90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ozujskova
9. mar 2011

ahojte zienky tak ja som sa dnes snazila na 100%...ranajky jablka a obed som si urobila ryzu s olivami a paradajkami...tot aj na veceru...1,5l vody a 1,5l cistiaceho caju..ale kava bola s mliekom...no bez nej nefungujem.. 😝 zajtra je uhl den no cestoviny budu,ale poradte daku dobru zalievku na cestoviny...nejake mnamko... 😀 a to vecer mam zjest naozaj tu cokoladu?...az sa bojim,ze priberiem.. 😀

ivella
9. mar 2011

@suezana drzkaj drzkaj,vydrzkaj 😉
ja drzim,len sa mi chladi karamelovy krem,uz som z neho olizala tri varechy 😒
tak som tiez zabrala pri cviceni,namiesto 5 km som dala 10km a este nie je koniec,,,maly nervozny,pojde o chvilu spat,,tak este 5musim dat
a kus kalanetiky a este pas na brucho---ale ten neviem ci da aj nejake kalorie dole,,orbitrek mi dnes pomohol zatial 3150kj vypotit 😉 😉 dakujem ti kamos 😀

suezana
9. mar 2011

@zuzana1710 treba spraviť len múka a voda 😉

suezana
9. mar 2011

No, ja som šla teda do kostola, ešte aj mm hovorím, že jasné, že v pohode vydržím stáť 😎 čo tam jeden vodový deň 😎 no....ale veru nezvládla som ten obrovský dav - nečakala som toľko ľudí - klaustrofóbiu som chytala 😲 tak som radšej išla domov, ako ma má vykotiť 😅 si viete predstaviť tie vôňosmrady, čo razili z rôznych ľudí 😝 😅

suezana
9. mar 2011

@zuzana1710 pre teba 😉

zuzana1710
9. mar 2011

@suezana diky..tak toto skusim raz..to si fotis kazdu papanicu?? 😉 😉 ja som to robila pri prvej diete a tiez som kamoske takto davala inspiraciu 😉

ingridka22
9. mar 2011

@suezana, super sa držíš, pochvala 😵 ja som si to dnes v kostole odstála, ale bola som najedená ovocia, takže mne zle nebolo 😉 popol na čelo som dostala a môžem pokračovať v pôste 😎 na zajtra sa už teším na syr, konečne sa najem 😵 dnes večer som robila vajíčkovú pomazánku, stále som ju ochutnávala a ochutnávala a pritom mám ovocie 😒 😠 😝 @mimika4408, čiže tvoju polovičku bude čakať "nová" žena, čo??? 😀 len aby ťa spoznal 😉 a krásne ti to ubudlo za prvý mesiac, paráda 😵

adamko05
9. mar 2011

ahojte ženy... nemam dočítane, dnes vôbec nestíham

ale dnes snad bude zas 100%
ranajky - kava, presnidávka.. veľa vody, čaju do 12tej, na obed ryža a na večeru zemiaky v pare s kysl. kapustou .. a som 3 den bez sladkosti 😕 😕 😝 😝

uvidíme, čo povie vaha v pondelok

v piatok vitamíny, ideme na navštevu celodennu na MOravu, ale snad odolam, nabalím sa bananmi a jablkami na cestu, sušenym slivkami.. skusim vydržať

držte sa

perla200
9. mar 2011

@mimika4408 tak som som strasne zvedavá....brrr až ma zatriaslo nad tým zložením
@suezana ma netráp - že kg hore.... ale zajtra ked sa postavís po dnesnej vode na váhe uvidís bude to super
@ingridka22 my kedy mame druhú vodu???? a inak dnes ovocko v pohode bez ranajok a teraz bez večere takže skoro ako vodný den....

nata_
9. mar 2011

Ahojte dievcata, som tu dlho nebola, zdravim nove chudnuce cajocky 🙂) baby mam strasnu chut na cokoladovy puding, obycajny bebe alebo dr, Etkar, ci ako sa to vola....to by bolo co? bielkovina? sacharidy? ked si uvarim cely sacok, som schopna aj cely zjest 😒 dnes som mala ovocny den, zacala som pit ochuteny paradajkovy dzus tesco, dam si tam oregano, peper, pripadne chilli omacku...mi to zahreje zaludok, nemam taky hlad ako po tom ovoci, niekedy to ovocko uz vidiet nemozem 😝 😝 ..no nekukala som, kolko je v tom cukru...ale lepsie ako paradajkova polievka 😀 😀 ....zajtra bielkoviny, straaasne sa tesim, bude rybka a asi kel uduseny..jaaaj a pijem aj ten vlakninovy napoj, to je riadna supa...potom sa len doma musim zdrziavat 😀 😀

perla200
9. mar 2011

@nata_ to fakt ? mne ten vlákninový nápoj nič nerobí....

nata_
9. mar 2011

@perla200 noo u mna zato funguje 100%....fat si ho mozem dat len vtedy, ked viem, ze nikam nepojdem...mam ten ribezlovy, dokonca je to aj chutne....

kubkovka
9. mar 2011

ahojte dievcata, uz sme doma.........maly uz celkom dobre, len dietuje aj on, opatrne sa musime vratit k jeho rezimu a porciam, ja dietujem zas od zajtra.........inak mam hnacku uz asi stvrty den 😉

ingridka22
9. mar 2011

@perla200, ja neviem, ja som si ešte ani ten rozpis s dátumami od kubkovky nevytlačila 😖 ale vychádza mi to na 29-eho asi... zajtra to kuknem a zistím 😉 teraz pozerám modré z neba a slzím ☹ ☹ ☹

ingridka22
9. mar 2011

@kubkovka, vitajte doma, sa teším, že ste z nemocky preč 😵 drobčekovi prajem veľa zdravia a tebe tiež 😵 chýbala si nám 😎

perla200
9. mar 2011

@kubkovka juj tesím sa že ste doma....moc si nam tu chýbala.....

@ingridka22 dobre nieže vodu prepásneme 😀 😀 😀 aj ja slzím, teda ja to nemôžem pozerat odkedy som bola tehotná ale prepla som to a zase tu prelievam krokodílie slzy, esteže MM je v robote 😔

perla200
9. mar 2011

baby a ten posledný príbeh modrého z neba to tej babe sa čo stalo?

ingridka22
9. mar 2011

@perla200, to by bola aká sranda, keby sme na vodu zabudli 😀 😀 😀 aj ja som vyronila kopec sĺz ☹ buďme šťastné, že sme zdravé a že máme zdravé deti... samé smutné príbehy ☹

kubkovka
9. mar 2011

@ingridka22
@perla200 dakujem baby, aj ja som rada, ze som prec z tade, chudatka deti...........a rada vas tu vidim, idem do postele, mam spankovy deficit

zuzkakach
10. mar 2011

@kubkovka no tak to sa tesim, ze ste uz doma a malemu nech ta dieta rychlo ubehne. Baby ja mam vcera po 2 hodinovom reve oci spuchnute..,,, uz nechcem pozerat modre z neba.... potom som ani zapat nemohla

suezana
10. mar 2011

Dobré ránko 🙂 tak ja voda okrem kávy na 100% 😎 najhoršie je v noci sa zobudiť a nemôcť zaspať 😝 😀 a ráno sa postaviť 😝 už mám v sebe 2 banány, neskôr si dám kávu...
@nata_ ja by som na tvojom mieste ten puding riešila ako zákusok na UHT - namiesto večere. Myslím, že raz za čas sa nič nestane, ja som jedla klasika torty - aj v bielkovinový deň a išli kilá dole - nenarušilo to.

No a chcem napísať, nečakajte, vďaka vodovému dňu na váhe zázrak - ja som si to minule odsledovala - za ten deň zišlo dole 500g a na druhý boli späť + ešte niečo navyše keďže bielkoviny sú dosť výdatné...
No a na mňa tiež ten vláknninový nápoj neúčinkuje nejak brutálne ... vlastne vôbec, lebo aj včera som pila a nič 😕

ozujskova
10. mar 2011

no dnes mam ten den uhl...no som zvedava...eraz som si urobila to zazracne "cosi"odstavila som cviklu,3mrkvy,jablko a pastrnak,kedze petrzlen nemali 😝 ..az sa bojim na to pozriet...no ale uvidime,aj ked silno pochybujem,ze sa z toho nepo...erem 😀 ..ale pre chudu rit cokolvek..aj zdrave je to,len keby odstavovac netrebalo umyvat 😠 dnes cestovina so zeleninou...mnam uz sa tesiiim 😀

ivella
10. mar 2011

ani ja vlakninu extra nepocitujem,len si ju davam namiesto jedla ked som hladna

suezana
10. mar 2011

@ozujskova neboj sa 😀 veď keby aj, tak ťa prečistí a budeš sa tešiť - vieš aké nánosy máme v črevách? 😝 😀
No, čakám, čo povieš 😉
@ivella ja presne ako ty s tou vlákninou - beriem to ako colu 😅

suezana
10. mar 2011

Viete, aká som bola včera chvíľkami nervózna? 😲 Som normálne vyletela na mm, že ma nepočúva, lebo uprostred vety odišiel do obývačky 🤐 tak som hučala z kúpelne na celý panelák 😅 .... no veď nech ma počúva, do kelu, nie? 😀
Aj krpec si to zlizol, aj dnes ráno ☹ katastrofa, taká hladná žena 😝

suezana
10. mar 2011

Bola som v lidli a hneď z kraja mali to mlieko, čo sa z tuby do úst vytláča - karamelové 😵 a bola som rozhodnutá, že si ho kúpim (mám dnes bielkoviny) a dám trošku s malou..... 😒 ale idem najprv pre zemiaky a zeleninu a potom hneď tam bolo pri pokladni prázdno, tak som rýchlo skočila, že čo som sprostá - keď to budem mať doma, možno to celé hneˇd zjem, veď sa poznám 😲 a teraz som aká rada 😵 obávam sa, že moja včerajšia voda nič nezachránila 😔 ....myšlienky mám stále len pri jedle 😝 😠 ☹

ozujskova
10. mar 2011

@suezana 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no hladna zena je veru galiba...no ja mam akesi divne pocity po bruchu ale v ramci ocisty to vydrzim...aj ked si davam este tak polhodku 😀 😀 😀 a budem vycistena dokonale 😅

suezana
10. mar 2011

@ozujskova tak ti teda závidím trávenie - to schudneš raz dva 😉

suezana
10. mar 2011

@zuzana1710 no, keď som si navarila tak pekne a diétne, tak som to odfotila pre inšpiráciu 😉 mám tu kelový prívarok, tieto nápoje a také tanieriky pekne naaranžované na obed 😉 konečne nie iba nahádzať jedlo do seba 😀 😎

suezana
10. mar 2011

Ja normálne rozmýšľam, či ten dotyčný, čo vymyslel túto diétu, či si on z nás nevystrelil tými vodovými dňami 😝 cítim sa dnes jak mechom udretá.... ako na to prišiel, že práve 29.deň je ideálny na vodu? 😕 😝