90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
5. mar 2011

@suezana ale vracal este v noci , teraz mal hnacku silnu

suezana
5. mar 2011

@mimika4408 tak jo 😉

suezana
5. mar 2011

Ja dnes po včerajšom 100% ovocku ...som ráno bola taká hladná... tak som dala raňajky - bryndzovú nátierku na žemli, čo som som mala mať na obed a kopu zeleniny 😵 😵 😵

perla200
5. mar 2011

@kubkovka uvar mu ryžový vývar to aj zasýti, ukludní zalúdok a dezinfikuje keby nahodou mal nejakú virozu....ja som to dávala malej ked vracala a je to celkom aj chutné, skús mu do toho dat jablčko alebo banan a to môže aj pit aj jest s lyžičkou

suezana
5. mar 2011

Teraz pijem kávu a ideme svokrovcom gratulovať - mali narodky, malú tam necháme a večer ideme na ples fašiangový 😝 len nemám nejakú takú plesovú náladu.... 😒 dúfam, že príde ešte 😅

mimika4408
5. mar 2011

@suezana tak sa setri poobede a nerob prehresky, ved staci na plese 😉

perla200
5. mar 2011

@suezana ani mne sa nechce nikdy na takéto akcie a potom nechcem odíst🙂

ivella
5. mar 2011

ahojte 😉
zanedbavam vas,aj semtam precitam,no uz mi deti za chrbtom funia a nedovolia napisat 😉 😖
dnes vitaminy,mam rozmixovane ovocko s vodou 😵
blizi sa mi druha voda vo stvrtok,tak musim na sebe makat,vazenie ma neminie
blahozelam ku krasnym ubytkom vsetkym,len tak dalej,,nech len chlapi slintaju 😀

ingridka22
5. mar 2011

ahojte 🙂 dnešné vitamíny zatiaľ zvládam, len večer bude ťažký, ako vždy 😝 predstavte si, čo sa mi dnes stalo 😨 šli sme do PP a obliekla som si čerstvo opraté a ožehlené rifle... a syn mi vraví "mami, mala by si si tie rifle vyprať, aby sa ti trochu stiahli, lebo sú ti veľké" 😵 a ja mu na to "synček, oni sú práve vypraté.." 😀 😀 😀 jaaaj, tak som sa potešila, aspoň na tých veciach to vidieť a cítiť, keď už tá váha je na prd 😀 😀 😀 zajtra ideme na tú oslavu, do misky si beriem zeleninový šalát k mäsu, lebo oni budú mať zemiakový s majonézou 😲 musím odolať všetkým tým pokušeniam, ktoré na mňa budú zajtra číhať 😎 😵 @ivella, ty už budeš mať druhú vodu??? to ale letí 😅

katulik22
5. mar 2011

@kubovka dnes mam bielkoviny

mimika4408
5. mar 2011

@ingridka22 sikulka 😵 , vidis ked si pubertiak vsimne tak ozaj to ide dole 😉

zuzkakach
5. mar 2011

ahojte tak konecne doma. Cely den sme boli prec tak som nemala ani cas robit ten kelovy privarok ale urcite nabuduce. Ake nadherne pocasie sme mali dnes aspon tu v BA. a dnes som mala skor vitaminavy den rukolovy salat aj na obed aj na veceru ale strasne tam chybal parmezan..... no mozno si ho este raz urobim na bielkoviny. Dnes som si donecne doplnila mrazak nakupila som nejake masko, vela ryb a hlavne vela vela zeleniny a moj mm kupil 5 kg jablk aby som mu urobila jablcka na mede od Kubkovky 🙂 tak som zvedava ako dlho to budem robit kym sa zbavim 5 kil 🙂

mimika4408
5. mar 2011

@zuzkakach tak aj dietne jedla sa daju jest 😉 , ja som dcere robila teraz na veceru baklazan so syrom mnaaam vonia cely byt , tak tiez sa na zajtra obed rozhodujem ci baklazan so syrom alebo bravcove pecene a k tomu spenatovy salat 😒

zuzkakach
5. mar 2011

@mimika4408 mnam baklazan a ktomu este so syrom a mletym maskom mnam 😉

mimika4408
5. mar 2011

@zuzkakach ja to robim len tak na panvici na rychlo 😉 , umyt baklazan (necistit), pokrajat na kocky a hodit na olivovy olej . ked je zt s kazdej strany tak chyteny do hneda tak nakrajat eidam na kocky(moze byt aj iny syr mozzarela) a hodit na balazan a miesat kym sa neroztecie. 🙂 a schlebikom

ivella
5. mar 2011

baby ja som este nikdy nejedla baklazan 🤐
ako to chuti?
ja ovocko na 100%,,a uz ide krpec spat,tak uz neporusim 😉
vyberam bravcove peceneeee 😀
ja zajtra rybu s uhorkou,mm pecene zemiaky..

mimika4408
5. mar 2011

@ivella 🙂 pomohla si s volbou...decka to budu mat s ryzou a ja so spenatom. balkazan je tekvica ale dobraaa 😉 . aj ja dnes 100%ovocko. teraz este pijem rozmixovany banan s kiwi a troska pomarancoveho dzusu v tom nech to je take tekute 😉 . zajtra maskooooo, uz sa tesim 😀

mimika4408
5. mar 2011

@kubkovka ako maly? este hnacky a vracanie? 😒

katulik22
5. mar 2011

@mimika4408 avoj kubovka ma choreho drobceka? :(

kubkovka
5. mar 2011

@mimika4408
@suezana no ahojte, som tu na skok, maly skoncil v nemocnici, lebo stale vracal, hnackoval, neprijimal tekutiny a kedze som sa rano zobudila nachladnuta, tak tam ani nemozem byt s nim...... ☹ ☹ ☹

katulik22
5. mar 2011

@kubkovka avoj moja...to ma velmi mrzi......dufam,ze sa mu rychlo polepsi :(

mimika4408
5. mar 2011

@kubkovka jeziiiis, to mi je hrozne luto ☹ ☹ ☹ a nemohla zostat aspon mama alebo svokra???

mimika4408
5. mar 2011

to bola asi telepatia,,,,,,,

kubkovka
5. mar 2011

@mimika4408 no mama je chora a svokra daleko a uz by to asi nezvladala, ale tak on je teraz aj tak na infuziach a spi...aspon teda dufam, babatko moje.....

kubkovka
5. mar 2011

@katulik22 no aj ja dufam, este aj tu sprostu chorobu som musela rano dostat, boli ma v nose vsetko ked dycham, mi to vystreluje do hlavy a hlava ma boli cely den a este mi bolo poobede aj zle, na vracanie, odpadnutie, fuj.......sme prisli domov, hned som si dala tri rozky.....

kubkovka
5. mar 2011

@mimika4408 teplotu dostal 39, chudiatko, snad mu je lepsie uz

mimika4408
5. mar 2011

@kubkovka chudatenko malicke, nech sa mu rychlo polepsi 😒 ...viem sa vzit do tvojej pozicie teraz 😢 😢 velmi vam drzim palce a nech to malinky dobre zvladne a moc tam neplace. ved rano tam ides hned, nie? ani muz nemohol s nim zostat?

katulik22
5. mar 2011

@kubkovka teraz sa vykasli na dietu....dobre ze si sa napapala,teraz potrebujes vela energie,aby si aj ty bola cim skor zdrava....malinky anjelik chudatko....no aspon ze mu tam pomozu a bude mu lepsie...budem na Vas mysliet a pomodlim sa za Vas....

kubkovka
5. mar 2011

@mimika4408 no pojdeme sa len opytat, kedze som chora a v celej nemocnici je zakaz navstev, tak ho ani neuvidim....a maju velmi vela prijmov, povedala, ze ani nevie, ci by ma zobrali k nemu.......

mimika4408
5. mar 2011

veru aj ja som zapla pc lebo mam chud sa dobre nazrat alebo aspon ozrat ☹ ...pred hodinkou som sa dozvedela , ze mi zomrel kamarat v taliansku 😢 ...bol to poliak a fantasticky clovek mal asi 55rokov...este v lete sme sa spolu smiali a srandovali a chcel nech sa zastavim u nich, vraj aj zena sa velmi potesi....