90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
14. apr 2011

@adamko05 ja na tú kabínku nepotrebujem ani 34... ja som niekedy zhrozená, keď vezmem 42 a nevojdem 🙄 (a niekedy vojdem aj do L, alebo 40)

suezana
14. apr 2011

No, som si popísala, tak sa majte a kašlite na mňa 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimika4408
14. apr 2011

@suezana dakujem za radu 😉 , co to pises, ty sa nezmestis do 42????? to aku cinsku mieru pouzivas? 😀

mimika4408
14. apr 2011

@suezana vsak som uz tuuuuu, haloooo!

suezana
14. apr 2011

@mimika4408 😀 😀 😀 😀
...no, fakt, stáva sa... 😖

adamko05
14. apr 2011

ahooooojteeee

na bielkoviny odporučam brokolicovu placku... práve si tu na nej pochrumkavam... mnááám.. až teraz som si spomenula, že aj pečivo som si kupila a vyjedam bez neho... neva...

ako sa tu mate??

ja som včera večer vitamíny zabila 4 bombonami z bombošky Tatiana 😝

suezana
14. apr 2011

Inak včera som zvládla vitamíny, ale zjedla som ich toľko, že som hádam pol kila pribrala 😝 Dnes bielkoviny... o 10 som neodolala tuniakovi v rajčine 😵 a žemličke 😵 a pred chvíľou som zjedla kuracie prsia so šalátom 😵 ale veľa 🤐 myslím, že o pol hodinku dám vývar a večer jogurt 😕 ....zachvíľu ideme na tanečný, neviem kedy prídeme.... to by som mohla vydržať.... a zistili sme s kamoškou, že môj najväčší problém je druhá káva (poobedná) - neviem po nej prestať jesť, tak idem skúsiť vyradiť 😒

mimika4408
14. apr 2011

@suezana no tak blby meter 😉 ...ved do 42 sa pomaly uz aj ja vtesnam 😉 a to je co hovorit....
aj dnes si bola pre malu na obed? moj spi uz asi od 13tej tak mam veget, dala som mu 15kvap ale sirup som na obed nedavala a sople len odsala....teda mne sa zda , ze kazdym dnom horsie a nie lepsie....ako sa tie hlieny uvolnuju tak aj kasel je uz taky "mokrejsi"

suezana
14. apr 2011

@adamko05 ja som včera zjedla brokolicu na obed, len uvarenú v slanej vode - výborné 🙂

adamko05
14. apr 2011

@suezana ale to sa takto neda brat... ja vojdem aj do 36 a občas ani do 42 nie... ale to som len ako príklad..
čo maš depku??
ja tiež, kila sa ma držia, čokolada mi chudí, ale čo, nevadí... hlavne, že sme zdrave, nie?? 😉

suezana
14. apr 2011

@mimika4408 skúste naparovať - pod dekou...nech fúka do pary...najprv mu povedz nech skúsi, že hrniec je veeeeľmi horúci a potom fúkajte - ja som tak robila...

mimika4408
14. apr 2011

@suezana aj ja rozmyslam nad kavou 😒 ale to len tak z nudy....ja som si urobila zemiaky v supke v rure. ked sa maly zobudi tak chcem so sestrou trocha k nasim lebo uz nam sibe doma zavretym. uz vcera som bola rozhodnuta, ze ked bude dobre pocasie tak na chvilu na prechadzku s nim pojdem von ale prsiiiii a prsiiii

suezana
14. apr 2011

@adamko05 ja? depku? nie...prečo?

adamko05
14. apr 2011

@suezana ano, aj to môžem, vo vitamíny... ale taky samotny mi viac chutí zasa karfiol... neviem prečo... 😕

lucxy
14. apr 2011

ďakujem za privítanie,,,kedysi som už tuto dietu absolvovala,,,ked mi mala moja mala cca 15 mesiacov,,,,pisali sme si tu s kočkami v teme a neskor aj v pokece po 90 dnovke volny pokec,,,,takže viem že čo to obnáša 😀
ja som mala dneska na obed kur stehno trochu zeleniny a vyvar so zeleninou,,,,pečivo som nemala lebo som si nestihla spravit totiž ja musim bezlepkové,,,mam celiakiu,,,,
tak do schudnutia a chudnutiu zdar aby sme niečo pekné spravili pre seba a svoje telo 😵

mimika4408
14. apr 2011

@adamko05 cauko, veru kym nam cokolada chuti tak sme zdrave 😀 😀 😀

adamko05
14. apr 2011

@suezana neviem 😀 ten smajl pri tej 42ke tak na mna zapôsobil 😀

suezana
14. apr 2011

@adamko05 to som reagovala na kubi...že ako sa naštartovať - asi to si myslela. Ja teraz nekupujem nič, mám všetko 😉

lucxy
14. apr 2011

všetko je v hlave tak nedepkujte please 😵

suezana
14. apr 2011

@mimika4408 nespomínaj tu čokoládu 😠 🙄 😢 😢 😢 😝

mimika4408
14. apr 2011

@suezana nam svokra kupila v IT taky stroj na naparovanie, tam to normalne bezne doktorka predpise ze naparovanie, leje sa do toho nieco ako morska voda a take kvapky, zapnes to a to tak huci a robi paru a mas k tomu masku a to prilozis ako pri narkoze a vdychujes 😉

mimika4408
14. apr 2011

@lucxy bielkoviny su moje najoblubenejsie 😉

suezana
14. apr 2011

@lucxy tak super 😉 a ty máš celiakiu? prednedávnom zistili jednej kočke z tejto témy jej synčekovi 😔 dosť sa boja, ale ty vyzeráš v pohode....dá sa to?

suezana
14. apr 2011

@mimika4408 tak super....to by sa aj nám zišlo, moja dr. to veľmi propaguje pri každej chorobe nosovej....v lidli býva v ponuke také čudo, čo tam vložíš hlavu...vždy nad tým rozmýšľam - ale okolo 14 eur to výjde 😝

mimika4408
14. apr 2011

@suezana juuuuj a mam doma aj take rum-kokos gule 😝 😝 😝

lucxy
14. apr 2011

hej da sa to ak bude chciet poradit tak kludne poradim,,,da sa to len si človek musi zvyknut 😵

suezana
14. apr 2011

@mimika4408 ty kokso tie milujem 😵 😵 😵 😵 😵

suezana
14. apr 2011

@lucxy super vďaka, poviem jej....ono je dobré mať po ruke nejakú kamošku, čo poradí....

mimika4408
14. apr 2011

@suezana tak skoc, dam ti pogulat 😀 😀 😀 😀

lucxy
14. apr 2011

no ved je to tazke vies ked nevies že čo môžes a tak,,,,a niekedy si myslis že zjes bezlepkove a nie je to pravda,,,,mne sa vyhadzuje ekzem ,,,,takže stači minimum a mam ho,,,,musi fakt vsetko čitat a citat,,,,