar 2011

@katulik22 dnes mas aky den?

kubkovka
5. mar 2011

Inak baby, maly mi v noci vyvracal mlieko, rano nevracal, ale cely sa posral ako este nikdy, ale zas vcera cely den nekakal, a teraz som mu tapa dala vyzivu s jogurtom a bananom a zas vracal......co mu mam dnes davat? poradte

suezana
5. mar 2011

Bré ránko 🙂

@kubkovka diétu 😉 zemiačik, ryža,... mliečne nič určite, banán popučený... ani neviem

mimika4408
5. mar 2011

caute dievcata, tak som docitala resty od vcera 😉 , ja som dnes usilovna ako vcelicka, aspon nemyslim na jedlo....ja tie vitaminy moc nemusim 😒 . uz periem 3.pracku, umyla som kupelnu, dlazku v kuchyni a teraz sa este chystam povysavat. na obed som si buchla 1pomaranc a 1jablko 😒 ...uvidim kedy mi zase zacne skrkat v bruchu a uvarim si kavu 😉
@kubkovka malemu skus dat hylak ak mas doma, ten pomaha aj na hnacku aj na vracanie, no a stravu dnes len taku dietnu...bielu ryzu (ak zje), varenu mrkvu...alebo aj banan stahuje hnacku. tak vela stastia!

suezana
5. mar 2011

@zuzkakach na cibulku dáš na rezance nakrájaný kel a podusíš - na kocky nakrájané zemiaky, sol, vegetu, korenie, majorán, červ. papriku, cesnak, podleješ vodou a keď budú zemiaky mäkké, tak je to hotové - bude to ako kapustnica hustá 😉 výborné s celozrnnou žemľou - aj moji to ľúbia. Ja som to robila dávno pred diétou a tu som to našla 😵

suezana
5. mar 2011

@zuzkakach stačí aj polku kelu - je toho dosť 😉

suezana
5. mar 2011

@mimika4408 hylak neni na vracanie - na úpravu mikroflóry je - ale ja by som nedávala, keď vracia...je príliš kyslý

suezana
5. mar 2011

pozrela som leták - je len na hnačky!

mimika4408
5. mar 2011

@ingridka22 vitaj v klube vecne nespokojnych so sebou 😉