90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gucz
20. júl 2008

pan stasak, to ako pán strašiak? alebo čo to znamená?
Normálne pichni mobil deťom do ruky, nech ťa cvaknú a hotovo

gucz
20. júl 2008

Ja som neni herečka, ale čo už, keby som si mala dať spraviť plastiku tváre, aby som bola krásna, tak by museli začať nanovo na druhej strane hlavy 😀 😀 😀
Tak sa snažím aspoň trochu schudnúť, aj keď pravdu napíšuc, ja som nikdy na diety nebola, ale keď som zvládla prestať fajčiť, tak zvládnem aj toto

gucz
20. júl 2008

baby poraďte čo mám zajtra variť? mám vytiahnuté kuracie prsia, MM budem robiť čínu s ryžou. Samotnú čínu by som však nezjedla, tak nejaké rezne na prírodno alebo čo , neviem. Nemáte nejaký nápad?

sestri
20. júl 2008

zmiešaj olivový olej s cesnakom a bylinkami...natri tým prsia a opeč na teflónke...je to super so šalátom...

gucz
20. júl 2008

no to je super nápad, môžem použiť aj cesnakovú pastu?

aniel
20. júl 2008

lucxy -pekné aj ty si na tých fotkách akási iná.Tak ste boli predsa v Bojniciach?Aj my máme foto opice zo ZOO Bojnice 🙂

sestri
20. júl 2008

gucz...jasné,ale nesoľ to...ona je dosť slaná...

gucz
20. júl 2008

čaves aniel, kde si bola celý večer?

aniel
20. júl 2008

anaret ja by som to neriskovala kludne si daj aperitív pred jedlom. Poznám jednu ,čo bola na dovolenke v zahraničí a skončila pol dovolenky v posteli 🙂

anaret
20. júl 2008

gucz, dík, ale si sa riadne rozpísala...u nás dosť prší, ale som rada, že aspoň nie sú také hrozné horúčavy...

ja mám zajtra škroby, asi si narýchlo spravím nejaké zemiačiky...

aniel
20. júl 2008

gucz -ten pán stašiak je spevák 🙂

aniel
20. júl 2008

čau gucz hľadala som tie autosedačky 😉

aniel
20. júl 2008

naša by mala mať ISOFIX .Našla som ich viacej a neviem sa rozhodnúť 🙂

aniel
20. júl 2008

išli ste všetky spať? 😵 😔

gucz
20. júl 2008

anaret nuž čo Ti poviem, aj u nás leje ako z krhly, vypadlo nám pre zle počasie digytv, nudím sa 😖 , malinká už spinká a som rada, že sa môžem vykecať.
Moj bracho tento rok v egypte presr... celú dovolenku, bol tam aj u doktora, ale viete ako krásne schudol? Škoda len že to do mesiaca všetko pribral naspäť, má rozmery takého riadneho maca, asi to máme v rodine

anaret
20. júl 2008

aniel, aj ja si tak myslím...a čo baby radíte stačí niečo bylinné - fernet alebo radšej slivovičku/i keď to je dosť silné.../???

gucz
20. júl 2008

aniel ja som tu!!!!
akože spevák?

aniel
20. júl 2008

aj u nás leje a keď ti nejde digi skús ďžugnúť do antény aj ja som to spravila lebo nám nešla a čuduj sa svete ide 🙂

gucz
20. júl 2008

anaret becherovku, alebo demenovku 🙂 😉 🙂

aniel
20. júl 2008

normálka má aj CD,takých ludovkovejších pesničiek 😉

gucz
20. júl 2008

aniel, my máme tú parabolu ďaleko od okna, to by som musela ísť von a to sa mi nechce, to radšej pôjdem spať 😔

aniel
20. júl 2008

ja moc anaret neporadím, lebo ja alkohol moc nemusím 🙂

aniel
20. júl 2008

gucz tvoja autosedačka má aj ISOFIX? máte niektorá takú?
🙂

gucz
20. júl 2008

aha, ja som myslela, že to myslela zo srandy seba, keď tam neni čiarka, ja som ale ŤAVA riadna 😖 ☹ 😒 . A ktorý je manžel a ktorý spevák?

gucz
20. júl 2008

moja asi isofix nemá, upevňuje sa normálne na pás čo je v aute. To sa radšej na to spýtaj v obchode, tam Ti povedia.

aniel
20. júl 2008

ja som to dnes tiež k večeru pekne domrvila .Všetko nakopu som popapala ,fuj to bolo dobré,ale zajtra sa už musím dať do poriadku a ísť tvrdo na 😒 to

aniel
20. júl 2008

na pravo je Stašák a na ľavo manžel 🙂

gucz
20. júl 2008

aj som si myslela. Píšem somariny, radšej idem spinkať. Dobrú nocku

aniel
20. júl 2008

twins no konečne si sa rozhýbala,že si tam dala nejaké fotky 😎

aniel
20. júl 2008

dobrú a zajtra si držíme palce ,aby sme to už poriadne dodržiavali 😵 .Všetkým vám držím palce aj tým novším 🙂 😉