90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzana1710
15. mar 2011

a ktore ste este neni v tabulke,tak napiste sa... https://spreadsheets.google.com/ccc?hl=sk&key=t...
ja utekam s krpatou von na slniecko... 😉 pa paaa

perla200
15. mar 2011

@zuzana1710 neboj sa pôjde to to je jasné.....len treba vydržať....ja sa držím dneska nič v puse🙂 a tá voda celkom sa dá....

olianko
15. mar 2011

Ahojky!
Tak chcela by som sa k vam pridat 🙂
Tuto dietku drzim uz druhy krat.Prvy krat som krasne schudla.teraz je nejake to kilo navyse 😠 tak musim zhodit 🙂
Ja som momentalne na druhom dni takze dnes som mala zeleninove rizoto a veeeela salatu.
Ja mam skor problem s tym pitnym rezimom.Nejako sa mi nedari vypit vela vody.Ale snazim sa .No a samozrejme chodim 2krat do tyzdna cvicit + behanie za detmi 😀 tak snad do toho juna bude tych 5kg naozaj dole.

natsa
15. mar 2011

@perla200 no u mna to neni take jednoduche MM ma o peniazoch prehlad.zistí aj ked idem na nakup a miniem 5€ mi mame spoločnu kasu,niekedy preeruje že čo som kupila ked je ladnička prázdna ako keby nikdy nechodil do obchodu.Kolko nápojov ti vyjde z toho pol litra?

suezana
15. mar 2011

@olianko vitaj, pridaj sa a neboj - tých 5 kíl máš dole raz dva 😉 a koľko si schudla prvýkrát?

kubkovka
15. mar 2011

@olianko vitaj

@suezana zajtra pojdem asi s tebou vitaminy, spravim rajcinovu a to bude pre cas krizy

suezana
15. mar 2011

@zuzana1710 Zuzi super 😵 aj mne to tak išlo - presne. 4kg za dva týždne a potom ďalšie - za prvý mesiac aj dačo dole 9kg 😵 a potom som 2 dala hore - ani za svet som nedokázala dodržať deň 😠 druhá voda na 100% a na druhý deň som zas nevedela prestať ☹ , ani na ďalší 😝 no ale včera super, aj dnes zatiaľ. Inak dnes mám UHT a kúpila som si v azijskom bystre zapekané rezance - už to tu baby spomínali - tuším @ilumka 😉 bolo to fantastické a za 99centov - no, čo ja budem variť 😝 😀 a na večeru idem robiť kubkovkine osie hniezda z lístkového cesta - asi orechové 😵

suezana
15. mar 2011

@kubkovka tak sa tešíííím 😀 😀 😀

ozujskova
15. mar 2011

juuuuj zeny ja vitaminujem...ale hladna som jak pes....asi si idem kavu urobit a paradajkovu stavu dat...uz nech je rano a dame si zajtra masooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

virgin15
15. mar 2011

ahojte-tak som sa rozhodla ze sa pridam k vam,viete sa tu navzajom podrzat to sa mi velmi paci,potrebujem schudnut takych dobrych 5 kil ale robi mi to problem.Zo zaciatku budem potrebovat trosku poradit kym sa do toho dostanem-dakujeem.Zacala som dnes-jedla som tvaroh a kusok chleba.Tak dufam ze to s vami vydrzim co najdlhsie.

ozujskova
15. mar 2011

@virgin15 posli mi svoju mailovu adresu poslem ti zaklady... 😀 vitam ta a verim,ze to v pohode zvladnes... 😀 zapis sa do tabulky co je na 805 strane na samom vrchu...a tesim sa na tvoje vysledky... 😀

suezana
15. mar 2011

@virgin15 ahoj 😉 no to si ale dosť málo jedla, ešte vývar a nejakú zeleninku 😉 držím palce

virgin15
15. mar 2011

dakujem vam krasne

ozujskova
15. mar 2011

@virgin15 mas to tam...tak sa hooor do toho 😀

tinkaa23
15. mar 2011

ahojte🙂som tu nova.-))ja drzim tuto dietu druhy dnik,tak som rada ze vas je tu dost.-))

suezana
15. mar 2011

@tinkaa23 ahoj - čítala som tvoj status a potom komentáre - ty budeš zachvíľu štíhla 😉 ja by som to nevydržala trošku ananásu na raňajky... držím palce 😉

tinkaa23
15. mar 2011

@suezana dakujem,si zlata.-))podporila si ma..no to dufam,je to tazke,taka som bola hladna dobedu,stale som pozerala na hodinky ze ci uz je 12.00 obed ma cakal,ryza so zeleninkou.-)vies,velmi ma to trapi,ja som to vytiahla na 30 kil k porodu,no mna dost zavodnovalo,mala som aj preklampsiu v tehu a teraz ked sa vidim tak to je hrozne.-((

tinkaa23
15. mar 2011

chcem sa spytat babulky,jogurt sa kam moze zaradit?medzi bielkovinovy,alebo vobec nepatri do diety?viem ze sa moze tvaroh .-))

mimika4408
15. mar 2011

vitam vsetky nove dievcata 🙂 , nech sa im dari!!! 😉

mimika4408
15. mar 2011

@tinkaa23 cauko, jogurt to je bielkovina 😉

tinkaa23
15. mar 2011

@mimika4408 ahoj,takze ked budem mat taky den,tak obed jogurt a vecera jogurt?budem jogurtova princezna?🙂

tinkaa23
15. mar 2011

@mimika4408 dakujem,som tu radaa🙂)aj ja drzim vsetkym babam🙂)spolu to zvladneme🙂)

mimika4408
15. mar 2011

@tinkaa23 presne tak 😉 ale ja nie vzdy si davam rovnaky obed s vecerou...dolezite je aby bol den dodrzany 😉

mimika4408
15. mar 2011

@tinkaa23 aj mne to tu pomaha precitat si spravy od dievcat, vtedy sa chudne tak s vacsou chutou 😉

adamko05
15. mar 2011

ahojte
ja som mala včera taky troška "pretočeny" den.. kolegyna v práci mala 30tku, tak doobeda ku kávičke, toľko nukala, toľko nukala koláčikom 😀 , až som si dala doobeda dva 😝 😠 ... a obed v pohode, cesnakove dva kolačiky, ale jasne, že aj na večeru som si dala kolač, no ved som mala UHL....
a aby toho nebolo malo, dnes vitamíny, doobeda parížsky rožok .. šak čo, orechy tam boli 😀 ... ale odvtedy v pohode...
teraz si dusím masko na zajtra, kuracinka a rano zbehnem kupit tmavy rožok... a vyvar asi zoberiem tiež do práce

takže tak si ja žijem

pozeram, že mame nove tvare, držím palce

ja zas musím dať par dni (aspon do víkendu 😀 😀 ) na 100%, ideálne by bolo na 100% aspon do Veľkej noci 😝 😀

adamko05
15. mar 2011

@virgin15 pozerala som do tabuľlky... a ty sa čo, stratiť chceš??? 😕 😀 😀
ved ja mam rovnaku vyšku s tebou a ja ked som už mala dááávnoooo 😀 😝 58 kg, všetci že to je mooooc... že staro vyzeram... ja to teraz tak "poskromne", že tak 60 kg a budem spokojna...
ale každa môžeme mat inu stavbu tela... ale podla mier si už teraz na tom vyborne 😵

perla200
15. mar 2011

@natsa no ako je to podla mna drahé ale stojí to za ten pocit....vyjde mi z toho asi 2L na den a na 4 dni zhruba....podla toho kolko vypijes.... lebo k tomu musí pit minimalne liter vody...a 3L je na den dost vypit....aspon pre mna....

vítam nové tváre cítte sa ako doma🙂

a ja sa držím dnes som prvý den detoxu a v pohode....nič som nežula este dnes🙂

virgin15
15. mar 2011

@adamko05 ahoj ja viem ze vahu nemam vela,ale vidno mi tie kila navyse.Stale som mala tych 50-52 kil a teraz aspon na tych 55 by som chcela ist. 😉

suezana
15. mar 2011

@tinkaa23 60kg? ach jo 😲 môj sen pri výške 163 😝 A k tým jogurtom podľa spávnosti - na obed dva a na večeru jeden 😉 😎 len si na obed za ním nedaj vývar 😀 ... alebo áno? 😕 😀 😀 😀 ako chceš 😉

suezana
15. mar 2011

chups! 😅 to som sa pomýlila - to je virgin 😉 sorry