90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
14. mar 2011

Ja mam dnes ovocko, uz mam v sebe rozmixovany banan s pomarancovym dzusom, 1grep a teraz davam ten vlakninovy aloe fit napoj ☹ ....ja chceeeeem rezen! 😖

suezana
14. mar 2011

Ahojte 🙂
@perla200 ty výmyselník 😕 ja ťa nechápem, ja by som bola na vrchole blaha, keby som hocijaký deň zvládla na 100% a nie to nejesť 😝
Tak ja dnes škroby: ráno opečené jablká s orechami, obed ryža s kukuricou a zeleninová obloha, vývar, teraz pijem kávu bez mlieka (wau) 😉 veľmi chcem dodržať - musíííííííííím!!!!

zuzana1710
14. mar 2011

@perla200 co si ides dat???daj blizsie info porfavor 😉 😉 😉

zuzana1710
14. mar 2011

aj ja chcem urobit to,ze miesto vitaminoveho dna budem mat vzdy vodny..mozno to pojde rychlejsie.. 😅

natsa
14. mar 2011

Ahojte tak som tu medzi vamy.tak dnec bielkoviny zatial bez prehrešku.Spravila som si kur.prsia na troške oliv.oleja a vode len take osmahnute,2 male celoz.chlebiky a kopu šalátu.Spravila som si aj do mrazaku.Manželovy a melemu som spravila take ale na smotane z bazalkou a k tomu uvarene zemiaky,to budem mat na zajtra.Už som si spravila jedalniček na 4 dni.Poradte mi ako sa tuto vkladaju recepty?http://www.chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21

natsa
14. mar 2011

@perla200 to čo je neeru detox?

natsa
14. mar 2011

@zuzana1710 ja som skušala tie placky mne sa podarili.Ked ich postruhaš tak nevylievaj z toho vodu daj tam zem.škrob

zuzana1710
14. mar 2011

@natsa no vidis..to ma ani nenapadlo..nevadi..urobim si na uh cuketove normalne placky s mukou..tie som si uz robila a su mnam.. 😉

mimika4408
14. mar 2011

baby dnes poobede som porusila vsetky pravidla, mne prislo tak strasne zle taka nevolnost , ze som sa najedla....chlebik so syrom a sunkou a potom este aj kavu s mliekom a 2susienky 😖 😖

suezana
14. mar 2011

@mimika4408 to nevadí - povedz si, že to naštartuje tvoj metabolizmus - vychutnaj si pocit sýtosti, hlavne buď v pohode, telo cíti - nemaj stres z jedla 😉

kubkovka
14. mar 2011

babenky, takze maly ma stale hrozny kasel, sopel, mala v noci zvracala a ma stale vysoke teploty, po cipku alebo sirupe klesnu, potom zas nad 38,5.......boli sme u dr, plno liekov a v piatok na kontrolu......no som zvedava ako to zvladnem dvoch marodov ☹

mimika4408
14. mar 2011

@suezana no ja sa uz ozaj citim ako nejaka anorekticka 😒 mam strach ze zase priberiem to co som uz zhodila 😖 , proste strasneeee

mimika4408
14. mar 2011

@kubkovka nezavidim ti teda, to chce silne nervy 😒 ....ale prajem skore uzdravenie!

perla200
14. mar 2011

no baby to je www.neera.sk a je to prírodná detoxikačná kúra proste pijes špeci vodu zarobenú s kayenskym korením a citronom a nič nejes a pijes len mätový čaj samozrejme bez cukru a medu a sennu - to ti prečistí totalne črevá, krv vsetko proste....to by sa malo robit na jar.... a ja kedže musím dodržať diétu tak o tri dni mi vychádza ovocný den takže sa najem až v sobotu.... ut,str. štvr. - neera a piat - ovocko....takže som zvedavá.... a je tá neera super, lebo to fakt ti nechutí jest voda ta zasýti aj napojí.... a ja som tak schudla 4Kg za tie 4 dni....a vlastne potom by sme až mali začat diétovat...jednoducho nakopnút a ocistit organizmus lebo to sa prečistís aj vnútorne, tým, že vlastne cez ten čas čo by si si mala pripravovat jedlo, alebo jest môžes meditovat alebo jednoducho venovat sa sebe....

mimika4408
14. mar 2011

@perla200 a to sa kupuje v lekarni?

perla200
14. mar 2011

@mimika4408 nie, v bio obchode som to kúpila....ale dá sa to objednat z ich stránky

mimika4408
14. mar 2011

@perla200 uz som to pozerala 😉 , vyskusaj a potom zreferuj 🙂

suezana
14. mar 2011

@perla200 fíha, to vyzerá celkom dobre 😕 a na umelé sladidlo xylitol som mala úplne iný názor 😕 no, zajtra ho idem kúpiť 😉

suezana
14. mar 2011

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 dnes škroby na 100% 😵 😵 😵 😵 😵 😵 dokázala som to 😎 😎 😎 😎 jedla som len ryžu a zeleninu. jupíííííííííííííííííííííííí 😀 Dobrú noc, idem čítať tých upírov, nech sa trochu bojím 😅 možno aj kalórie nejaké spálim od strachu 😀 😀 😀 😀 😀

natsa
14. mar 2011

no na mna je to dost drahe to by muž asi dorazil

perla200
15. mar 2011

@natsa ved práve...MM o tom nevie....inak by bol bordel doma🙂 a včera sa ma pýtal to je kofola - lebo to mam zarobené tú vodu v kofolovej flaske a ja že nie, je to zázvorová voda daj si....on že dakujem neprosím.... a kedže dokonca týždna sa nebude moc vyskytovat doma tak môžem detoxikovat jedna radost.... varit budem normalne takže nič nezbadá hadam až tie kg dole....

inak dobré ránko...
@kubkovka vy sa držte....ja mam taký kasel ako tuberák....vkuse ma dusí....

kubkovka
15. mar 2011

@perla200 dobre ranko, vobec som vas nestihla citat, ale snad to uz bude dobre, dnes este nedietujem, kedze este nemam cas nieco varit a treba podojedat z oslav.........ale od zajtra nabehujem zas, uz sa tesim..........no maly su obaja chori, ale tak snad to uz tento tyzden prejde a ja ani mm to nechytime......
a ako sa detoxikujete?

suezana
15. mar 2011

Ahojte
@kubkovka daj si zajtra ovocko a pôjdeme spolu 😉 ja som dobrá motivácia - idem na 100% 😉

mimika4408
15. mar 2011

dobre ranko, ja mam dnes bielkoviny 🙂 ...moje oblubene tak hadam uz bude aj na 100% 😀

perla200
15. mar 2011

@kubkovka pijem takú vodu, ktorá by ma mala zasytit....no zatial to ide ale to je este len 9.h ráno 😀 verím ti - drž sa moja....

ozujskova
15. mar 2011

ahojte ja dnes ovocko...no vypila somm kavua 3dcl paradajkovej stavy na viac nemam chut...je mi nejako blbo 😖 no snad to dnes prezijeme v poriadku a na 100%...vcerajsok s malymi prehreskami...no dnes budem slusna 😀
@mimika4408 drzim palce...drz sa... 😀
@kubkovka prajem detom skore uzdravenie 😀
@perla200 drzim palce...nech ta mlsna obchadza 😀

kubkovka
15. mar 2011

@suezana no nebolo by zle, ale neviem, ci to zvladnem, hned ovocko..........asi pojdem normal, zajra UH.....
@ozujskova dakujem pekne

zuzkakach
15. mar 2011

ahojte dievcata 🙂 ja vas vobec nestiham citat, vonku je uz super pocasie tak sa stale motam po zahrade. No to som velmi zvedava na tie detoxikacne kury ( drzim vam palce ) dajte potom veiet ci pomohlo kusim mozno aj ja. Ja som sa rozhodla troska hybat. kazde rano chodim behat a vecer hodina na stepper. Zacala som 4.3 a zda sa mi ze to ide rychlejsie. Vazim sa kazdy 4 den vzdy po ovoci a v nedelu rano som mala 60,5 takze sa velmi tesim.... no vcera som ala katastrofalny den skroby a totalne som to pokaslala mala som sosovicovy privarok 2x zemla, 2x riadok zo studenskej pecate, jogurt, a na vecer este kuraci narez jabko a jasne ze aj privarok a este snickers.....staci vam neviem ci sa zajtra po ovoci odvazim odvazit 🙂 som na 65 dni ale taky katastrofalny den som este nemala a to som bola cez vikend na chate kde sa robil gulas a grilovalo ale ja som si nic nedala len moje ovocie. No asi to tak malo byt teraz ma to velmi mrzi, ale ked som nevedela prestat jest....

mimika4408
15. mar 2011

@zuzkakach to poznam ten pocit ked si odopieras, odopieras a potom pride na teba taka pazravost ze az... ☹ nevadiiii. ale ved ty mas nadhernych 60kg!!! vies co by som ja zato dala????aj za 70 😒

zuzana1710
15. mar 2011

Baby ja som taka rada..za 2tyzned islo dolu uz 4 kg..mozno uz o par dni budem pod 100ku..stale je to hrozostrasne cislo,ale uz to je uspech pre mna...som ratala,ze za mesiac ked pojde apson 8kg dolu,tak budem stastna prestastna a zostane mi iba 73kg a to som mala naposledy asi na strednej skole.. 😝 😝 😝 😝 😝 a konecne budem moct ist na kupko s malou.. 😉 ked dam miesto tych vitaminov vodu,tak hadam to zmaknem..ste moja velka podpora,ked vidim ako krasne vam to tu ide a ked napisete,ze den na 100%zmaknuty,tak sa nutim aj ja..ked to zvladate vy,tak to musim aj ja a basta!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 dnes mam bielkace a budem mat leco s vajickom... 😵