90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
24. mar 2011

@jajka82 nedepkuj, povedz si , ze ostatne su tucnejsie tak sa to rychlejsie topi 😉

mimika4408
24. mar 2011

@ozujskova preco len vsetlp zle sa na nich lepi????? nieco uzitocne mozes opakovat ako papagaj a mam taky dojem , ze je asi hluchy a slepy ked mu vysvetlujem 😖

ozujskova
24. mar 2011

no presne tak...
@mimika4408 aj ja opakujem jak somar vzdy...kde mas hlavu,kde mas ocko?KDE MAS PUSINKU? ale muz sa ho raz ,dva opytal kde mas pisaka tak to vie...jedina dolezita vec jeho tela 😠

mimika4408
24. mar 2011

ja som dnes od rana len s handrou behala, striekala, lestila, varila.....doobedie mi ubehla ako voda. na obed som papkala vareny karfiol so zemiakmi a petrzlenovou vnatkou a trosickou masla 😉 . o chvilocku idem ku kozmeticke 😅

adamko05
24. mar 2011

dobru chuť dievčatáááá
papaaaam .... mnamka je to 😝

mimika4408
24. mar 2011

@ozujskova ved to je zaklad muzskeho ega 😀 😀 😀 od toho sa odvija cely ich zivot 😉

mimika4408
24. mar 2011

@adamko05 dobru chut!!!

ozujskova
24. mar 2011

@mimika4408 sikovnica aj ja pobehujem s handrou a za mnou Adrian trosi chrumky 😠 zajtra mame oslavu pride svookrusa so svojim kritickym okom 😀 musime luxovat a vecer zumba 😝

adamko05
24. mar 2011

@virgin15 parada, že 10 dní a -2 kg, super 😉

ozujskova
24. mar 2011

@adamko05 dobru chut 😀

mimika4408
24. mar 2011

@ozujskova ha ha ha...mne zajtra pride pubertacka domaca domov, a kedze aj tak nic nepomoze tak som si to zacala robit dnes sama a aspon sa nebudem rozculovat, ze ja makam a ona sa len diva ☹

adamko05
24. mar 2011

@mimika4408 mna to čaka teraz, malí zalahli, tak ja pôjdem, ako dopapam (to si vychutnam a užijem tych cca 20 min. obeda 😅 ) utierať, zmyvať, odpratavať, prádlo vešať
my sme doobedie užili vonku aj s dalšími mamičkami a detičkami... zbožnujem to... 😵

adamko05
24. mar 2011

čo ste vy obedovali, dajte typ
na zajtra ani moc neviem, ak nič nenapadne, dam si zemiaky, tie môžem stále.. tie ma nikdy ešte nesklamali 😝

adamko05
24. mar 2011

@ozujskova tvoja svokra ma kriticke oko?? u nas je to skôr na opak, ja mam viac kriticke, ako svokra... tak toto, že príde svokra, musím leštiť, neriešim...

mimika4408
24. mar 2011

@adamko05 tak vy ste mali pekne doobedie 😉 😉 , ja sa chystam poobede ked sa z kozmetiky vratim ale este ten moj zbojnik nespi 😠

ozujskova
24. mar 2011

@adamko05 jaj u nas je permanenty bordel...Adrian je vo veku ked vytahuje,krci,trha,drobi...a svokra aj keby nechcela musi,,,kedze ma chrumky nnalepene na ponozkach 😀
@mimika4408 ja vecer budem zumbovat...chodim s malou...aj ona tam podskakuje v ritme a maly ide k babke...nech si aj ona uzije 😀

adamko05
24. mar 2011

@mimika4408 no, my aj poobede pôjdeme... to už asi na ihrisko, bude tam svietiť slniečko, teplejšie... doobeda to je v tieni
a maly bude s kým, ked ideš na kozmetiku??
@ozujskova nesmieš dovoliť.. 😉

adamko05
24. mar 2011

@ozujskova to ťa ale nepoučujem, len "radim".. ale druhy môj je tiež vačši bordelar, ako prvy.. ale jeme len v kuchyni 😉 ... a veci ako chrumky zvlašť, lebo je z nich príšerny neporiadok

ozujskova
24. mar 2011

@adamko05 ja ta poprosim o typ ako to zvladas pri detoch...ja nestiham vobec nic...toboz nie cele doobede byt na vychadzke pomoz
😀

mimika4408
24. mar 2011

@adamko05 dam ho k sestre zatial, ta byva o 3schodistia dalej odo mna 😉

adamko05
24. mar 2011

@ozujskova ale baby, vy sa všetky len vyhovrate, že nestíhate... keby prídem, iste je všetko typ -top.... 😉
no rano sme čosi porobili do tej 10tej, ale moc toho nebolo, lebo plastelina bola všade, tak tu sme povysavali, potom sme šli von, mali zjedli obed (nevadí, že starší obedoval aj v škôlke, teraz ma strašnu "žravku" 😀 ) a teraz už asi aj spia... ja ešte 5 min. posedím a pôjdem.. kym vstanu, do tej 15tej, šak to upracem 3 izb. byt, nie??? 😕 (ako ale nejdem okna umvyť, hej, len povysavam ručným - bo veľkym by som zubdila - vyhodim koberce, utriem prach a pozmyvam a kupelku chcem, ale ked nie, tak večer, ked budu spať kupelku.... a hotovo).. šak vidíš, ako rychlo som to napísala, tak to aj urobím... 😀 😀 - ale nie, teraz tu machrujem, ale tak obden zmyvam a obden vysavam a prach väčšinou v sobotu, ale asi dnes zotriem, ked mam chuť 😵
ja som cele leto byvala vonku od tej 9tej až do 12tej,. kym sme nešli obedovat 😵

adamko05
24. mar 2011

@mimika4408 aha, ja len tak, lebo ked si včera pisala.... aspon, že ta je po ruke

mimika4408
24. mar 2011

@ozujskova dobre robite 😉 , niekedy som chodila na aerobic a tiez chodievala Lucia so mnou, boli tam aj ine dacka tak sa zahrali. ja idem poobede so sesternicou a jej chlapcami do kajakarne, jej starsi chodi na kajak no a tito nasi mensi sa tam vylietaju s inymi deckami. moja Lucia tam vyrastala od malicka nakolko jej tatko bol kajakar tak ja tam skoro vsetkych poznam 😉

mimika4408
24. mar 2011

@adamko05 dnes to tak vyslo, lebo ona robi turnus...ale velakrat som si ho so sebou bravala 😒

ozujskova
24. mar 2011

@mimika4408 no ona je tiez buchta..tak aspon nejaky pohyb 😀

adamko05
24. mar 2011

@ozujskova tie tanečky - zumba, aerobic závidím... u nas v dedine neni nič a do mesta chodiť, to ide dost to penazí, benzín hlavne... tak len boj obyvačkovy rotoped 😝

adamko05
24. mar 2011

dopijam vyvar a idem na to... len s tym plnym bruchom, to bude ťažka "šichta domaca"

ozujskova
24. mar 2011

@adamko05 jaj to hej...aby tam zo mna ta pecienka nevyskocila 😀

mimi1111
24. mar 2011

@adamko05 a kolko drzis dietu?ten vitaminovy den ma zabija ja som taka hladnaa ☹ na obed som si dala salat zeleninovy kupila som si olej olivovy a ocot jablcny kvaseny dufam ze to nevadi.na veceru si dam len ovocie to mam za trest dneskajsok 😀

virgin15
24. mar 2011

dakujem vam vsetkym...vy ste mi to veeelkou oporou.Ja viem ze nemam vela kil,ale to co mi zostalo je na tych miestach na ktorych by nemali byt.