90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
9. mar 2011

@mimika4408 no fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj veď ricínový olej aj sám o sebe to spôsobí 😝 a vodka? 😕 no vyskúšaj 😅 možno s tebou bude nakoniec aj sranda celý deň 😀 😀 😀 😎

suezana
9. mar 2011

@zuzana1710 na UHT si môžeš aj slivkové gule s makom urobiť, alebo halušky s kapustou, ...

mimika4408
9. mar 2011

@zuzkakach to kupis v lekarni

mimika4408
9. mar 2011

@suezana 😉 ved bude, zabavime sa ja a hajzlik 😀 , ale tie kila co tym pojdu dole, v piatok sa rano odvazim a hned to capnem na nastenku 😉

mimika4408
9. mar 2011

@suezana ja som si vcera dala slivkove gule s makom 😉

suezana
9. mar 2011

@mimika4408 super - máš doma ten olej?

mimika4408
9. mar 2011

dnes som si ho kupila hned v lekarni ked som isla od kamosky

mimika4408
9. mar 2011

@suezana nevies co je s kubkovkou a s malym? nemas jej t.c.?

ingridka22
9. mar 2011

ahojte 🙂 dievčatá, zanedbávam vás, akosi nestíham písať 😢 @suezana, ty dnes voduješ? a sama? ako ti to ide? @mimika4408, teba po zajtrajšej ricínovej olejovej kúre určite váha milo prekvapí, až z toho spadneš na "ric" 😀 😀 😀 daj vedieť, ako ti ten zázračný nápoj chutil 😉 a či sa to dalo vypiť 😖 tiež som myslela na kubkovku, či je malému už lepšie, chýba tu ☹ dúfam, že budú v poriadku čo najskôr... babulky, večer nakuknem, moje vitamíny zatiaľ na 100%... tak sa držte, letím na poštu 😵

suezana
9. mar 2011

@mimika4408
@ingridka22 no, aj ja čakám na kubkovku, ale zatiaľ nič - ešte sú v nemocke. T.č. nemám. Dúfam, že ich čoskoro pustia 😒

suezana
9. mar 2011

@ingridka22 ďakujem, zatiaľ mi to ide - len kávu som mala okrem vody.

mimika4408
9. mar 2011

@suezana ved ano, uz to dost dlho aj trva 😒

mimika4408
9. mar 2011

dnes nam tatino ukazal potvrdene letenky na 29.3. -5.4. 🙂 ....takze chudnem jak o dusu, to bude pre neho prekvapko 😀

suezana
9. mar 2011

@mimika4408 idete do talianska? ako ukázal? či tatino myslíš svojho ocka? 😕

mimika4408
9. mar 2011

@suezana (maleho tato)nieee on pride sem na Tonkove narodky 😉 , my cez skype komunikujeme cez kameru

suezana
9. mar 2011

@mimika4408 jáj 😀 tak bude konečne ... krásne u vás 😵 a dúfam teda, že bude očarený tvojou premenou 😉 koľko máš dole?

mimika4408
9. mar 2011

@suezana 😵 dnes rano som sa odvazila a vaha ukazala 80,5kg a zajtra prvy vodovy 😉 , z 87 chudnem

suezana
9. mar 2011

@mimika4408 ako to vydržíte takýto vzťah na diaľku? to musí byť ťažké 😔 aj sa vám črtá, že budete spolu?

suezana
9. mar 2011

@mimika4408 výborne, tak sa snažíme - to je ešte takmer mesiac - to sa dá 🙂
....a ja idem s tebou na 99% 😉

mimika4408
9. mar 2011

@suezana jaaaj moja to by som aj ja chcela vediet....ja som tam aj zila ked sa maly narodil ale Luci tam nechcela zostat tak najprv sa vratila ona k mojim rodicom a potom tam prepinalo mne a mala som z toho vycitky a depky tak som sa vratila aj ja 4mesiace po nej.... ja tam zit nechcem a on stale omiela , ze oni tam maju rodinnu firmu a tu vraj co by robil....takze ani z voza ani na voz...

suezana
9. mar 2011

@mimika4408 hm 😒 tak to je ťažko... oboch vás chápem. Veľmi sa tešíš, že?
Zajtra máš vodu - a ja mäskoooo - už mám kura v chladničke 😵

suezana
9. mar 2011

Práve som vyhnala malú, že nech si chrumky otvorí v izbe a nech mi ich ani neukazuje 😀 😎 a rozmýšľam, že večer pôjdem do kostola... je popolcová streda. Skôr mi ten vodový deň ubehne.

mimika4408
9. mar 2011

@suezana tesim sa 😉 a to teraz sme relativne dost casto spolu 🙂 boli aj horsie obdobia....teraz sme boli v lete len v auguste, potom on prisiel v novembri na tyzden, na vianoce tu bol 3tyzdne, ja som tam bola s malym prelom januar-februar 10dni , teraz on pride zase na tyzden .....no a potom na velku noc......no a potom zas len leto ked pojdeme my

mimika4408
9. mar 2011

@suezana veru chod , budes vonku z domu a nebude ta to drazdit 😉

llumka
9. mar 2011

ahojte
vidim nove tvare, vitajte
dlho som tu nebola, flakala som hrozne 3-4dni same prehresky fuj hanba mi je 😠 😠 😠 , mne potom zle po prehreskach
dufam ze pojdem dalej pekne po poriadku, v sobotu mame oslavu 😠
zavidim vam ze vam to ide ale v dobrom
ja som stale taka unavena, neviem co je so mnou, zeby jarna unava 😝

suezana
9. mar 2011

@llumka pozerám, že si z BA - toto si kúp - je to proti únave, aj ako výborná pomoc pri chudnutí - aby nenastalo prekyslenie organizmu a prejedanie - ja to nemôžem nikde zohnať...stále sa pýtam, a nikto to nemá 😒 http://www.berkana.sk/umeboshi-slivky-100-g-pro...

suezana
9. mar 2011

@llumka zároveň je proti únave....

a aj my sme tu mali krízy - ja posledný týždeň katastrofa ☹ aj včera ovocko som pokazila, ale kompenzujem to aspoň cvičením a dnes mám vodu a chcem ísť nanovo - posledný mesiac poctivo 😉
Za prvý som dala dole 8 kíl, za druhý som pribrala kilo 😲 tak tretí musí byť na 100% 😉

suezana
9. mar 2011

@mimika4408 tak to ste dosť spolu 😉 aspoň ste si vzácni 😅 Krpec ani za svet do kostola 😒 tak o 17 sme zmeškali, ale ešte je o 18, tak uvidím, či príde mm dovtedy a zdrháááááááááám 😎

zuzana1710
9. mar 2011

@suezana slivkove gule??ale ved to je zemiakove cesto.... 😕 😕

zuzana1710
9. mar 2011

@mimika4408 jeej maly sa ti narodil v IT?Aj moja mala je narodena mimo,ale v ES 😉