90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
10. apr 2011

@suezana ako z romanu ...od zuzky sulajovej, ja som ju kupila pre dceru ale ked nemam co citat tak precitam vsetko 😉

mimika4408
10. apr 2011

dobre ranko dievcata, my sme hore uz od 6.15!!!!hrozneeeee 😠 . vcera som bola v saune, bolo super...vratila som sa vysaunovana, unavena a strasne ma hlava bolela ☹ ....tak som zalahla a zabudla na svet uz o 21h. co budete dnes varit? ja mam skroby tak si urobim asi zemiakovy paprikas, decka bud zjedia alebo budu hladne 😉

suezana
10. apr 2011

Dobré ránko 🙂
@mimika4408 veľmi dobrý prístup 😉 my máme baranie stehno - ideme ho rozobrať - mal by tam byť kúsok sviečkovice - tak sviečkovú a zbytok na guľáš....ak máte niekto chuť, príďte 😀 Inak píšem to tu a chrumo mi nohy olizuje 😝 😅

suezana
10. apr 2011

@adamko05 čakáme čísielko 😕 😕 😕 🙂 🙂 🙂 🙂

suezana
10. apr 2011

Inak včera sme boli u svokry a ona hneď, že pes jej ušiel, nech ho ideme chytiť - je to nás miláčik - keď nás zbadal, celý šťastný a zablatený tak hovorím - po´dme ešte pobehať na lúku, nech to blato trochu poutiera do trávy - babuľky - to bol pocit bežať bez 10 kíl - ľahulinko úplne iný pocit
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Tinka - verím ti, myslela som pri tom na teba 🙂

mimika4408
10. apr 2011

@suezana vy setrite na vode?? chrumo vsetkym rannu hygienu robi? 😉 😀 😀 😀

suezana
10. apr 2011

@tinna88 🙂

suezana
10. apr 2011

@mimika4408 no ja sa bránim, lebo on by aj odchrumol 😀 😀 😀

mimika4408
10. apr 2011

@suezana ha ha ha takmu rychlo supni nejaku mrkvicku 😉 lebo vas tam pozerie 🙂

mimika4408
10. apr 2011

@suezana inak mmsi uz zvykol na chlpy ?

adamko05
10. apr 2011

dobre rano 😵 😵 😵 😵 😵
no teda, včera sa asi oplatilo, viem, že to čislo sa hned, ako sa dnes naobedujem zmení.... ale jaaak som sa rano tešila.... 62,00 😕 😵 😵 😵 😵
a som hned šla jedny gate skusiť, čo vlastne akože mam ciel do nich vliesť 😕 .. a vlezieeeeem už 😕 😵 😵 😵 .. akurat ich mam ešte riadne narvane 😒 .. ale ešte tak dve -tri kilečka a snad by to bolo fajn...

ja pečiem kuriatko na kyselej kapuste... už sa nan teším... a zatiaľ dnes len čaj a voda.. už som si zvykla tuším 😀 ... MM sa smial, že sa teším na čaj, hovoril, že "Nooo, z toho sa nažerieš" 😀

adamko05
10. apr 2011

nejak divne som to skopírovala 😒

mimika4408
10. apr 2011

@adamko05 gratulujeeeeem 🙂 to su pre mna nedosiahnutelne cisla 😒

adamko05
10. apr 2011

@mimika4408 diky.... uvidíme, ako to bude o taky tyžden... keby sa mi d veľkej noci podarí mať 60 kg , tak sa "namoj dušu" opijem od radosti 😀 😀 😀
práve pijem kafčo, chlapci šli von, ja idem troška povysvať (včera sme neboli doma, tak dnes) a možno aj požehlím, kym sa vratia

mimika4408
10. apr 2011

@adamko05 ja si tiez rozkladam zehlenie 😒 lebo min.tyzden som vsetko zanedbavala tak sa mi nejak nakopilo 😉

suezana
10. apr 2011

@adamko05 veľká gratulka 😵 😵 😵 😵 hlavne k svätej trpezlivosti 🙂 😀
@mimika4408 no, si predstav - v sobotu prišiel mm z roboty, malá sa mu hodila do náručia, ja pekne pusinku a chrumovi tiež niečo zamrmlal - nejakú otázku 😅 😀 tak som sa smiala, že už normálne člen rodiny aj pre neho 🙂 ...dnes robil krik, že si neželá, aby chrumo chodil do obývačky 😠 😝 že aspoň jedna miestnosť v byte nech je bez chlpov ( nie sú tu žiadne chlpy) a ani v spálni ešte nikdy nebol....len malá obliala asi gauč - vo fľaši mala čistú vodu a on si myslel, že to chrumo ocikal - malá sa nechcela priznať 🙄 tak bol krik. Ale uz tam nič nie je a chrumo ciká inú farbu (dohneda 🤐 😉 ) a vôbec nejde na gauč....

mimika4408
10. apr 2011

@suezana chuda tvor nemy nevie sa branit 😉 🙂 ...co porabate? mne maly spi uz vyse 2hod, medzitym som stihla ozehlit, vyprat, vyvesat a este aj jablkove pite upiect 🙂 . stale maleho drzi ten hnusny sopel 😠 , neviem ci takymto sposobom pojdeme v utorok do skolky 😖

suezana
10. apr 2011

@mimika4408 no dnes aj vaneska s mm zaspali, akurát, keď sa zobudila, tak kamoška volala, či nemôžu malú doniesť, že sa nemás s kým hrať - tak pred chvíľou ju doniesli z vedľajšej dediny - 2 hodinky máme pokoj 😎 ale idem asi urobiť službu 😖 som to stále odkladala... nechce sa mi. A práve som žltý melón koštovala 🤐 mm kúpil dnes...

kubkovka
10. apr 2011

baby, potrebujem relax, niekam vypadnut sama aspon na jeden den..........potom mozno dieta zas pojde, nejako sa citim vystavena a telo asi nevladze este aj dietovat, stale mam chut na nieco, co nemozem.........

mimika4408
10. apr 2011

@kubkovka pridi k nam 😉

mimika4408
10. apr 2011

@suezana mal chut ten melon? ja som tu mala poobede sesternicu a potom na chvilu kamosku s dcerou 😉 , tak bol aj zeleny caj, aj kava....teraz som dala do poriadku kuchynu, starsia mi osprchovala maleho, pretiahneme pipika a ideme telku kukat.

suezana
10. apr 2011

@mimika4408 mal, chutil mi... a podotýkam, že ja žltý nemusím 😕
@kubkovka ja mám relax od zajtra - vaneska ide po 2 týždňoch do škôlky 😵 😵 😎 😎 😎 😎
a ten 2 hodinový pokoj, čo som plánovala dnes sa zmenil na dvojhodinové napomínanie, dohovárenie, hučanie, aj 4x som capnúť musela 🙄 chudák chrumo 😔 😝 len sa jašili, trieskali....neviem, čo susedia pod nami 😅

mimika4408
10. apr 2011

@suezana ja dufam od utorka budem mat tiez relax 😎 , obe decka by mali ist na kontrolu a potom velka na intrak a uvidim ju az za tyzden v stredu 😉 a maly to je este otazne ci do skolky pojdeme alebo nie...

suezana
10. apr 2011

@mimika4408 no, moja dr. nechce, aby hneď po chorobe išla v. do škôlky....my sme doma vždy dlho 😝 ale predsa len, je oslabená imunita toho dieťaťa...

mimika4408
10. apr 2011

@suezana no a nasa povedala,ze pridite skoro rano, popocuvam a ked to bude dobre tak sup sup do skolky.....vraj aby nevysiel z cviku ked sme uz zacali chodit a budeme velke medzery robit...

kubkovka
10. apr 2011

@mimika4408 ja nemam relax vobec, len teraz vecer, a to ked pojdem spat, za hodinu dve sa zobudi maly jest no a rano vstavame zavcasu........ale tak ja hlavne potrebujem psychicky niekam zmiznut, ale nie nadlho, to by som mala asi vycitky svedomia 😀

mimika4408
10. apr 2011

@kubkovka ved ti ponukam 😉 prid k nam, to je len tak asi 2hod cesty 😎

dajna11
10. apr 2011

juuuuuuuuj ahojte.......víkend pehreškový,od zajtra na 100%......dúfam 😒

jajka82
10. apr 2011

gratulujem všetkým čo sa Vám podarilo schudnuť, Ja som dala za 30 dní len 2kg dole,
A od apríla som to začala flákať, Malý bol chorý , potom ja , spamätávam sa ešte z choroby do toho menzes, ale som si povedala že od stredy začnem znova, lebo som sa lepšie cítila, aj ked som chodila cvičiť ale strava bola katastrofa.
Za to môže aj pekarnička na chlieb, vypekali sme, ochutnávali každý chlebík, bábovku.....atď. ale už dosť odskúšaná je tak nabieham znova na normálny dietny režím, len nech sa mi skončia tie ženské dni.
Dobrú nôcku Vám prajem