90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
12. apr 2011

@tinna88 veru, odsavacka je super vec aj my mame tu na vysavac 😉 , aj ked dnes mi doktorka povedala, ze treba maleho fukat naucit 😒 ...ked ti decko mrauci , ze nevie dychat tak akurat budem riesit ci mi fukne sam alebo cim skor sa mu snazim ulavit...

tinna88
12. apr 2011

@mimika4408 niekedy su doktorky strasne mudre..... a aj to zle padne, ked nieco take povie (aspom ja sa citim ako neschopacka )
jasne, ved skor sa nauci fiukat nostek,ked bude v pohode ako ked ma plny nostek a je z toho nervozny...
a poviem tak, ze kazdy si pozna to svoje dietatko najlepsie..... no nie?🙂

mimika4408
12. apr 2011

@tinna88 jasneeee, a uznaj ze mne skoro 40rocnej krave co ma pomaly dospelu dceru bude ona hovorit co mam maleho naucit alebo nie 😠 ....ved aj dcera sa vsetko naucila 😉 tak neschopacka zrejme nemozem byt 😉

tinna88
12. apr 2011

@mimika4408 prosim nad tym sa ani nepozastavuj....ani nerozculuj !!!🙂 mne povedala raz doktorka ,ked sme boli na pohotovosti ze jej mam dat croasant cokoladovy do rucicky papat samu a to mala nasa Vivinka len 6 mesiacov....aby nepapala lieky na lacno ( pritom coko jej este teraz nedavam) a povedala mi ,ze by sa mala ucit papat pekne.....no tak som si povedala, ze ked si nevie zratat co moze robit pol rocn babatko, tak ani tie lieky som jej nedala ( hned dala malej bez vsetkeho silne ATB) .... strasne su kozy niektore

mimika4408
12. apr 2011

@tinna88 niekedy ozaj clovek narazi na paradoxy 😉

tinna88
12. apr 2011

@mimika4408 ...no ved hej 🙂 aj ked na miestach kde by to clovek necakal🙂

suezana
12. apr 2011

@mimika4408 hrajte sa na ježka - noštekom tak robiť 😉 inak ja som v šoku, keď 4 ročná neter nevie fúkať nos 😕 ale teda tí odsávačku na 100% nemajú.... tak hádam to v tom nebude 😕 a super, že je to lepšie 😉
inak babuľky, ak by ste chceli je tu jedna dr. ORL a ochotne odpovedá každý deň na otázky mamičiek - pozrite si tému Ďakujeme strapco - ORL rady.... je zlatá, má tam aj peknú stránku s hygienou nošteka, ušiek a tak... veľmi radí každý deň preplachovať nosy morskou vodou....a super to tam vysvetľuje 🙂

mimika4408
12. apr 2011

@suezana s tym jezkom to je dobry napad 😉 , to ma nenapadlo....aj tatinovi by sa to mozno pacilo ale on by si to inak vysvetlil ( ze pichat a pichat 😀 😀 😀 😀 😀 )

mimika4408
12. apr 2011

@suezana prave konkurujem tvojmu Chrumovi 😉 ...chrumem mrkvu 😒 , cely den som bola vzorova ale je vecer a mna vlci hlad chyta ☹ ☹ ☹ pomoooooooc

tinna88
12. apr 2011

@suezana ahojky, bola si si pobehat?
@mimika4408 mrkvicka nevadi, z nej sa nepriberaaaa🙂

suezana
12. apr 2011

@mimika4408 🙂 ja som tak vanesku naučila smrkať, keď mala rok aj dačo. A bola som na ňu patrične pyšná 😵 Neterka, keď má soplík, tak buď jej už tečie a olizuje 😒 alebo huhne....keď jej kážem sniakať, tak celým telom sa snaží, ale nosom to nevie... je to zle 😒
...ach chlapi 😀 😀 😀 😀 je mi to jasné 😎
... achrumo mi stále obžiera moje korkové dreváky zdravotné 🙄 dnes ma tak uhryzol do palca na nohe, že som skoro prekotila stôl aj s nb a čajom 😀 😀 😀 😀 😠 ....inak mrkva mu veľmi nejde 😕 ale šalátik a čerešňová halúzka, za tým sa ide zabiť....aj zrno- či zmes 😉

mimika4408
12. apr 2011

@tinna88 no klobasa by mi viac chutila 😨 😵

mimika4408
12. apr 2011

@suezana moj fuka..ale ustami 😉 🙂 .... ten vas clen domacnosti sa vam o chvilu aj do nabytku pusti 😀 😀

tinna88
12. apr 2011

@mimika4408 tak to o tom potom 🙂 ja by som si dala nejake pukance, colu a dobry film 🙂)))))))))))))))))
ale namiesto toho popijam harmancekovy cajiiiik 🙂
vo vodny den sa nesmie ani caj ani nic?
a caj sa nerata ako jedlo (adzus hej) vsak?

mimika4408
12. apr 2011

@tinna88 mala by sa len voda.....ale to ja nikdy nedodrzim, vzdy aspon caj a kava musi byt

tinna88
12. apr 2011

toto nechapem, citam tvoj prispevok @mimika4408 🙂 reagujem nan a hodi ho pred tvoj ....🙂

mimika4408
12. apr 2011

@tinna88 uz aj ja som si vsimla ze to tu preskakuje 😉

suezana
12. apr 2011

@tinna88 nebola, pršalo 😲 kamoške sa nechcelo 😲 inak ani mne moc 😲

suezana
12. apr 2011

@tinna88 dá sa to - čisto len vodu, všetko je v hlave 😉 cez vodný deň sa za jedlo ráta všetko - aj čaj, inak sa myslím čaj neráta za jedlo, iba šťava 😉

tinna88
12. apr 2011

no ved to🙂 aj ja bez kavy nemozem 🙂))
a cez bezny den sa caj rata ako tekutina, spravne som to asi pochopila🙂

suezana
12. apr 2011

a teraz som vás predbehla....čítam vám myšlienky 😎

adamko05
12. apr 2011

@tinna88 mala by sa iba voda, ale ja som mala dve kavy a čereva sa vyprazdnili hadam aj o kilo, ak nie viac 😕 , čo tam po tom, ked už je o teraz isto viac 😒
a pred tym som si aj čaj davala, to podla mna neni prehrešok... bez cukru, jasnee 😉

posuvam tabulku https://spreadsheets.google.com/ccc?hl=sk&key=t...

a inak, som si teraz dala trochen dosť slanych orechov, dako som mala chuť... 😒 😒
snad zajtra na 200% 😀
ale pobicyklovala som 10 km, tak aspon dačo

idem do sprchy a do hajan... papa

mimika4408
12. apr 2011

@suezana 😉 ked to bude niektocotat zajtra po nas tak nebude rozumiet ani prd 😀 😀 😀

suezana
12. apr 2011

@tinna88 správne chápeš 😉
@mimika4408 chrumo je úžasný 😵 😵 pokým nesere a neciká kadetade 🙄 drevotrieska mu nechutí, nosíme mu palice a klátiky z vonku 🙂

adamko05
12. apr 2011

@tinna88 caju môžeš inak myslím na litre... aj ked volakedy niekto tu písal, že voda je predsa len voda... ale to ja cely den len vodu, vonku chladno, to by som nezvladla

adamko05
12. apr 2011

ono to pridáva od zadu... ten príspevok dlhší, som písala prvý a ten kraší druhy... jaka sranda. 😀 😀 😀 😀

adamko05
12. apr 2011

ono to pridáva od zadu... ten príspevok dlhší, som písala prvý a ten kraší druhy... jaka sranda. 😀 😀 😀 😀

suezana
12. apr 2011

ja si tiež myslím, že čaj neublíži....zahreje....aj tak medzi nami - ktovie, či ten autor to len tak nebachol tam - vodový deň...ktovie čo ho to napadlo 😕 asi bol po opici 😅 😀 🤐 🤐 🤐 🤐

mimika4408
12. apr 2011

@suezana a si si istá ,ze ste nedoniesli bobra domov??? 😕 😀 😀 😀

suezana
12. apr 2011

@adamko05 ty si písala viac? 😕 idem kuknúť

suezana
12. apr 2011

Keď túto stranu bude niekto čítať zajtra, tak si pomyslí 😀 😀 😀 😀 😀