90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ozujskova
16. mar 2011

dnes bielkoviny...no co si dame?..hodte nejaky dobry typ?...dakujem 😀

perla200
16. mar 2011

@ozujskova ja som si minule urobila hemendex....parada to bola...

ozujskova
16. mar 2011

@perla200 jeeeej to som roky nejedla...mnam..urobim si...dakujem za typ... 😀

perla123
16. mar 2011

Ahojte, ja som tu nova,ch cem sa opýtať, či tá dieta učinkuje. Ak ano, za ako dlho a koľko ste schudli? aj aj by som potrebovala.

ozujskova
16. mar 2011

@perla123 na strane 805 uplne hore je tabulka kukni vysledky dievcat 😀

suezana
16. mar 2011

Ahojte 🙂
budeme tu mať 2 Perly? 😀

suezana
16. mar 2011

Ja dnes ovocko - odhodlanie mám, 2 poctivé dni za mnou - dnes 3. 😉 Idem robiť rodinke segedín, tak si ukradnem kapustu....

zuzana1710
16. mar 2011

skroby...zapekane zemiaky na paprike s karfiolom...co som mala na zajtra kupenu cuketu,tak vsetka mi zhnila.. ☹ ☹ 😠 😠 😠

tinkaa23
16. mar 2011

@virgin15 aj ja .-))ze si tu ty a aj ostatne baby,ste super.-))

tinkaa23
16. mar 2011

@suezana hihi,no to by bolo.-))vsetko voon🙂🙂)tak to je super ze sa mozu aj jogurty🙂)a Tebe sa ako dari s touto dietou?

tinkaa23
16. mar 2011

ahojky.-))dnes uhlohydraty-obedik spagetky s mrkvou a brokolickou na masle,dochutene bylinkami...mnam uz sa tesim lebo som hladnaa ako vlk,a na veceru sa rozhodujem,co jest..to ked mozem sladke,cokoladu kolko je povolene baby?

tinkaa23
16. mar 2011

@virgin15 no ja mam dnes treti,a tiez som zvedava☹ja sa odvazim na ten vodny den prvy,skor nie,aby som nestresovala.-)

perla200
16. mar 2011

@suezana no asi...🙂
@perla123 vitaj....

baby ja celkom držím....ako už skoro 48 hodín som bez jedla🙂))) som ja len zvedavá či to vydržím🙂)))))

perla200
16. mar 2011

@tinkaa23 odváž sa tak po týždni....po druhom ovocnom dni, lebo kg budú dole a budes motivovaná

tinkaa23
16. mar 2011

@perla200 aha..tak dakujem odvazim sa teda tak ako si poradila.-)

suezana
16. mar 2011

@tinkaa23 jedna tablička horkej čokolády 😅 ja som si inak zvykla na večeru v tento deň dať napr. 2buchty na pare, alebo nejaký koláčik, tortu, čokoládu som si nedala asi ani raz. Ja to neberiem tak do bodky 😉 Neskôr mi práveže na večeru vôbec nepasovalo sladké... 🤐 ale zato inokedy vždy 🙄 😉

virgin15
16. mar 2011

dneska mam skroby...zatial to zvladam...na obed som mala ryzu so zeleninou...pijem kavicku-cukru som odolala,ale mlieku nie. 😉

suezana
16. mar 2011

@tinkaa23 a fakt sú tu super baby - môžem potvrdiť, ja som tu od januára 😉 a išlo mi to super, za 2 týždne 4 kg dole.... aj som vynechala kvôli oslave jeden ovocný deň a mala som 2 bielkovinové za sebou a kilá išli ďalej dole 😕 😵 asi za mesiac aj dačo som mala dole 9 kíl, ale potom som nejako začala hrešiť a nedarilo sa mi dodoržať deň - večer som sa napchávala 😝 a to kadečím ☹ ja som hrozná, že keď zjem niečo nedovolené, tak potom to už ide so mnou dole vodou 😒 ja musím ísť na 100%. Potom mi vyskočili 2 kilá, no a teraz sa nevážim, dnes ovocko, zajtra si stúpnem 🤐 dúfam, že sa tie dve veľmi na mne nezažrali 😅 a už budú dole - no a mohla by som trošku pocvičiť dnes...zo začiatku som makala, aj plávať som chodila....ale už ma to prešlo 😲

suezana
16. mar 2011

@virgin15 chcem ti povedať, že aj ja pijem kávu so smotanou - ráno vždy a poobede ako kedy a nemalo to vplyv na výsledky 😉 a to aj cukru trochu potrebujem 😒

ozujskova
16. mar 2011

aj ja pijem kavu so sacharinom no kvapkou mlieka..bez toho nemozem...dnes obed...hemendex a chlebik a vyvar slepaci...juuuj ale som si dala...mnam 😝

suezana
16. mar 2011

Ja robím dnes segedín so sójových rezancov a tam je napísané takéto zloženie: 49%bielkovín, 29%vláknina,...nechápem 😕 ani toto nie sú škroby.... neobsahuje lepok....
Ja si dám zajtra na bielkoviny tofu - mňam 😵

zuzkakach
16. mar 2011

@perla200 no si fakt perfektna 48 hodin bez jedla by som asi zomrela.....🙂 potom napis vysledok 🙂 nech Ti zavidime 🙂 ete ko dlho budes bez papkania?

cumelila
16. mar 2011

Ahojte dievčence...tak sa nám to tu pred letom rozrastá 😉 ...
@suezana halo halo...tak ja od dnes na 100% 😀 😀 😀 ...uz ma konecne opúšta chrípka ale udržala som sa celú chorobu aj ked som zobkala kade tade a nedodržiavala som celý týždeň váha mi vobec neišla hore...a ako sa darí?aj sa Ti to už rozbehlo smerom nadol?

suezana
16. mar 2011

@cumelila ahooooj 😉 no, ja sa plánujem zajtra odvážiť 😅 dúfam, že ma netrafí .... len tretí deň, čo sa držím.... 🤐

kubkovka
16. mar 2011

ja dnes zle...........nemozem znovu naskocit na rezim, ale aspon som uz nezrala vsetko, co som videla

ozujskova
16. mar 2011

@kubkovka ale no hlavu hore...zvladnes to...dnes do doraz niecim neskutocne hriesnym a zajtra sup na 100%...urcite to dokazes... 😝

suezana
16. mar 2011

@ozujskova 😀 😀 😀 😀 hovoríš mi z mojej vyžratej duše 😀 😀 😀 😀 (dnes síce nie, dnes som dobrá 😉 )

kubkovka
16. mar 2011

@ozujskova no dakujem, asi to tak urobim.......bola blbost po tyzdni chciet hned vitaminy.......musim zacat pekne od bielkovin......to dodrzim a pojde to........potrebujem vasu podporu baby.......vyhreste ma

suezana
16. mar 2011

@kubkovka to akože teraz ja som na vine??? 😢 😢 😢

kubkovka
16. mar 2011

@suezana vobec nie, ja tapa....som si verila